Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:32:04

LOGOUT.hu

Vodafone mobilszolgáltatások topik, téma összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#13151) adolfo01 válasza club1 (#13150) üzenetére


adolfo01
tag

Szia.
Hát azt nem tudom,hogy függő-e,annyit tudok,hogy az ott vásárolt telefonok általában függetlenek,gondolom a modem is.Azért köszi a választ! :R
üdv.

(#13152) club1 válasza adolfo01 (#13151) üzenetére


club1
veterán

35 EUR-ért adják ezt szerződés nélkül, ezért nehezen hiszem, hogy független lenne.

(#13153) bubu18


bubu18
csendes tag

Sziasztok!
Vodafone845 telefonra szeretnék beruházni. Komfort csomagban jelenleg 19990Ft.
Szerintetek érdemes még várni? Fog mostanában lentebb menni az ára ebben a csomagban?
Köszi.

(#13154) Z0C! válasza bubu18 (#13153) üzenetére


Z0C!
őstag

nemhiszem.
Pirosdroid topikba nézz be.
ott már elég sok információ van a telóról.
Ár/érték arányban szerintem bestbuy :)

----- www.zoci.gumroad.com -----

(#13155) schummy válasza Cola889 (#13148) üzenetére


schummy
tag

igen, előbb beküldik a központba, onnan a szervízbe, szervízből vissza a voda központba ahol tesztelik elvileg, majd onnan a márkaboltba, ahol átveheted

(#13156) ScouserHUN


ScouserHUN
tag

Sziasztok!

Lenne néhány kérdésem, nekem elég új ez a mobilon internetezés dolog. Vettem ma egy Nokia C5-öst, 100 Plus Surf csomagban. vágom is, hogy hogyan kell rajta szörfölni, viszont most vettem észre valamit:

Ahogy nézem van egy olyan a beállítások között, hogy beállítások->csatlakozások->kapcs.kez. menüpont. ezen belül látom, hogy a vodafone internet mekkora forgalmat bonyolított le. Viszont ha a napló->csom.kapcs.adat menüpontba nézem meg ott már bk 10szeres adatforgalom van az előzőekhez képest.

Azt vettem észre, hogy beállítások->csatlakozás->célok menüben külön van olyan, hogy internet és Wap szolgáltatás.

Most akkor ezt a kettőt együtt kell számolnom a 100 mb-hoz, vagy csak az internet adatforgalmat nézzem? Ezt mondjuk kétlem. De mi a különbség a wap és internet kapcsolat között? És egyáltalán mindkettő benne van a díjcsomagomban?

Nagyon el voltam maradva az elmúlt években, a telefont csak beszélgetésre használtam. Előre is köszönöm a választ!

(#13157) Cola889 válasza schummy (#13155) üzenetére


Cola889
tag

köszi,akkor egyszerübb lenne a gyártónál beadni :D

(#13158) Bibby


Bibby
addikt

Van most valami két napos akció a vitamax instant netre ha jól hallottam? Rádióban hallottam fél füllel de sehol nem találom.
Egyébként instant netes simmel lehet még telefonálni?

Ελευθερια η θανατος

(#13159) SZ4B válasza Bibby (#13158) üzenetére


SZ4B
tag

soha nem is lehetett

szigNÓ

(#13160) mukibuci válasza Bibby (#13158) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

3900 a modem kártyával együtt :K

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#13161) enginev3.0


enginev3.0
félisten

Hellószotok

Mi is vodafone-osok vagyunk, és postas előfizetéssel van 8telefonunk, most kaptuk nem rég az sms-t hogy lehet venni telefont promóciós kóddal, a kód meg is van, és az új flotta szerződés szerint alap árakat kell néznünk, de az melyik? ÁJFON 4G-t 10k-ért vihetem? ;] :DDD

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#13162) kaller1 válasza enginev3.0 (#13161) üzenetére


kaller1
veterán

ÁJFON 4G-t 10k-ért vihetem?

Ezt álmodtad az éjjel? :DDD ;]

192.990 Ft-ot kell kicsengetni alap előfizetés esetén érte. :)

.::> <::.

(#13163) enginev3.0 válasza kaller1 (#13162) üzenetére


enginev3.0
félisten

:D Melyik az alap előfizu ára? Sehol nem látok 192k-s díjat :(((

De amúgy 10k-t adok érte, szerintem jó ajánlat :DDD

[ Szerkesztve ]

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#13164) mukibuci válasza kaller1 (#13162) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

A 16 gigás csak 162 ;)

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#13165) enginev3.0 válasza mukibuci (#13164) üzenetére


enginev3.0
félisten

Hol láttok ti 162k-t? :F

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#13166) mukibuci válasza enginev3.0 (#13165) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#13167) Bibby válasza SZ4B (#13159) üzenetére


Bibby
addikt

De igen, én tudtam vele. Valaki tehetne egy próbát kíváncsi lennék.

