Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:32:04

LOGOUT.hu

Vodafone mobilszolgáltatások topik, téma összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#13801) AMD Power válasza wwhy (#13800) üzenetére


AMD Power
titán

Beszarás.... :U

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#13802) wwhy válasza AMD Power (#13801) üzenetére


wwhy
veterán

hát az :U
főleg, h az üfsz 101x elmondja, h ő látja, h be van fizetve, de amíg nem könyvelődik le blabla.... dühömben le is tettem a hívást, gondolkodom, hogy lemondjam az egész megrendelést :(((

ELADÓ <<narancs Honor Magic5 Ultimate>> <<Újszerű, doboz, minden kellék>>

(#13803) AMD Power válasza wwhy (#13802) üzenetére


AMD Power
titán

A türelem rózsát terem! :R

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#13804) fateless válasza AMD Power (#13803) üzenetére


fateless
veterán

A tövise már meg is termett ;] :DDD

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#13805) wwhy válasza fateless (#13804) üzenetére


wwhy
veterán

igen, nincsen rózsa tövis nélkül ;]
de pl. ilyenkor mikortól fogják az előfizetést számolni:F mert ha a rendelés időpontjától, akkor tényleg nagy f@szság :(((

[ Szerkesztve ]

ELADÓ <<narancs Honor Magic5 Ultimate>> <<Újszerű, doboz, minden kellék>>

(#13806) manchester85


manchester85
addikt

Sziasztok!

Lenne egy fontos kérdésem. Közeleg a készülékcsere ideje, és sokat agyalok, hogy mi lenne a legjobb döntés. Most egy új verzióval álltam elő: adott egy előfizetés, amelyre két év hűség van, tarifahűség nincs, V klubtagsági. Jövő márciusban jár le az 1 év, de azt semmiképp nem várnám meg szerintem, előbb akarok új készüléket. Arra gondoltam, hogy arra volna-e lehetőség, hogy faterom köt még egy előfizetést (monnyuk smart 400) és arra átviszi a jelenlegi számát A másik előfizetés szintén maradhat az ő nevén, azt én használnám, és ugye azzal olyan csomagra váltok, amilyenre akarok, mert nincs tarifahűség. Ez kötbérrel járó dolog lenne? Esetleg megszűnne a V tagsága? A lényeg, hogy ugyanaz az előfizető köt még egy előfizetést, amire átvinné a mostani számát, de mindkét előfizu marad a nevén.

Előre is köszi.

i6 Silver

(#13807) wwhy válasza manchester85 (#13806) üzenetére


wwhy
veterán

Új előfizetésre számot nem lehet átvinni (nekem nem engedték), a szám csak akkor marad meg, ha tarifacsomagot váltasz. (én anno publikus tarifacsomagból akartam flottába váltani, és új előfizetést kellett kötni).

ELADÓ <<narancs Honor Magic5 Ultimate>> <<Újszerű, doboz, minden kellék>>

(#13808) manchester85 válasza wwhy (#13807) üzenetére


manchester85
addikt

Mármint hogy érted, hogy tarifacsomagot? Mindenképp tarifacsomagváltás lenne, mert a régit én használnám tovább, és a jelenlegi nekem nem megfelelő. (400 plus)

i6 Silver

(#13809) wwhy válasza manchester85 (#13808) üzenetére


wwhy
veterán

faterom köt még egy előfizetést (monnyuk smart 400) és arra átviszi a jelenlegi számát
erre mondtam - h szerintem - nem fog menni. Új előfizu, új szám.

