Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 3 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#21701) DM-Fan


DM-Fan
nagyúr

Na, elkezdtem a DS2-t. Már az eleje is kellően pörgős, grafikailag az első részhez képest nem sok újdonságot látok, a hangulat egyelőre hozza az első részét.

Viszont az a nagy helyzet, hogy az online része még nem elérhető, nem is engedi a játékon belül redeem codes menüpontot választani, így nem lehet beütni az online pass-t. Ahogy olvasom az EA fórumán, ennek az az oka, hogy még megjelenés előtt vagyunk és nem mennek a szerverek. A single rész simán játszható enélkül is. Az USA-verziók már talán működnek multiban is, az EU-sak még sajnos nem.

[ Szerkesztve ]

Get Moded!

(#21702) Mazsika


Mazsika
őstag

újabb reklámocska... :B

[ Szerkesztve ]

Dáccsika

(#21703) blazsey2


blazsey2
senior tag

Kijött az új 3.56-os fw.

PSN ID:blazseydr

(#21704) anulu


anulu
félisten

kakaroto:
"lv1 and lv2 keys are now pushed to my ps3keys repo.. more coming
isoldr keys are now pushed too."

szoval errol kb ennyit

[ Szerkesztve ]

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#21705) szasanyi válasza blazsey2 (#21703) üzenetére


szasanyi
félisten

3.55 -> 3.56 és ez mit ez csinál? :U

(#21706) Edgeri válasza DM-Fan (#21699) üzenetére


Edgeri
senior tag

Köszi :B
Én lehet, hogy ma, legkésőbb holnap belenézek. Nekem elég lenne még az is, ha pont ugyanolyan lenne, mint az első rész :K

Üdv, Edgeri

(#21707) Edgeri válasza szasanyi (#21705) üzenetére


Edgeri
senior tag

A new PS3 system software update, v3.56, will be released soon. This is a minor update that adds a security patch.

Üdv, Edgeri

(#21708) anulu válasza Edgeri (#21707) üzenetére


anulu
félisten

security patch. aha :P

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#21709) szasanyi válasza Edgeri (#21707) üzenetére


szasanyi
félisten

Köszi. Mindjárt gondolhat, hogy a frissítéssel ránk gondoltak, és a mi érdekünkben (és javunkra) történik. :N

(#21710) vaksi8


vaksi8
senior tag

Sziasztok!
tudja valaki esetleg ha ps3 média szerveren keresztül nézek filmet és csúszik rajta a hang,azon lehet állitani?

(#21711) heihachi


heihachi
addikt

Azt be tudom valahol állítani, hogy a kontroller egy idő után automatikusan kapcsoljon ki, ha nem használom? Van, hogy magára hagyom a gépet 10 percre negyed órára, és ez alatt szeretném ha magától kikapcsolna. De nem találok ilyen opciót :B

Edgeri Nem hiszem el, hogy ekkora lúzer vagyok :B Thx!

[ Szerkesztve ]

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

(#21712) Edgeri válasza heihachi (#21711) üzenetére


Edgeri
senior tag

Ahune

Üdv, Edgeri

(#21713) Beri78 válasza heihachi (#21711) üzenetére


Beri78
őstag

settings/power safe settings...

vaksi:
nekem nem sikerült még...pendrive a megoldás:)

[ Szerkesztve ]

"...a valósággal az a gáz hogy nincsen hozzá háttérzene..."

(#21714) Edgeri válasza heihachi (#21711) üzenetére


Edgeri
senior tag

Nincs mit ;)

Üdv, Edgeri

(#21715) dudikpal


dudikpal
aktív tag

Media serverben hogy lehet frissíteni?
Gondolok itt arra, hogy nézek 1 filmet, közben a pcn letöltődik egy másik, és a nézett film után lássam az újonnan letöltöttet is a könytárban.
Mert most nem mutatja, csak újraindítás után látja.

