Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 3 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#21201) Ndruu


Ndruu
MODERÁTOR

Maradjatok a kulturált fórumozás keretein és a topik témáján belül! A személyeskedést minden esetben mellőzzétek!
Kicsit takarítottam is...

Harrrr!!!!

(#21202) #09634560 válasza Pferi (#21195) üzenetére


#09634560
törölt tag

Még esetleg megfontolható lehet a Samsung plazma is,ha kell a beépitett médialejátszó,de nem feltétel. A HD ready annyiból is jobb választás hogy sok PS játék 720-as felbontású.

(#21203) DM-Fan válasza #09634560 (#21202) üzenetére


DM-Fan
nagyúr

Így van, és kicsit rátéve HD-Ready-ből kijön az 50" is. Mondjuk fullHD-ból is, ha a Samsung 50C530 plazmát is bevesszük a képbe. De folytassuk ezt a plazma topicban holnap!

Get Moded!

(#21204) Djuree


Djuree
félisten

hű mi volt itten kérem szépen? kulturáltan fórumozzatok srácok :D ejnye-bejnye :))

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#21205) olbaidhun válasza ldave (#21193) üzenetére


olbaidhun
őstag

Mindkettő megvan, az Ra3 kicsit szokatlan számomra pc után, de egyáltalán nem nehéz!

_____________

Másik dolog, grat a nagy off és flame felhőhöz, örülök, hogy tapasztaltam már annyit, hogy nem szállok vitába egy kitanult kollégával! :DDD

Ugyanis felesleges. Azt is tudja, hogy mit nem tud.

Egyes emberek, bármennyire is hihetetlen, bezabálják a minőségi marketinget az ízléses csomagolást, hajlamosak vagyunk erre, ne is tagadjuk. Emberi tulajdonság és kevesen vannak, akiknek nyitva van a szeme. Ebben a topicban pl mindenki megette a sony mondvacsinált extra minőségét. Manapság pedig panaszkodik.. Ahelyett, hogy kicsit "back to the future" visszalépne kicsit és retrózna.

_____________

Heavenly Sword cikkem

Várom a véleményeket pü-ben, vagy a topicban. Mostmár akkor jóccaka!

7o/638-9O93 ► Telón érsz el leghamarabb \_(ツ)_/

(#21206) nihill válasza knorbi77 (#21163) üzenetére


nihill
őstag

Ferrarit is csak 1db cég gyárt, akkor biztos az a legszarabb autó :W

(#21207) BaLee válasza knorbi77 (#21163) üzenetére


BaLee
addikt
LOGOUT blog

Öcsém, másik topicból kellett átjönnöm elolvasni ezt a csodát, téged nevezni kellene a PH! legfogalmatlanabb embere szavazásra. :DDD

(#21208) bogabi válasza knorbi77 (#21163) üzenetére


bogabi
senior tag

Segítő szándékom jeléül, adok egy jótanácsot: ezt az irományt szerintem gyorsan felejtsd el, és olvass el pár szakmai cikket a témáról, mielőtt még többen kiröhögnek. Tudod, a bolond is azt hiszi a normálisak között, hogy egyedül ő normális...

A tévedés joga fenntartva. A meccs áll egyenlőre, egyelőre ez a helyes.

(#21209) Djuree válasza ldave (#21193) üzenetére


Djuree
félisten

ruse gondolom nem vészes, mivel asszem körökre osztott, ott el lehet tökölni az irányítással. ra3 sztem felejtős. rts-t nem lehet joy-al tolni, akármennyire is le van egyszerűsítve az irányítás, ez az 1 stílus nagyon nem konzolra való :K

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#21210) kovsol válasza Djuree (#21209) üzenetére


kovsol
titán

ruse nem körökre osztott, legalábbis PC-n nem az

May the Force be with you!

(#21211) Djuree válasza olbaidhun (#21205) üzenetére


Djuree
félisten

"Ebben a topicban pl mindenki megette a sony mondvacsinált extra minőségét."
én nem ettem meg :DD

kovsol: akk sry, én tudom rosszul. valahogy így rémlett...

