Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 3 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#47001) dilipok válasza Aldi (#47000) üzenetére


dilipok
veterán

akkor meg majd ugyis kiderul :C

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#47002) Aldi válasza dilipok (#47001) üzenetére


Aldi
tag

Hát igen , csak azért mert egy odalon hol a leírást találtam írták angolul hogy: If you want to use the controller with your PS3 again, hook it up to a PS3 USB port using the miniUSB cable. Mely szerint az elég ha rá dugjuk , remélem így is van :)

Samsung Galaxy s Advacne - FMOD131111 - root - cocore6.8

(#47003) Aldi


Aldi
tag

Ha esetleg nem jó , akkor hogyan kell újraszinkronizálni a kontrollert a konzollal ?
Magyar leírást nem találtam :(

Samsung Galaxy s Advacne - FMOD131111 - root - cocore6.8

(#47004) Brian_GT válasza Aldi (#47003) üzenetére


Brian_GT
őstag

Tégla írta, hogy van rajta reset....azt ha megcsináltad onnantól ugyan az, mint elsőindításos korában, usb kábellel indítsd el, hogy összepárosítsd őket és ennyi. Nekem legalábbis ennyi volt anno.

- Csak a Puffin ad nekem erőt és mindent lebíró akaratot! -

(#47005) Aldi válasza Brian_GT (#47004) üzenetére


Aldi
tag

Szóval akkor nagyábol azt kell tenni hogy
1. Resetelem (ha nem jó) reset közbe ne legyen sehova se rá dugva ?
2. Rá dugom a konzolra és bekapcsolom a konzolt
3. Kiprobálom kábellel jó !
4. Ki húzom a kábelt (kell elötte ki kapcsolni bármit is?) és élvezem a vezeték nélküliséget ?

Ha valamit kihagytam , vagy nem pontos kérlek javítsd :)
És az lehetséges hogy így nem szinkronizál ? S Ha nem akkor van még 1 alternatíva a megoldásra ?
Bocsi hogy értetlenkedek de be akarok szedni minden infót hogy majd meg tudjam csinálni ha valami gáz van :)

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy s Advacne - FMOD131111 - root - cocore6.8

(#47006) Brian_GT válasza Aldi (#47005) üzenetére


Brian_GT
őstag

usb-ről beszélünk szóval ergó mikor dugod rá mikor húzod le mindegy...rádughatod akkor is ha már a menüben vagy, mindegy...és igen elvileg utána ha megy vezetékesen akkor max amíg rajta a kábel kikapcsolod megint és vissza a joyt...biztos ami biztos alapon majd utána már működnie kell nélküle is. Nem kell kikapcsolnod hozzá a ps-t.

- Csak a Puffin ad nekem erőt és mindent lebíró akaratot! -

(#47007) Aldi válasza Brian_GT (#47006) üzenetére


Aldi
tag

"max amíg rajta a kábel kikapcsolod megint és vissza a joyt.." mit kapcsolok ki ? s hogy ? :P (csak mert a konzolt azt mondtad nem kell)

Samsung Galaxy s Advacne - FMOD131111 - root - cocore6.8

(#47008) dilipok válasza Aldi (#47007) üzenetére


dilipok
veterán

a joyt. Odairta... Hosszan ps gomb, majd turn off controller.

[ Szerkesztve ]

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#47009) Aldi válasza dilipok (#47008) üzenetére


Aldi
tag

Köszönök mindent :)
S akkor így jó lesz minden ? :P

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy s Advacne - FMOD131111 - root - cocore6.8

(#47010) dilipok válasza Aldi (#47009) üzenetére


dilipok
veterán

azt majd meglatod :U

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#47011) Aldi válasza dilipok (#47010) üzenetére


Aldi
tag

Szerinted jó , lesz , csak jobban értesz a PSekhez mint én :D

Samsung Galaxy s Advacne - FMOD131111 - root - cocore6.8

(#47012) dilipok válasza Aldi (#47011) üzenetére


dilipok
veterán

nem ertek hozza egyaltalan. Csak hasznalom :B Viszont szerintem nem lehet igazan elrontani. Legrosszabb esetben visszairod amit atirtal.

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#47013) Aldi válasza dilipok (#47012) üzenetére


Aldi
tag

Köszönöm , egy pár megoldást néztem már neten ami újra szinkronizálja , reméljük jó lesz
Elsőnek tuti a vissza írást próbálom :D Az a legjobban hangzó , mivel ha a többi után probálom akkor érdekes mert gyáriba rakja , habár azt írja felül ha visszaírom meg ha szinkronizálom xD (vajon az újra szinkronnal ugyan azt a címet adja neki ? :O)

Samsung Galaxy s Advacne - FMOD131111 - root - cocore6.8

(#47014) Snoop-y válasza Aldi (#47013) üzenetére


Snoop-y
veterán

Nem kell ennyit parazni probald ki a fent leirtakat. Ha egyik sem mukodik rersz akkor sirni majd. Legrosszabb esetben 10-12K-ert veszel egy uj controllert. Ez esetben gyarapodsz egy tanulsaggal miszerint elobb utananezel es aztan babralsz.