Ελευθερια η θανατος

(#13168) Crytek


Crytek
veterán

Arról hol tudok infot szerezni,hogy távolsági buszokon melyeken van vodafone wifi??
Mert a buszokon csak annyi van hogy vodafone.hu de azon belül semmit nem találok erről.

Next PC Upgrade: 2022

(#13169) Bibby válasza Crytek (#13168) üzenetére


Bibby
addikt

[link]

Ελευθερια η θανατος

(#13170) 30z.Samu


30z.Samu
félisten

Sziasztok!

A mai nap folyamán büszke tulajdonosa lettem egy fehér színű 5230-nak. :) Hazajöttem, beizzítottam, minden oké volt. A net ment egyből a telefonom. Az előző telefonomon előfizettem egy 50mb adatforgalmú internetre, ott be kellett állítani a telefonom. Kérdésem az lenne, hogy ugye ez a telefon is ezt a szolgáltatást használja és nem kell attól tartanom, hogy azon kívül még csinál nekem valami számlát? A telefon független.

Köszi előre is! :R

Sic Parvis Magna

(#13171) dedike


dedike
addikt

Ha én szeretnék egy ilyen tarifát vásárolni, akkor ezt csak személyesen tehetem meg? Választhatok készüléket hozzá, vagy nem? Melyik kategóriából? :U

Jó szerencsét!

(#13172) pit stop


pit stop
addikt

Egyrészt egy olyan kérdésem lenne hogy mennyi az esélye hogy új előfizetőként kérnek előleget, és várhatóan nagyságrendileg mennyit?

Másrészt 2010 (lassan 2011-ben) nonszensznek tartom, hogyha valamelyik telefon nincs a boltban (sehol sem az országban) készleten, akkor sem tudják hogy a következő szállításnál raktárból kapnak-e abból, mivel nincs kommunikáció velük. Kapnak szállítást, és lehet hogy olyat kapnak amiből egy rakat van már hátul, de azt nem biztos (vagy akár csak 1-2-t) amit keresnek ügyfelek meg amiből sehol nincs... nonszensz-nocomment

Oroszlánszívű Richárd - az első szívátültetés.

(#13173) Wapetya válasza pit stop (#13172) üzenetére


Wapetya
tag

Én is ugyanebben a cipőben jártam, de meguntam a várakozást és megrendeltem online. Sokkal több értelmét látom.

(#13174) dízelracer


dízelracer
senior tag

Üdv emberek. Van itt Vitamax-os ember akinek valaha is aktiválták a "jutalom100perc"-et egyenlegfeltöltés után? Anyámnak töltöttem az egyenlegét. Akkor volt rajta kb 1000 forint. Feltöltés előtt elküldtem az JutalomPercek kódot a 1270-re jött is pár másodpercen belül a válasz sms, hogy aktiválták a szolgáltatást. Kb egy órával ezután töltöttem rá 3000-et. Muter vasárnap nagy nyugodtan huszonpár percet beszélgetett a rokonokkal és mikor lerakja a telefont jön az egyenleginfó sms miszerint ~3100 forint az egyenlege. 4000 forintról rögvest leapadt 3100-ra miközben hétvégén 100perc időtartamig hálózaton belül ingyen beszél(ne). WTF? Azért ez kurvajó, nem? :U A szokásos Vodafone trükkök...

(#13175) 30z.Samu válasza dízelracer (#13174) üzenetére


30z.Samu
félisten

Én kaptam egy SMS-t, hogy ha 3000 Ft-vel vagy afölött töltöm a telefont, akkor jóváírnak még 2 ezret. Azóta is kapom a kétezret... mondjuk tavaly is volt ilyen és akkor sem siettek, holott két héten belülre ígérték.

Más kérdés: Ha a 3G be van kapcsolva, akkor mennyivel merül gyorsabban a telefon, mint a GSM-nél?

[ Szerkesztve ]

Sic Parvis Magna

(#13176) mukibuci válasza dízelracer (#13174) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

Felhívod a 1270et, és megnézik mi vele a gebasz. Kb 1 1 2 0 a sorrend :)


30z.Samu: Az a plusz 2000Ft nem látszódik az egyenlegeden, ha vodás számot hívsz/ küldesz SMSt, akkor nem a rendes egyenlegedből vonja a pénzt, hanem ebből a 2000ből, azonban csak 2 hétig áll ez a rendelkezésedre.

[ Szerkesztve ]

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#13177) kaller1 válasza mukibuci (#13176) üzenetére


kaller1
veterán

A másik feltöltős bónusz(kevesebb, de nem korlátozott) meg van még, vagy ne is várjak rá? :U

.::> <::.