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#21212) Djuree válasza bogabi (#21208) üzenetére


Djuree
félisten

azért abban igaza van hogy a ledesnek szebb a képe. és ezt nem cikkek alapján mondom, hanem tapasztalat. munkatársam most vett ledes tv-t és durván szép képe van, nem kicsit ledöbbentem. csak nekem kicsi a tv az árához képest. közelről is éles, nem úgy mint a plazma (plazma tv-m is van meg lcd is, van hasonlítási alap :K ). és a kis fogyasztás is nagyon nagy előny ebben az energiaéhes és energiapazarló világban. a plazmám meglepődtem mekkora fogyasztással bír. nem bír el mást az a dugalj, csak a plazma tv-t meg a ps3-at, még az lcd-vel elbírt mást is :DD
az áramdíjjam már már a fűtésdíjjal vetekszik :DDD
ja, és nem kell rá válaszolni, nem akarok vitázni, most nincs hozzá hangulatom :))

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#21213) szasanyi válasza olbaidhun (#21205) üzenetére


szasanyi
félisten

Ebben a topicban pl mindenki megette a sony mondvacsinált extra minőségét. Manapság pedig panaszkodik. - az egyik dolog amit valószínűleg elfelejtesz az az, hogy én - és még páran - nem tavaly vettük ám a PS3 konzolunkat, hanem ~3,5 éve. Gyakorlatilag azt lehet mondani, szinte akkor kezdett el elterjedni nálunk, úgyhogy sok tapasztalat nemigen volt még, ami - nem, hogy nyilvánvalóvá, de legalább is - megkérdőjelezhetővé tette volna a SONY állításait, előrejelzéseinek és túlzott optimizmusának valóságtartalmát a PS3-at illetően. A másik pedig meg az, hogy a panaszok legalább 90%-a jogos, éppen az elmaradt/várt/be nem váltott ígéretek és egyéb, a fórumban már (többször is említett) hiányosságok és problémák miatt. Még egyszer felhívnám a figyelmet arra az "apróságra", hogy NE 2010-ből, és a PS3 harmadik revíziójú 70-80k-s árból induljatok már ki! 2006-ban jelent meg, és 170k körüli áron.
Nehogy az legyen már a hibás, aki esetleg hamar és még drágán megvette. :((( E miatt esetleg ne kérjünk bocsánatot a SONY-tól is? :U
Hangsúlyozom: összességében a PS3 konzolt most is a legjobbnak tartom a jelenlegi konzolgenerációban, és most is ezt venném (egyrészt mert még nincs jobb, másrészt valóban baráti az ára technikai és szolgáltatási szintjéhez képest).
A hiányosságai és problémái viszont megvannak, ez is tény. Az szintén tény, hogy a hardver sokkal jobb jobb, mint amit egy átlagos játék "visszaad belőle", sőt talán az is elképzelhető, hogy a legjobbakat is lehet überelni - igaz, csak - 720p felbontásban (asszem erre leghamarabb az Uncharted 3 fogja egyértelműen megadni a választ).

(#21214) verba


verba
csendes tag

nálam a g20 plazma 130wattot eszik
a régi 82cm-es lcd 100wattot evett
persze a g20 -is tudd enni 280-at de az a dina mikus beállitáson van tök fényerő tők szin,persze biztos van olyan plazma tulaj aki igy használja a tv-jét.ha neki igy tetszik a kép hát tegye,de a ledes 106cm is megeszi a 150wattot dinamikus beállitásoknál,normálisan meg 100w allat. szóval sok fűg hogy van beállitva a tv képe.

(#21215) nihill válasza Djuree (#21212) üzenetére


nihill
őstag

Összehasonlításként az én 42-es FHD plazmám 90w környékén eszik tévézés közben, ez nem katalógus adat hanem műszerrel mértem itthon
Nem kötekedni akarok, de ha neked sokat eszik akkor nem valami régebbi plazmád van? A mai modern plazmák fogyasztása már simán az LCD-k (nem a LEDes) szintjén vannak. Az E-On saját gyári energiatakarékossági tesztjében is ez volt az eredmény.

