Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:32:04

LOGOUT.hu

Vodafone mobilszolgáltatások topik, téma összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#13201) Rhinout válasza kinga428 (#13198) üzenetére


Rhinout
csendes tag

Szia!

1270-en panasz. Kompenzálják a napi jegy árát és biztosítsák neked az ingyenes facebook és Neptun elérést.
Beállításhoz te nem nyúltál, de lehet, pl leszedték még ezt az ingyenest is.

Üdv! Rhino

[ Szerkesztve ]

Paradoxon: Az állam megtartja, azt, amit ígér. A paradoxon bizonyítása: Ha pénzt ígér, azt is megtartja.

(#13202) Rhinout válasza mg105 (#13200) üzenetére


Rhinout
csendes tag

Szia!

A topicodban megírtam a választ!
Üdv! Rhino

Paradoxon: Az állam megtartja, azt, amit ígér. A paradoxon bizonyítása: Ha pénzt ígér, azt is megtartja.

(#13203) wwhy válasza Rhinout (#13202) üzenetére


wwhy
veterán

Szia, nem kell mindenkinek külön hozzászólásban válaszolni (érvényes más topicokra is!) 5 percen belül szerkeszthető egy hozzászólás, használd ki! és olvasd el az alapszabályzatot :)

ELADÓ <<narancs Honor Magic5 Ultimate>> <<Újszerű, doboz, minden kellék>>

(#13204) mg105


mg105
senior tag

sziasztok!
előfizettem a MobilWeb Hobbi-ra, és mivel a voda oldalán található beállítási segédlet alapján nem tudtam működésre bírni, most az alapból beállított APN-nel internetezek, így működik. de a MobilWeb belföldi WAP adatforgalomra használható fel, a telefonom viszont azt írja, 3G/H típusú az adatforgalom. most akkor az előfizetésemet használom, vagy számítanom kéne a százezer forintos számlára hó végén? :F

(#13205) Oly válasza mg105 (#13204) üzenetére


Oly
senior tag

A mobilweb WAP-ra és NET-re is felhasználható.

SonyEricsson T20 - T68 - T610 - K700 - W800 - K750 - K800 - C702 - P1 - MOTO Defy - Galaxy S Advance - Galaxy S4 - Lumia 820 - Honor 7 - iPhone 5S

(#13206) Stylewars_kp


Stylewars_kp
senior tag

Sziasztok!

Nem engedélyezi a netezést a feltöltőkártyás kártyám. Egyszer neteztem és letiltotta, de nem tudom, hogy kell beállítani.

Kösz!

Üdv!

(#13207) Oly válasza Stylewars_kp (#13206) üzenetére


Oly
senior tag

InstantNET?

Kaptál sms-t, hogy törölték a szolgáltatást?

SonyEricsson T20 - T68 - T610 - K700 - W800 - K750 - K800 - C702 - P1 - MOTO Defy - Galaxy S Advance - Galaxy S4 - Lumia 820 - Honor 7 - iPhone 5S

(#13208) lezerpiramis válasza mg105 (#13204) üzenetére


lezerpiramis
őstag

Nemcsak netes, hanem wapos APN-nel is lehet 3G-t/HSDPA-t használni, és a MobilWeb valóban mindkét (illetve mindhárom, mivel a netesnél van standardnetes és internetes is) APN-t megadja - mind VitaMax, mind előfizetés esetén.

(#13209) SolidBrass


SolidBrass
csendes tag

Sziasztok!
Azt szeretném megkérdezni, hogy egy 3 napja vásárolt sima VitaMax feltöltő kártyáról hová tűnt az 500 Ft lebeszélhetőség. Ma kapartam le a pin-t a kártyáról és tettem egy régebbi vodás telefonba. Rögtön ezzel fogadott a szolgáltató. Készülékkel lett véve a sim. A telóval nincs baj.
Választ, ötletet előre is köszönöm!
Üdv!

