Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 3 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#75001) fausto válasza erahurka (#75000) üzenetére


fausto
addikt

De arra gondoltam, engem megizzasztott, de lehet, hogy hard-ban szenvedtem vele sokat. Ő tipikusan egy olyan ellenfél, aki nagyon rázza magát és ha leesel, az nagyon fájdalmas, mert kezdheted elölről az egészet :)
Szerintem nem igazán fontos a gyíkokat és a gyümiket gyűjötgetni, az első végigjátszás során azokat hanyagolnám a helyedben. Segítséget is csak a nagyon végső esetben néznék, mert sokat elvesz az élményből, ha tudod hol kell keresni a gyenge pontot vagy nem magadtól jössz rá a taktikára.

#74998 vg A HD verzió kimondottan jól sikerült, nagyon szép lett. Szerintem nem örgedett rosszul a játék.

(#75002) Elims válasza erahurka (#75000) üzenetére


Elims
veterán

"Miért, ki vagyok? :D"

Nekem szimpatikus játékos. :-)

"Ki kellett tapasztalnom pár dolgot..."

Szerintem ezt megbeszéltük. :-)))

(#75003) vg válasza erahurka (#75000) üzenetére


vg
addikt

De lemásolta. A Castlevania Lords Of Shadow első részében több ilyen rész is van. Amúgy az is marha jó cucc.

(#75004) crue válasza vg (#75003) üzenetére


crue
őstag

Na meg Kronosz a GOW 3-ban.

(#75005) pulyka jocó


pulyka jocó
senior tag

Sziasztok
Angliából rendeltem pár játékot, köztük a Rage-et.
Nagy nehezen felkinlodta a PS, de az első videó után lefagy, és nem csinál semmit. Megnéztem, a Game Data Utilityben az van hogy Rage - UK
Esetleg bezavarhat hogy magyar PSN-profillal próbálnék játszani?

(#75006) A`rpi válasza pulyka jocó (#75005) üzenetére


A`rpi
Topikgazda

"Sziasztok
Angliából rendeltem pár játékot, köztük a Rage-et.
Nagy nehezen felkinlodta a PS, de az első videó után lefagy, és nem csinál semmit. Megnéztem, a Game Data Utilityben az van hogy Rage - UK
Esetleg bezavarhat hogy magyar PSN-profillal próbálnék játszani?"

Szerintem a régióval nem lehet gond, a lemez nem karcos?

[ Szerkesztve ]

(#75007) pulyka jocó válasza A`rpi (#75006) üzenetére


pulyka jocó
senior tag

De, van rajta pár kisebb, vékony karc.

(#75008) A`rpi válasza pulyka jocó (#75007) üzenetére


A`rpi
Topikgazda

Akkor ott olvasási hiba lesz. Polírozni nem lehet / nem érdemes.

(#75009) pulyka jocó válasza A`rpi (#75008) üzenetére


pulyka jocó
senior tag

:/ De a video megy gond nélkül. Akkor az is akadozna, nem?

(#75010) Easy.2K12


Easy.2K12
tag

Sziasztok.
Lenne egy playstation 3 (CECH-3004A)
Usb port feltehetően zárlatos lett ennek következtében gondolom az usb vezérlő elszált.
Kérdés tehetek-e bele más alaplapot vagy csak azonosat ? Esetlegesen tudtok ajánlani valakit akinek emberi áron van alkatrésze ?

Eladó !! ZOPO ZP780,fehér 25e !! kitünő állapot.

(#75011) pulyka jocó válasza pulyka jocó (#75009) üzenetére


pulyka jocó
senior tag

Azóta megpróbáltam elindítani másik accountal, ott meg else indul.... :D :W Rögtön fekete kép, és a gép se reagál semmire

(#75012) Muerte68


Muerte68
addikt

ssd-t lehet vinyónak használni a 12GB-os Slim-be? :F

Láttam egy fickót a kávézóban. Se mobil, se laptop. Csak ült ott és itta a kávéját. Mint egy pszichopata.... https://www.flickr.com/photos/128638150@N03/

(#75013) satyátó


satyátó
tag

Sziasztok. Van egy ps3 fat gépem. Az lenne a kérdésem hogy pendrive és külső winchester usb 2.0 vagy 3.0 kompatibilis?