(#21216) mr.dana válasza Nagy_Matessz (#21162) üzenetére


mr.dana
aktív tag

jó,,, ha úgy lép ki, hogy 3-0 al megkapom a meccset akkor rendben, de hogy van az hogy nyoma sem maradt ? (neten is direkt megnéztem a statiban) ill volt olyan (ez csak 1 X) hogy 2-0 ás vezetésemnél , 0-3 ra oda adta a gamet.......... :W

[ Szerkesztve ]

(#21217) SweetWally


SweetWally
tag

Csak nem tudom megállni, hogy bele ne szóljak.

Két TV van otthon, az egyik egy SHARP Aquos (HD ready, 2 éves), a másik egy Pana G20 (Full HD, új).
Mind a kettőn megy analóg adás, és mind a kettőn ment már Blu-ray is illetve PS3.
Személy szerint elégedett vagyok az LCD-vel is, bár a dinamikus beállítástól messze vagyok, mert az szinte égeti a szememet. Az analóg kábeles adás szörnyű minőségű, pacás, a focimeccseket üstökössel játszák. Érdekes, hogy játéknál nem jött ki annyira a rosszabb válaszidő. Normál tévézésre jó, a HD adások, BR szép.
A plazmánál nagyságrenddel jobb a kábeles adás. Ez adódhat abból is, hogy ez újabb tévé, más a képfeldolgozása, mittudomén. HD és FullHD forrásnál már köröket ver az LCD-re. Játékoknál számomra tetszetősebb a kép. Szerencsére a játékaim döntő többségénél nincs állandó HUD, illetve nincs megszakítás nélküli rész 15-20 percnél tovább, így nincs beégés. Igazat megvallva még ghostingot sem láttam.

Ami nagyon szembetűnő, és vásárláskor nagyon oda kell rá figyelni: A Saturn TV részlegén kívül minden más boltban nagyon világos van. Nem azt fogod látni, mint amit otthoni tévézés alkalmával. (Most tekintsünk el a helytelenül és/vagy direkt rosszul beállított tévéktől). A plazmát sokkal szürkébbnek, kisebb fényerejűnek fogod látni, míg az LCD virít. Értelmet nyer a "Sosem látott színek" kifejezés, ugyanis tényleg nincsenek ilyen színek. Beleég az ember retinájába.
Amint hazaviszed már más lesz a helyzet.

Ettől függetlenül mindenki azt vegye, ami az ő szemének jobban tetszik, és amit a pénztárcája megenged.

Nem rossz dolog a magány, ha van veled valaki.

(#21218) bogabi válasza Djuree (#21212) üzenetére


bogabi
senior tag

Szia,

Természetesen, amit írtál, azzal nincs semmi gond, lehet jó LCD TV-t is venni, csak az árban nem a 200-300k kategória (pl. 50"-os minőségi LCD-t nemigen kapsz 600k alatt, egy 50"-os G20 meg 350k körül már megvan). Az pedig, hogy szebb a képe, megint csak vizsonyítás kérdése: nekem jobban tetszik, vagy műszerrel kimérve jobb értékeket hoz, mint a konkurens? Ez nem mindegy. Fogyasztás: nekem nincs LCD-m, de a 42-es G20 100-180W között fogyaszt, képtartalomtól függően (azért egy jól méretezett hálózatban illene egy fali dugaljnak legalább 2500w-ot elbírnia, ez meg már mosógép vagy vasaló kategória, nem TV és konzol :) ). A fórumtársunk elég sok butaságot összehordott, ezért írtam neki azt, amit. Summa summárum: LCD-ben is van minőségi TV, de jóval drágább az azonos képátlójó plazmához képest. Nekem is tetszene egy Sony KDL-46HX900-as a nagyszobában, de nincs rá 700EFt-om...

A tévedés joga fenntartva. A meccs áll egyenlőre, egyelőre ez a helyes.

