Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 3 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#21301) DM-Fan válasza tomgabor (#21300) üzenetére


DM-Fan
nagyúr

Szerintem leginkább sehogy, max. javítás után. PC-ben nem látod a HDD tartalmát, másik PS3 meg az egyedi kódolás miatt nem látja.

Get Moded!

(#21302) tomgabor válasza DM-Fan (#21301) üzenetére


tomgabor
senior tag

Akkor a Sony alaplapot cserél és a HDD-hez nem nyúl?

(#21303) DM-Fan válasza tomgabor (#21302) üzenetére


DM-Fan
nagyúr

Ezt nem tudom, de szerintem formázzák. Márcsak személyes adatvédelemi okok miatt is gondolom. Szerintem az új alaplappal nem tudná olvasni az előző alaplap által kezelt HDD-t.

[ Szerkesztve ]

Get Moded!

(#21304) anulu válasza DM-Fan (#21303) üzenetére


anulu
félisten

nem tudja, más a security ID

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#21305) r3dsnake válasza anulu (#21304) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

az Uncharted 1 és 2 sztorija mennyire függ össze? kölcsönkaptam a 2-t, azt tolom épp, de majd az első részt is szeretném. össze fog zavarni? : D

(#21306) olbaidhun válasza r3dsnake (#21305) üzenetére


olbaidhun
őstag

Én is az második résszel kezdtem, elég sok az utalás, összefüggés, szereplő.. de simán végigjátszható magában is.

És korábbra visezatérve: értem a hibákat, hiányosságokat és megtanultam a gép pozitiv tulajdonságaira összpontosítani.

7o/638-9O93 ► Telón érsz el leghamarabb \_(ツ)_/

(#21307) DM-Fan válasza r3dsnake (#21305) üzenetére


DM-Fan
nagyúr

Összefüggenek. Csomó visszautalás van az első részre, amelyeket csak akkor értesz/akkor jön ki a poén, ha azzal is játszottál. Ezen felül a karakterek, illetve azok viselkedése is sokkal jobban érthető, ha játszottál az előzménnyel. Egyébként a story megáll önmagában is, de én javasolnám az elsővel kezdeni, a második szerintem amúgy is sokkal jobban sikerült.

Get Moded!

(#21308) smaykis


smaykis
csendes tag

Sziasztok!

Egy kis segítségre lenne szükségem. :F
Most vált cserére a Ps3 as gépemben a winchester ami 40Gb.
A csere menetét és a mentés funkciókat tudom csak azt nem, hogy sata vagy pata vagy sata2. Ez lenne a választás, szerintetek jó lesz e bele:
HDD Notebook Western Digital 320Gb 5400 8Mb SATA
Leírás:
Kapacitás: 320 GB
Csatoló: Serial ATA 2
DRAM puffer mérete: 8 Mbytes
Fordulatszám (RPM): 5400 Rpm

A segítséget előre is köszönöm. :R

Üdv:smaykis

(#21309) tijstijs válasza kelzsoca (#21280) üzenetére


tijstijs
tag

szerintem azt azért fontos megjegyezni hogy a geohot és a fail0verflow által kiadott jailbreak egyelőre nem teszi lehetővé a backup managerek futtatását másolt játékok lejátszását.

Ezzel szemben:
- megjelent rá egy rakat emulátor (snes9x)
- talán majd egyszer portolnak rá xbmc-t
- lehet visszahozzák a Linux-ot akár a slim gépekre is, korlátok nélkül (pl. a videókártyát ki fogja tudni használni az other OS.)

szóval szerintem nem szabad egyenlőségjelet rakni a jailbreak és a tört játékok közé.
"Our goal is to be able to run Linux with dual-boot into GameOS, without 3D restrictions, on every PS3 currently out there."

(#21310) Edgeri válasza DM-Fan (#21290) üzenetére


Edgeri
senior tag

Szerinted 7200 RPM-est már nem érdemes venni, mert jobban melegszik?

Üdv, Edgeri

(#21311) szasanyi válasza smaykis (#21308) üzenetére


szasanyi
félisten

Nemrég foglalkoztunk a kérdéssel, + az 1. hsz-ben is rögzítve lett. :U

(#21312) dudikpal válasza tijstijs (#21309) üzenetére


dudikpal
aktív tag

Ezt írd meg a $anyinak is, hátha hallgatnak rád ;]

(#21313) smaykis


smaykis
csendes tag

Köszönöm szépen a segítséget.

