Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:43:10

LOGOUT.hu

Opel topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#38251) gban válasza Skizz (#38249) üzenetére


gban
Közösségépítő

Kell neked most téli gumi?
Ha igen, a felni lényegében ingyen van.

Postázást nem vállalok.

(#38252) Skizz


Skizz
addikt

Nemnem, gumik nélkül annyi..

w333: B Vectrára. Kicsit unom a gyorskötözős törött dísztárcsákat. :D

[ Szerkesztve ]

(#38253) w333 válasza Skizz (#38252) üzenetére


w333
félisten

Persze teljesen jó lesz ... de most nézem át lett javítva az ára 36k -ra :Y

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#38254) mephi666 válasza Skizz (#38252) üzenetére


mephi666
nagyúr

én azon agyalok, hogy egyszer leszedem az acélfelniket, lemosom, megpucolom, átcsiszolom és körbefújom full feketére :DDD nem szégyen az acélfelni és nem is annyira kényes, mint a könnyűfém (meg annyira nem is kell félteni a helyi rikárdóktól)

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#38255) trassher válasza w333 (#38250) üzenetére


trassher
addikt

Az enyémen is olyan a tükörborítás. Ugye cserés volt a bal tükör és lehuzattam mindkettőt. Abszolút meg vagyok vele elégedve. Ha fekete lenne az autó akkor a motorháztetőt sem fényeztetném hanem arra is menne a karbon de így hogy kék szerintem nem mutatna jól.
Viszont a lámpákat le fogom fóliáztatni füstfóliával. hogy ne karcolódjanak.

Redmi Note 7

(#38256) gban válasza Skizz (#38252) üzenetére


gban
Közösségépítő

5X110 15 coll alufelni garnitúra Et35, 7J, 65mm furat,
195/65/15 M+S gumikkal eladó.
36000 a garnitúra.

Ez nálam azt jelenti hogy gumi + felni egyben 36k.

Felhívtad, ő mondta az árat? Ne már hogy ilyen felnikért 9 / db-ot kérjen :(
Vagy 30 a gumik nélkül?

w333: M+S vagyis 4 évszakos - ez nem igazán igaz.
M + S = mug and snow (sár és hó), a télen jó gumikra írják, vagyis a télire és a 4 évszakosra is.
Az árult gumi pedig a Goodyear Ultragrip 7, ami pedig téli gumi.
:P :P :P

[ Szerkesztve ]

Postázást nem vállalok.

(#38257) w333 válasza mephi666 (#38254) üzenetére


w333
félisten

Fúúú hát szerintem a fekete acélfelninél nincs rondább a világon !

Ha már acélfelni akkor legyen ezüst színű, mert az még valahogy kinéz ! :P

Itt látszik a különbség ... fekete vs ezüst (igaz ez dísztárcsa) de összességében az ezüst színű kereket sokkal jobban mutatnak !

(#38256) gban

Köszi a felvilágosítást, én pedig végig abban a hitben éltem hogy 4 évszakos :R

(#38255) trassher

De miért nem keresel hozzá királykék karbonfóliát ? biztosan jobban mutatna !

Igen az nem rossz ötlet, ezt az egy dolgot utálom az új autókban (olcsósítás) műanyag lámpatest, a legújabb Vectranak kisujjal benyomom olyan vékony :(

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#38258) mephi666 válasza w333 (#38257) üzenetére


mephi666
nagyúr

azt mondod nincs rondább? :DDD

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#38259) F_Zolee válasza mephi666 (#38258) üzenetére


F_Zolee
veterán

Már húsvét van nálatok? :DDD

(#38260) w333 válasza mephi666 (#38258) üzenetére


w333
félisten

LOL ... ! :C

Különben a múltkorában láttam egy ugyan ilyen színekből összeálló a világ legrondább autóját (Fiat Multipla) az egész autó úgy volt lefényezve hogy minden egyes elem (motorháztető, sárvédők, tető, ajtók) ilyen tarka volt, nem bontós cuccok voltak hanem direkt volt így fényezve :DDD

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#38261) Skizz válasza gban (#38256) üzenetére


Skizz
addikt

Beszéltem vele, 30 a felni magában. Annyit nem ér no. Csak kutakodom már egy ideje, de ami olcsó az általában szarrá van ütve, ami persze csak "esztétikai hiba", de aztán ezt meg nehéz elhinni, mert ha kfiizetem és csak a ráolvasás segít akkor ott vagyok ahol a part szakad, csak -x pénzzel. :( Egyébként azt se tudom, hogy mi egy normál ár egy semmilyen márkátlan alufelninek, ami cska egyszerűen jó állapotú. De ez pl. gyönyörű ilyen szar minőségű fotók alapján.