(#13178) 30z.Samu válasza mukibuci (#13176) üzenetére


30z.Samu
félisten

De tavaly még jóvá írták... :U

Sic Parvis Magna

(#13179) dedike válasza mukibuci (#13176) üzenetére


dedike
addikt

Mióta új arcod van ( ;] ), már nem is válaszolsz a pórnépnek? :P

Jó szerencsét!

(#13180) mukibuci válasza 30z.Samu (#13178) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

Tavaly is csak az 1000 és az 1250 bónuszt írták jóvá az egyenlegeden :N

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#13181) 30z.Samu válasza mukibuci (#13180) üzenetére


30z.Samu
félisten

Normálisan a 2000 Ft-t írták jóvá, csak bőven az időkereten kívül... :U :F

Sic Parvis Magna

(#13182) ottoyes válasza dedike (#13179) üzenetére


ottoyes
senior tag

Fennhordja az aranyorrát... ;] :D

Ottoyes

(#13183) dedike válasza ottoyes (#13182) üzenetére


dedike
addikt

Látod milyen lett... ;] :DDD

Jó szerencsét!

(#13184) ottoyes válasza dedike (#13183) üzenetére


ottoyes
senior tag

...na azért Te sem vagy jobb a deákné vásznánál....mármint orr-csőr-tekintetében.. :P :D

Ottoyes

(#13185) Oly válasza 30z.Samu (#13181) üzenetére


Oly
senior tag

Akkor még forintként írták fel, most viszont már "lebeszélhetőség", amit az IEGYENLEG szóval lehet lekérdezni a 171-ről 45 pénzért!

SonyEricsson T20 - T68 - T610 - K700 - W800 - K750 - K800 - C702 - P1 - MOTO Defy - Galaxy S Advance - Galaxy S4 - Lumia 820 - Honor 7 - iPhone 5S

(#13186) 30z.Samu válasza Oly (#13185) üzenetére


30z.Samu
félisten

Ez azért pofátlanság... :((( Én meg abban voltam, hogy nem kell majd egy darabig tölteni a kártyát.

[ Szerkesztve ]

Sic Parvis Magna

(#13187) Szólista


Szólista
senior tag

Sziasztok!

A vodafone 1 vagy 2 év garanciát ad a telefonokra?Nézem a V845 telókat,van amelyiken 1év és van amelyiken 2év garancia van.Hogy van ez? :F

Nem vagyok normális. Na és?!

(#13188) howru válasza Szólista (#13187) üzenetére


howru
csendes tag

http://www.vodafone.hu/lakossagi/segithetunk/kerdesek-valaszok/altalanos/szerviz-informaciok

A legtöbb gyártó a kötelező 1 éves jótálláson felül +1 év korlátozott gyártói jótállás ad a készülékekre. A Samsung és az LG telefonokra viszont csak 1 év jótállás van. A +1 év korlátozott gyártói jótállás csak a készülékre, a tartozékokra nem vonatkozik.

[ Szerkesztve ]

(#13189) Szólista válasza howru (#13188) üzenetére


Szólista
senior tag

Köszi ezt értem. :R De ugyanazt a telót(Vodafone 845) 1 ill 2év garival árulják,mindegyik vodás.Ezt nem értem! :F
1év 2év

Nem vagyok normális. Na és?!

(#13190) Oly válasza Szólista (#13189) üzenetére


Oly
senior tag

Voda márkás cuccokra 1 év van elvileg.

SonyEricsson T20 - T68 - T610 - K700 - W800 - K750 - K800 - C702 - P1 - MOTO Defy - Galaxy S Advance - Galaxy S4 - Lumia 820 - Honor 7 - iPhone 5S

(#13191) bzee


bzee
csendes tag

Sziasztok

Hívásrészletezőt szeretnék kérni,de szükségem lenne a kimenő sms-ek címzettjeinek telefonszámára is. Lehetséges ez?

köszi

(#13192) Rhinout válasza Oly (#13190) üzenetére


Rhinout
csendes tag

Sziasztok!

Ún. Vodafone Live menüs telókra minden esetben 2 év.
Huawei Internet eszközökre, csak a Vodánál adnak 2 évet.
Nekem volt a Pannonnál (akkor még így hívták) egy Huawei E220am 500-as net csomaggal és bizony pórul jártam az 1 év gari miatt.

A Vodafone 845-t a Huawei gyártja és erre is 2 év a gari!
1+1 év.
1 év teljeskörű és 1 év a fődarabra.

Üdv! Rhino

Paradoxon: Az állam megtartja, azt, amit ígér. A paradoxon bizonyítása: Ha pénzt ígér, azt is megtartja.