(#21219) DM-Fan válasza nihill (#21215) üzenetére


DM-Fan
nagyúr

Pontosan! Ezek megint tipikus plazma sztereotípiák, amik kb. 5 évvel ezelőtt voltak igazak. Az én 50"-os Pana 50G20-am átlag 120-150 Wh között fogyaszt. Cserébe egy kiváló képminőségű, nagy panelt nézek, aminek kontrasztja is messze magasabb, mint bármelyik LED-LCD-é. Megnézném, hogy egy ugyanekkora LED-LCD hol fogyaszt ennél szignifikánsan kevesebbet. Meg azt is megnézném, hogy mennyibe kerül egy méretben ekkora, minőségi LED-LCD. Amennyivel többe, annyi áramot a plazma kb. teljes élettartama alatt nem fog elfogyasztani többletben.
Egyébként sem értem azt, aki 20-30 Wh fogyasztásbeli különbség miatt mond le egy egyébként olcsóbb, nagyobb képméretű és jobb képminőségű plazmáról. Ennél a különbségnél egy energiatakarékos izzó többet fogyaszt.

Azt sem értem, mitől ne lenne szép képe a plazmának közelről, akkor ott valami gebasz van. Kb. 1,3 méterre ülök az 50"-os paneltől játék közben, makulátlan képe van. Ezen túlmenőleg meg lehet nézni hogy néz ki egy SD-felbontású anyag (DVD, átlag TV-adás) plazmán és egy átlag LED-LCD-n, aztán lehet gondolkodni, melyik a nyerőbb technológia átlag felhasználásra.

Azt már fel sem hoznám, hogy a multik agyonvilágított bemutatóterme tökéletesen alkalmatlan egy TV képminőségének korrekt megítélésére.

Tudnék én is kiváló LCD-t választani, csak annak ára már túlmutat az ésszerűség határain és nem lenne szignfikáns eltérés a G20 képéhez képest, ami igencsak pazar a profi teszterek szerint is.

Na, ne OFF-oljunk itt tovább!

[ Szerkesztve ]

Get Moded!

(#21220) madgie válasza Djuree (#21212) üzenetére


madgie
titán

Miért lenne szebb a háttérvilágítástól a képe? :U Ja, mert sz*r, olcsó ledekkel rakják körbe ezeket, amik akkor sem tudnak normális 6500K-t, ha meggebedsz.

Szerk: én sem akarok vitázni, csak hülyeségeket ne állítsunk...

Én meg mondom, hogy nem szebb, tegnap állítottam be egy LED-et, borzasztó szar képe volt. Igen van mellette több LCD is a közelben, meg múlt héten három plazmát lőttem be. Borzasztó igénytelen, korrigálhatatlan, szűk gamuttal rendelkező szörnyedelem az olcsó LED tévé, és akkor még finom voltam.

[ Szerkesztve ]

(#21221) Djuree válasza nihill (#21215) üzenetére


Djuree
félisten

90W az tényleg nem sok. nekem az 50-es plazmám sztem eszik vagy 180-at, de majd megnézem pontosan, meg le is mérem ha lesz mérőm, úgyis venni akarok egy mérőt. most vettem, LG márkájú, sztem nem lehet olyan régi, igaz nem 2010-es, hanem kifutó modell sztem mert olcsóbb volt.

madgie: mondom hogy szebb a képe, saját szememmel láttam, ne hazudtolj már meg légyszíves :U persze nem teszteltem napokig, de amit láttam az engem meggyőzött...nem hinném hogy olyan rossz lenne a szemem, hogy ne látnám a különbséget, szemüveges sem vagyok. kéne szerinted? :DDD

DM-Fan: szép képe van, csak ha odamegyek a tv elé és közelről nézem (30cm) pl. a sima tv adást, elég mosott. a led nem volt ilyen...sem az lcd...persze HD filmeknél már nincs ilyen probléma

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#21222) mr.dana


mr.dana
aktív tag

b@szd ez move kurva jóóóó... aszt hittem nagy faxság, de hétvégén hirtelen felindulásból beszereztem egyet ....leszipkáztam az összes létező demót, háát ellehet ökörködni vele rendesen...

