Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 3 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#22801) viktorhmv válasza szasanyi (#22800) üzenetére


viktorhmv
senior tag

Tehát ha jól értem akkor csak ki kell cserélni a winyót, meg kell formázni és kész is?

Grafikai és arculattervezés. Ezzel foglalkozom hivatás szerűen. Ha szükséged van egy lelkiismeretes tervezőgrafikusra akkor dobj egy PÜ-t nyugodtan. www.viktorsebok.com

(#22802) szasanyi válasza viktorhmv (#22801) üzenetére


szasanyi
félisten

Így van.

(#22803) viktorhmv válasza szasanyi (#22802) üzenetére


viktorhmv
senior tag

Szabad kérdezni h pontosan milyen winchestert vásároltál?

Grafikai és arculattervezés. Ezzel foglalkozom hivatás szerűen. Ha szükséged van egy lelkiismeretes tervezőgrafikusra akkor dobj egy PÜ-t nyugodtan. www.viktorsebok.com

(#22804) szasanyi válasza viktorhmv (#22803) üzenetére


szasanyi
félisten

Kétféle is volt benne - Samsung és WD, min2 250GB SATA/5400

(#22805) anulu válasza szasanyi (#22800) üzenetére


anulu
félisten

régi PS3-amon nem kellett (FAT), Slim kérte

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#22806) szasanyi válasza anulu (#22805) üzenetére


szasanyi
félisten

Az lehet, de ő FAT 40GB típust említett. :U

(#22807) anulu válasza szasanyi (#22806) üzenetére


anulu
félisten

sry, write-only módban vagyok :(

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#22808) Edgeri válasza szasanyi (#22789) üzenetére


Edgeri
senior tag

Én a magyar accountommal játszottam végig (ezzel sok minden nem elérhető, ugye :U ) és adogatta a trófeákat, szóval akkor nem értem :F

Üdv, Edgeri

(#22809) szasanyi válasza Edgeri (#22808) üzenetére


szasanyi
félisten

Én sem. :N

(#22810) DM-Fan válasza szasanyi (#22806) üzenetére


DM-Fan
nagyúr

Nekem a 40 GB-os FAT modellem kérte pendrive-on az előzőleg telepített, vagy egy frissebb firmware-t, ahogy azt a korábbi leírásomban említettem is. Ez volt lassan 3 éve, amikor HDD-t cseréltem benne.

Get Moded!

(#22811) AXisBOLD


AXisBOLD
addikt

hi

sztereó bluetooth headsetre ki lehet küldeni a ps3 hangját?

Aurea mediocritas

(#22812) szasanyi válasza DM-Fan (#22810) üzenetére


szasanyi
félisten

Emlékszem, utánad pár hónappal cseréltem én is a 60GB-os FAT gépembe és készültem is rá, de végül - ahogyan mondtam is - nálam semmit sem kért.

(#22813) Xmodule válasza AXisBOLD (#22811) üzenetére


Xmodule
őstag

hello. ki lehet.

nekem is igy van nokia BHh503 rakötve.

[ Szerkesztve ]

Azért jó mazochistának lenni, mert ha rossz, akkor jó. De ha meg jó, akkor rossz, tehát jó.

(#22814) Mazsika


Mazsika
őstag

Úgy látszik akkor, hogy formázni mindenképpen formázza természetesen, és valaminek a függvényében vagy kéri pendrive-on a fw-t vagy nem. Már csak azt kellene kideríteni, hogy ez miért van?!

Dáccsika

(#22815) viktorhmv válasza Mazsika (#22814) üzenetére


viktorhmv
senior tag

Hát igen, ezt jó lenne vhonnan megtudni:)

Grafikai és arculattervezés. Ezzel foglalkozom hivatás szerűen. Ha szükséged van egy lelkiismeretes tervezőgrafikusra akkor dobj egy PÜ-t nyugodtan. www.viktorsebok.com

(#22816) Mazsika válasza viktorhmv (#22815) üzenetére


Mazsika
őstag

Végül is nem sokba telik feldobni egy penre azt a 170megát, csak akkor is furcsa...

Dáccsika

(#22817) anulu válasza Xmodule (#22813) üzenetére


anulu
félisten

hogy lehet? nekem érzékeli, de akármit csinálok, a játékok hangja mindíg TV-n jön :(

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#22818) Herczi


Herczi
senior tag

Ahhoz hogy kicseréljem a drivot nem kell semmilyen szoftveres mókolást csinálnom, ugye? Nincs dvd-key mint boxnál?