(#75014) Tegla80 válasza Muerte68 (#75012) üzenetére


Tegla80
addikt

Mind1ikben lehet viszont szinte csak digit tartalom eseten erdemes.....tobbunknek az is van mar jo ideje benne..... toltesi idok javulnak .... idotallo is mert nalam pl kozel 4eve uzemel egy 256gb-os Sandisk®…

satyátó
2.0 port van benne(nem is lehetne mas mert sztem akkor meg nem volt 3.0)

[ Szerkesztve ]

Sony® & PlayStation®

(#75015) Muerte68 válasza Tegla80 (#75014) üzenetére


Muerte68
addikt

Köszönöm-olcsón tudok egy 120Gb-osat azért kérdeztem,nekem elég volna méretileg,beépítőkeret már megvan :K

Láttam egy fickót a kávézóban. Se mobil, se laptop. Csak ült ott és itta a kávéját. Mint egy pszichopata.... https://www.flickr.com/photos/128638150@N03/

(#75016) satyátó válasza Tegla80 (#75014) üzenetére


satyátó
tag

Köszönöm!

(#75017) Muerte68


Muerte68
addikt

Ha valakit érdekel most elég durva leárazások vannak a PS store-ban 60-85%

Láttam egy fickót a kávézóban. Se mobil, se laptop. Csak ült ott és itta a kávéját. Mint egy pszichopata.... https://www.flickr.com/photos/128638150@N03/

(#75018) pulyka jocó válasza Muerte68 (#75017) üzenetére


pulyka jocó
senior tag

Eddig is volt.
Vagy ez most újabb?

(#75019) Muerte68 válasza pulyka jocó (#75018) üzenetére


Muerte68
addikt

nem tudom én csak most néztem december óta :D

Láttam egy fickót a kávézóban. Se mobil, se laptop. Csak ült ott és itta a kávéját. Mint egy pszichopata.... https://www.flickr.com/photos/128638150@N03/

(#75020) erahurka válasza pulyka jocó (#75018) üzenetére


erahurka
félisten

Szerintem eddig is volt. Ha jól tudom február 8.-án ér véget.

(#75021) RangerFox válasza Muerte68 (#75017) üzenetére


RangerFox
veterán

Már eddig is volt. A Batman Arkham Collectiont be is zsákoltam, régóta vártam már, hogy újra akciós legyen.

(#75022) DVlad


DVlad
őstag

Urak!
Egy új gépre lehetséges átköltözni olyan módon, hogy az eddig használt accountok, a játékok mentései, stb. átkerüljenek? "Mintha mi sem történt volna" módon?
Előre is köszönöm!

(#75023) erahurka


erahurka
félisten

Reggel lenyomtam az 5. szörnyet a SOTC-ban, tök jó volt. Leszámítva azt, hogy egyszer keresztülestem a testén :DDD Örülök, hogy rászántam az időt és összeszedtem vagy 70 gyík farkát, mert biztos sokkal szenvedősebb lenne azzal a kevéske energiával, amivel kezd az emberke. :))

(#75024) fausto válasza erahurka (#75023) üzenetére


fausto
addikt

A kolosszusok után is nő a staminád és az életerőd is

(#75025) erahurka válasza fausto (#75024) üzenetére


erahurka
félisten

Hát a mostani szintnek a közelében sem lennék gyíkok nélkül. Jól fog még jönni az a plusz amit velük szereztem meg szerintem.

(#75026) fausto válasza erahurka (#75025) üzenetére


fausto
addikt

Persze, ártani nem árt, csak el ne und emiatt a játékot :)
Azt tudtad, hogy csak a fényes farkú gyíkok adnak staminát?

(#75027) erahurka válasza fausto (#75026) üzenetére


erahurka
félisten

Igen, egy guide-dal végigmentem nagyjából az összesen. A vége felé már untam, de most már csak a szörnyek vannak, nincs mit megunnom :K

(#75028) RangerFox


RangerFox
veterán

Végigjátszottam az inFamous 2-t, de ennyire béna játékkal rég játszottam, nagyon nem állja meg a helyét a mai korban. De az OST-jét egyszer érdemes végighallgatni, volt benne pár jó zene.

(#75029) crue válasza RangerFox (#75028) üzenetére


crue
őstag

Mondjuk nem is mai játék, nem tudom feltűnt-e? Mi volt annyira rossz benne?