így szerintem simán megéri a gép az árát pl. : én 65-ért vettem a masinát tavaly jan. tehát pont most 1 éves. azóta vettem még 1 kontrollert 11-ért és most a move+ camera 19-ért az 95 K .. szóval ezekkel a BT kontrollerekkel move-al, egy jó 42-s vagy még nagyobb plazmán (vagy felőlem legyen LED v LCD /ebbe most nem szállnék be/ ) nem nagyon van alternativája......

(#21223) madgie válasza Djuree (#21221) üzenetére


madgie
titán

Lejárt a szerkesztési idő: persze lehet a te LED tévéd jobb (drágább) volt, ez "csak" 160 volt akciósan. És tényleg nagyon ratyi, az újdonsült tulaj is jóval többet várt tőle.

(#21224) Djuree válasza madgie (#21220) üzenetére


Djuree
félisten

jó hát akkor biztos teljesen más tipusú tv-ket nézegettünk. és más árkategóriájúkat :)
mondjuk ez a led tv sem volt drágább, de nekem szépnek tűnt nagyon. persze lehet pont olyan adás ment épp a tv-ben amit szépnek mutatott.

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#21225) Edgeri válasza olbaidhun (#21205) üzenetére


Edgeri
senior tag

Na, végre valaki, akinek tetszik a Heavenly Sword :DDD . Bár a végső boss fight szerintem indokolatlanul nehéz :(

Üdv, Edgeri

(#21226) Djuree válasza DM-Fan (#21219) üzenetére


Djuree
félisten

egyetértek. ilyen áron bizony a plazma a legjobb, azért vettem én is azt :K

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#21227) olbaidhun válasza szasanyi (#21213) üzenetére


olbaidhun
őstag

"Még egyszer felhívnám a figyelmet arra az "apróságra", hogy NE 2010-ből, és a PS3 harmadik revíziójú 70-80k-s árból induljatok már ki! 2006-ban jelent meg, és 170k körüli áron."

Már miért ne a 2011-es árakból sőt, akár a használt gépek árából induljak ki? Nem törvényszerű, hogy aki ide betér, az már vásárolt 170Ft-ért egy gépet. Sőt sz sem, hogy manapság bárki beszalad a boltba és lekapja a polcról a 80k-s slimet. Ha hiszed, ha nem, sokan még mindig sokalják a konzol árát. Tudom, mert naponta több tucat ember keres fel, hogy csak egy kicsivel lépjünk a lélektani 60k-s ár alá és ő azonnal vásárol. Más kérdés, hogy ilyen összegben már ritkán lehet korrekt konzolt venni, ugyanis vagy nem Magyar garanciás, vagy szét van hajtva.. de persze vannak csodák..

Van aki most készülődik vásárolni és csak a fikomat hszeket olvassa a gépről, játékokról, pedig elég nagy listám van pc-t is megszégyenítő, tényleg vaskos címekből. Melynek egy része excluzív, de van olyan is, amit csak jobban szeretek konzolon játszani. Pedig a grafika csak 720p ( amit szintén sokadjára leírok, hogy nem mindenkinek probléma, mivel az emberek nagyobb része még mindig nem 1080p-s tévét használ! )

Vannak hiányosságok, közel sem tökéletes a sony terméke, de árban/kategóriában a maximumot hozza ki az aprópénzből, amiből egy pc-t nehezen lehet építeni. Igen, tudom, alig 2x ennyiből már 8generációval újabb pc-t lehet építeni, amin fut a skype, meg még kitudja mi, de fel kell fogni, hogy sokan még a 60.000Ft-os sem tudják megengedni maguknak. Sajnos így áll a helyzet ithhon, még ma is. Egyébként végigvitted már a heavenly sword-öt?

Djuree - te is vettél egy ps-t vagy nem jól tudom?

Egyébként nincs valaki, aki játszana velem egy kis mortal kombat dc universe-et online?

7o/638-9O93 ► Telón érsz el leghamarabb \_(ツ)_/

(#21228) Djuree válasza olbaidhun (#21227) üzenetére


Djuree
félisten

igen vettem, de nekem tetszik is teljes mértékben :DD persze csak exkluzívokkal játszok nagyrészt, többit pc-n tolom :) ha mindent ps3-mon tolnék, lehet fanyalognék én is...

