Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:32:04

LOGOUT.hu

Vodafone mobilszolgáltatások topik, téma összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#13601) mukibuci válasza auth.gabor (#13600) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

Szerintem meg nem kapható, sőt a kifutó árlistába átkerült hónapokkal ezelőtt. Mint említettem csak beleolvastam, mert hosszú. Jah, ez a Te példád volt ;)

Tanácsot szeretnék kérni... Vodafone helyett Telenor vagy T-Mobile? :)

oké, hogy vodás problémáról van szó, azonban lehet a telenor topikban tudnak neked telenoros dolgokat ajánlani, és a tmobileban tmobileosat.... Itt annyi lesz csak, hogy jön Manchester85 és elmondja, hogy bezzeg 3 évvel ezelőtt, meg a Tmobile médiamánia a világ legjobb dolga, bár ezzel meg is kapod majd az óhajtott választ :D

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#13602) auth.gabor válasza mukibuci (#13601) üzenetére


auth.gabor
tag

Sajnálom, a világért sem szeretnélek két oldal szöveg elolvasásával terhelni. Azt is sajnálom, hogy nem ment át a szöveg adta irónia és szarkasztikus fogalmazás, de ezt betudom annak, hogy nincs tapasztalatod a hosszú dolgok olvasásban... :)

Én sajnos Vodafone problémának érzem, hogy a fél órán át nem tudok belépni az új portálra, ahogy problémának érzem azt, hogy lassú az új portál, ahogy problémának érzem, hogy a Samsung Galaxy S 90e forintért van Vodánál, ugyanolyan összegű havidíj mellett a másik két szolgáltató huszonezerért adja. Persze ennek az lehet az oka, hogy a Galaxy S is a kifutó árlistába került. A Vodánál a iPhone4-et leszámítva van telefon a nem kifutó árlistán?

Szóval tessék kicsit hangolni az irónia-szűrőn... :)

https://iotguru.cloud

(#13603) mukibuci válasza auth.gabor (#13602) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

Tessék akkor eldönteni, ironizálunk, vagy pedig problémát oldunk meg :F Majd mostantól esténként téged olvaslak, napközben pedig idézlek, hogy kellő gyakorlatra tegyek szert ;)

Tanácsot szeretnék kérni... Vodafone helyett Telenor vagy T-Mobile? :)

Ez pedig továbbra sem vodafone probléma, maximum a végkifejlete, amit az említett helyeken sokkal hamarabb megoldanak ;)

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#13604) club1 válasza auth.gabor (#13602) üzenetére


club1
veterán

Csak hogy egy kicsit megnyugodjál (már ha nem új előfizetésről van szó). Persze a 85 nem 90...

(#13605) auth.gabor válasza club1 (#13604) üzenetére


auth.gabor
tag

Ez más téma, hogy megkülönböztetik a meglévő és új ügyfeleket... én mindegyiknél "új ügyfél" árakat néztem, számhordozás van... de független készülék lesz ebből, úgy látom. :)

https://iotguru.cloud

(#13606) mukibuci válasza auth.gabor (#13605) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

csak fordítva kellene megkülönböztetni őket :K sajnos nálunk szolgáltatótól függetlenül le vannak a meglévő, hűséges ügyfelek.. :(

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#13607) Andie


Andie
őstag

Sziasztok!

Megvettem a Samsung Galaxy S-t, végül egy mobilboltban, 113-ért, mert a voda nem akarta, hogy nála hagyjak 115ezret (részletek lejjebb, a lényeg, hogy 2009. szeptemberben kötöttem előfizetői szerződést új telóval, és még nem cserélhetem le, csak valamikor júliusban).
Sebaj, igy van egy független frankó telóm.
Viszont ehhez már szűk a jelenlegi Vodafone 100plus tarifacsomagom, mert abban nincs nethasználat, és 800 ftot fizetek havonta a 12 megás net opcióért. Van viszont nekik egy Vodafone 100 Plus Surf csomagjuk, ami ugyanigy 100 percet ad lebeszélhetőre, meg 1000 sms-t, meg minden, csak épp van hozzá 100 Megás netes csomag, amit 800 pénzért 500-ra bővíthetek. Ez király lenne.
A kérdés, hogy ezt megléphetem-e, vagy most júliusig kuss a pofámnak, maradnom kell a sima 100plus-os csomagomban? :F