(#21716) Edgeri


Edgeri
senior tag

Az SCE bejelentése szerint röviddel a game boltokba kerülése előtt, 2011. február 17-én próbaverzió érkezik a PlayStation Network rendszerébe a Playstation 3 exkluzív Killzone 3-ból! A stuff normál és sztereoszkopikus 3D változatban is tölthető lesz.
A demo a KZ3 single player módját villantja. Két csomag kerül fel a PSN-re: a normálban lesz osztott képernyős co-op, a 3D-sben nem. A Move támogatott irányítás úgyszintén tesztelhető a próbaverzióban.

forrás: PSC

Üdv, Edgeri

(#21717) vaksi8


vaksi8
senior tag

Mármint hogy pendrive ra rakom a filmet úgy érted?nekem külső merevlemez van de azt nem ismeri fel a ps3.tudom média lejátszó lenne az ideális csak nem akartam arra is beinvesztálni.

(#21718) olbaidhun válasza Edgeri (#21716) üzenetére


olbaidhun
őstag

És mi a vélemény a psp2 hardverről? Mit gondoltok, elég lesz a 4mag? Lassan tényleg olyan mint egy szotyiszacskó..
[link]

de a legfontosabb, hogy az a sok fejlesztő tényleg korrekt anyagot adjon ki! :U

7o/638-9O93 ► Telón érsz el leghamarabb \_(ツ)_/

(#21719) knorbi77 válasza anulu (#21708) üzenetére


knorbi77
tag

Én most olyanokat olvasgatok, hogy ha valaki 3.56ra custom firmware alatt frissít akkor többet lehet hogy el sem indul a ps..Azt írják hogy előtte vissza kell tenni a gyári 3.55öt, üríteni a merevlemezt, és úgy frissíteni.(Én nem használok semmiféle illegális dolgot, és nem is fogok, csak azért írok, hogyha esetleg valaki igen, akkor jobb ha vigyáz :) )

(#21720) knorbi77 válasza olbaidhun (#21718) üzenetére


knorbi77
tag

Ilyen kis eszközbe? Sztem bőven jó az a 4 mag.De jó sokat fog tudni..Okostelefon, telefon nélkül.

(#21721) szasanyi válasza Edgeri (#21716) üzenetére


szasanyi
félisten

A sztereoszkopikus 3D változat mondjuk még nem izgat (vettem akváriumot, full 3D-s :D ) de a KZ3 igen. Legalább ki lehet próbálni, valójában hogyan is néz ki a sok újítás, és megéri-e megvenni..

(#21722) ladlac válasza knorbi77 (#21720) üzenetére


ladlac
tag

Okos? :DDD

(#21723) Revolit


Revolit
senior tag

AC: Brotherhood kódja mit ad?
Hol lehet egyébként megnézni, hogy melyik játék kódja mit ad? Mert ugye ha használt játékot veszek, általában már felhasználták ezeket a kódokat. Na, ha ez a kód történetesen az egész multiplayer részhez kell, az cink:)

(#21724) olbaidhun


olbaidhun
őstag

Láttátok már?

be is teszem szépen a kívánságlistámba az uncharted 3 mellé :DDD

7o/638-9O93 ► Telón érsz el leghamarabb \_(ツ)_/

(#21725) Edgeri válasza olbaidhun (#21718) üzenetére


Edgeri
senior tag

Hát asszonyt megleptem 2 éve egy PSP-vel, én már annak a teljesítményén is megdöbbentem, ez az új meg gyakorlatilag gyorsabb lesz, mint az asztali PC-m :DDD Szerintem is attól függ, hogy ki tudják-e használni a teljesítményét rendesen.

Üdv, Edgeri

(#21726) Sonja válasza olbaidhun (#21724) üzenetére


Sonja
veterán

Már rég elő van rendelve nálam! :DDD Első 2 rész mellé elfér a polcon. :K

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#21727) Edgeri válasza szasanyi (#21721) üzenetére


Edgeri
senior tag

Hazudnék, ha azt mondanám, hogy nem vagyok rá kíváncsi, viszont az elvárásaim is nagyok. Majd meglátjuk... :))

Üdv, Edgeri

(#21728) Gebriel válasza Edgeri (#21727) üzenetére


Gebriel
veterán

Store-on melyik kiegészítő tartalmazza a vip mapokat?

(#21729) Edgeri válasza Gebriel (#21728) üzenetére


Edgeri
senior tag

Szerintem nem DLC-t kell venned, hanem VIP kódot, amit bepötyögsz és akkor elérhetővé válnak az új multis pályák. Ez a tipp, én eleve a limited editiont vettem meg, amihez járt a VIP kód, ezért nem tudom, hogy megy ez alapból.

