Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:32:04

LOGOUT.hu

Vodafone mobilszolgáltatások topik, téma összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#13551) tomp


tomp
félisten

16-án lejár az egyenleg felh.ideje. Ma reggel jött egy sms, hogy ha addig feltöltöm, jóváírnak +1250Ft-ot. Király. B-)

(#13552) mukibuci válasza wwhy (#13550) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

én sehol se látok olyat, hogy mostantól 35 helyett 36ft lesz a percdíjam...

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#13553) wwhy válasza mukibuci (#13552) üzenetére


wwhy
veterán

konkrétat én sem látok, de csak sugall valamit ez a mondat:

A díjváltozás mértéke megegyezik a fogyasztói árindex változásának mértékével.

illetve:

Az Előfizetőt az egyedi előfizetői szerződés alapján terhelő díjak és az Általános Szerződés Feltételek Díjszabásában meghatározott díjak a Központi Statisztikai Hivatal által, a Központi Statisztikai Hivatal honlapján (www.ksh.hu) közzé tett előző évi éves fogyasztói árindex (infláció) alapján, annak mértékével, évente, a megelőző év december 31-i mértékhez képest módosulnak automatikusan. A díjak automatikus módosulásának időpontja az éves fogyasztói árindex változásának Központi Statisztikai Hivatal honlapján történt közzétételt követő második hónap első napja.

[ Szerkesztve ]

ELADÓ <<narancs Honor Magic5 Ultimate>> <<Újszerű, doboz, minden kellék>>

(#13554) Otisz


Otisz
őstag

Keresgéltem itt a fórumban, de nem találtam választ a problémámra.
Mitől van az, hogy egy ideje, ha kikapcsolom a telefonom, bekapcsolás után nem jön SMS értesítés arról, hogy kik, mikor és hányszor kerestek?
Változott valami a Vodafone-nál ezügyben? Készülékhiba kizárva, mert 5 különböző készüléken is ugyanez a jelenség.
:F

:R

(OO[IIII][IIII]OO)

(#13555) mukibuci válasza Otisz (#13554) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

próba-cseresznye, küldd a "HE" SMS-t a 1270re.

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#13556) Otisz válasza mukibuci (#13555) üzenetére


Otisz
őstag

Elküldtem.
A válaszban írták, hogy a hívásértesítő szolgáltatást már korábban bekapcsolták :(((
Azért köszönöm! :R

[ Szerkesztve ]

(OO[IIII][IIII]OO)

(#13557) mukibuci válasza Otisz (#13556) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

Akkor hívd fel a 1270-t. :K

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#13558) tomp


tomp
félisten

Ha regelek a my vodán, meglehet nézni a netes forgalmat?

(#13559) Andie


Andie
őstag

Sziasztok!
Volt itt valaki a vodafone ügyfélszolgálatáról, talán ő tud nekem válaszolni - vagy talán ti is...

Másfél éve (2009.szept) kötöttem egy előfizetési szerződést a vodánál, kb 10 éves vitamaxozás után. Bevittem a számomat a szerződésbe (V.Plusz 100 csomag asszem), a párommal együtt, igy családi csomag lettünk. Kértem egy telót is, Samsung s5230-at, ami akkor kb 25.000 ft értékü volt, de a biztonság kedvéért kértek 15.000 ft kp-t is, biztos nem voltam elég megbizható ügyfél 10 év vitamaxozás után. Sebaj, bár erősen gondolkodtam, hogy felállok, azt otthagyom az egész bagázst (ahogy öcsém csinált, és átment a telenorhoz még aznap), de türtöztettem magam, és maradtam.
Most jött a következő fordulat. Szeretnék egy Samsung Galaxy S-t venni. Megtehetem ezt egy mobil shopban (xxlgsm, gsmline), 95-97.000 ft körüli összegért, samsung garival, számlával, mindennel együtt, és semmiféle hüség meg szolgáltatófüggőség nem jön a képbe.
Vagy megtehetem ezt a vodánál, jelenleg 115.000 ft körüli összegért. Hát nóóóóórmális?
De ez még haggyán, meg sem tehetem!!! Ugyanis még nem járt le valami 2 éves hüségem (amit úgy hittem, a csomaghoz vállaltam, de ezexerint nem, hanem a brutál értékes 25.000 ftos telóhoz??), igy meg sem vehetem, majd csak valamikor júniusban.
Ráadásul az új telóhoz komolyabb csomagra is lenne szükségem, mondjuk egy Plus 200 Surfre, ami majdnem a duplája a mostaninak árban.
Tehát a Vodafone a saját maga ellensége, és egyrészt nem akarja, hogy nála vegyem meg a 100ezres telót, másrészt nem akarja, hogy nagyobb csomaggal többet fizessek neki havonta? Elvileg 2 éven belül nem vehetek akciós telefont. Könyörgöm, 115ezer ftért a Galaxy S akciós??
Tehát most ott tartok, hogy
- vagy megkapom a vodától valóban kedvezményes áron (mondjuk 60-70-ért), és akkor tőlük veszem, és kérek egy nagyobb csomagot
- vagy megyek, és megveszem egy mobilboltban 97-ért, függetlenül, stb stb., és átviszem a számomat valami másik szolgáltatóhoz, ahol ügyfélként kezelnek