(#22819) Ronam válasza Herczi (#22818) üzenetére


Ronam
addikt

valakinek lenne kedve most killzone3-at tolni?

(#22820) olbaidhun válasza Ronam (#22819) üzenetére


olbaidhun
őstag

Jóéjt lenne, de singliben seminar volt idôm befejezni ..

7o/638-9O93 ► Telón érsz el leghamarabb \_(ツ)_/

(#22821) Baga1983


Baga1983
senior tag

Sziasztok! Az újabb PS3 Slim-eknél is gyakran előfordul YLoD hiba? Mert gondoltam rá hogy lecserélném az Xbox Slim-em. Érdekelne a Killzone és Uncharted sorozat, valamint a Heavy Rain is.
Valamint mennyire elég egy 160 GB-os? Igazából demó és installált game lenne rajta.
Olvastam hogy itt nem lehet feltelepíteni a teljes játékot mint Xbox-nál, mennyire hangos így a gép hogy tekeri a CD-t?

[ Szerkesztve ]

(#22822) ako127


ako127
csendes tag

Sziasztok, nagyon úgy tűnik, hogy behalt a PS3-om, bekapcsolásnál egy piros képernyő fogad, és 15 nyelven kiírja, hogy forduljak a support-hoz segítségért. Állítólag Red Screen of Death-nek hívják a jelenséget, és az egyetlen megoldás, ha elküldjük javításra a gépet.

Az lenne a kérdésem, hogy ez hogy működik, én Platinumshopban vettem a gépet, a garancia sajnos egy fél éve lejárt, ilyenkor kivel érdemes felvenni a kapcsolatot, mennyibe kerülne a javítás, illetve mennyi ideig tartana, kapnék-e csere-gépet?

(#22823) retekeger666


retekeger666
csendes tag

Sziasztok!
Örömködő PS3 tulaj lettem pénteken. Először is hátha vkinek fontos a platinumshopban vettem a gépet, eredeti Sony gari is volt rendesek is voltak xal nyugodtan lehet menni:) 5 játékot szereztem be.
-Final Fantasy XIII-- Imádtam a régieket, viszont ez az a játék amit csak grafika miatt érdemes kijátszani kb:d most értem el grand pulsra hátha itt megváltozik...
- soul calibur 4-- Kifejezetten szórakoztató a mortal combat új részéig:D
- God of war 3-- Ezzel csak a barátnőm játszik de állandóan, a grafika itt is csúcs:d
- GT 5-- a zene az szörnyű, kormánnyal élvezetes bár kicsit csúnyácska lett sztem(nem találtam a Porschet, vki tudja hogy van e benne?):d
- Demon soul-- hát ha ehhez ért vki az írhatna nekem mert szívesen játszanék vele de tényleg nehéz lett:D

Jah és 22 colos monitoron játszom nem full HD-s és így is teljesen élvezhető az összes.

(#22824) v!ct0y válasza retekeger666 (#22823) üzenetére


v!ct0y
veterán

GT5 csúnya ??? Messze a legszebb ps en :) Na mind1 Porsche nincs RUF van helyette ami egy porcschekat tuningoló cég. És csak a használt autóknál található de ott se mindig.

(#22825) Sonja válasza ako127 (#22822) üzenetére


Sonja
veterán

Első hsz, Méltányossági garancia rész!

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#22826) retekeger666


retekeger666
csendes tag

Nem kifejezetten csúnya de egy élsimítás 720p ben nem értott volna néha:D(gt5)

(#22827) Sonja válasza retekeger666 (#22826) üzenetére


Sonja
veterán

:F Van rajta 4xAA 720p-ben! :U

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#22828) retekeger666 válasza Sonja (#22827) üzenetére


retekeger666
csendes tag

Akkor én vagyok vak sry:D viszont egy olyan kérdésem lenne hogy a kormányt csak a játékban lehet kalibrálni vagy a ps3 menüjében is vhol mert nem találtam meg... levettem a feedback et 1 esre de még így is túl erős és a 900 fokos kormányfordulat sem kéne annyira:D

(#22829) ako127 válasza ako127 (#22822) üzenetére


ako127
csendes tag

Amúgy 2 winyóm van a PS3-hoz (eredeti 80 gigás + ezt kicseréltem egy 500-asra), és az eredetivel nem jön ki a piros képernyő, ilyenkor "csak" azt mondja, hogy újra kell telepíteni a rendszerszoftvert. Ez egyelőre 3.56-os nálam, letöltöttem a 3.60-at két forrásból is, rámásoltam egy frissen formázott FAT32-es pendrivera, de azt írja ki, hogy a data korrupt. Mindkét fájlal, mindkét HDD-t használva (a piros képernyőssel a recovery menu-ből tudok próbálkozni). Egy 3.56 update fájlal is próbálkoztam, ugyanez.