Üdv, Edgeri

(#21730) Mazsika válasza olbaidhun (#21718) üzenetére


Mazsika
őstag

hiába 4 mag ps3-ba is van sok, mégsem lehet pl netezni egyet vele... vagy a filmeknek lejátszási listát csinálni... stb, szóval ha ilyen gondok lesznek a psp2vel akkor, akár utánam is vághatják, akkor se kéne... :S

Dáccsika

(#21731) v!ct0y


v!ct0y
veterán

Store neketek is szarakszik? mármint a letöltés része mert 100 megés demora is ilyen 1000 perceket ír....

(#21732) Sonja


Sonja
veterán

Megrendeltem az InFamous-t, remélem nem járok vele rosszul?! :B :K

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#21733) Djuree válasza olbaidhun (#21724) üzenetére


Djuree
félisten

nem rossz! az az ugrató vonat állat :DDD mondjuk azok a spontán robbanások mindenhol elég érdekesek :F

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#21734) anulu válasza knorbi77 (#21719) üzenetére


anulu
félisten

igen. valtozott az LV1 hivas erosen, ugyhogy 3.55 CFW -> 3.56 OFW kb biztos brick. reszemrol egyelore maradok 3.55-on. PSN-en a multik csak felidegesitenek, es igy legalabb tudom kimelni a BR olvaso fejet. valamint tudok Super Mariozni is :D

valamint van AVCHD lejatszas, ugyhogy nem kell media serverrel foglalkoznom.

[ Szerkesztve ]

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#21735) babli válasza anulu (#21734) üzenetére


babli
tag

...és megvan a Little Big Planet 2, Dead Space 2 ingyé' ! ;)

[ Szerkesztve ]

✂– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – (itt vágd le)

(#21736) anulu válasza babli (#21735) üzenetére


anulu
félisten

egyik sem hoz lazba, igazsag szerint. :(

valamint a warezt hanyagoljuk pls :)

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#21737) kelzsoca válasza Mazsika (#21730) üzenetére


kelzsoca
félisten

Ezek szoftveres problémák.

https://vertigostore.eu

(#21738) Gebriel válasza Sonja (#21732) üzenetére


Gebriel
veterán

Jó játék. :K Engem hosszú időre lekötött.

(#21739) Gebriel válasza Edgeri (#21729) üzenetére


Gebriel
veterán

És a vip kódot, hogyan tudhatom vajon beszerválni :F
Nekem is limited van, csak használtan vettem. :D

[ Szerkesztve ]

(#21740) szasanyi válasza Sonja (#21732) üzenetére


szasanyi
félisten

Bizony, hogy nem jársz rosszul! Nekem a hangulata is bejött, és grafikailag is rendben van. Vannak benne nehéz ügyességi/gyorsasági részek is, elaludni nem fogsz esti játék alkalmával sem. :N

(#21741) knorbi77 válasza Sonja (#21732) üzenetére


knorbi77
tag

Óh az nekem is vágyam:) Hamarosan én is rástartolok sztem :)

(#21742) anulu válasza Mazsika (#21730) üzenetére


anulu
félisten

a Cell 8+1 magos. amugy az, h szoftveresen balfek a Sony az nem a hardware-t minositi. annyi helyen le lett irva, hogy mit kene belepakolni, de cseszik a userek fejere.
ezert is vonzo annyira a CFW. filmlejatszas, emulatorok, stb

[ Szerkesztve ]

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#21743) Revolit válasza anulu (#21742) üzenetére


Revolit
senior tag

A Sony fordítva működik, most ha jól szedegettem össze, 3.56 kivette USB-ről frissítés lehetőségét és a recovery menüt is! Könyörgöm, kivenni a recovery menüt? Érdekes... tudtommal nem egy problémát onnan lehetett megoldani (pl kontroller hibát) Egyszer nekem is kellet használni adatbázist újraépíteni, akkor azt már nem is lehet 3.56-on?