Az acélfelnit nem szeretem. Nem azért mert szégyen, egy 17 éves, molyrágta autóban már leszarom, hogy a szembejövő mit lát szépnek, igazából nekem tetszen azt annyi. :D

mephi666: ilyen hajszín jön szembe napjában a zöldségesnél meg a postán manapság. Egy felnin fel se tűnne.. :))

[ Szerkesztve ]

(#38262) trassher válasza w333 (#38257) üzenetére


trassher
addikt

Erre nem is gondoltam még, mármint a királykék karbonra. Biztos van olyan is annál aki a tükröket csinálta. Rá kéne próbálni hogy hogy mutat.
Az új lámpabúrák nem épp a tartósságukról híresek sajnos. Suzukié üvegből volt, 18 évesen is tökéletes.

Redmi Note 7

(#38263) mephi666 válasza w333 (#38260) üzenetére


mephi666
nagyúr

ha nem feketére, talán sötétvörösre/bordóra fújnám...az menne még a kocsi színéhez is

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#38264) Kickass


Kickass
őstag

Mai nap műszaki hiba nélkül letudva.
2017-ig erre se lesz gondom. :C

Délre meg megyek áthúzatni a nyáriakat.

(#38265) mohabá 007 válasza Kickass (#38264) üzenetére


mohabá 007
aktív tag

Délig meg még nézheted a napfogyatkozást! :DD :K

Murphy fel lett véve a céghez és keményen dolgozik. Vectra B 1.8 16V ( X18XE )

(#38266) mohabá 007 válasza w333 (#38260) üzenetére


mohabá 007
aktív tag

Arra azért kíváncsi lennék,hogy ez a tarka-barka autó hogy megy át a műszakin,a forgalmiba milyen szín van beírva, mert ha eltér,biztos bukovári,új forgalmi,no de milyen szín legyen beírva (tarka-barka biztos nincs) mi értelme van ennek? Vakargatja a feltünési viszketegségét. :P
Sima közúti ellenőrzéskor is látható,hogy a valós,és a forgalmiba beírt szín nem ua.Akkor meg mi ebben a menő? :F

Murphy fel lett véve a céghez és keményen dolgozik. Vectra B 1.8 16V ( X18XE )

(#38267) Markizmark válasza mohabá 007 (#38265) üzenetére


Markizmark
addikt

Mérnökök nélkül a tudomány csak filozófia.

(#38268) mephi666 válasza mohabá 007 (#38266) üzenetére


mephi666
nagyúr

...minden csak nézőpont kérdése :D biztos lehet itt is olyan nézőpontot találni, amiből nézve helytálló a forgalmiba beírt szín

#38269: szememben, ami még a multiplánál is rosszabb, az a baltával faragott seggű megane... az nem elég hogy csúnya, még a csomagtér méretéből is bukott az idióta kialakítása miatt... (a multipla legalább méretes csomagterű, amellett hogy idiótán néz ki...)

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#38269) w333 válasza mohabá 007 (#38266) üzenetére


w333
félisten

Gondolom tisztában van azzal hogy a világ legrondább autója és így próbálja felkelteni az emberek érdeklődését, de ez nagyon gáz ! :P

Alapból csúnya autó a Multipla, láttad volna színesen, hát gyomorforgató ! :DDD

Hűűű de csudijóóó nekünk ... kép

(#38268) mephi666

Hát igen, a kerekseggű Megane az meg a másik rémálom ! :DD

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#38270) mephi666 válasza w333 (#38269) üzenetére


mephi666
nagyúr

tán megtaláltam a multipládat? :DDD

ui: annyira nem is ronda, mint amit a gugli kidobott "tuning multipla" címszó alatt... néhány úgy néz ki, mintha frankenstein teremtménye lenne

ui2: minél többet nézem annál kevésbé tűnik sz@rnak a gyári alapszínűekhez viszonyítva... ehhez a bolondok által tervezett formához jól passzol a bolondos színvilág :DDD (mondjuk ugyanúgy kizárt, hogy ilyenre adjam a fejem, mint egy baltaseggű megane-ra)

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#38271) w333 válasza mephi666 (#38270) üzenetére


w333
félisten

Besírok ... igen Ő az 100% ezt soha nem felejteném el ! :DDD

Na ugye milyen szép látvány, a 3 kerület környékén szoktam néha látni ! :DD

Szerk.2

Igen gondolom azért lett ilyen színű hogy ne legyen csúnya :C

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#38272) trassher


trassher
addikt

:))