(#13193) Rhinout válasza 30z.Samu (#13175) üzenetére


Rhinout
csendes tag

Más kérdés: Ha a 3G be van kapcsolva, akkor mennyivel merül gyorsabban a telefon, mint a GSM-nél?

GSM alapon átlag felhasználás mellett egy 3,2" átmérőjű telefonnal
kb. fél nappal tovább bírhatja.
(Ez a telefontól, kijelző mérettől és fajtától,Amoled kevesebbet fogyaszt, bár 4"-os mérettnél már ez elég relatív.)

Üdv! Rhino

Paradoxon: Az állam megtartja, azt, amit ígér. A paradoxon bizonyítása: Ha pénzt ígér, azt is megtartja.

(#13194) Rhinout válasza ScouserHUN (#13156) üzenetére


Rhinout
csendes tag

Most akkor ezt a kettőt együtt kell számolnom a 100 mb-hoz, vagy csak az internet adatforgalmat nézzem? Ezt mondjuk kétlem. De mi a különbség a wap és internet kapcsolat között? És egyáltalán mindkettő benne van a díjcsomagomban?

Vodanetben benne a Wap is.
Viszont, hogy melyik jelenik meg a számládban, az attól függ, hogy milyen beállítás van a készülékben.
Pl. Opera mini Internetes beállítással megy.
Míg az alap böngésző egy nem okos telefonnál a Wap os beállítással is.

A 100 Mb-ban mindkettő benne van.
Így együtt kell nézned az össz adatforgalmadat.

Üdv! Rhino

Paradoxon: Az állam megtartja, azt, amit ígér. A paradoxon bizonyítása: Ha pénzt ígér, azt is megtartja.

(#13195) Rhinout válasza adolfo01 (#13149) üzenetére


Rhinout
csendes tag

Sziasztok!
Van egy romániai Vodafonnál vásárolt K3765 modemem,tudnám én azt magyarországi vodás sim kártyával használni netezésre?Nem szeretnék még kiadni egy másik modemért pénzt,van valakinek esetleg ezirányú tapasztalata?
Köszi és üdv.

Elvileg szoftvert frissíthetsz magyarra, de attól még a SIM lock nem kerül feloldásra!
Függetleníteni ilyet általában nem lehetséges, vagy pedig az eredeti romániai Vodafone-t lehet ez ügyben megkeresni, de az is plusz pénz.

Jelenleg 5000-ért online kedvezménnyel lehet (lehetett még tegnapelőttig ) rendelni modemet feltöltős kártyával!

Üdv! Rhino

Paradoxon: Az állam megtartja, azt, amit ígér. A paradoxon bizonyítása: Ha pénzt ígér, azt is megtartja.

(#13196) SZ4B válasza bzee (#13191) üzenetére


SZ4B
tag

telefonszám, ügyfélbiztonsági kód--->1270, ha még nem kértél arrók az időszakról, az első díjmentes. csak lezárt ciklusról kérhetsz és olyat kérjél, amin fel is vannak tüntetve a teljes számok

szigNÓ

(#13197) Oly válasza Rhinout (#13192) üzenetére


Oly
senior tag

Valóban... :))

Régebben volt 1 év. Most már 2 évet adnak. :B

SonyEricsson T20 - T68 - T610 - K700 - W800 - K750 - K800 - C702 - P1 - MOTO Defy - Galaxy S Advance - Galaxy S4 - Lumia 820 - Honor 7 - iPhone 5S

(#13198) kinga428


kinga428
csendes tag

Sziasztok!
Ma vettem egy ilyen LG GT540et a Vodánál, Tweet csomaggal. Ami ugye azt teszi, h a telóról ingyenes a Facebook és Neptun elérés. Nagy boldogan fel is mentem facere, de jött 1 sms, h aktiválódott a Napijegyes internet, 150 Ft egy napra. Felhívtam persze az Ügyfélszolgálatot, kikapcsolták a napjiegyet, és modnták, hogy így akkor nem tudok rajta netezni, viszont a fb és neptunk tényleg ingyen lesz. Namármost, egyik oldal se jön be. Hálózat nem található.. Újból telefonáltam, azt mondták kapcsoljam ki-be a telefont és utána működnie kell. hát nem Láttam másnap is volt már hasonló gondja, de nem jött rá válasz. Esteleg most vkinek ötlet?

(#13199) Szólista válasza Rhinout (#13192) üzenetére


Szólista
senior tag

Köszönöm,így már értem.. :R

Nem vagyok normális. Na és?!

(#13200) mg105


mg105
senior tag

sziasztok! egy androidos vodás segítségét kérném mobilweb hobbi beállításában. részletesen itt.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.