[ Szerkesztve ]

(#13210) mukibuci válasza SolidBrass (#13209) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

Sehova nem tűnt el, csak hálózaton belül tudod felhasználni.

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#13211) SolidBrass válasza mukibuci (#13210) üzenetére


SolidBrass
csendes tag

Szia!
Köszönöm. Igazad lehet mert tényleg tudtam besz. Megzavart a 0 Ft-os sms.
Még egyszer kösz. Minden jót!

(#13212) mukibuci


mukibuci
MODERÁTOR

Boldog bejgli-zabálást mindenkinek ;)

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#13213) ottoyes válasza mukibuci (#13212) üzenetére


ottoyes
senior tag

A medvék nem is esznek bejglit... :N legalábbis a Vodások.. :) Boldog Karit neked is Te....rosszaság! :D

Ottoyes

(#13214) Epsylon


Epsylon
aktív tag

Mennyit ér most egy VitaMAX Special SIM? :)

A kedvenc játékszerem a csavarhúzó! ;) Dicodes/SvoeMesto

(#13215) dedike válasza Epsylon (#13214) üzenetére


dedike
addikt

Szerinted álljunk neki licitálni? :U

Javaslom neked a Hardveraprót.... ;)

Más.

Áldott, békés karácsonyt mindenkinek! :R

[ Szerkesztve ]

Jó szerencsét!

(#13216) Epsylon válasza dedike (#13215) üzenetére


Epsylon
aktív tag

:D Csak annyit kérdeztem mi az ára egynek. Neked is Boldog Karácsonyt!

A kedvenc játékszerem a csavarhúzó! ;) Dicodes/SvoeMesto

(#13217) Ulf


Ulf
tag

Sziasztok.

Valaki tudna infót arról, hogy az Xperia X8 tényleg kivezetésre kerül-e? Meglepne mert kicsit töb mint 1 hónapja forgalmazzák csak. Fórumon olvastam ilyet, és a jelek tényleg erre utalnak. Online nem lehet már rendelni. Ügyfélszolgálat semmit nem tud (egyáltalán minek vanak? :S)
A két ünnep közt akartam megvenni :(

(#13218) dedike válasza Ulf (#13217) üzenetére


dedike
addikt

Konkrét választ (igen vagy nem) úgysem fogsz erre a kérdésre kapni, ellenben ha szeretsz összeesküvés-elméleteket gyártani, vagy csak megmagyarázni magadnak bizonyos dolgokat, akkor megsúgom, hogy a T-nél sincs legalább másfél hete.... :(

Jó szerencsét!

(#13219) Ulf válasza dedike (#13218) üzenetére


Ulf
tag

Nagyon remélem, hogy csak átmeneti készlet hiány, és hamarosan újra lesz, esetleg feketében is. Persze változatlan áron..... (Mert ahogy olvasom a T az árat is feljebb vitte.)

(#13220) mukibuci válasza Ulf (#13219) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

a remény hal meg utoljára ;)

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#13221) Solar_Wind


Solar_Wind
senior tag

Vodafone 1 gigabyte-os internet opció elérhető Vitamaxra? Köszi!

(#13222) mukibuci válasza Solar_Wind (#13221) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

:K
"1G" SMSben a 1270re, 3000ft/30 nap.

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#13223) Solar_Wind válasza mukibuci (#13222) üzenetére


Solar_Wind
senior tag

Király, köszönöm! Csak gondoltam, lehet kevés lesz a MobilWeb Profi :)

(#13224) attilav2


attilav2
őstag

Olyan céges simem van amire nem lehet semmilyen netet kérni.
De ha veszek egy vitamax instantnet simet akkor birom használni a telefonról a netet, vagy csak hsdpa modemekhez jó ez a net only sim?
Használ valaki net only simet telefonba ? Nyilván telefonálni nem enged, csak sms meg net,
de akkor meg hogy töltöd fel az egyenleget ?