(#21314) DM-Fan válasza Edgeri (#21310) üzenetére


DM-Fan
nagyúr

Teljesen indokolatlannak érzem a 7200 rpm-es vásárlását. Egyrészt gyárilag is 5400 rpm-es van benne, a gyorsabb fordulatú általában jobban melegszik, jobban rezonál, ezen felül nincs szükség az általa nyújtott sebességbeli többletre sem, ráadásul általában drágább is. Voltak is erre összehasonlító videók, hogy mennyire gyors a gép egyik és másik típusú HDD-vel - meg tán egy SSD HDD-t is bevontak a tesztbe. Kiderült, hogy gyakorlatilag nulla különbség volt köztük sebességben, csak az utóbbi technológiánál volt pár sec-es eltérés, de az 5400-es és 7200-es között kvázi semmi.

[ Szerkesztve ]

Get Moded!

(#21315) anulu válasza DM-Fan (#21314) üzenetére


anulu
félisten

erős pörgetés mellett 5400 mellett is simán jó fűtőtestnek a PS3 :( igazad van, teljesen felesleg a 7200

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#21316) 13rainiaC


13rainiaC
csendes tag

Sziasztok!
Nekem a kontrollerekkel kapcsolatban lenne kérdésem. Az igaz, hogy a Dualshock 3 a Sixaxisnél 10-szer többet fogyaszt, de ugyanolyan az akksijuk ezért a Sixaxis ~20 órás üzemidejéhez képest a Dualshock 3 csak ~2 órát bír?

13rainiaC

(#21317) dudikpal válasza 13rainiaC (#21316) üzenetére


dudikpal
aktív tag

Én ahogy tapasztaltam, olyan 5-8 óra között bír.
De ez relatív, mert nem ment mindig a rezgőmotor.

(#21318) szasanyi válasza 13rainiaC (#21316) üzenetére


szasanyi
félisten

Nem tudom honnan vetted ezt az "infót", de a valósághoz semmi köze. Annyira semmi, hogy - bár pontosan sosem mértem a feltöltéstől számított üzemidőt - én nem tapasztalok különbséget, pedig van SIXAXIS és DS3 kontrollerem is. Persze a rezgés miatt lehet minimális különbség, de elenyésző. Azt sem tudom egy feltöltéssel mennyit bír a DS3 - annyit még soha sem játszottunk egyhuzamban -, de sokkal többet mint 2 óra, ez is biztos.

(#21319) knorbi77 válasza anulu (#21315) üzenetére


knorbi77
tag

Mikori géped van? Ha jól emlékszem egyszer mintha 3 éveset említettél volna, a melegedés miatt kérdezem mert nekem 10 óra Uncharted 2 után épphogy langyos volt, de még annak sem nevezném, bár ez új 160-as Slim.

(#21320) knorbi77 válasza 13rainiaC (#21316) üzenetére


knorbi77
tag

2 órát?:D Én 10-et toltam vele Uncharted 2-t megállás nélkül.

[ Szerkesztve ]

(#21321) 13rainiaC válasza szasanyi (#21318) üzenetére


13rainiaC
csendes tag

Itt olvastam: [link]

Viszont ha nem így van akkor jó, mert most tervezek venni egy DS3-at.

(#21322) Edgeri válasza DM-Fan (#21314) üzenetére


Edgeri
senior tag

Ok, én is így gondolom (ha a gyári is 5400-as, akkor nem kísérleteznék), de azért gondoltam rákérdezek, köszi. Amúgy itt van egy összehasonlítás: KATT

Üdv, Edgeri

(#21323) csimpi1


csimpi1
tag

Melyiket ajánlanátok magam ijesztegetésére? F.E.A.R. 1 vagy inkább a 2?
Vagy egyik sem?

" Az élet full színpompa, de semmit sem ér kb., az EKG-m szinkópa, amikor beverek 4 kávét 2 rummal szinkronba' "

(#21324) bcrics válasza csimpi1 (#21323) üzenetére


bcrics
tag

egyértelmuen az 1..