Samsung Galaxy A50 - Samsung UE46D6100 - BNet Tag: Andie#2999

(#13608) mukibuci válasza Andie (#13607) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

Nem. Surf csomagra csak új készülék vásárlásával válthatsz. 1000Huf 50 mega (hobbi) v 2000Huf 500 mega (profi), ezeket a mobilweb opciókat tudod megrendelni hozzá.

[ Szerkesztve ]

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#13609) Andie válasza mukibuci (#13608) üzenetére


Andie
őstag

Mármint a mostani sima 100Plus-hoz?

Samsung Galaxy A50 - Samsung UE46D6100 - BNet Tag: Andie#2999

(#13610) mukibuci válasza Andie (#13609) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

igen.

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#13611) Andie válasza mukibuci (#13610) üzenetére


Andie
őstag

Tehát lemondhatom a mostani 800 ft / 12 mega mobilnetet, és kérhetek helyette 2000 ft / 500 megát, úgy, hogy még a 2 évem nem járt le?
(bocsi, ha Micimackó vagyok, de mostmár biztosra akarok menni, mert elveszek lassan a voda bürökratikus útvesztőjében :) )

Ja persze, hát hüje vagyok. Annakidején 5x megkérdeztem, hogy ugye ez a 12 megás 800 ftos biznisz bármikor, fájdalommentesen lemondható? És mindig aszonták, hogy ja. SMS-ben lemondható. Csak asszem te figyelmeztettél rá, hogy arra figyeljek, hogy ettől még a net használható marad, és csúnya nagy dijat számláznak ki percenként.
Tehát most mi a teendőm?
1.) lemondani a mostani 12 megásat + bemenni egy ügyfélszolgálatra, és 1 év hüséggel bevállalni az 500 megás Profi csomagot
2.) csak bemenni és megrendelni a Profit, a többi megy magától?

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A50 - Samsung UE46D6100 - BNet Tag: Andie#2999

(#13612) mukibuci válasza Andie (#13611) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

lemondod a mostanit SMSben, utána pedig a Profit megrendelheted SMSben, ekkor nincs hűség és 2000/hó, vagy bemész az üzletbe és ott rendeled meg a profit 1 év opcióhűséggel, ekkor fél évig fél áron lesz.

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#13613) Andie válasza mukibuci (#13612) üzenetére


Andie
őstag

köszönöm szépen! :R

Samsung Galaxy A50 - Samsung UE46D6100 - BNet Tag: Andie#2999

(#13614) palesz53 válasza Genji (#13593) üzenetére


palesz53
senior tag

állítólag március 10 környékén lesz nekik újra defy-jük...

vezess, kövess, vagy takarodj az útból

(#13615) beers válasza palesz53 (#13614) üzenetére


beers
addikt

vagy nem.....

M&N

(#13616) mukibuci válasza beers (#13615) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

fő a pozitív hozzáállás :DDD

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#13618) mukibuci válasza elodkch (#13617) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

szerintem ne kiabálj, itt nyugodtan lehet kisbetűs rész, csak ne reklámozz ;)

[ Szerkesztve ]

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#13619) beers válasza mukibuci (#13608) üzenetére


beers
addikt

Surf csomagra csak új készülék vásárlásával válthatsz

ez komoly?
Ha nem akarok telefont, csak vitamaxról előfizetésre váltani, akkor surf-re nem válthatok :Y ?

M&N

(#13620) mukibuci válasza beers (#13619) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

igen. sima plus-ra válthatsz és ahhoz kérhetsz mobilweb opciót.

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#13621) beers válasza mukibuci (#13620) üzenetére


beers
addikt

Érdekes.... :S!