[ Szerkesztve ]

New level... Advertising has us chasing cars and clothes, working jobs we hate so we can buy shit we don’t need

(#47015) Aldi válasza Snoop-y (#47014) üzenetére


Aldi
tag

De hát logikus hogy vissza lehet állni , csak logikusan gondolkoztam , s mint ahogy írtam az a cikk is írta hogy vissza lehet , csak remélni tudom h sikerül is ! Mivel pontos magyar leírás nem volt és angolúl meg nem tudok !

Samsung Galaxy s Advacne - FMOD131111 - root - cocore6.8

(#47016) dilipok válasza Aldi (#47015) üzenetére


dilipok
veterán

es magyarul? ;] ;)

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#47017) xpsyx


xpsyx
tag

FIFA 13-mat játsza valaki? mostanában ledobál az EA server (az internet nem szakad meg). Egyedi probléma, vagy mással is csinálja a napokban?

PSNID: xPxSxYx | iPhone Xr | Macbook Pro M1

(#47018) vaksi8 válasza xpsyx (#47017) üzenetére


vaksi8
senior tag

Nekem elég sokszor és ilyenkor sajnos vesztett mérkőzésnek könyveli el.. :((
Csinálhatnának vele valamit,remélem a 14-ben már nem lesz hasonló

(#47019) erahurka


erahurka
félisten

Van aki már kipróbálta a GTAV-öt? Hogy bírja a gép GTAIV-hez képest, nem szaggat túlzottan?

(#47020) Mister_X válasza erahurka (#47019) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Konkrétan ma jelent meg. Előbb a munka/suli és csak aztán a szórakozás. Én meg hiába vagyok beteg, muszáj vagyok suliba menni, mert újszülött van otthon.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#47021) gyuszaa válasza erahurka (#47019) üzenetére


gyuszaa
őstag

Várom a futárt, itt egy beszámoló.

(#47022) MajaG


MajaG
senior tag

Én X-re rendeltem meg, de felénk csak 10-13 felé szokott jönni a futár. :( Pedig szabadnapot is vettem ki! :)

Addig itt egy összehasonlító vidi:

GTA V

(#47023) Tegla80


Tegla80
addikt

sziasztok
"ice"on kívül,tud valaki valami olcsó helyet angol kártyára??
(iszonyat árak vannak és ha nem találok olcsóbban akkor a tegnap lejárt plus-om felejtős egy darabig. Nameg a 20án lejáró +3hó sem lenne rossz,de ennyit amiért most lehet kapni tuti nem adok érte.)
thx. :R

Sony® & PlayStation®

(#47024) xpsyx válasza vaksi8 (#47018) üzenetére


xpsyx
tag

igen, igen..4 meccsből, 3x dobott ki. Elég idegesítő, mert egyiken már a meccs is le volt fújva..

PSNID: xPxSxYx | iPhone Xr | Macbook Pro M1

(#47025) Bogyi007 válasza Tegla80 (#47023) üzenetére


Bogyi007
veterán

Iceakosnal chaten kérdezz rá hogy nem maradt-e még vagy már kapott-e 20 fontos feltöltőkarit. Nekem is így lett s így 12800-ból vettem 2 darabot aminek a kódjait a Storeba beütve jóváíródott a 40 font s utánna ugyanott meg tudtam már venni az éves pluszt s a 3 hónapot is megkaptam.

Egy próbát megérne szerintem rákérdezned.

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#47026) Tegla80 válasza Bogyi007 (#47025) üzenetére


Tegla80
addikt

szia
360 körüli most a font így csak a beragadt készletes régi van(volt) csak jó árban .
(már ahol van,mert én nem találok)
ezt buktam akkor.

Sony® & PlayStation®

(#47027) STC Speed válasza erahurka (#47019) üzenetére


STC Speed
őstag

Már nyomom egy ideje.Jobb sokkal,de azért van amikor kevesebb az fps,bár nagyon kiszúrom minden játéknál:D

(#47028) erahurka válasza STC Speed (#47027) üzenetére


erahurka
félisten

És mi a véleményed, megéri a 14500 forintot?

(#47029) dilipok válasza erahurka (#47028) üzenetére


dilipok
veterán

kinek? Neked? Honnan tudjuk? :F Ezt mindenkinek maganak kell eldontenie. :K

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#47030) zozek


zozek
tag

Sziasztok,

Valaki megtudná mondani hogy a super slim gépbe milyen 2,5 hdd való?
Bármilyen jó, vagy valami spec. kell?