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#21229) kelzsoca


kelzsoca
félisten

Megfigyelhető a topicban, hogy bizonyos időközönként a topic átmegy PC vs. konzol vitába, ha ez a történeti szál éppen szünetel, akkor a plazma vs. lcd kerül terítékre. :DDD

https://vertigostore.eu

(#21230) Djuree válasza kelzsoca (#21229) üzenetére


Djuree
félisten

hát ez sztem valahol természetes is, elég közel áll a konzol témához mindkettő :) igaz sokszor elég parázs viták is kialakulnak, de hát ilyen az emberi természet, mindenki a maga igazát szajkózza, mégha sokszor nem is úgy van ahogy én vagy más gondolja :K

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#21231) nihill válasza kelzsoca (#21229) üzenetére


nihill
őstag

Ha a plazma topikban valaki odajönne osztani az észt, hogy mindenki X-boxot vegyen és ne PS3-at, mert abban hetente kell a CPU fogaskerekeit olajozni, akkor hirtelen ott is lenne PS3 hozzászólás bőven :D

(#21232) szasanyi válasza olbaidhun (#21227) üzenetére


szasanyi
félisten

Igazából nem érted a leírtak lényegét. Azért ne abból indulj ki, mert amikor megjelent CSAK a csupasz paraméterek, és az előrejelzések, ígéretek alapján lehetett eldönteni, hogy a SONY PS3 konzolját választod-e! Azok persze kellően impresszívek voltak, még szép...
Ha mondjuk tavaly vettem volna új PS3-at ~70k-ért, akkor nem igazán problémáznék a hiányosságokon, mert annyit úgy is bőven megér egy jó BD lejátszó + játékgép kombó. De a lényeg, hogy az elején és drágán a SONY prognózisa volt az egyik fontos döntő érv a választásnál, aminek a többsége csak részben, vagy sehogyan sem lett megvalósítva. Ez a problémám: megígérem, csak vedd meg jó drágán, aztán legfeljebb azt mondom (vagy nem mondom mert kitalálod), hogy hehe, hazudtunk! És akkor újból kérdezem: én vagyok a hülye, és nekem kéne bocsánatot kérnem a SONY-tól, vagy nekik (és a játékfejlesztőknek) illene jobban megerőltetni magukat? :U
Ha így sem érted, akkor sorry de ennél érthetőben már nem tudom leírni, hogy mi a legnagyobb gond e témában.

(#21233) SweetWally válasza kelzsoca (#21229) üzenetére


SweetWally
tag

Mindennel így van, ami a termékciklusa végén van.

Lehet mismásolni, de érezhető, hogy már nincs meg az a plusz kraft, amitől az ember hanyattvágja magát (vagy inkább az ember lánya :D ). A játékok között is egyre kevesebb a hú bammeg kategória. (Nem mintha nagyon eltávolodtam volna a Fifa és LBP vonaltól)
Én 1,5 éve vettem, már akkor tisztában voltam ezzel. Ami nekem plusz volt, az egyértelműen a BR lejátszó.

Igazad van egyébként, de inkább azért szomorú, mert nincs miről beszélni. Sajnos nem ad témát a Sony. Pedig lehetne olyan hír is, ahogy a következő FW frissítésben benne lesz az MKV lejátszás. Ha ez menne, akkor egy percig nem gondolkoznék, hogy vegyek-e egy médialejátszót.

Nem rossz dolog a magány, ha van veled valaki.

(#21234) Johnny Cage válasza SweetWally (#21233) üzenetére


Johnny Cage
addikt

"a következő FW frissítésben benne lesz az MKV lejátszás"

a sony, mint a blu-ray élharcosa, nem fogja tökön szúrni magát ezzel, amikor mindenki tudja, hogy az mkv az internetről letöltött blu-ray ripek kedvenc konténerfájlja. a sony-nál is tisztában vannak ezzel és már csak elvből sem fogják támogatni.

(#21235) csimpi1 válasza mr.dana (#21216) üzenetére


csimpi1
tag

Az is lehet, hogy a te netkapcsolatod rendetlenkedett. Nekem is volt hasonló esetem többször is. a Fifa nem szereti a sávszélesség ingadozást.

