Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 3 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#21401) Neil Watts válasza bcrics (#21330) üzenetére


Neil Watts
veterán

na meg Alma sem utolso... ;] :DDD

(#21402) Gebriel válasza szasanyi (#21400) üzenetére


Gebriel
veterán

Korrekt a tag! :K

(#21403) Def26 válasza szasanyi (#21400) üzenetére


Def26
félisten

Itt van egy korrekt hely. [link]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#21404) v!ct0y válasza szasanyi (#21400) üzenetére


v!ct0y
veterán

Boltban olyan 2-3 ezerrel drágább a 50 fontos.

(#21405) kelzsoca válasza szasanyi (#21400) üzenetére


kelzsoca
félisten

A tag már régóta árulka konzolokhoz ezeket a dolgokat, több 100 vagy 1000 elégedett felhasználón van túl.

https://vertigostore.eu

(#21406) szasanyi válasza Def26 (#21403) üzenetére


szasanyi
félisten

Biztos az, de lenne mitől összehasonlítási alap a srác által hirdetett árakkal? :F A £20.00 az £20.00 ami elég nyilvánvaló, de én olyanra lettem volna kíváncsi, ahol kapható pölö Sony Playstation Network £20.00 Card, és az ára HUF-ban van feltüntetve.

kelzsoca: ha én lennék az 1egytel elégedetlen, az akkor sem vigasztalna. :N Jó, értem én, köszi... de éppen azért kérdeztem, mert nem is szeretnék az lenni.

v!ct0y: tudnál adni egy linket bolthoz?

Gebriel: közi neked is.

(#21407) kelzsoca válasza szasanyi (#21406) üzenetére


kelzsoca
félisten

Az a probléma hogy ezek a feltöltőkártyák nem éppen felhasználóbarát módon vannak eladva, ami persze érthető is :)

Biztos és legális forrás pl. platinum shop, überkonzol stb..

[ Szerkesztve ]

https://vertigostore.eu

(#21408) Gebriel válasza szasanyi (#21406) üzenetére


Gebriel
veterán

Emelkedő sorrendbe.[link] és [link] és [link]

[ Szerkesztve ]

(#21409) dhcodoki válasza Nagy_Matessz (#21395) üzenetére


dhcodoki
senior tag

"Dzsátúbén van fent egy ilyen videó sorozat"
Ezt belinkelhetnéd, mert érdekelne... :R

(#21410) szasanyi válasza Gebriel (#21408) üzenetére


szasanyi
félisten

Köszi. Még tüzetesen át kell néznem mit, mennyiért lehet megvenni a Store-ból, de így első blikkre - látva a PSN Card árakat - ami máshol is kapható és nincs akcióban az nem biztos, hogy olcsóbb lesz. Nyilván az ADD-ON tartalmak, és egyes - pölö csak ott elérhető - gamek biztosan, illetve ha van épp akciós ára vmi jó, vagy éppen keresett játéknak. Meglátjuk...
Egyébként egyszerű a vásárlás ilyen kártyával?

(#21411) Nagy_Matessz válasza Nesztovidis (#21399) üzenetére


Nagy_Matessz
aktív tag

Nem igazán, azt mondják hogy ne akarjak szervíz menübe menni mert lehet hogy többet nem jön ki a vas és úgy meg halott az egész...

Kell egy kis pénz? Dolgozz velem

(#21412) anulu válasza Nagy_Matessz (#21411) üzenetére


anulu
félisten

röviden összefoglalva: igen

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#21413) Gebriel válasza szasanyi (#21410) üzenetére


Gebriel
veterán

Jah. Beütöd a kódot. Megjelenik az egyenlegeden és vásárolsz.

(#21414) anulu


anulu
félisten

erről ennyit... olvasmány

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#21415) Gebriel válasza anulu (#21414) üzenetére


Gebriel
veterán

És ez pontosan mit is jelent?

Szerk :Milyen alap?

[ Szerkesztve ]

(#21416) dudikpal válasza Gebriel (#21415) üzenetére


dudikpal
aktív tag

Gyönge angolommal azt hoztam ki, hogy készen van az alap, már csak meg kell dobni egy felhasználóbarát felülettel, és mehet a móka.
Ha tévedek, anulu majd javít :)

(#21417) babli válasza Gebriel (#21415) üzenetére


babli
tag

Ha jól vettem ki, a srác által most kiadott eszközökkel gyakorlatilag teljesen védtelen a PS3.
Hamarosan jönnek a másolt játékok! ;)

De anulu majd leírja részletesebben...