Szerintetek?

Samsung Galaxy A50 - Samsung UE46D6100 - BNet Tag: Andie#2999

(#13560) club1 válasza Andie (#13559) üzenetére


club1
veterán

A Vitamax, Domino, Praktikum ügyfelek sehol nem számítanak jó ügyfélnek/előzménynek.
A Galaxy S listaára függetlenül 130 e Ft.
Tudomásom szerint a másik kettőnél 2009. szept-ben kötött 2 év hűséges előfizetésre, pillanatnyilag náluk sem tudsz új mobilt venni.
Ha van adószámod, pl. válaszd a Telenor menedzser csomagjait (mert tényleg jók), de ők sem fognak 2 év alatt új kedvezményes mobilt adni, és elengedni...
Én már nagyon régóta csak független készülékeket veszek, de nem a szürke (így-úgy beszerzett/függetlenített, bolti garanciával rendelkező), hanem a hivatalos kereskedelmi csatornákon.

(#13561) Andie válasza club1 (#13560) üzenetére


Andie
őstag

Hol ennyi a Galaxy S listaára? Ki szabta meg? A voda meg elég hüje akkor, ha azt hiszi, hogy 15.000 ft-tal (130-115) magához tud láncolni 2 évre.
A boltban egyébként nem szürke, bolti garis telók vannak, hanem samsung garanciás, tehát bármelyik samsung bolt elfogadja.
De mik ezek a hivatalos kereskedelmi csatornák egyébként?

Samsung Galaxy A50 - Samsung UE46D6100 - BNet Tag: Andie#2999

(#13562) wwhy válasza Andie (#13561) üzenetére


wwhy
veterán

A hűség a az előfizura vonatkozik valóban, de új telót az adott 2 éves szerződés lejárta előtt 3 hónappal vehetsz úgy, hogy meghosszabbítod az adott szerződést (ha nem így lenne, akkor hetente/havonta vennének/cserélnének az emberek telefont). a Kiskapu, hogy hosszabbítás előtt átváltasz a neked tetsző csomagba (havonta 1x válthatsz, ha nincs tarifahűséged is) majd úgy veszed a telót.
Vagy új előfizu az új telóval.

[ Szerkesztve ]

ELADÓ <<narancs Honor Magic5 Ultimate>> <<Újszerű, doboz, minden kellék>>

(#13563) dedike válasza club1 (#13560) üzenetére


dedike
addikt

Ha legalább arany kiemeltsége van valamelyik hívószámán, akkor a T-nél márciusban válthatna készüléket, hatezer forinttal drágábban, mintha új előfizetéssel venné! ;)

wwhy:

jah...felfelé ingyen, lefelé pénzért...a Vodánál... :D

[ Szerkesztve ]

Jó szerencsét!

(#13564) Andie válasza wwhy (#13562) üzenetére


Andie
őstag

Tehát ha most, még 7 hónappal a 2 év lejárta előtt átváltok a plus 200 surf csomagra (ami amúgy is kell majd a Galaxyhoz), akkor akár aznap megvehetem náluk a telót? (mondjuk még igy is drágábban, mint a gsm boltokban, de ettől most tekintsünk el)

Samsung Galaxy A50 - Samsung UE46D6100 - BNet Tag: Andie#2999

(#13565) wwhy válasza Andie (#13564) üzenetére


wwhy
veterán

Nem, telót ugyanahhoz a szerződéshez csak 3 hónappal annak lejárta előtt vehetsz. A tarifacsomag-váltástól a szerződésed (hűséged) ugyanaz/ugyanolyan hosszú marad. Azonnal csak új szerződéssel tudsz telót venni (amihez nem kizárt az újabb kaució kérése).

