Hirdetés

2024. május 8., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 5 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-17 21:43:19

LOGOUT.hu

PlayStation 5 ON-topik téma-összefoglaló
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Az OFF-topik ezen linken keresztül érhető el.

A témához szemernyit sem kapcsolódó hozzászólás és a Spoiler tag használatának elmulasztása figyelmeztetés nélküli törlést vonhat maga után!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#46301) Raga válasza Kendek (#46296) üzenetére


Raga
senior tag

Akkor nincs mese kell a ps plus...bár FIFA miatt nekem amúgy is alap lesz

(#46302) Wolfy33 válasza Wolfy33 (#46291) üzenetére


Wolfy33
senior tag

Nálam is tesóm gyerekei miatt lett, kamera, aztán később lett a VR. Sőt a két irányító még ps3-as

(#46303) Moby válasza KoNZoLik@ (#46295) üzenetére


Moby
addikt

Nem. PS5-ön nem.

(#46304) S e t h válasza Wesder (#46290) üzenetére


S e t h
nagyúr

Igen, nincs is jobb hobbi a pénz égetésénél.
Megveszed, rájössz, hogy xar és pár nap múlva ráadásul ingyen is van. Aki ebben is megtalálja a pozitívumot, annak az Antarktisz is egy élhető hely.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#46305) vonSux válasza Moby (#46293) üzenetére


vonSux
őstag

Én megvettem (2x is :U ) de ez van, c'est la vie. Inkább az zavar, hogy kb soha nincs olyan ps+ cím ami érdekel, vagy akkor kerül be az ajánlatba amikor még nem játszottam ki és érdekelne. Most lett volna :D

(#46306) Kendek válasza Raga (#46301) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Csak a játékállás mentések miatt nem éri meg előfizetni a Plus-ra, mint ahogyan a random havi játékok miatt sem. Ugyan vannak néha jó játékok, mint most is, de akit tényleg érdekelt, az már úgyis megvette.

<-ƘƘ->

(#46307) Moby válasza F-ECT$ (#46299) üzenetére


Moby
addikt

Volt egy időszak, amikor még dobáltak VR játékokat bele. Na akkor pl. játszottam velük. De kb ugyanaz a bajom vele, mint a GP-vel: ami érdekel azt megveszem akkor, amikor eszembe jut. Nem várok arra, hogy majd valami előfizetésbe vagy belekerül, vagy nem. És már eléggé kevés játékkal játszok, szóval már nincs ez az ami szembejön, azzal veretem. A tombi most egy olyan ritka eset volt, hogy ezt is megvettem megjelenéskor, de valahogy nem jött be. Most hogy a jobb megjelenítő+60fps, vagy a nagyobb türelem miatt nemtudom, de most eléggé beütött ez a jó kis exploration.

(#46308) Wesder válasza S e t h (#46304) üzenetére


Wesder
félisten

Ennyi erővel ne vegyél semmit, mert Plusos lehet következő hónapban.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#46309) Darth_Revan válasza KoNZoLik@ (#46207) üzenetére


Darth_Revan
veterán

Ki volt fizetve előre a gép? Ha nem, akkor nem beszélhetünk csalásról.

(#46310) KoNZoLik@ válasza Wesder (#46308) üzenetére


KoNZoLik@
veterán

Na ja, ezzel a felfogással minek egyáltalán ez a hobbi, nézzem a gépet, hogy milyen szép🙄 😂

***14 éve a PH-n! KoNZoLik@ felhasználónak 817 pozitív értékelése van*** 永遠に落ちない***

(#46311) 3L1T3


3L1T3
addikt

KV (mostantól lesz benne direkt frissítési időpont, hogy jobban tudjanak titeket tájékoztatni)

A rendeléseket beérkezésük sorrendjében dolgozzuk fel és a limitált mennyiség következményeképp háztartásonként egy konzolt tudunk biztosítani. A következő szállítmány beérkezése miatt a 2020.09.02. 15:40-ig leadott rendelésekkel kapcsolatban fogunk egyeztetni ügyfeleinkkel. Amennyiben további szállítmány érkezik, és több információ áll rendelkezésünkre, akkor az érintett rendelőinkkel felvesszük a kapcsolatot.

Az információ 2021.01.27. 16:30-kor került frissítésre.