Redmi Note 7

(#38273) w333 válasza trassher (#38272) üzenetére


w333
félisten

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#38274) mephi666 válasza trassher (#38272) üzenetére


mephi666
nagyúr

:DDD

én amit egyszer tuti vennék és kipofoznám rendesen, az egy ferdehátú c ascona :) bátyámnak volt kb 20-25éve halványzöldben és rohadtul tetszett... valamiért 60-70es évekbeli amerikai gépekre emlékeztet néhány vonásban

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#38275) w333 válasza mephi666 (#38274) üzenetére


w333
félisten

Én inkább egy jó kis Kadett -t, örök élet +1 nap ! :)

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#38276) trassher


trassher
addikt

Többek között egy d kadett-et szeretnék majd egyszer. Olyan volt az első autónk, még a rendszámtáblái is megvannak. :) Mobile.de-n eléggé megy felfelé a jobbak ára az utóbbi időben.

Redmi Note 7

(#38277) w333 válasza trassher (#38276) üzenetére


w333
félisten

Ha már klasszikus akkor inkább egy szép C Kadett de gyönyörű ! :))

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#38278) molnarpeter válasza Skizz (#38261) üzenetére


molnarpeter
nagyúr

Acél mellett szóljon, hogy könnyebb - jobb vezetni, kevesebbet eszik; gyakorlatilag a kinézet az egyetlen hátránya az olcsóbb aluval szemben. Gyári, vagy legalább Opel-jelvényes dísztárcsával talán jobban néz ki, de anélkül még inkább funkcionális.

(#38279) trassher válasza w333 (#38277) üzenetére


trassher
addikt

Szép de nekem ehhez nincs kötődésem, a d-hez meg van. :) Ennek még a színe is passzol.

Redmi Note 7

(#38280) gban válasza w333 (#38275) üzenetére


gban
Közösségépítő

Volt E Kadettem, 4 éves korától, 40e km-től 14 éves koráig, 220e km-ig volt nálam.
A motorja 1,3, 75 LE, karburátoros)totál megérett felújításra addigra, az első fék gyárilag életveszély, le kellett cserélni a nyerget egy Ascona nyeregre, a küszöb az első ajtó közepétől a hátsó ívvel együtt cserére szorult 10 évesen.
Gumiharangok max. 1 évet bírtak, Astrán még mindig gyári. Csakúgy mint a kuplung, meg a lengéscsillapítók, amiket a Kadetten jóval az eladás előtt már cserélni kellett.
Az F Astrám 15 éves, 235 van benne, kasznija gyári, apró rozsdákkal, a motorról meg simán elhinném hogy csak 150 van benne vagy kevesebb, hozzá sem kellett eddig nyúlni, és még semmi jele sincs hogy a közeljövőben meg kellene bontani bármi ok miatt, fogyasztása szintén igen korrekt.

Szóval szerintem tartósságban az Astra közelébe sem kerül sajnos a Kadett.

Postázást nem vállalok.

(#38281) Skizz válasza molnarpeter (#38278) üzenetére


Skizz
addikt

:K

Másrészről küldtem püt.

(#38282) Kickass válasza mohabá 007 (#38265) üzenetére


Kickass
őstag

az is megvolt :K

(#38283) AMD Power válasza Declare (#38241) üzenetére


AMD Power
titán

Nekem ost aránylag nagyobb költség a 4db nyárigumi lesz. Nincs mese április elején meg kell vennem. Meg ha úgy alakul nyáron még egy vezérléscserét is szeretnék majd.

mephi666 Hála Istennek nálunk ilyenek nincsenek. Én max csak kölcsön szoktam adni. De persze nincs is saját lakásom egyenlöre.

w333 Ez csak nem III.ker Szentenendrei út melletti panelok egyike? :B

[ Szerkesztve ]

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#38284) Skizz válasza AMD Power (#38283) üzenetére


Skizz
addikt

Végül brillantis lesz?

(#38285) Markizmark válasza AMD Power (#38283) üzenetére


Markizmark
addikt

Vételkor nem cseréltél vezérlést?

Mérnökök nélkül a tudomány csak filozófia.

(#38286) AMD Power válasza Skizz (#38284) üzenetére


AMD Power
titán

Igen! Ráadásul olyen 8400Ft környékén lesz majd a 175/70 R13 méret. :K

vebbful Nem. Mert mikor meg lett nézetve mondta a szerelő és az eladó is ,hogy nem is olyan régen lett cserélve. A vizpumpa szinte új volt.