ELADÓ <<narancs Honor Magic5 Ultimate>> <<Újszerű, doboz, minden kellék>>

(#13566) mukibuci válasza wwhy (#13565) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

Nana, ha van 3 befizetett számlád ÉS nincs tartozásod, akkor a következő, új előfizetésnél már nem kérnek kauciót.

Mellesleg Surf csomagra sem lehet váltani, csak új készülék vásárlásával, tehát majd a 2 év lejárta előtt 3 hónappal, úgy már csak 99990 lesz a Galaxy S :K

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#13567) club1 válasza Andie (#13561) üzenetére


club1
veterán

A Galaxy S végfelhasználóknak javasolt listaárát a Samsung Electronics Magyar Zrt. riportolja a kereskedők felé. Természetesen ettől lefelé és felfelé is el lehet térni a 10% árrés terhére. A hivatalos csatornák pedig az a két nagykereskedő, akin keresztül a Samsung Electronics Magyar Zrt. forgalomba hozza a készülékeket. A nem hivatalos csatornák pedig jó sokan vannak...

(#13568) wwhy válasza mukibuci (#13566) üzenetére


wwhy
veterán

köszönöm a pontosítást :R

ELADÓ <<narancs Honor Magic5 Ultimate>> <<Újszerű, doboz, minden kellék>>

(#13569) tomp


tomp
félisten

Mától vodás lett a netem. A sebesség vegyes. 80-220KB/s között mozog. Gondolom terhelés alatt van a vas. Na majd pesten dől el milyen.

(#13570) Hellooszia


Hellooszia
csendes tag

Ha az online shop-ban rendelek telefont új előfizetéssel, akkor is kérhetnek előleget?

(#13571) Def26 válasza Andie (#13559) üzenetére


Def26
félisten

Ha már megkérdezted, akkor én azt mondom, hogy olyan gyorsan ahogy csak tudod minél előbb felejtsd el a Vodafone -t! :U

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#13572) mukibuci válasza Def26 (#13571) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

Köszönjük az építő jellegű, tartalmas hozzászólást :R


Hellooszia: persze :K

[ Szerkesztve ]

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#13573) Hellooszia válasza mukibuci (#13572) üzenetére


Hellooszia
csendes tag

Köszi! És ennek a mértéke mitől függ? Ha bemegyek személyesen egy új előfizut kötni, rám néznek, nem vagyok szimpatikus, akkor x ezer forint, ha meg szimpi vagyok, semmi? Mert tőlem eddig soha nem kértek előleget telefon vásárlásakor, csak tudom, hogy kérhetnek. Nem értem...

(#13574) mukibuci válasza Hellooszia (#13573) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

Havidíjas előfizetői szerződés esetén az ügyfelek előzetes hitelbírálaton esnek át, a vizsgálat eredményének függvényében a Vodafone jogosult a szolgáltatás igénybevételét előleg vagy egyéb más biztosíték (pl. bankgarancia, kezesség stb.) adásához kötni.
A hitelelbírálás napját megelőző, három, teljes hónapra szóló, más magyarországi mobilszolgáltatónál befizetett, a hitelbírálatban részesülő személy nevére szóló telefonszámla, valamint ezek kifizetését igazoló csekk - vagy egyéb, a teljesítést igazoló dokumentum - felmutatása a hitelbírálat során pozitív hatással bír, végeredményét azonban több tényező is befolyásolhatja.

Nem arcra megy, a webshopban sem kell beküldened egy fotót magadról :D amúgy 4db hsz-t kellett volna visszaolvasni ;)

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#13575) Hellooszia válasza mukibuci (#13574) üzenetére


Hellooszia
csendes tag

:R
Nyilván ezt a szimpatikus dolgot nem szó szerint értettem. :DDD
Csak nem tudtam, mi alapján döntenek.

(#13576) Def26 válasza mukibuci (#13572) üzenetére


Def26
félisten

Nincs mit. Tudod, csak mert Ő kérdezte. ;)

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#13577) reamor


reamor
csendes tag

Sziasztok!

Egy hete van új előfizetésem, és új számom a Vodafone-nál.
Ma jött egy sms a 17601-ről, valami társkeresős témában. Sajnos véletlenül válaszoltam rá egy üres sms formájában. Pedig nem akartam, csak megnyomtam véletlenül a küldés gombot. :-(
De én nem rendeltem semmi ilyesmit, gondolom valami emeltdíjas hülyeség.
Lehet hogy az új számomhoz kapcsolódik valamiképp?
Mit tegyek? Valakinek valami ötlete?
Nem akarok emiatt fizetni, mikor semmi közöm hozzá.