-||- Asrock B660M HDV -II- G.Skill Aegis 2x16GB DDR4 -II- - i3 12100f -||- Sapphire RX550 4GB -||- AOC Q27V4EA 1440p -||-

(#13225) lezerpiramis válasza attilav2 (#13224) üzenetére


lezerpiramis
őstag

Hi!

Lehet vele netezni telefonnal is, mivel megvannak rajta a vitamax-os APN-ek. Tölteni lehet bankkártyával (tehát automatánál), terminálon, üzletben.

(#13226) LEGIOX


LEGIOX
tag

Üdv mindenkinek !

Találtam egy jó vodaflottát, nettó 14 a percdíj, és másodpercet számol. Van valakinek esetleg tapasztalata róla ?

[link]

(#13227) mukibuci válasza LEGIOX (#13226) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

3 hete indult, honnan lenne bárkinek is tapasztalata? Mellesleg van flottás topik (ahova szintén beírtad ezt), ott majd kivesézik :K

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#13228) Solar_Wind


Solar_Wind
senior tag

Azonkívül, hogy a telefon méri, a szolgáltatótól lehet visszajelzést kapni, hogy hogyan állok mobilnet forgalom kapcsán? (mobilweb profiról van szó)

(#13229) club1 válasza Solar_Wind (#13228) üzenetére


club1
veterán

A 1751 (Vitagagyi esetén 171) erre nem jó?

(#13230) Solar_Wind válasza club1 (#13229) üzenetére


Solar_Wind
senior tag

A 171 csak a Vitamax egyenleget közli, a mobilnetet nem.

(#13231) club1 válasza Solar_Wind (#13230) üzenetére


club1
veterán

Ebben mintha nem ez lenne:
(171 VitaMAX számlaegyenleg (hívással és SMS-ben) és GPRS Internet forgalom lekérdezés (SMS-ben) A számlaegyenleget automata beolvassa, a GPRS internet forgalom és számlaegyenleg SMS<ben kérhető. Csak a fogadott SMS díjköteles: bruttó 45Ft
fogadott SMS<enként.
(A küldött szöveges üzenetek ingyenesek, a hívások bruttó 45 Ft<tal számlázódnak))

(#13232) RedSix válasza Solar_Wind (#13228) üzenetére


RedSix
tag

NET szó a 171/1751-re, 45 pénzért megkapod a választ.

***Live online, love online***

(#13233) Solar_Wind


Solar_Wind
senior tag

Köszi, így már működik!!

(#13234) Gerginho


Gerginho
csendes tag

Sziasztok!

2010.12.20-án rendeltem a vodafone online shopban egy LG optimus GT540 típusú telefont. Tudtam hogy az ünnepekre nem fog megérkezni, de azt nem, hogy 7 napjukba telik írni egy SMS-t, hogy az általam rendelt telefon elfogyott. Ezt felháborítónak tartom. Mivel amikor megrendeltem már valószínűleg nem volt. De még mai napig is lehet rendelni az online shopban... Amit egyáltalán nem értek az az, hogy ha egyszer valami elfogyott miért nem rendelnek ujjat? Vagy talán majd rendelnek később és a megemelt áron fogják értékesíteni, mivel ügye most karácsonyi akcióban nagyon kedvező áron lehetett hozzá jutni.

(#13235) mukibuci válasza Gerginho (#13234) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

Mélyen együtt-érzünk Veled, ennyit tehetünk, köszönjük. Nyíregyházán 5 üzlet van mellesleg...

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#13236) Gerginho válasza mukibuci (#13235) üzenetére


Gerginho
csendes tag

Figyelj, különösebben nem érdekel, hogy mennyi üzlet van Nyíregyházán. Az online shop azért lett kitalálva, hogy az interneten bárhol bármikor megtudjam venni azt amit szeretnék. Ez elvileg így van a vodafone-nál is, csak annyi különbség van, hogy jobb helyeken rendelési sorrendben félre rakják a megrendelt árut. Plusz vedd azt is figyelembe, hogy igen Nyíregyházán 5 bolt van, de mindegyik boltban a múlthéten órákat kellett várni, kinek van erre ideje? És nem is azzal van bajom, hogy elfogyott nem is azzal, hogy sms-ben közölték, hogy nincs, hanem hogy erre egy hetet kellett várnom. Ha esetleg ezt már csütörtökön közlik, hogy nincs egye fene így jártam. És mondtam szintén bosszantó, hogy mai napig lehetett rendelni az online shopban, most este néztem és végre levették a rendelhető telefonok közül. Ez az igazán idegesítő nem az, hogy elfogyott.