Ez szerintetek elég indok arra, hogy bevigyem a szervizbe, vagy próbálkozzak még? A 80 gigás winyóval vinném, azon nincs piros képernyő, csak a szoftvert nem lehet rajta frissíteni, az 500-ast viszont nem szívesen adnám oda, mert azon van az összes mentésem.

(#22830) v!ct0y válasza retekeger666 (#22828) üzenetére


v!ct0y
veterán

Azt nem tudod sajnos állítani.

(#22831) Sonja


Sonja
veterán

Jó ez a Crysis 2 multi. Egy embert se talál. :( :DDD Valaki, nem akar játszani gyorsan? :)

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#22832) Edgeri válasza Sonja (#22831) üzenetére


Edgeri
senior tag

Este leszedem én is :K Hombár kombatot nem próbáltad? :DDD

Üdv, Edgeri

(#22833) Sonja válasza Edgeri (#22832) üzenetére


Sonja
veterán

MK-ra gondolsz? :DDD De, megnéztem. Szépnek szép (és ~550MiB körül van csak), de nem szeretem a verekedős játékokat. :K

Egyébként ez a Crysis 2 multi demó tök olyan, mint a PC-s. Mármint nem grafikailag (Attól gyengébb, de bőven jó!), hanem az emberek játékában. Ugyan úgy elbújnak egy sarokban/lépcső alá rejtőzködve és várják az ellent. :U Én meg szopattam őket, mert bekapcsoltam a maximum radart, amin látszódnak piros pötty formájában rejtőzködve is, majd feléjük indultam, maximum armor és elkezdtem arra lövöldözni. Halál, majd káromkodás hallatszott. :C :DDD

[ Szerkesztve ]

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#22834) jozsi válasza Sonja (#22827) üzenetére


jozsi
tag

A GT5 1080p ha minden igaz (élsimítás nélkül) :)

Keresek: e6600 dobozos, számlás, garós processzort. Van egy inno3d 6600-osom 256 mb-os AGP-s by ''razor91''

(#22835) Sonja válasza jozsi (#22834) üzenetére


Sonja
veterán

Nem egészen. ;)

1280x720 (4xAA)
1280x1080 (QAA, TAA selectable)
1280x720 (QAA) in 3D mode

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#22836) heim


heim
tag

Állítólag egy csomó szervert leállítottak a Japánban lévő probléma miatt! Nem lehet rendesen fifázni sem...erről tudtok valamit?

Csak Norrisz poénokhoz alapvető tudás szükségeltetik, Csak Norrisz a legkeményebb (PSN ID: Heimsz)

(#22837) szasanyi válasza heim (#22836) üzenetére


szasanyi
félisten

Nem, de nem csodálom. Igen komoly ott a baj, így aligha van ott épeszű ember aki most ezzel komolyan foglalkozna.

(#22838) Edgeri válasza Sonja (#22833) üzenetére


Edgeri
senior tag

Ja, arra. Én kíváncsi vagyok rá, bár ebben a hónapban nem kellene megint egy új kontrollert venni :)

Üdv, Edgeri

(#22839) szasanyi válasza Edgeri (#22838) üzenetére


szasanyi
félisten

Szóljatok ha kontroller kell! ;)

(#22840) Gebriel válasza heim (#22836) üzenetére


Gebriel
veterán

Igen, volt róla szó.
A Konami is le állította a szervereit, de tegnap óta megy megint.

(#22841) olbaidhun


olbaidhun
őstag

SHIFT 2: Unleashed

Végigvittem az nfs hp-et.. ki várja az új szpídet?

7o/638-9O93 ► Telón érsz el leghamarabb \_(ツ)_/

(#22842) anulu válasza olbaidhun (#22841) üzenetére


anulu
félisten

újabb arcade cucc. a trailerek alapján elvették a kedvem tőle :(

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#22843) TazLeacher


TazLeacher
nagyúr

Sziasztok!