Köszi

reamor

(#13578) Z0C! válasza reamor (#13577) üzenetére


Z0C!
őstag

STOP a 17601-re. aztán a 1270en tiltasd az ilyet :)

----- www.zoci.gumroad.com -----

(#13579) reamor válasza Z0C! (#13578) üzenetére


reamor
csendes tag

1270-en hogyan tiltassam?
És tuti biztos hogy ezek után nem fognak ilyenekkel zaklatni?
Csak nagyon remélem, hogy nem számláznak ki nekem valami horrorisztikus összeget!

Köszi

(#13580) mukibuci válasza reamor (#13579) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

Ha továbbra is kapod az SMSeket, akkor hívd fel az ügyfélszolgálatát a cégnek (ne a vodáét), valamint a további balesetek megelőzése érdekében küldd a GYZAR kódot a 1270re SMSben.

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#13581) reamor válasza mukibuci (#13580) üzenetére


reamor
csendes tag

Köszi a válaszokat!
Hát nem tudom, kerestem az ügyfélszolgálatát ennek a számnak, de nem találtam.
A emeltdíjas hívástiltás és a gyerekzár szolgáltatás ingyenes?

Üdv

reamor

(#13582) mukibuci válasza reamor (#13581) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

4112712, google első találat ;)

Igen, ingyenes.

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#13583) reamor válasza mukibuci (#13582) üzenetére


reamor
csendes tag

köszi, pontosítok, ezt megtaláltam, de .".. a hívott számon előfizető nem kapcsolható"- sztory. Más számot nem találtam.
Mindegy, reménykedek hogy ezzel vége. Azért a gyerekzárat bekapcsolom.

Üdv:

reamor

(#13584) mukibuci válasza reamor (#13583) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

A gyerekzár a már előfizetett emelt-díjas szolgáltatásokat nem törli, csak újabbra nem tudsz előfizetni.

Úgylátszik a google se az igazi barátja már az embernek :(

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#13585) reamor válasza mukibuci (#13584) üzenetére


reamor
csendes tag

a 17601-re elküldtem a STOP szót, utána visszaírtak, hogy a szolgáltatást kikapcsoltuk.
remélem hogy ennyiben is maradunk.
(erre sem én fizettem elő, csak valahogy jött). Nem is akarnék ilyen hülyeséget csináni, hogy emelt díjas sms-re regisztrálni.

Köszi a gyors segítséget!

(#13586) tomp


tomp
félisten

Vki használja a Vodafone Pakk-ot? (Java alapút, nem a droidost)

(#13587) Oly válasza reamor (#13585) üzenetére


Oly
senior tag

Akkor küldd az EHT-t vagy a GYZAR-t a 1270-re!
Így elkerülhető a jövőben az ilyen dolog. ;)

[ Szerkesztve ]

SonyEricsson T20 - T68 - T610 - K700 - W800 - K750 - K800 - C702 - P1 - MOTO Defy - Galaxy S Advance - Galaxy S4 - Lumia 820 - Honor 7 - iPhone 5S

(#13588) bandus


bandus
veterán

sziasztok!

azt lehet tudni, hogy van-e a vodánál a drágább telókra rszletfzetési lehetőség? ideje lenne cserélni, s szeretnék valami okostojást, de egyszerre nincs kedvem kifizetni érte egy nagyobb összeget. a többi szolgáltatónál találtam ilyen lehetősget, de a voda honlapján nem tudok eligazodni :/

annyit sikerült még kiderítenem, hogy a vodánál havi 500 mb-os csomagok vannak netezésre. namost ez mire elég, ha nem nézek jutubot, meg videókat nagyon, csupán "szörfözök". persz enem sokat, mondjuk heti 10 órát. átlagos weblapokat.

[ Szerkesztve ]

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#13589) mukibuci válasza bandus (#13588) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

http://www.vodafone.hu/arlista és ott legfelül nagybetűkkel: részletfizetési árlista

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#13590) qky válasza mukibuci (#13589) üzenetére


qky
tag

Ej de jól jött volna ez a részletfizetés decemberben amikor ki kellett fizetni egy összegbe az új telót.