ELADÓ <<narancs Honor Magic5 Ultimate>> <<Újszerű, doboz, minden kellék>>

(#13810) manchester85 válasza wwhy (#13809) üzenetére


manchester85
addikt

De ha az új szám átkerül a másik előfizujára, az nekem nem gáz. :) Tehát megmaradhat az új szám is. Így se? :DDD (Mondjuk ja, így jobban belegondolva, tényleg elég ferde lábakon áll az elméletem, na mind1, egy próbát megért, köszi. :) )

i6 Silver

(#13811) wwhy válasza manchester85 (#13810) üzenetére


wwhy
veterán

várjuk meg a szekértőket :)

ELADÓ <<narancs Honor Magic5 Ultimate>> <<Újszerű, doboz, minden kellék>>

(#13812) mukibuci válasza manchester85 (#13810) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

összedőlt a ferde lábakon álló elméleted :K Nem lehet ilyet csinálni :(

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#13813) RedSign válasza kungzi (#13791) üzenetére


RedSign
tag

Szia!

br. 9375HUF

http://www.redsign.hu

(#13814) hertikenez


hertikenez
csendes tag

Bocsi, remélem nem leszek túl off topic, de valaki el tudná mondani nekem, hogy hogyan is működik ez a számhordozós procedúra nagyvonalakban? Legfőképp az érdekelne, hogy ez mennyi idő alatt bonylítható le? Köszi a türelmet és a választ előre is. :)

(#13815) Coyote2000


Coyote2000
őstag

Siófokon vagyok - vodafone hálózat nem elérhető. Tud valaki valamit? Műszaki hiba?

(#13816) AMD Power


AMD Power
titán

Még mindig nem küldtek nekem SMS-! Ma van egy hete ,hogy kint volt a futár.... szerdán már munka nap volt.... :F

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#13817) wwhy válasza AMD Power (#13816) üzenetére


wwhy
veterán

A türelem rózsát terem! ;]

az én ügyem állása

Ezúton értesítjük, hogy a(z) Vodafone Magyarország Kft. küldeményt adott fel az Önrészére, amelyet a SPRINTER Kft. kézbesít.
Az utánvét értéke: 9990 Ft.
A küldemény kézbesítésére megbízásunk alapján várhatóan 2011.03.21-n kerül sor.
:

a) 21-én pont 2 hete, hogy feladtam a megrendelést
b) az ígért 3000.- Ft-os kupont nem számították be
:W

[ Szerkesztve ]

ELADÓ <<narancs Honor Magic5 Ultimate>> <<Újszerű, doboz, minden kellék>>

(#13818) AMD Power válasza wwhy (#13817) üzenetére


AMD Power
titán

Nem igazán tudok neked erre mit reagálni... az én 1 hete aláírt szerződésem tegnap érkezett be a Vodához....remélem ma/holnap már a Surf 200 lesz "tarifám". :U

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#13819) wwhy válasza AMD Power (#13818) üzenetére


wwhy
veterán

lényegében nincs is mit :U
du majd felhívom az üfsz-t és megpróbálom velük tisztázni legalább a kupont

ELADÓ <<narancs Honor Magic5 Ultimate>> <<Újszerű, doboz, minden kellék>>

(#13820) bolondember válasza wwhy (#13817) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

ha egy kuponra gondolunk, akkor:
-a kedvezményeket a futárnál tudod érvényesíteni

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#13821) wwhy válasza bolondember (#13820) üzenetére


wwhy
veterán

persze, de a futár annyit szed be, amennyi a fuvarlevélen van, ez pedig 9990 :(

ELADÓ <<narancs Honor Magic5 Ultimate>> <<Újszerű, doboz, minden kellék>>

(#13822) bolondember válasza wwhy (#13821) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

én mikor a Defy-t rendeltem, nekem is 49-et írtak mindenhol, de a futár 2k-val kevesebbet kért... :K

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#13823) wwhy válasza bolondember (#13822) üzenetére


wwhy
veterán

a 2k a rendeld weben, januárban én is úgy kaptam meg, a SAmu S5230-at,de ez a snowattack promó lett volna :U

[ Szerkesztve ]

ELADÓ <<narancs Honor Magic5 Ultimate>> <<Újszerű, doboz, minden kellék>>

(#13824) AMD Power válasza wwhy (#13823) üzenetére


AMD Power
titán

Nekem is levontak 2000Ft-t a 9990-ből..