(#21744) DM-Fan válasza anulu (#21734) üzenetére


DM-Fan
nagyúr

Én feltoltam a gyári 3.55-re a 3.56-ot. Látszólag semmi változás, bár nem másztam bele, tényleg csak security update lehet, aztán lehet, hogy tényleg eltűnt egy-két opció. Miért is nem csodálkozom ezen?! Az utóbbi hány frissítés is volt ilyen semmirevaló, biztonsági rést betömő, anti-warez szarság? Úgy 4-5? Szép teljesítmény tőlük! Kicsit foglalkozhatnának mostmár a szoftver érdemi fejlesztésével is, mert így nem csoda, hogy újra és újra megtörik majd.

Nyomom a Dead Space 2-t, vegyesek az érzéseim, de alapvetően kellemes játék. Akinek tetszett az első, annak ez is fog, ez biztos. Kicsit több újdonság elfért volna benne (mondom ezt a 6. chapter-nél járva), de alapvetően eddig nem csalódtam a játékban, hozza a szintet. Az online-részről még mindig semmi hír, úgy látszik tényleg csak 28-án startolnak a szerverek.

[ Szerkesztve ]

Get Moded!

(#21745) Djuree válasza anulu (#21742) üzenetére


Djuree
félisten

már nem tesznek bele semmi újat. ki venne akkor majd ps4-et? nem sokan. max akik nagyon nagy játékbuzik és pénzük is van. így viszont aki normális media centerre vágyik az is venni fog...de ugyanez van mindennel, az xbox-nál is, csak ott nem ennyire durván...üzletpolitika...

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#21746) anulu válasza Revolit (#21743) üzenetére


anulu
félisten

ahogy olvasgattam, recovery menu maradt, service mode is. mmint service-be be lehet rakni a gepet, de kivenni nem lehet belole, szoval olyan "semi brick".

ami miatt nekem kene PSN az max a GT5 multija, de az meg hulladek ugy ahogy van. jol megvagyok nelkule, 3.55-on

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#21747) anulu válasza DM-Fan (#21744) üzenetére


anulu
félisten

annyi tortent (amirol eddig tudni lehet), h a LV0 hypervisor kodjat es entry pointjait atvarialtak es uj key-ek kerultek be. ezeket 1,5 ora alatt visszafejtettek, az LV0-t kell meg, es johet a 3.56 CFW kb.

a + feature-ok es nem a warez miatt tovabbra is CFW-ni fogok. PSN nem hat meg, az viszont, h van rendes AVCHD player, az igen. internal menuvel, nem cache overflow-olva, mint ahogy media servernel parszor elofordul, stb. ja, es PS1 es PS2 loader...

senkit nem biztatok custom cuccra, mert nem hivatalos, ha van PSN akkor is a ban kerdeses, de nekem ezzel kb elerte azt, amit a legelejetol elvartam volna a PS3-tol

[ Szerkesztve ]

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#21748) SZULTA


SZULTA
tag

Üdvözlet mindenkinek!

Abba szeretném a segítséget kérni, hogy van nekem egy ps3 és Firmware frissítés közbe elment az áram!Mikor elindítottam piros képernyő fogadott ami kiírta
hogy vigyem szervizbe vagy 20 nyelven.Most bekapcsolom felpörög a winyo,ventilátor majd kikapcsol!Meg próbáltam a Hard reset et is rajta hogy folyamatosan nyomva tartom a power gombot a dupla csipogásik stb de az sem segít rajta mivel nem jön be a Safety képernyő hanem lekapcsol magátol.Winyot is kiszedtem úgyse jó nem hiányolta...Ha van valakinek bármilyen ötlete vagy hogy hol csinálnák meg nekem azt előre is köszönöm!Ha lehet meg csinálom én is!De már kifogytam az ötletekből!De várom a javaslatokat!Köszönöm a segítséget!Más is járt már így?

Üdv:
SZULTA

(#21749) anulu


anulu
félisten

egyelore nem tudni, h bug vagy szandekos feature(?), de 3.56-tal flashelt gepekben nem lehet HDD-t cserelni, nem bootol be.

vagy kijon a 3.56 CFW majd, es aznap a Sony bejelenti a 3.57-et, hogy kijavitottak a bugot, es critical update, stb. uj kulcsokkal termeszetesen

[ Szerkesztve ]

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#21750) dudikpal válasza anulu (#21749) üzenetére


dudikpal
aktív tag

"de 3.56-tal flashelt gepekben nem lehet HDD-t cserelni"
Na ez a durva. Remélem lesz nagy közfelháborodás, aztán kicsit visszavesznek arcból.

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.