(#21325) Edgeri válasza csimpi1 (#21323) üzenetére


Edgeri
senior tag

Dead Space :DDD

Üdv, Edgeri

(#21326) anulu válasza knorbi77 (#21319) üzenetére


anulu
félisten

2007 végi. asszem 2007 októverében vettem talán. akkor volt 150e

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#21327) csimpi1 válasza Edgeri (#21325) üzenetére


csimpi1
tag

Azzal szinte nem merek játszani... :N
Vaksötét szoba, kilencvenpárcentis lcd és egy z-5500.
Garantált a para. :)

" Az élet full színpompa, de semmit sem ér kb., az EKG-m szinkópa, amikor beverek 4 kávét 2 rummal szinkronba' "

(#21328) DM-Fan válasza csimpi1 (#21323) üzenetére


DM-Fan
nagyúr

Nekem mindkettő megvan. Az 1. rész nagyon alap, de szerintem a 2. úgy lehet, hogy még jobb. A félelem-faktor mindkettőben ott van, de szerintem a 2. nyomasztóbb, sötétebb és néhol bőven megfagy az emberben a vér. Nagyon jó horror-FPS mindkét rész!

Ja, és lassan itt a harmadik is!

[ Szerkesztve ]

Get Moded!

(#21329) csimpi1 válasza DM-Fan (#21328) üzenetére


csimpi1
tag

Mit értesz az alatt, hogy az első rész nagyon alap?

" Az élet full színpompa, de semmit sem ér kb., az EKG-m szinkópa, amikor beverek 4 kávét 2 rummal szinkronba' "

(#21330) bcrics válasza csimpi1 (#21329) üzenetére


bcrics
tag

Sztem arra gondolt hogy a Monolith Játéka megjelenésekor és utána is Viszonyítási Alap lett a horror Fpsek műfajában,kiváló történetvezetés,para hangulat,..
És az MI..

(#21331) rolko


rolko
őstag

Sziasztok!
Szeretnék vásárolni egy PS3-at, nézegettem itt a hardveraprón a lehetőségeket, arra lennék kíváncsi hogy érdemes-e "régi fat" gépet venni vagy inkább az újabb slimet?

(#21332) DM-Fan válasza csimpi1 (#21329) üzenetére


DM-Fan
nagyúr

Igen, nagyjából arra gondoltam, amit bcrics kolléga írt. Emlékszem, mikor 2005-ben megjelent PC-re, vagy háromszor toltam végig és némely jelenetnél bizony koppant az állam a földön a grafikától is. Mai szemmel sem rossz, de azért már eléggé elmarad. Viszont a második részt inkább PC-re javaslom beszerezni: ordító különbség van grafikailag. A PC-verzió nagyon pazar látványorgia, úgy repülnek a szilánkok mindenfelé minden meglőtt tárgyból még 1080p felbontásban is, hogy csak na, a PS3 verzió viszont nagyon butított, csak 720p és rengeteg effekt és particles-kezelés hiányzik. Tipikusan hanyag átirat. A játék hangulata persze ott is átjön és az nagyon magával ragadó. Nekem így utólag a második rész már jobban tetszik.

[ Szerkesztve ]

Get Moded!

(#21333) Mazsika válasza rolko (#21331) üzenetére


Mazsika
őstag

Mindenképp újabb slimet vegyél, megéri azt a pár ezer forintos többletet mindenképp!

Dáccsika

(#21334) DM-Fan válasza rolko (#21331) üzenetére


DM-Fan
nagyúr

Már csak a garancia miatt is a Slim ajánlható, mert FAT-gépeket már nehéz újonnan, tiszta forrásból kifogni, így a FAT-tel sokkal nagyobb eséllyel szaladsz bele egy régi, sokat futott gépbe, aminek már lehet, hogy a 3 éves méltányossági garanciája is a végéhez közeledik. Amúgy nem volt rossz konstrukció a FAT sem, nekem idestova lassan 3 éve megy a CECHH-szériás FAT-em és eddig az égvilágon semmi baja (kop-kop-kop), nem melegszik, nem zajos, normálisan működik - már ami a konstrukciós tényezőket illeti.

[ Szerkesztve ]

Get Moded!

(#21335) bcrics válasza DM-Fan (#21332) üzenetére


bcrics
tag

a második résszel nekem csak a steames szarakodással volt bajom..nem is toltam végig,,pedig tetszettek a bevilágítások is...
..
viszont az uj Mkra kíváncsi vagyok,,addig remélem vmi jó vételben beszerzem még a Dc comicos kirándulást is,,..

(#21336) DM-Fan válasza bcrics (#21335) üzenetére


DM-Fan
nagyúr

Az MK vs. DC Universe méltó helyet foglal a PS3-as gyűjteményemben, nagyon jól sikerült program (már annak, aki szereti a műfajt), prímán eltaláltak a DC-s karakterek is, kiegyensúlyozott a játék! Megéri az árát, pláne, hogy emlékeim szerint valami 5 eFt-ért vettem használtban - a srác gyorsan megunta. Szóval érdemes beszerezned!