✂– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – (itt vágd le)

(#21418) anulu


anulu
félisten

dudikpal: teljesen jól értetted
babli: hogy pontosak legyünk, a 3.55-ön működő backup manager előtt nyílt meg az út. játékok már nagyon régóta vannak

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#21419) Nesztovidis válasza Nagy_Matessz (#21411) üzenetére


Nesztovidis
tag

hopp ,akkor felejtős :O
köszi azért

Csak telón érsz el : (30)-989-2062 - Hívj ...

(#21420) anulu


anulu
félisten

kijött a backup managert teljes mértékben támogató firmware. ez a jó hír. a rossz az, h halomra brick-eli a "fat" konzolokat (fórum postok alapján). jailbreak-el meg némi szerencsével vissza lehet hozni az "élők" közé, de ténlyeg nagy szerencse kell hozzá

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#21421) Mazsika válasza anulu (#21420) üzenetére


Mazsika
őstag

most olvastam én is... még jó hogy slimem van... :DDD csak nincs velem most a kicsike, szóval nem tudok tesztelni csak jövő héten. :( te tesztelted már? vagy nem mered?

Dáccsika

(#21422) anulu válasza Mazsika (#21421) üzenetére


anulu
félisten

hát, sok baromságot csináltam már cirka 20 év alatt mióta elektronikus kütyüket csesztetek, de mivel nem tudom, h a JB-m jó-e downgrade-re egy esetleges bricknél, így férfiasan bevallom, h nem

amúgy meg egyre több játék megy nobd verzióban, és az a köv firmware-ekkel is várhatóan jó lesz. valamint fel lett törve a PSN drm kulcsa, és ezzel titkosítják a patch-eket is, a többit rád bízom :DDD

[ Szerkesztve ]

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#21423) anulu


anulu
félisten

ffs, brick :(

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#21424) dudikpal válasza anulu (#21423) üzenetére


dudikpal
aktív tag

Azért úgy hellyel-közzel vágom amiket írsz, illetve próbálom követni :D
De ez az ffs nem esik le.
Remélem nem a saját gépedről beszélsz...

(#21425) anulu válasza dudikpal (#21424) üzenetére


anulu
félisten

ffs = "az Isten b******a meg", szabad fordításban. mondjuk a para nagyobb része az áramszünet ami FW frissítés alatt volt, szóval lehet menne, de így éppenséggel szervízt keresek Bp-n. aki tud jót és gyorsat, írjon pls! (tudom: jó - olcsó - gyors, 2 szabadon választható. választottam: jó és gyors legyen!)

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#21426) Mazsika


Mazsika
őstag

a 256 nand memóval rendelkező fat modellek brickelnek most jött a hír! honnan lehet azt tudni vajon hogy mennyi a nand memójuk!?

Dáccsika

(#21427) dudikpal válasza anulu (#21425) üzenetére


dudikpal
aktív tag

Uhh bakker...remélem sikerül még életet lehelni bele :F

(#21428) Mazsika válasza anulu (#21425) üzenetére


Mazsika
őstag

hátha nem lesz baj. próbáld meg a recovery menüt előcsalni!

Dáccsika

(#21429) anulu válasza Mazsika (#21426) üzenetére


anulu
félisten

mint utóbb kiderült, azom van...

slimekkel nincs baj, ahogy láttam

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#21430) anulu válasza Mazsika (#21428) üzenetére


anulu
félisten

köszi, próbáltam. YLOD :(

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#21431) anulu válasza dudikpal (#21427) üzenetére


anulu
félisten

én is. asszonynak most ért véget a vizsgaidőszak, és elég morcosan néz rám. meg azon filmezünk meg stb

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#21432) Nesztovidis válasza anulu (#21431) üzenetére


Nesztovidis
tag

:D huh , nem cserélnék , akkor film helyett most mi ... :Y

Csak telón érsz el : (30)-989-2062 - Hívj ...

(#21433) olbaidhun válasza anulu (#21431) üzenetére


olbaidhun
őstag

Ajjaj, az asszony "közbevág".. nah az nehéz szitu. De a felfedezőkre mindig sok nehézség vár! [link]

7o/638-9O93 ► Telón érsz el leghamarabb \_(ツ)_/

(#21434) anulu válasza olbaidhun (#21433) üzenetére


anulu
félisten

holnap bepróbálkozom hivatalos márkaszervízben. ha nem is lesz ócsó' de ha megcsinálják, akkor jól jártam, és tudom, mit kell kerülni :P

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#21435) babli válasza anulu (#21434) üzenetére


babli
tag

Ezt most pontosan hogy is hoztad össze???

✂– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – (itt vágd le)

(#21436) anulu válasza babli (#21435) üzenetére


anulu
félisten

LV1/LV2 patchelt firmwaret próbáltam a CECHC04 FAT 60-as PS3-amba beletolni. szóval ügyesen. meglett a brick, utána kezdtek el jönni az infók, h miknél közel 100% a brick arány

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#21437) dudikpal válasza babli (#21435) üzenetére


dudikpal
aktív tag

Felrakott vmit, amit nem kellett volna, persze ez utólag derült ki.