ASUS ROG STRIX Z790-E GAMING WIFI ֎ Intel® Core™ i9-14900K ֎ G.SKILL Trident Z5 RGB 64GB (2x32GB) DDR5 6400MHz CL32 ֎ Arctic Liquid Freezer III 420 A-RGB Black ֎ ASUS TUF Gaming GeForce RTX 4090 OC Edition 24GB GDDR6X ֎ SAMSUNG 1TB 980 PRO M.2 PCIe ֎ Lian Li O11 Dynamic EVO XL

(#46312) KoNZoLik@ válasza Darth_Revan (#46309) üzenetére


KoNZoLik@
veterán

Vissza olvastad az előzményeket? Az addig oké, hogy nem volt kifizetve, de emberünk más megrendelését valahogy kijátszottan vette át, ez igen is csalás...persze ha ez bizonyításra is kerül...

[ Szerkesztve ]

***14 éve a PH-n! KoNZoLik@ felhasználónak 817 pozitív értékelése van*** 永遠に落ちない***

(#46313) Raga válasza 3L1T3 (#46311) üzenetére


Raga
senior tag

Akkor 09.02-ig vannak rendezve a rendelések?
Mikor várható a következő lemezes szállítmány van arról info?

(#46314) F-ECT$ válasza Moby (#46307) üzenetére


F-ECT$
titán

Én eldöntöttem, hogy akkor veszek meg valamit, ha tényleg nincs olyan játék a könyvtáramban, amivel játszanék. Mivel havi pár 10 órám van játszani, ezért esélytelen, hogy utolérjem bármikor is magam. Pl a DG-be is beleszaladt 70 óra, pedig nem csináltam meg benne mindent, bőven kitartott 1 hónapig.

A pénznek is van időértéke és a megvett játékoknak is. Az akciósan behúzott, de csak a backlogot dagasztó játék valójában pénzkidobás, nem spórolás vagy jó vétel.

@Kendek: Nekem a játékok miatt éri meg, bár igaz, hogy néha multizok is, de nekem pont ez utóbbi nyom keveset a latba.

[ Szerkesztve ]

Dive ever, work never.

(#46315) Darth_Revan válasza KoNZoLik@ (#46312) üzenetére


Darth_Revan
veterán

Hát azért eléggé erőltetett csalásba minősíteni és maximum akkor is kísérleti stádiumban maradna meg ...

(#46316) crue válasza Csigavair (#46287) üzenetére


crue
őstag

Honnan tudod hogy nem egy scalpert fogsz így géphez juttatni? Vagy ha nem is scalpert, de bárkit megingathat a lehetőség, hogy egy kis extra zsebpénzhez jusson. Láttunk már ilyet a topicban, aki nagyon akarta a gépet, de a hasznot jobban.

(#46317) S e t h válasza Wesder (#46308) üzenetére


S e t h
nagyúr

Olvasd el ismét, hátha átjön miről írtam.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#46318) Bogyi007 válasza Kendek (#46296) üzenetére


Bogyi007
veterán

Micsoda?! Ha nincs tehát saját Ps Plus előfizetésem, akkor nincs mód a játékmentéseket biztonságba helyeznem?? Nincs már Pendrive való mentés??

Ez azért eléggé szemét húzás...

Nem akarok az odaáttal példálózni, de ott Gold nélkül is a felhőbe automatikusan szinkronizálódnak a mentések...
(#46319) - Nekem ez újdonság volt, nem tudtam eddig róla. :U :U

(#46311) 3L1T3 - hasonló infót a másik konzol esetében is rakhattok ki.Ps5 gépet meg még nem rendelek elő, vagy esetleg nem akartok már előrendelést felvenni Ps5 + Gow csomagra? :))

[ Szerkesztve ]

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#46319) Kendek válasza F-ECT$ (#46314) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Én viszont úgy vagyok vele, hogy vagy nagyon gagyi, vagy már meg van és játszottam azokkal amiket beraknak. Biztosan nem fizetek elő csak ezekért a random játékokért. Azt a pénzt inkább azokra a címekre költöm amik tényleg érdekelnek, és akkor játszom velük amikor szeretnék.

(#46318) Bogyi007: Nem mintha ez újdonság lenne, de csak a BC játékok esetén van pendrive-os játékállás mentési lehetőség. Persze a jövőben ez még változhat, és a PS5-ös címek esetén is engedélyezhetik még.

[ Szerkesztve ]

<-ƘƘ->

(#46320) KoNZoLik@ válasza Darth_Revan (#46315) üzenetére


KoNZoLik@
veterán

Oké, úgy látom más a nézetünk erről, nem fogok leállni most ezen kattogni👍 Lehet ennek is a fele sem igaz, de lehet,hogy van valóság alapja, ezt csak az tudja aki benne van! Elvileg el lett indítva valami...majd kiderül, vagy nem😅

[ Szerkesztve ]

***14 éve a PH-n! KoNZoLik@ felhasználónak 817 pozitív értékelése van*** 永遠に落ちない***

(#46321) Csigavair válasza crue (#46316) üzenetére


Csigavair
tag

Nyilván sehogy...