" Az élet full színpompa, de semmit sem ér kb., az EKG-m szinkópa, amikor beverek 4 kávét 2 rummal szinkronba' "

(#21236) SweetWally válasza Johnny Cage (#21234) üzenetére


SweetWally
tag

Tudom, de álmodozni csak lehet?! :))

Annak idején a DivX formátum is ördögtől való volt, aztán mégis belerakták még a nagy gyártók is.
Sosem lehet tudni.

Nem rossz dolog a magány, ha van veled valaki.

(#21237) dudikpal válasza SweetWally (#21236) üzenetére


dudikpal
aktív tag

A sanyi ezt nem fogja meglépni. Nem az a típus :)
De már nem is számít, várjuk a 3rd party stuffokat szeretettel :C

(#21238) blazsey2 válasza kelzsoca (#21229) üzenetére


blazsey2
senior tag

Ilyenkor mindig előkapok egy csomag pattogatott kukoricát egy kis kólával,és szépen nekiállok olvasni :DDD
Néha elképesztő mik vannak.

PSN ID:blazseydr

(#21239) mr.dana válasza csimpi1 (#21235) üzenetére


mr.dana
aktív tag

háát vmi lehet ,mert közben végre 1X én is jól jártam :B vezetett az "ellen" 3-2 re hosszabbításban egyszer csak szakadt a kapcsolat "na mondom megint megszívtam" erre nézem ,hogy én kaptam a game-t 3-0 al !!! (csak nem lépett ki vezetésnél) na mindegy elóször jártam jól, a 8-10 szopás mellett...... :U

[ Szerkesztve ]

(#21240) #09634560


#09634560
törölt tag

Sziasztok. A Medievilhez létezik magyar leirás?

(#21241) anulu válasza dudikpal (#21237) üzenetére


anulu
félisten

úgy olvasgattam, h készül a VLC port 3.55-re

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#21242) anulu


anulu
félisten

némi update a "frontról": AC Brotherhood (BLES00909) HDD futtatás megoldva :)

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#21243) bcrics válasza anulu (#21242) üzenetére


bcrics
tag

ezek szerint mindegyik játékot Külön kellesz buherálni hozzá hogy elinduljon HDD-ről?

(#21244) anulu válasza bcrics (#21243) üzenetére


anulu
félisten

egyesével kell módosítani az indító fileokat (EBOOT.BIN), és meg kell csinálni a package-t. játékonként nem tart tovább 10 percnél, de esélyes, h nem indul el. eddíg nincs sok, aminél van működő HDD-ról futtatási csomag

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#21245) CocooN-z válasza anulu (#21244) üzenetére


CocooN-z
őstag

Ez hasonló a P.S.P. decrypt-hez 3mulator-on való futtatáshoz :U?

[ Szerkesztve ]

BRSZK 9.0 - 2024.06.29-30

(#21246) anulu válasza CocooN-z (#21245) üzenetére


anulu
félisten

passzolom, PSP-hez közöm nincs :(

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#21247) anulu


anulu
félisten

ha valaki még foglalkozik "pkg gyártással", pls, keressen meg pü-ben, fontos lenne.

köszi!

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#21248) Gebriel válasza blazsey2 (#21238) üzenetére


Gebriel
veterán

Néha én is így vagyok vele. :DDD

(#21249) viktorhmv


viktorhmv
senior tag

Sziasztok!

Az lenne a kérdésem,h a PS3-at vhogy hozzá lehet kötni egy D-Sub-os TFT monitorhoz?

Előre is thx:R

Grafikai és arculattervezés. Ezzel foglalkozom hivatás szerűen. Ha szükséged van egy lelkiismeretes tervezőgrafikusra akkor dobj egy PÜ-t nyugodtan. www.viktorsebok.com

(#21250) szasanyi válasza viktorhmv (#21249) üzenetére


szasanyi
félisten

Sehogyan. Nem HDCP kompatibilis csatlakozó, anélkül meg nem megy. :(

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.