(#75030) supercow válasza RangerFox (#75028) üzenetére


supercow
őstag

Èn élveztem amikor végigjátszottam.

In nomine Pasta, et Fusilli, et Spaghetti Sancti. Ramen.

(#75031) RangerFox válasza crue (#75029) üzenetére


RangerFox
veterán

Persze, feltűnt, és ezért nagyon is elnéző vagyok a régebbi játékokkal, de ez ilyen formában akkor sem állta meg a helyét. Nem rossz játék, de a jó nem ilyen. A kamerakezelés béna, 0 sztori, önismétlő fő és mellékküldetések, ráadásul tele van bugokkal, és a döntéseidnek kb semmi kihatása nincsen (kivéve a képességekben, meg a lezárásban). Klasz és ötletes a szupererő, és a nyitott világ is oké, de ez nem menti meg számomra a játékot. 2011-ben olyan játékok jelentek meg, mint az uncharted 3, Batman Arkham City, Skyrim, Deus Ex, Battlefield 3. Azokhoz képest ez a játék sehol nincs (animációk, játákmenet, grafika, történet). Számomra: 6,5/10

(#75032) erahurka


erahurka
félisten

Befejeztem a Shadow of the Colossust!!! :))

Az utolsó szörny nem volt amúgy annyira nagyon nehéz. Ha leestem róla csak sérültem kicsit, aztán vissza lehetett mászni. Viszont amikor a kezeiről kellett a testére átugrani, hát az borzalmas volt. A kamera pögör-forog össze-vissza folyamatosan, azt se tudtam merre mászok, közben néha be-beakadtam... Szerintem ha nem néztem volna végigjátszást, még mindig ott szívnék.

Azt továbbra is fenntartom, hogy kreatív téren tök jó cucc, de a borzasztóan bugos és szörnyű irányítás és kamerakezelés miatt mint játék, megbukik.

(#75031) szabo111: Ha 6,5, akkor annyira nem volt rossz :U Szerintem egész fun kis játék volt, tervezem a folytatást is beszerezni PS4-re.

[ Szerkesztve ]

(#75033) RangerFox válasza erahurka (#75032) üzenetére


RangerFox
veterán

Nem azt mondtam hogy rossz, hanem hogy a jó nem ilyen. És én is tervezem megvenni a Ps4-es részeket, azokban értelmesebb a kamerakezelés, és van pár klassz képesség is.

(#75034) erahurka válasza RangerFox (#75033) üzenetére


erahurka
félisten

Rossz volt a kamerakezelés? Próbáld ki az Ico-t vagy a Shadow of the Colossus-t, és akkor majd megtudod, milyen az, ha tényleg rossz a kamerakezelés :DDD

[ Szerkesztve ]

(#75035) RangerFox válasza erahurka (#75034) üzenetére


RangerFox
veterán

Egyik legrosszabb dolog, ami egy játékban rossz lehet... Jak and dexter trilogy, Ratchet and Clank Trilogy, régi Zeldák... Az ilyen régebbi játékok már csak ilyenek. Jók, csak béna kamerakezelés, meg kevés mentési pont :U

[ Szerkesztve ]

(#75036) HuMarc válasza crue (#75029) üzenetére


HuMarc
addikt

Oké, hogy nem mai játék, de én az első inFamoust jobban élveztem, mint a másodikat, ami alig hozott valami újdonságot. Ráadásul a Prototype 2-t platináztam, az meg köröket ver a második részre.

Szóval az inFamous 2 számomra is nagy csalódás volt anno...

(#75037) Monoton válasza HuMarc (#75036) üzenetére


Monoton
tag

Talán hülye kérdés, de melyik Fifa vagy PES ajánlott PS3-ra? Csak arra kellene, hogy ha ismerős jön akkor pár meccset játszanánk egymás ellen. Single, "story" mód nem érdekel. Köszi :U ;]

(#75038) pulyka jocó válasza Monoton (#75037) üzenetére


pulyka jocó
senior tag

A PES sokkal realisztikusabb szerintem, jobb a mozgás stb (pes 17 ről beszélek).
A fifaba viszont több csapat van (főleg az európaiak), és hivatalos nevek vannak (pl pesben a chelsea London fc néven van)

[ Szerkesztve ]