Lenne egy kérdésem, most elég jó áron (lényegében lehet, hogy ajándékba) hozzá tudnék jutni egy PS3-hoz. Nekem főleg nem játékra kellene, hanem egy olyan BR lejátszónak, amin néha tudnék játszani is.

Megolható-e, hogy a PS3-at használom lejátszónak, majd hozzákötök egy erősítőt és egy 5.1-es hangfalszettet, így teljes értékű házimozihoz jutok? Vagy nem, és csak szetereó-t tud a gép. Sajna foggalmam sincs a témáról, így egy kis segítség kellene.

Röviden mégegyszer: lenne-e bármi hátrányom egy asztali lejátszóval szemben, vagy teljesen helyettesíthető agy PS3-al a lejátszó?

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#22844) anulu válasza TazLeacher (#22843) üzenetére


anulu
félisten

szerintem erősítőn keresztül simán mehet. PS3-ról HDMI vagy S/P-DIF-en lehet kivezetni (emlékeim szerint) a hengot, HDMI-nél ofc azon megy ki a kép is, úgyhogy az erősítőből akkor tovább kell vezetni a TV-re.

de kb fixre veszem, h valakinek van ilyen rendszere, ő(k) tud(nak) biztosat mondani

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#22845) TazLeacher válasza anulu (#22844) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Köszönöm, akkor megvárom, hátha befut valaki, aki esetleg hasonlóan használja, mint én is szeretném.

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#22846) zso79 válasza TazLeacher (#22843) üzenetére


zso79
őstag

Én is ilyen megoldást használok BD lejátszáshoz. HDMI be erősítőbe, majd onnan egy másik a TV-be. Mennek gyönyörűen a BD-k, még a TrueHD-t is tudja, saját tapasztalat. (A Sony szerint menne a 3D is, de nincs hozzá TV-m) Ha sokat videózol célszerű lehet hozzá beszerezni egy távirányítót.

(#22847) DM-Fan válasza TazLeacher (#22845) üzenetére


DM-Fan
nagyúr

Tökéletesen tudja a PS3 kezelni a HD-hangnormákat is, akár 7.1-es hangot is kiad magából HDMI-n keresztül. Digitális erősítőre lesz szükséged, ebbe vagy HDMI-n, vagy optikai kábelen tudod átvezetni a digitális hangot. Legjobb tehát, ha HDMI-bemenetes erősítővel rendelkezel, ekkor tudod kihasználni a BD teljes tudását hangban. Teljes egészében tudja helyettesíteni a BD-lejátszót, a PS3 alapvetően egy 2.0-ás profilú BD-lejátszó, melyen keresztül a BD-lemezek netes, online opcióit is eléred.

Én anno movie pack-ban vettem a PS3-amat még 3 évvel ezelőtt és kaptam hozzá BD-filmet, valamint ezt a BD-távirányítót:

Rendkívül hasznos kellék, ez is BlueTooth alapú, így nem kell vele "célozgatnod", mint az infrás távirányítókkal, menüben történő navigálásra is kiváló. Külön is megvehető, emlékeim szerint úgy 7 eFt körüli összegért.

[ Szerkesztve ]

Get Moded!

(#22848) Gebriel válasza DM-Fan (#22847) üzenetére


Gebriel
veterán

Vagy vesz az ember egy Sony TV-t és annak a távirányítóját használja a PS3-hoz. :DDD
Remekül működik vele. :K

(#22849) DM-Fan válasza Gebriel (#22848) üzenetére


DM-Fan
nagyúr

Igen, csakhogy a Sony nem gyárt plazmát, úgyhogy nálam kiesett. Ami meg olyan minőségű LCD-jük, ami hozza egy felsőbb kategóriás plazma szintjét, azt nem adják emberi áron. Szóval aki ilyen cipőben jár, az jobban választ, ha a 7 eFt-os vezérlő mellett dönt. :DDD

Get Moded!

(#22850) Gebriel válasza DM-Fan (#22849) üzenetére


Gebriel
veterán

Én egy EX6/40 LED LCD SONY TV vettem és igen, korrekt képet ad. Volt már pana plazmám, samsung lcd-m, tehát van viszonyítási alapom. ;)
Tehát nekem teljesen jó jött az a távirányító :D
Na de ne menjünk bele a tv-s témába, úgy is alul maradnék. :P

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.