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#13825) mexel


mexel
veterán

Vodafone-nál fel lehet bontani hűséget? Családtagom aláírt 2 évet és vett valami telefont, olcsót. Sokba kerülne felmondani? Nem gondolta át eléggé ezt a 2 évet... :(

(#13826) wwhy válasza mexel (#13825) üzenetére


wwhy
veterán

Persze. Kifizeted a kötbért (előfizetéstől és eltelt időtől függően) és már szabad is vagy.
Általában a hűségnyilatkozat aláírását követő első éven belüli szerződésbontás esetén a bontás díja bruttó 37.500 forint, az azt követő második éveben bruttó 25000 forint.

[ Szerkesztve ]

ELADÓ <<narancs Honor Magic5 Ultimate>> <<Újszerű, doboz, minden kellék>>

(#13827) AMD Power válasza mexel (#13825) üzenetére


AMD Power
titán

Mint látod elég komoly költsége van.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#13828) mexel


mexel
veterán

Köszönöm. Akkor fizeti tovább. Jól ki van ez találva. Azt hittem (tudom templomban) hogy a telefon árát ki kell fizetni, meg valami kisebb díjat, de annál jobban bebiztosítják magukat. Végül is nem is csodálkozok :)

(#13829) mukibuci válasza mexel (#13828) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

Nem a telefonra fizetsz elő, hanem a szolgáltatásra...

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#13830) AMD Power válasza mexel (#13828) üzenetére


AMD Power
titán

Ez csak olyannak éri meg mint pl én aki 2002 óta Vodás vagyok ugyan azzal a számmal és még nagyon sokáig az is maradok.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#13831) mexel válasza AMD Power (#13830) üzenetére


mexel
veterán

Ő is régóta vodás, már régóta hűség sincs, de sajnos ahol most használja ott nem nagyon jó a voda térerő, telenor pedig mindig fullos ott. Mindegy, ez van, korábban kellett volna gondolkodni. Köszönöm az infókat!

(#13832) wwhy


wwhy
veterán

Embörök, csoda történt: ma megjött a telefon :Y
Bepróbálkoztam a futárnál, hogy nekem jár 3e kedvezmény, erre az orrom alá dugta a fuvarlevelet, koszos bütykös ujjával rábökött a köv. sorra: "beszedendő érték: 9900.- HUF". Vagy fizetem vagy viszi vissza. Fizettem, üfsz-on megpróbálom tisztázni.

ELADÓ <<narancs Honor Magic5 Ultimate>> <<Újszerű, doboz, minden kellék>>

(#13833) AMD Power válasza wwhy (#13832) üzenetére


AMD Power
titán

Végre, Gratulálok!! ;)

Nah akkor gyere majd át a Wildfire topicba. ;) :R

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#13834) AMD Power


AMD Power
titán

Átváltotta a Voda az előfizumat... küldtek róla egy SMS-t. Rá kb 1órára fel is hívtak.... egy férfival beszéltem... mivel nem tudták 48 órán belül átváltani amit kellett volna így 3000Ft-al kompenzálják a hibájukat. Jó fejek voltak! :R

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#13835) tomp


tomp
félisten

Nem tudja valaki, hogy mi az a nagy sárga fémdoboz izé a repülőtér előtt? Vodafone internet van ráírva.

(#13836) doncortio


doncortio
senior tag

Hali!

Kinéztem magamnak egy 553-as vodát, persze feketében:) Csak nem nagyon vagyok jártás MTK ügyben ezért lenne pár kérdésem:

1.: tud-e e-book fájlokat kezelni? ha nem akkor egy program feltelepítésével (JAVA) orvosolható-e?
2.: Opera Minit lehet-e rá tenni?
3.: a telót lehet-e függetleníteni? (zavar, hogy a vodafone-nak csak GPRS-e van...)
4.: office fájlkezelőt lehet e rárakni? (amivel nézhetem ill. szerkeszthetem a dokumentumokat)
5.: program segítségével tudok majd divx-et és avi-t nézni?
6.:.pdf-et tudok vele nézni?

kb ennyi... haezeket nem nagyon tudom rajta megoldani inkább átmegyek magentába egy vairy text II ért

Isten veled Steve, nyugodj békében!

(#13837) Studiossrác


Studiossrác
aktív tag

Sziasztok!