Én is várom az új részt, a videók alapján nagyon mutatós!

[ Szerkesztve ]

Get Moded!

(#21337) Vladi válasza csimpi1 (#21323) üzenetére


Vladi
nagyúr

Te? diggerrel. :DDD

fear nekem nem jött be pc-n. Az agyamra ment, hogy fejbelőttem valakit, utána meg jön a videóval, hogy huuhhh ijedj meg. :U

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

(#21338) DM-Fan válasza Vladi (#21337) üzenetére


DM-Fan
nagyúr

Kezdődik már: jön a PSP2. Szerintem elképzelhető, hogy itt lesz valami bejelentés PS4 ügyben is.

Get Moded!

(#21339) dudikpal válasza DM-Fan (#21338) üzenetére


dudikpal
aktív tag

Én fogadok veled hogy nem lesz :)

(#21340) DM-Fan válasza dudikpal (#21339) üzenetére


DM-Fan
nagyúr

Lehet. :) Azt is kinézem belőlük, hogy fű alatt fejlesztik. Majd a pénzügyi beszámolót kell inkább megnézni, ott nyilván lesznek beszédes összegek.

Get Moded!

(#21341) dudikpal válasza DM-Fan (#21340) üzenetére


dudikpal
aktív tag

A termék életút görbe csúcsánál már a K+F-nek mennie kell, amit a slimek áresésével erre az évre lehet tenni kb. De abból még 2-3 év mire gép lesz.
A másik meg hogy hiába lesz kész a köv gép, amíg az aktuális termék nem mutat hanyatlást, addig gazdasági öngyilkosság kiadni az újat.
Itt sztem nem is a gépet kell nézni, mivel mindig rinyálnak h nem az hozza a profitot, hanem a játékokat. Amíg tartják az eladási mutatókat, addig ne is álmodjunk ps4-ről.

(#21342) DM-Fan válasza dudikpal (#21341) üzenetére


DM-Fan
nagyúr

Meglátjuk. Én is 2 évre saccolom az új gép debütálását. Kérdés az is, hogy mi lesz a törés hosszútávú hatása, szerintem ennek is erős befolyása lehet a dologra és ezt egyelőre nehéz jósolni.

Get Moded!

(#21343) olbaidhun válasza DM-Fan (#21342) üzenetére


olbaidhun
őstag

2év még elég nagy idő a játékiparban.. jópár nagy cím elfér még benne!

7o/638-9O93 ► Telón érsz el leghamarabb \_(ツ)_/

(#21344) Vladi válasza DM-Fan (#21338) üzenetére


Vladi
nagyúr

Ó de várja valaki a csodát. :DD

A programozás, fejlesztés részével kellene valamit kezdeni, meg a játékos társadalmat jobban bevonni, partnernek tekinteni. :U

szerintem elengedhetetlen lenne a 4 sikeréhez.

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

(#21345) anulu válasza DM-Fan (#21338) üzenetére


anulu
félisten

hát, egy másfajta bejelentés történt pár perce. fat gépeken az összes patch és minden ellenére működik a 3.55 - 3.41 downgrade. méghozzá oda-vissza.

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#21346) szasanyi válasza anulu (#21345) üzenetére


szasanyi
félisten

És ez miért is jó nekünk?

(#21347) anulu válasza szasanyi (#21346) üzenetére


anulu
félisten

mert 3.55-ön még nincs meg az LV1 patch, amit a JB dongle megcsinál, és így pl az OpenManager, mint homebrew alkalmazás fut rendesen, teljes funkcionalitásban (:DDD)

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#21348) Gebriel


Gebriel
veterán

Már tolom egy jó ideje a NFS HP-t és teljes mértékbe lenyűgöz. Változatos, nagyon szép játék. Egy olyan NFS végre amiért érdemes pénzt kiadni. :K
Criterion-os srácok nagyon jó munkát csináltak. :))
Egyetlen egy hátránya, hogy kihagyták belőle a 2 players módot.
Reméljük ezek után tudják tartani ezt a szintet.

(#21349) anulu válasza Gebriel (#21348) üzenetére


anulu
félisten

igen, a 2 player split hiányzik :(

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#21350) Mazsika


Mazsika
őstag

Call of Duty World at War-ban split screennél nem lehet menteni?

Dáccsika

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.