(#47031) STC Speed válasza erahurka (#47028) üzenetére


STC Speed
őstag

Hát félig emiatt vettem ps-t év elején,nagyon tetszik hatalmas pálya,szép grafika,és nem unalmas küldetések.
Változatos a játék annyit tudok mondani,nem az van mint a gta 4 be ,hogy menj el ide és öld meg a valakit,aztán menekülj haza:D
Jól megcsinálták a rockstarosok.

(#47032) MajaG válasza zozek (#47030) üzenetére


MajaG
senior tag

Satas. Nincs semmi mas megkotes.

(#47033) zozek válasza MajaG (#47032) üzenetére


zozek
tag

ok, köszönöm.
És a 7200 rpm-es lehet használni vagy nem nagyon ajánlott a melegedés miatt?

(#47034) gyuszaa válasza STC Speed (#47027) üzenetére


gyuszaa
őstag

Engem is zavar, főleg szélesebb utakon, napközben. :o

[ Szerkesztve ]

(#47035) MajaG válasza zozek (#47033) üzenetére


MajaG
senior tag

Azaz 1-2 fok nem igazán számít. Ha van pénzed 7200-esre vedd azt, játékbetöltés meghálálja.

(#47036) Brian_GT válasza STC Speed (#47031) üzenetére


Brian_GT
őstag

Érzékelsz benne valamilyen akadást, screen tearinget vagy frame gondot???
Tegnap én néztem és valszeg ma is lesem a GS maraton tesztjét, de mivel az élő stream alapból akad az átküldés miatt.
Akit érdekel, elvileg most 3 kor folytatják..tegnap 1-2 dolgot néztek csak meg benne...:
GameStar GTA5 Végigjátszás Élő Stream

Szóval a live-ban iszonyat akadt a kép, már másodpercekre megállt, mondtam is havernak ez nem lehet, hogy ilyen a játék akkor felakasztanák a Rockstar-t a GTA4 gondjai után még1 ilyet kiadnak.
Szóval e téren kérek mondj valami bíztatót.

+ Megnéznéd kérlek, hogy az irányítás miképpen alakul autóvezetés ilyesminél? Én utálok triggerekkel vezetni és nekem csak akkor ok a game ha áttudom rakni az irányítást analógra. Remélem át lehet.

Amúgy azt lehet tudni, hogy van e nagy eltérés BOX és PS verzió között, látványra és futási minőségre gondolok első sorban. Én PSre venném.

[ Szerkesztve ]

- Csak a Puffin ad nekem erőt és mindent lebíró akaratot! -

(#47037) STC Speed válasza Brian_GT (#47036) üzenetére


STC Speed
őstag

Nekem is akadt a stream,de a játék egyáltalán nem:)
Sokkal jobban fut,mint a 4.

Van 1-2 videó neten,ami összehasonlítja a két konzolt,de én nem találok semmi különbséget köztük.Ps en nagyon jól fut nekem.
A kocsi alapbol analogon megy,jó vezetni nagyon,de árkádosabb,mint a IV.
Gombokon akarod vezetni,úgy értetted?

Most megyek játszani,csak pihentettem a ps-t
Akkor a pálya,hogy visszafordultam a városba,majd kinézek repülővel:D
ha van kérdés,írj nyugodtan

[ Szerkesztve ]

(#47038) dilipok válasza STC Speed (#47037) üzenetére


dilipok
veterán

alapvetoen en vagyok az, aki azt mondja mindig, hogy minimalis v egyaltalan nincs kulonbseg a multiplatform jatekok kozott (persze vannak kivetelek, de leginkabb tapasztalatra alapozom a velemenyem), de itt meg nekem is be kell latnom, hogy a boxos szebb. Nem, nem a "fakobb" szinekrol beszelek, az az osszes osszehasonlito videoban igy szokott lenni (es egy kis tv beallitassal siman orvosolhato), hanem arrol, hogy tobb mindent jelenit meg a boxos verzio. Itt egy kis osszehasonlito. Meg lehet nezni a vizet, a felhoket, a rajzolasi tavolsagot. Nem azt mondom, hogy ez akkora kulonbseg, de ebben az esetben azt mondani, hogy nincs kulonbseg, nem lehet. :B Az osszkepen sokat dob legalabbis.

(persze en konnyen beszelek, mert mindig azt a verziot veszem meg, amelyik jobban tetszik :P Mondjuk az osszehasonlitasok elott meg a PS fele billent a merleg, mert ugye ott csak 1 lemez....)

[ Szerkesztve ]

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#47039) STC Speed válasza dilipok (#47038) üzenetére


STC Speed
őstag

Lehet én vagyok akkor a vak,a ps verzió világosabbnak tűnik,meg talán homályosabb.
Biztos készül még videó,de rendes gameplay,ahol a napszak is egyezik.
Nekem volt xboxom is,ott a gta 4 szebb volt sztem,de ha jól tudom még 1080p be is tudott konvertálni.