40512 - 3,5k/db (2 db)

(#13591) mukibuci válasza qky (#13590) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

Decemberben is volt :U

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#13592) qky válasza mukibuci (#13591) üzenetére


qky
tag

Neeeeeeeeeeee... :W

40512 - 3,5k/db (2 db)

(#13593) Genji


Genji
őstag

Egy pozitív élmény a közelmúltból:
1270en félretájékoztattak egy belső számhordozásról, ugyanis a meglévő előfizetésemhez (aminek a tarifacsomagját már megszüntették) szerettem volna rendelni egy vitamaxos számot ami szintén a nevemen volt. Az ügyfélszolgálatos azt mondta persze semmi gond, de később kiderült, hogy erre nincs lehetőség. Panaszt tettem mire felhívott vmi manager pali, azzal, h vizsgálatot indítottak visszahallgatták a beszélgetésemet a kollegával és mivel félretájékoztattak megcsinálják a kért tranzakciót. Korrekt dolog.

MÁS: Motorola Defy már kapható/mikor lesz kapható Vodánál? Ügyfélszolgálat semmit se mond. :(

a splinter in your mind had called the dark wanting it all to fall apart

(#13594) tomp


tomp
félisten

Hát ez a voda a Bp-Miskolc közötti vasúton vmi élmény...

(#13595) Styleboy


Styleboy
tag

Hali mindenkinek.
Arra a kérdésre keresem a választ hogy melyek azok a telefonok amiket megveszek a vodánnál, de alapba függetlenek. Mivel a páromnak T-mobilos és nekem is van egy t-mobilos kártyám a Vodás előfizetésemen kívül, csak mi a t-mobillal ingyen beszélünk egymás közt. És ugy szeretnék telefont venni hogy mind két kártyát tudja kezelni.Hallotam aról is hogy lehet venni a szolgáltatóknál fügetlenítő kódot,csak azt nem tudom hogy ez van e a vodafone-nál is. ÉS ha igen mennyiért?
Egy telefont tudok ami fügetlen alapból, az a Motorola Defy.
Válaszokat előre is köszönöm

"Aquila non captat muscas" --- azaz "A sas nem fog legyeket"

(#13596) Z0C! válasza Styleboy (#13595) üzenetére


Z0C!
őstag

szted szolgáltatónál van független teló?
a Defy csupán kivétel...

miért nem veszel DuálSimes telefont?
mondjuk nem a szolgáltatónál hanem telefonos boltban :)

függetlenítő kód van . 10k :)

----- www.zoci.gumroad.com -----

(#13597) konorti


konorti
csendes tag

Vodafone oldalon belépek:

Köszönjük, hogy már 102 hónapja kitüntetsz minket bizalmaddal!

Válaszd ki most új mobilodat a Komfort árhoz képest 2000 Ft kedvezménnyel*, melyet csak a Te ajánlatodban vehetsz igénybe. Ajánlatunk 2 éves hűségszerződés aláírásával érvényes.

Vicces ez a vodafone, kaptam 20 Ft-ot minden hónapra LOL
Legközelebb majd felhívnak, hogy mivel hűséges előfizetőjük vagyok kapok egy ajándék percet minden hónapban :))

Más téma:
Nálatok is ilyen 50%-os processzor terheléssel fut a Vodafone Mobil Broadband Lite?

(#13598) auth.gabor


auth.gabor
tag

Tanácsot szeretnék kérni... Vodafone helyett Telenor vagy T-Mobile? :)

A ok az alábbi link alatt:
http://wiki.javaforum.hu/pages/viewpage.action?pageId=10813442

Ps.: Ezt így megkapta az ügyfélszolgálat is... :)

https://iotguru.cloud

(#13599) mukibuci válasza auth.gabor (#13598) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

Hosszú, valamint nem egészen értem miért itt kérdezed? Van telenor és tmobile topik is :U

Ps: beleolvasva egy része nettó hülyeség (nem sértésként), pl miért egy ezeréves Spicát nézel, ami egyrészt nem kapható, másrészt viszont vélhetőleg nincs rajta ártámogatás, mert azt átcsoportosították más (elérhető) készülékekre?

[ Szerkesztve ]

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#13600) auth.gabor válasza mukibuci (#13599) üzenetére


auth.gabor
tag

Nem sértésként, de mi a nettó hülyeség? :)

A példád azért érdekes, mert Spica még kapható, továbbá a végén Galaxy S-t néztem meg pontosabban, a Spica csak érintőleges példa volt.

És azért Vodafone topic, mert Vodafone problémákról van szó, szerintem komoly problémákról és nem nettó hülyeségről.

https://iotguru.cloud

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.