[ Szerkesztve ]

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#38287) Markizmark


Markizmark
addikt

Apropó, vajon mennyit számít gyorsításnál a 3%-os kerék átmérő növekedés? Filózom, hogy 175/65 helyett /70 kéne.

(#38286) AMD Power Akkor nem árthat a csere.

[ Szerkesztve ]

Mérnökök nélkül a tudomány csak filozófia.

(#38288) mephi666


mephi666
nagyúr

ha már leragadtunk a gyönyörű multipla/megane párosnál, mi lenne itt, ha kína bevetné a nehézlovasságot? :DDD

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#38289) Skizz válasza AMD Power (#38286) üzenetére


Skizz
addikt

Na jóvan. Gondolom újonnan. Jó árfekvésű ez a 13". :K

Nekem anno a clion voltak még első generációs brillantisok 14"-on, nem volt egy nagy élmény, zajos volt, meg nem volt túl takarékos, de a tesztek szerint ez a második jobban sikerült. Kiváncsi leszek, én szerintem 2 hét múlva rakatom fel az enyimét.

mephi666: basszus, ez még gyerekként is gáz lett volna. :O

[ Szerkesztve ]

(#38290) mephi666 válasza Skizz (#38289) üzenetére


mephi666
nagyúr

...a "tervezőmérnöknek" szerintem volt 1 körzője, 1 vonalzója meg 0 kreativitása :DDD

ui: szerintem az amerikaiak rendelnek a sárgából pár tucattal guantanamo-ba és az lesz a legnagyobb kínzás, ha 4foglyot beültetnek egyszerre és úgy kell körözniük :D

ui: ezt egy megtermett házimacska is felborítaná :DDD

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#38291) Skizz válasza mephi666 (#38290) üzenetére


Skizz
addikt

Vagy jávorszarvas tesztet csinálni vele. :DD

(#38292) zolikaDB válasza trassher (#38210) üzenetére


zolikaDB
veterán

És az én kocsim azt hiszem fullra rendben van műszakilag.
[link]
Kiszámoltam, és elég sokat fogyasztanak az izzóim, illetve akcióban volt az OSram, amivel régóta szemezek. Max teszem át majd a másik kocsira, ha váltok.
Egyetértek Declare-el ebben a dologban.

(#38293) Calogero válasza Declare (#38245) üzenetére


Calogero
addikt

Én úgy tudom hogy az Insigniába, J Astrába már vissza került a normál index.

(#38294) Skizz válasza Calogero (#38293) üzenetére


Skizz
addikt

Facelift előtti insigniában normál index van ez tuti.

(#38295) w333 válasza AMD Power (#38283) üzenetére


w333
félisten

Igen az ... :)

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#38296) trassher válasza zolikaDB (#38292) üzenetére


trassher
addikt

Nekem valahogy minden autón olyan idegennek hat a nappalifény. Lehet csak azért mert nélküle szoktam meg az autókat. :)

Elkészült a jármű. Telefonnal lőttem a képeket és a fények sem volt ideálisak de élőben nagyon jól mutat. Beigazolódott amit gondoltam hogy sosem volt még polírozva az autó. :) Első-hátsó lámpák is polírozva lettek, a díszléceket pedig hőlégfúvóval szedték rendbe. Előtte olyan színük volt mint a tejeskávé.

[ Szerkesztve ]

Redmi Note 7

(#38297) AMD Power válasza Skizz (#38289) üzenetére


AMD Power
titán

Újonnan persze. A sima Barum Brillantis az tudom ,hogy nem volt a legjobb finom szólva sem... De ez már sokkal jobb. Elég sok ADAC teszten Nagyon jó volt.

Trassher Szép lett! :K :R

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#38298) AMD Power


AMD Power
titán

Jöttök ti is? :R

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#38299) zeg válasza mephi666 (#38233) üzenetére


zeg
senior tag

A Casco évi 50ezresből kijön, és az ilyen barmok ellen tökéletesen véd(ha nem ittál és van jogsid).
Nekem egy szarvas és agancsa verte össze a Corsám lámpáját, lökhárítót, orrát, oldalát, kb 200ezres kárt okozva(új gyári fényszóró + alkatrészek cserével, és profi festés). 50 ezres önrészből megúsztam..

3dfx cuccokat keresek megvételre

(#38300) mohabá 007 válasza trassher (#38296) üzenetére


mohabá 007
aktív tag

:C Szép lett,de a kép valóban nem adja azt az igazi szép kék szint,amit élőben lehet látni. :R
Most már mosás után csak szarvasbőrrel szabad a vízcseppeket letörölni. :K

Murphy fel lett véve a céghez és keményen dolgozik. Vectra B 1.8 16V ( X18XE )

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.