Lassan lejár a hűségem(17 hónapja írtam alá 24 hónapos időtartamra)

Gondolkozok készülékvásárláson. Lehet ilyenkor már hosszabbítani és ígénybe venni az előfizetéses készülékárakat, vagy pedig mindenképpen vitamax-os készüléket kell vennem?(ez esetben elképzelhető, hogy kivárom a hátralévő időt)

Válaszotokat előre is köszönöm.

Üdv

(#13838) Studiossrác válasza Studiossrác (#13837) üzenetére


Studiossrác
aktív tag

Elírtam..nem 17 hanem 20 hónap járt le

(#13839) 3XV válasza Studiossrác (#13838) üzenetére


3XV
tag

Szia!
Legkorábban 3 hónappal a hűségidő lejárta előtt van lehetőség szerződéshosszabbításra, ekkor érvényesek az előfizetéses árak.
Ha a Vodafone oldalán bejelentkezel, a Te ajánlatod menüben is meg kell majd jelennie ennek a lehetőségnek.
Üdv.

(#13840) Z0C! válasza doncortio (#13836) üzenetére


Z0C!
őstag

1. nemtudom de szerintem java futtatható rajta.
2. szvsz alapból van rajta
3. lehet
a többit kétlem

de a topikjában szerintem simán vannak tőlem okosabbak :)

----- www.zoci.gumroad.com -----

(#13841) kaller1 válasza doncortio (#13836) üzenetére


kaller1
veterán

Kicsit alulméretezted a kinézett készüléket az igényeidhez. :)
Az első két dolog biztos megy, a függetlenítés témája tiltott, a többi abszolút felejtős.
Egyébként itt van a készülék topikja.

.::> <::.

(#13842) mukibuci válasza kaller1 (#13841) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

Tiltott? Megveszi vitamax kártyával és az ügyfélszolgálaton 20ért függetlenítik.. Na jó, tudom, hogy nem erre gondolt :B

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#13843) Grande Ale


Grande Ale
őstag

A Nexus S-ben miért nincs magyar nyelv? Az android 2.3-ban alapból van. Mukibuci utána tudnál járni ennek? Hogy egy estleges frissítéssel a magyar nyelvű szoftververzió rákerülhet-e?
Köszi!

(#13844) mukibuci válasza Grande Ale (#13843) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

marketről letölthető, nem? (kérdezem, nem állítom ;] )

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#13845) Grande Ale válasza mukibuci (#13844) üzenetére


Grande Ale
őstag

Nem. A More Local progi nem ugyanaz, mint az alapból támogatott magyar nyelv. Amúgy érthetetlen, hiszen benne van az androidban Amúgy frissítésre mint hivatalos ,esetleg vodás frissítésre gondoltam, nem buheráltra, mert úgy biztos megoldható.
[link]
.

[ Szerkesztve ]

(#13846) mukibuci válasza Grande Ale (#13845) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

ennyire nem mélyedtem el az androidba, hogy milyen formában tölthető le (a wildfire-re letölthető, az biztos), nem az én rendszerem :N

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#13847) georg52 válasza mukibuci (#13846) üzenetére


georg52
csendes tag

Hali
Hol lehet wildfire-re letölteni a magyar nyelvet?

(#13848) mukibuci válasza georg52 (#13847) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

android market? mint említettem, nem használok androidot, de elvileg ott van hozzá... kettővel feljebb emlegetett more local nevű cucc pl?

[ Szerkesztve ]

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#13849) Grande Ale válasza georg52 (#13847) üzenetére


Grande Ale
őstag

Sehol. A More Locale 2 magyarítja valamelyest, de az nem ugyanaz. Mondom, azt nem értem, hogy most már alapból benne van a magyar az androidba, mégis képesek angol szoftverrel adni...

(#13850) wwhy válasza georg52 (#13847) üzenetére


wwhy
veterán

Sehol.
A wildfire-rra az Android nincs magyarítva, nem rátölthető.

[ Szerkesztve ]

ELADÓ <<narancs Honor Magic5 Ultimate>> <<Újszerű, doboz, minden kellék>>

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.