(#13237) mukibuci válasza Gerginho (#13236) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

Igazán nem akarom ismételni magam: Mélyen együtt-érzünk Veled, ennyit tehetünk, köszönjük. Anyázni pedig ide lehet ;) Esetleg a hello.hu@vodafone.com címre is megírhatod a szomorú történeted :K

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#13238) Gerginho válasza mukibuci (#13237) üzenetére


Gerginho
csendes tag

Ha ebben az üzenetben anyázást véltél felfedezni, az elég szomorú :C egy szimpla véleményt írtam le nulla az az 0 nem ide illő szóval és normális hangnemben. Úgy veszem ki a hozzászólólásaidból, hogy vodafone alkalmazott vagy, így általad az informatikusoknak annyit üzennék, hogy nem tudom milyen adatbázis rendszert használnak, de nem is ez a lényeg, hanem, hogy egyszerűen meglehet oldani azt a webshopban, hogy ha központból elfogyott egy bizonyos termék akkor a honlap automatikusan letiltja annak az árunak a rendelését, ehhez pedig csak annyi kell, hogy a bent lévő termékek darabszáma napra készen legyen vezetve, ami valószínűleg meg is van.
Részemről ez az ügy nem érdekel a továbbiakban. Ha valakit megbántottam volna elnézést kérek, de szerintem ez a topic azért is van, hogy a véleményünket leírhassuk ha pozitív ha negatív.

(#13239) mukibuci válasza Gerginho (#13238) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

Látom még mindig nem jött át: Leírtad ide a gondod és kész, ennyi. Nem fog történni semmi. A fentebb írt úton tudod jelezni a problémád, úgy legalább a vodáig eljut, bár
nagy valószínűséggel utána sem fog történni semmi, de akkor legalább elmondhatod, hogy megpróbáltad ;)

A honlap pedig amióta megvan egy kalap kaki, hiába is újult nemrég meg...

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#13240) Gerginho válasza mukibuci (#13239) üzenetére


Gerginho
csendes tag

Elhiheted átjött. Épp azért írtam ide, hogy megosszam másokkal a tapasztalatom, mivel hiába írnék én a vodafone-nak, sz*rt se érnék én azzal, ezzel se egyébként. Persze, hogy nem fog történni semmi. Egyébként magával a szolgáltatással semmi bajom, de a GYORSASÁGGAL annál inkább, hihetetlen mennyit kell várni a vodafonnál bármire is, most nem csak az online rendelésre gondolok.
Igen a honlap elég gagyi úgy ahogy van az egész. Ezt egy kezdő webprogramozó is simán megírná. Szerintem ezen pont nem kéne spórolni a vodafonnak. Egyszer kerülne több pénzbe, de több elégedett ügyfele lenne.

(#13241) shifty7


shifty7
csendes tag

Hello!
Most tervezem új telefon vásárlását a vodafonnál, és az érdekelne, h milyen adatátviteli sebességgel dolgozik a szolgáltató a 3g-s internet területén, ugyanis ez egy fontos szempont lenne számomra az új telefon kapcsán. Előre is köszi a válaszokat!