(#46322) S e t h


S e t h
nagyúr

Őszintén szólva nem is értem ezt a haver ismerőse fiának az apja sógora a főnök, ha tudok akasztok le gépet és kisorsolom, amúgy is letojják mindenhol az online rendelőket, bármikor szét lehet dobni a szállítmányt egymást között, az előrendelők meg megkapják 2022-ben.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#46323) A21


A21
tag

Ha megveszem PS4 Anthem játékot, akkor az simán megy PS5-ön? Ugyan úgy minden PS4 játék? CP2077 is? 4K, vagy? Hogy van ez most? :U

(#46324) Kendek válasza A21 (#46323) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Majd' az összes PS4-es játék megy ugyanúgy vagy jobb teljesítménnyel is mint Pro-n.

<-ƘƘ->

(#46325) KoNZoLik@ válasza S e t h (#46322) üzenetére


KoNZoLik@
veterán

No igen, ezt már inkább le sem írtam pedig gondoltam erre én is,de hát ő a rendes segítőkész csupa jóakaratú és szándékú ember, DE akkor minek lövi ide be egyáltalán ezt a fals szöveget rendszeresen🙄 Tudja nagyon jól ha feljár ide, hogy ki az aki itt a topikban nagyon vágyik már gépre, akkor intézze privatban! És ha valóban ilyen jótét lélek azt úgy is aki megkapja a gépet, majd beírja ide,ennyi kb👍

[ Szerkesztve ]

***14 éve a PH-n! KoNZoLik@ felhasználónak 817 pozitív értékelése van*** 永遠に落ちない***

(#46326) Darth_Revan válasza KoNZoLik@ (#46320) üzenetére


Darth_Revan
veterán

Csalás bűncselekmény nem történt .
Csalásrol akkor beszélünk ha jogtalan haszonszerzés végett mást tévedésbe ejt vagy tévedésben tart és ezzel kárt okoz. Materiális jogsértés tehát akkor befejezett ha kar keletkezik. Milyen kár keletkezett ? Semmilyen. Keletkezett a vagyonában értékcsökkenés ? Elesett haszontol? Nem.
Jogtalan haszonszerzés talán megáll, de kísérlet is eléggé vitatott mivel a kar okozásának lehetőséget nem vonta maga után a cselekmény.
Hisz ő bement, kérte a gépet, megkapta es fizetett érte, mint egy normális vásárló.

Most elég fáradt vagyok és nincs kedvem részletesebben belemenni ilyen későn, de bűncselekmény szempontjából max azon a vonalon lehetne nézelődni hogy hogyan fért hozzá a a rendelési számhoz (bizonyítani nehéz mivel modhajta azt is hogy csak hasra ütve próbálkozott ). A számlán is csak név szerepel így komoly személyes adattal visszaélés se történt...
Nem tudom. Hirtelen nem tudok szabs vagy bcs-t amibe stabilan megáll ez a cselekmény..

Kíváncsiságból utánna nézek, de jelenlrg így fáradtan azt mondom hogy ez egy büdös semmi. Max egy évekig húzódó polgári peres eljárás amiért az Alza másnak adta ki. De ebből se lenne nagy eséllyel semmi.

(#46327) KoNZoLik@ válasza Darth_Revan (#46326) üzenetére


KoNZoLik@
veterán

Miattam nem kell fáradj,amúgy lányom is jogi egyetemet végzett, ha annyira érdekelne ez a része már megkérdeztem volna tőle👍 Hála istennek nem én vagyok benne érintett,szvsz...

[ Szerkesztve ]

***14 éve a PH-n! KoNZoLik@ felhasználónak 817 pozitív értékelése van*** 永遠に落ちない***

(#46328) #73995072 válasza Darth_Revan (#46326) üzenetére


#73995072
törölt tag

igazad van, hogy jogilag nehezen védhető, de a számlán a név, cím, email cím, telefonszám is szerepel. Azért ez a része a GDPR szempontból kérdőjeles ,hogy most random emberek az én adataimmal árulnak egy gépet valahol a nagyvilágban (hiszen a számlán az én személyes adataim vannak), amit az alza adott oda nekik...
az meg a másik hogy mindezen nyerészkedett, hiszen 80ezerrel drágábban adta el az én adataimat felhasználva.. ez a rész is semmi?