(#47040) Brian_GT válasza STC Speed (#47037) üzenetére


Brian_GT
őstag

Nah ennek nagyon örülök akkor, hogy csak a stream okozta azt a sok akadást.
Nem-nem...teljesen jó az úgy ha alapból analógon van a gáz/fék kormányzás dolog...csak nagy divat autós játéknál a hátsó ravaszok/triggerek erőltetése és ha mondom ide is ezt használták megőrűlök. De akkor ennek örülök, hogy a Rockstar még normális :)

Annak meg főleg, ha nincs is semmi gond vele és szépen megy psen. Remélem jövő hónapban már én is megtudom venni.

Igen a város méretét láttam a tegnapi GS streamen, hogy mennyire brutál nagy...csak sajna mindig a GS-től Pacánál volt a joy, ő meg nem tud vezetni így 2 km2 is sokáig tartott :D :D

- Csak a Puffin ad nekem erőt és mindent lebíró akaratot! -

(#47041) dilipok válasza STC Speed (#47039) üzenetére


dilipok
veterán

egy percnel a videoban tenyleg nem latod, hogy a bal oldalt vannak felhok, a jobb oldalon meg nincsnek? :F :Y (csak kiragadtam egy peldat)

Ismetlem, nem vitat akarok generalni, tokeletesen jatszhato es jo a PS verzio is, csak itt most ez a helyzet.

[ Szerkesztve ]

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#47042) STC Speed válasza dilipok (#47041) üzenetére


STC Speed
őstag

De látom,tényleg igazad van,vakond vagyok:D

(#47043) Brian_GT válasza dilipok (#47041) üzenetére


Brian_GT
őstag

Igen ezért is gondolkozom azon, hogy mivel next-gent idén még nem annyira akarok venni hanem végre megvenném a Forzák és a gears of War stb. játékok miatt a Boxom...megvárnám és oda venném meg inkább a GTA5-t. Akkor te is ezt ajánlod inkább ha jól látom.

- Csak a Puffin ad nekem erőt és mindent lebíró akaratot! -

(#47044) Blaise válasza zozek (#47030) üzenetére


Blaise
veterán

Maximum 9.5mm magas legyen, az 500 gigásokkal általában nincs méretbeli gond.

(#47045) crue válasza dilipok (#47041) üzenetére


crue
őstag

Ebből a videóból nem vonnék le következtetéseket, erősen kamuszagú. Más oldalakon is vannak összehasonlító screenshotok és nyoma sincs ilyen felhő hiánynak vagy homályosságnak. Sőt a ps3 egy hangyányival mintha élesebb is lenne, de ez alig észrevehető.

(#47046) gyuszaa válasza crue (#47045) üzenetére


gyuszaa
őstag

Játék elején be kell állítani a fényerőt, ez olyan mint a legelső összehasonlító videó... ott meg másik napszakban volt összehasonlítva. :N

"És természetesen a single-player demó, amit láttunk, ugyancsak a PS3-on futott. A PS3 a vezető platformotok?

LB: Nem igazán. Ez valószínűleg az első olyan játékunk, ahol mindkét platform párhuzamosan készült. Nagyon, nagyon kevés eltérés van a fejlesztési folyamataik között. Mindkettő nagyon hasonló. Nehéz lenne különbséget tenni közöttük."

Ez a lényeg, mindegy melyik platformon játszunk vele.

(#47047) dilipok válasza crue (#47045) üzenetére


dilipok
veterán

na akkor akinek megvan a PS3 verzio, megnezne, hogy ugy neznek-e e ki a felhok, mint a videoban? Mert en tudom, hogy a boxos ugy nez ki. Csak a tisztanlatas kedveert :DDD

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#47048) jookomak


jookomak
őstag

Itt is egy GTA V tapasztalat. Futásra jobb, mint a 4 , de azért látszik, hogy ez már a generáció vége, és nem exkluzív játék. Viszont ahogy hallom, nagyon dolgoztassa az olvasssófejet.

(#47049) nokia párti válasza jookomak (#47048) üzenetére


nokia párti
őstag

Ez ugye vicc? Akkor meg mi a bánatos f@sznak telepít fel 8 GB-ot, vagy én emlékszem rosszul? :U
Ha ilyen a játék, akkor köszönöm én kihagyom, pedig tervben volt a vétele olyan év vége fele, amikor a mostani ár feléért lehet majd hozzájutni.

(#47050) gyuszaa válasza nokia párti (#47049) üzenetére


gyuszaa
őstag

Hogy ne legyen pop-up, (szerencsére tényleg nincs) végletekig kihasználja a hardvert, ez van.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.