(#13242) mukibuci válasza shifty7 (#13241) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

7.2, itt-ott 14.4 mbit/sec. térkép


Gerginho: Épp ez a probléma, hogy senki sem veszi a fáradtságot hogy írjon/telefonáljon a hivatalos csatornákra, ezért még esélye sincs annak, hogy eljusson Beck Gyuriig a probléma létezése, aki továbbra is abban a hitben él, hogy a webshop tökéletes ;]

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#13243) Epsylon


Epsylon
aktív tag

A Facebook voda oldalán egy picit gyorsabb és segítőkészebb a Vodafone ügyfélszolgálat, mint a telefonos részleg. Többszöri tapasztalatból tudom és tényleg emberszámba vesznek. Nekem olyan dolgokat tettek meg, amit sosem gondoltam volna. Pl. lent a boltban bexrt az online feltöltés, a Vodától felhívtak, hogy átmeneti segítségként feltöltenek nekem -vissza nem fizetendő!- 500Ft-ot. Mivel volt sos feltöltésem előtte, így ezt is lenullázva végül 1500Ft-ot raktak a kártyámra, pedig abszolute nem az ő hibájukból nem tudtam feltölteni a kártyám. Kb 20 perc múlva hívtak a közértből, hogy az új kasszás csaj rontott el valamit előzőleg és mehet a feltöltés. Áthidaló megoldásként egy másik problémámra átváltották a tarifacsomagomat egy régen lezártra, amivel feleannyiért telefonálok. :)

A kedvenc játékszerem a csavarhúzó! ;) Dicodes/SvoeMesto

(#13244) manchester85 válasza mukibuci (#13242) üzenetére


manchester85
addikt

Én arra lennék kíváncsi, hogy a telenor miért képes 10k-ért meg 30k-ért adni a Desire-t meg a Galaxy S-t, és a voda miért nem? Hova írhatom meg az aggályaimat Beck Úr számára? Mert elmúltak az ünnepek szépen lassan, és a vodafone annyival elintézte a dolgot, hogy behozta az iPhone-t, pár ezerrel aláment a T-nek készülékárban, de rosszabb feltételű/árú csomagokkal is kínálta egyúttal. A többi nagyágyút meg meg lehet venni 90k-100k-tól A desire, galaxy s meg 5k-s csomagban 30k a telenornál? Röhej, ez az egész...

i6 Silver

(#13245) dedike válasza manchester85 (#13244) üzenetére


dedike
addikt

Én az összes mobilszolgáltatónál kötelezővé tenném a Mobilarena szolgáltatói topikok olvasását azoknak, akik egyszerre tízmillió forintnál magasabb összegű számlákat aláírhatnak, illetve legalább ötvenmilliós kötelezettség-vállalással élhetnek! Ugyanígy a másik kettő szolgáltató weblapjának napi tanulmányozását (feltételezve, hogy a sajátját mindenki ismeri)....

Nah...ideje lenne felébrednem... :DDD :B

Jó szerencsét!

(#13246) manchester85 válasza dedike (#13245) üzenetére


manchester85
addikt

Ez most így sok volt. :DDD Egyszerűbben lécci. :)

i6 Silver

(#13247) mukibuci válasza manchester85 (#13244) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

Ebbe nem fogok belemenni, viszont mivel írni megtanultál, gondolom olvasni is. De ha nagyon akarod, csináltatok egy manchaster85.ide.pamaszkodj@vodafone.hu címet....

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#13248) ottoyes válasza manchester85 (#13246) üzenetére


ottoyes
senior tag

...nehogymánhaggyadhogyazAranymedvebocsbecsipogjon,he! ;] :D Csak gonoszkodik ám....mint én :P :)

Ottoyes

(#13249) SZ4B válasza manchester85 (#13244) üzenetére


SZ4B
tag

tele is van azóta a vatera telenoros (és persze 0 perces független, de garancia nincs) galaksziessekkel meg HTC-vel, ilyen fraud ráta mellett telenor sem sokáig fog hasonló ajánlatokkal jönni

[ Szerkesztve ]

szigNÓ

(#13250) Rhinout válasza dedike (#13245) üzenetére


Rhinout
csendes tag

Miből gondolod, hogy nem olvassák? :)

Paradoxon: Az állam megtartja, azt, amit ígér. A paradoxon bizonyítása: Ha pénzt ígér, azt is megtartja.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.