[ Szerkesztve ]

(#46329) KaitouP


KaitouP
Topikgazda

Fiúk lányok, ismételten és egyúttal tisztelettel kérnék mindenkit, hogy mielőtt újra hömpölyögnének a scalperekkel, vitatható hirdetésekkel, és egyéb ehhez köthető témákkal teli hozzászólások, mint a disznók az erdőben: ne, legyetek szívesek. Összefoglalóban rögzítettük ezt a kérést, többször kértük már, tartsuk be.

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#46330) Bogyi007 válasza #73995072 (#46328) üzenetére


Bogyi007
veterán

Én mindenesetre átgondolom az Alzától való konzol rendelésemet...

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#46333) #gab_ válasza KaitouP (#46213) üzenetére


#gab_
őstag

Szuper!!! Controlt pont meg akartam venni.
:R Sony :R

(#46335) semetka válasza 3L1T3 (#46311) üzenetére


semetka
őstag

El is fogyott itt a készlet amit kaptatok?

==Gigabyte Z170X Gaming 3 Core i5-6600 2x4GB DDR4 2666MHz Kingston HyperX Fury with Intel HD Graphics 530==

(#46337) 3L1T3 válasza semetka (#46335) üzenetére


3L1T3
addikt

Nem mondtam semmi ilyet, csak figyeljétek naponta ennyi a lényege. :R

ASUS ROG STRIX Z790-E GAMING WIFI ֎ Intel® Core™ i9-14900K ֎ G.SKILL Trident Z5 RGB 64GB (2x32GB) DDR5 6400MHz CL32 ֎ Arctic Liquid Freezer III 420 A-RGB Black ֎ ASUS TUF Gaming GeForce RTX 4090 OC Edition 24GB GDDR6X ֎ SAMSUNG 1TB 980 PRO M.2 PCIe ֎ Lian Li O11 Dynamic EVO XL

(#46344) Szabi® válasza KoNZoLik@ (#46341) üzenetére


Szabi®
addikt

Jah azt nem tudtam, hogy volt előzménye. Lehet csak a reményt akarja az emberekbe, életkedvet visszahozni, hogy lesz nemsokára Ps5.
Abba igaza van, hogy lesz (valamikor).Sztem a Ps5-ből rekord mennyiséget fognak eladni,figyelembe véve, hogy mekkora lett rá a kereslet. :)

[ Szerkesztve ]

(#46345) semetka válasza 3L1T3 (#46337) üzenetére


semetka
őstag

Szuper :R

==Gigabyte Z170X Gaming 3 Core i5-6600 2x4GB DDR4 2666MHz Kingston HyperX Fury with Intel HD Graphics 530==

(#46346) KoNZoLik@ válasza Szabi® (#46344) üzenetére


KoNZoLik@
veterán

Igen biztos így van ahogy írod👍🙄😂 Igen a Ps5 viszont már most rekordokat döntöget ez tény👍 Szerintem még maga a Sony sem volt felkészülve ilyen fogadtatásra/érdeklődésre...habár azért ebben is benne van a keze a Covidnak is, mint mindenben 😅

[ Szerkesztve ]

***14 éve a PH-n! KoNZoLik@ felhasználónak 817 pozitív értékelése van*** 永遠に落ちない***

(#46347) retroid


retroid
senior tag

[link]

iPhone 13 & Apple Watch 8 45mm

(#46348) KoNZoLik@ válasza retroid (#46347) üzenetére


KoNZoLik@
veterán

Ennyi👍 Aki még mindig bízik abban, hogy idén kis hazánkba a boltok polcain lesz Ps5, hát az még mindig hisz a mesékben, és álmodjon tovább...ez kb olyan, hogy vége lesz a Covidnak jövő héten, amire az esély hát elég valószínűtlen, valljuk be őszintén...ez most ilyen genváltás volt sajnos, majd jövő ilyenkor talán realizálódik a helyzet, remélhetőleg 🙄 Ez a Covid gyakorlatilag hazavágott majdnem mindent, tudom közhelyes,de sajnos tényleg ez a valóság :( És ez csak a jéghegy csúcsa, mert akinek ez a legnagyobb gondja,hogy nem jutott ps5, nos nagyobb gondja ne legyen az életében👍 Na megyek is tolok egy kis DSremake-et, már csak 1trophy kell a platinához ;]

[ Szerkesztve ]

***14 éve a PH-n! KoNZoLik@ felhasználónak 817 pozitív értékelése van*** 永遠に落ちない***

(#46350) Haart válasza 3L1T3 (#46337) üzenetére


Haart
addikt

Akkor a fiúk még mindig nem végeztek? :D

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 5 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.