Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  Plazma TV topic (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#25009) attamero81


attamero81
senior tag

Ráadásul a plazmának a képbeállítási opciója tágabb értelemben állítható factory módban ,mint egy LED-é.A LED eléggé meg van szabva a határ,hogy melyik értékeknél kell normális képet adni vagy szín telítettet ahogy szokták mondani.A plazmánál a factory módban való állítással a szín egyensúly állítgatással kisebb fogyasztást lehet elérni.Ez a 2012 Samsung modelleknél tapasztaltam.Kevésbé élénk színek és pár W nyereség.Viszont az élettartam nő ez által,mert a gázt nem hajtod nagy mértékben.
Ami viszont a mai napig meg kell említenem,hogy a javítási költsége még mindig magas egy plazmának.Ezt nem elrettentés kép mondom,hanem hogy tisztában legyetek vele.Még az LCD vagy LED-nél power -- main -- Tcon,addig a plazmánál már ott van a Y-sus -- Z-sus -- Power -- Main.Azt hiszem nem hagytam ki semmit.Ha igen javítsatok!!Ezek hibája sajnos nem két forint és a tapasztalataim,hogy általában ha a power elmegy akkor viszi magával a két sus-t is.Inkább valamelyik sus hibája a mérv adó.Na de ne merüljünk bele ebbe.Élvezzük,hogy szép képet add.

Nekem a kis D5000-em már több,mint 5000 órát ment.Igaz nekem a monitornak van használva és napi szinten 18-20 órát is megy.Miért ne használjam ha megvan.

[ Szerkesztve ]

Nem érhetne hamarabb véget a film,mielőtt földet érek??!!

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  Plazma TV topic (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.