(#75039) Muerte68 válasza Monoton (#75037) üzenetére


Muerte68
addikt

+1 a PES realisztikusabb jobban hasonlít az igazi focira de a jogdíjak nem teljesek-A fifa hivatalos de nem annyira valódi az élmény,ha nem szöszölni csak instant foci a Fifa egyszerűbb gyorsabb :K

Láttam egy fickót a kávézóban. Se mobil, se laptop. Csak ült ott és itta a kávéját. Mint egy pszichopata.... https://www.flickr.com/photos/128638150@N03/

(#75040) pisti19831


pisti19831
csendes tag

Sziasztok olyan problémám lenne hogy ps3 320 gb konzolra milyen külső hdd t lehet csatlakoztatni?Pendrive rol elinditja a játékokat de szeretnék egy külső hdd t hozzá.Egy wd elements 750 gb os ki let probálva de azt nem látja fat32 reformázva persze.Gondolom az usb áram felvétele miat pc az simán kezeli tv is.Vagy esetleg a 750gb sok neki?32 gb adata pendrive usb 3 az simán megy.Havalaki tapasztalt ilyen téren kérem írjon.Köszönöm.

(#75041) pulyka jocó válasza pisti19831 (#75040) üzenetére


pulyka jocó
senior tag

Eredeti játékokat raknál rá gondolom :)
Ha nem, akkor itt az ilyen tiltott téma

(#75042) pisti19831 válasza pulyka jocó (#75041) üzenetére


pisti19831
csendes tag

Bocsi köszönöm

(#75043) wagi


wagi
senior tag

Nekem is 750GB-os van rajta és simán megy vele.

(#75044) DVlad


DVlad
őstag

Urak, erre valaki?
[link]

[ Szerkesztve ]

(#75045) Adam_Shepard válasza DVlad (#75022) üzenetére


Adam_Shepard
addikt

a plussal feltöltögeted a mentéseket a felhőbe, majd a másik gépen meg le. Ez a legegyszerűbb módja.

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#75046) fausto válasza DVlad (#75044) üzenetére


fausto
addikt

Ha a két gép egyszerre nálad van, akkor van olyan megoldás, ami egy az egyben mindent átmásol az egyikről a másikra. Ez nem tudom mennyi idő. LINK
Ha nem, akkor csak a backup-restore opció van külső HDD-re, egy kb egy napodat elveszi és ezt most szó szerint értsd: tényleg 24 óra körül van a művelet (mondjuk attól is függ, hogy mennyire van tele)

[ Szerkesztve ]

(#75047) DVlad


DVlad
őstag

Köszönöm szépen mindkettőtöknek!
Ha ezt a cserét meglépem, akkor a második verzió lesz a nyerő, mert a régi úgysem kerülne el itthonról. A helyzet az vele, hogy random kikapcsol a masina, majd villog a piros led. Utána egyszer meg kell nyomni a bekapcsoló gombot rajta, és azután megint működik. Azt olvastam, hogy ennek a legvalószínübb oka a pasztázás hiányossága, hűtési hiba. Ezt alátámasztja az is, hogy nagyon hamar hangos lesz a gép, pörög a venti nagyon. De mivel ez már volt tavaly sárga ledes javításon, most gondoltam egy használt újabb géppel kiváltanám, mert a 4.500.- forint nem hangzik soknak pasztázásnak, de nem szokott az lenni szubtotál sosem, ami a honlapon van. (Illetve, ott volt egy hétig a szervizben, megjavították a sárga hibát nem olcsón, és a pasztázást nem csinálták meg, de még csak nem is ajánlották.)

(#75048) Vadernagyúr válasza DVlad (#75047) üzenetére


Vadernagyúr
senior tag

Igen,valós,hogy az a baja.. Ha egyszer sárga ledes lesz a gép,akkor onnantól kezdve többször is az lesz sajnos.. :)

PSN: joskovagyok199

(#75049) erahurka válasza DVlad (#75047) üzenetére


erahurka
félisten

Biztos nem pasztázták újra? Szerintem a sárga LED-es hiba javítása során azt is megcsinálják.

(#75050) Vadernagyúr válasza erahurka (#75049) üzenetére


Vadernagyúr
senior tag

Az maga a sárga ledes hiba :DD Túlmelegszik a gép,nem indul el,nehogy megsüsse magát :)

PSN: joskovagyok199

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.