Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  OLED TV topic

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2021-12-12 22:14:59

LOGOUT.hu

OLED Televíziók - témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#54348) Sugi2009


Sugi2009
tag

Sziasztok! Napokban vettem egy LG55CX-et. Minden rendben de azért kérdeznék a többi tulajtól.
1.- a menü(fogaskerék) gomb megnyomásával előjön a gyors menü. Ezt nem lehet kigyomlálni,sorrendet állítani? Pl.: Tv csatornák, csatornák beállítása. Ezeket nem lehetne kivenni? Torolni?Feleslegesen kerülgetem+ugye T-Home tv-nk van és úgy aztán végképp feleslegesen vannak a “csatorna” bármi menüje,Opciója mivel beltéri boxon és HDMI-n érkezik a tv-be az adás.
2.-Rakuten TV!!!Van Mo.-on aki ezt használja? Nem lehet más app-ot rátenni? Ez a gomb tiszta vicc.
A kérdésem a Netflixre is érvényes.(HBOgo-t használunk +YouTube.) Törölve lett a TV-ről az app de amikor véletlenül megnyomódik azonnal telepíti. :(
3.- Amivel rengeteg szívok az a Soundbar (LG SN4)és a TV (55CX) össze párosítása .
Vagyis úgy h a Bluetooth Sourund+Tv beállítást szeretném .
Tökéletesen üzemel és tényleg uberbrutal térhatást csinál ami nem mellesleg állítható is ha már párosodtak.
DE amikor kikapcsolom a tv-t akkor a Soundbart nem kapcsolja ki. 15 min. Után automatán kikapcsol. Mikor visszakapcsolom nem kapcsolja be és a Hangbeállításnál is megmarad a Bluetooth Sourund+TV de ügyet sem vet rá a Soundbar(nem kapcsol be vissza) vissza be kell mennem a beállításokba és újra ki kell jelölni a BS+TV opciot(holott ugye az van kipipálva) akkor összekapta magát.
Amúgy ha szimplán Bluetooth-al kapcsolódik akkor kapcsolja a tv ki-be,viszont így meg nincs az a Sourund hatás mert a Tv nem szól .
Nem tudom mennyire érthető a problémám.
Van köztünk vki akinek van LG Soundbar a tv mellett?

Elso nekifutásra ennyit találtam. Köszönöm ha kapok válaszokat .
Ha bárki bármi okosságot tud mondani azt szívesen veszem.

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  OLED TV topic
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.