[ Szerkesztve ]

(#21438) anulu


anulu
félisten

Follow the below list. Find your model # on the PS3 itself. Do not attempt this with 256MB NAND.

* FAT NAND SIZE
o CECHA = 256MB
o CECHB = 256MB
o CECHC = 256MB
o CECHE = 256MB
o CECHG = 256MB
o CECHH = 16MB
o CECHJ = 16MB
o CECHK = 16MB
o CECHL = 16MB
o CECHM = 16MB
o CECHP = 16MB
o CECHQ = 16MB
* SLIM NAND SIZE
o CECH-20..A = 16MB
o CECH-20..B = 16MB
o CECH-21..A = 16MB
o CECH-21..B = 16MB
o CECH-250.A = 16MB
o CECH-250.B = 16MB
o CECH-250.A = 16MB
o CECH-250.B = 16MB
o CECH-251.A = 16MB
o CECH-251.B = 16MB

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#21439) Mazsika válasza anulu (#21438) üzenetére


Mazsika
őstag

Magyarul csak a 16Mb Nand-dal rendelkezőeket lehet cfw-zni! A fat-esek nézzék meg a típusszámot ha ilyesmit akar csinálni!
CECH-251.A, CECH-251.B ezek milyen modellek nem tudja valaki?

Dáccsika

(#21440) anulu válasza Mazsika (#21439) üzenetére


anulu
félisten

igen.

különben:

:(

passz, tippre a legújabb, gyárilag 3.55-tel kikerült modellek

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#21441) babli


babli
tag

...idézet egy másik fórumról

"Miatyánk waninkoko,aki a ps3 belsejében vagy:D,szenteltessék meg a te patchelésed,jöjjön el a te cfw-ed,legyen meg a te szoftvered,mindenképpen a ps3mon,azonképpen ps3 hddjében is.mindennapi system update(w.3.55)-nket add meg nekünk ma!!!!!!és bocsássd meg a mi türelmességünket,miképpen mi is megbocsátunk geohotnak. És ne vigy minket a ps3 szétmenéshez,de szabadits meg a original gammak vásárolgatásoktol,mert tied a CFW!!!,a ps3 slim!!!!és a net!!!mindörökkön örökké ps3 CFW WANINKOKO!!!!!"

...szellemes.

✂– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – (itt vágd le)

(#21442) szasanyi válasza anulu (#21438) üzenetére


szasanyi
félisten

Részvétem. Remélem sikerül valahogyan helyrehozatnod a dolgot. Amúgy a pontos típusjelzés előhívható szoftveresen is, vagy ki kell bányásznyi a konzolt a polcról és a kábelrengetegből? :U

(#21443) Mazsika válasza szasanyi (#21442) üzenetére


Mazsika
őstag

szerintem csak akkor lehet ha cfw-d van! :DDD szóval ki kell bányásszad! ;)

anulu: nem lehet hogy tényleg YLOD-od lett? vagy így jelzi a gép a bricket is?

Dáccsika

(#21444) Djuree válasza anulu (#21425) üzenetére


Djuree
félisten

ne izgulj, én is így kezdtem a box-al anno (mondjuk sikerült helyrehoznom, nem is saját gép volt ráadásul, majd beszartam :DDD ), most meg az egyik legnagyobb szaki vagyok flashelés ügyben. (vagy 10 gépet kiflasheltem magam otthon, 4 külön tipus) ill. voltam, az új gépekhez már nem értek, már 1 éve nem követem nyomon a témát :DD

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#21445) anulu válasza szasanyi (#21442) üzenetére


anulu
félisten

csak manuális mód van tudtommal. a kis matrica a konzol hátsó felén

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#21446) anulu válasza Djuree (#21444) üzenetére


anulu
félisten

hehe :DDD ha tányleg nem tudnak vele mit kezdeni, akkor szétkapom, mint hülyegyerek a legóvárost, nem az a gond, hanem, h most picit érvágós lenne egy új cucc annyiért amennyi. használtat nem vennék, magamból kiindulva, h mit csináltak előtte a géppel :DDD

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#21447) szasanyi válasza anulu (#21445) üzenetére


szasanyi
félisten

Köszi.

(#21448) Sonja


Sonja
veterán

Ma megjelent amerikában a LBP2 és már fel is tették torrentre. :U

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#21449) anulu


anulu
félisten

na, 160-as slim megvéve, hákolt update-et egyelőre hagyom...

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#21450) szasanyi válasza anulu (#21449) üzenetére


szasanyi
félisten

Ennyire nem bíztál a "javulásban", vagy már végleges választ kaptál a FAT javíthatatlanságára?

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.