Az a röhej, hogy még a készülék vásárlásba is belemennék, de amit megvennék persze az nincs....!

M&N

(#13622) beers válasza mukibuci (#13620) üzenetére


beers
addikt

Melyik a legolcsóbb telefon a vodafone 50 plus surf mellé?
Azt látom, hogy komfort kategória, de hogy melyik a legolcsóbb, azt nem!
Megveszem a telefont külön a másikat meg muszájból!
Magyarország 2011 :W !

M&N

(#13623) mukibuci válasza beers (#13622) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

Ha látod, hogy komfort, akkor azt miért nem látod hogy 1 sorral lejjebb ott a legolcsóbb telefon :F

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#13624) beers válasza mukibuci (#13623) üzenetére


beers
addikt

Mert a pdf-et néztem, de már látom: Samsung S3370 2990Ft!

[ Szerkesztve ]

M&N

(#13625) manchester85


manchester85
addikt

Na, az ember egy kis időre kiteszi a lábát, és máris a figyelem középpontjába kerül. :DDD Ha még aktuális a kérdés, akkor természetesen a tanácsom T-mobile, bár a konkrét esetnek nem néztem utána, nem volt kedvem elolvasni azt a sok mindent. :U Sajnos a voda készülékárai még mindig a zsebemben pihenő bicskámat molesztálják. Bár az utóbbi napokban észrevettem, hogy a készülékárak alsó határai csökkentek, ekkor azonban sokkolóan szembesülhettem, hogy a 18 ezres, abszolút rugalmatlan smart 700 csomag tehet erről :U Csak a példa kedvéért, míg az omnia 7 ára 9500ft médiamánia L díjcsomaggal, addig a HTC trophy 70 000ft smart 700-zal. Előbbi 11 ezer havidíjú, utóbbi 18 ezer. Előbbi leforgalmazható jó feltételekkel, utóbbi megmondja, miből mennyi jár. A két készülék nagyjából azonos kategóriát képvisel, ez csak egy volt a sok példa közül, fel lehetne még hozni 2 tucattal. Köszönöm bíró úr, nincs több kérdésem. :U

(ps. Mukibucit láthatóan zavarja, hogy ezzel vagy hasonló példákkal rendszerint előjövök, de az ironizálásának okát nem igazán látom, hisz ha tényekkel meg tud győzni, én nyitott vagyok egy objektív vitára) A jogos kritikát meg dicsőséggel kell viselni. :)

i6 Silver

(#13626) ottoyes válasza manchester85 (#13625) üzenetére


ottoyes
senior tag

Szerintem Mokit nem zavarja-vagy csak kicsit-és tudja jól hogy miről beszélsz(írsz)!Tuti! :K

Ottoyes

(#13627) Valentino K. válasza ottoyes (#13626) üzenetére


Valentino K.
senior tag

Nem vagyok Muki úr, de valószínűleg őt az zavar(hatja), hogy ez a T-mobile-nál ócsóbb a telefon médiamánia csomaggal téma egy lerágott csont. Olcsóbb, igen, és? Most mit csináljon csórikám? ;]
Nem látok bele a szolgáltatók anyagi helyzetébe, de ha megnézzük a TMO és a Voda piaci részesedését, akkor abból sejthető, hogy a TMO a részesedése miatt lehetséges, hogy megengedheti magának a flat telefonárakat egy all-in csomag esetében, míg a Voda nem. Ez csak egy feltételezés, lehet, hogy totál fasság. :B

Tény, hogy a Manchaster által felvázolt ár korrekt(habár megnéznék egy ASZF-et azért), de most mit tud írni erre az ember?

Nikon D500 / Sigma 18-35 F1.8 / Nikon 300mm F4 PF / Asus ROG

(#13628) ottoyes válasza Valentino K. (#13627) üzenetére


ottoyes
senior tag

...jolvan...én csak megvédem mert mindenki csak bántja.. ;]

Ottoyes

(#13629) manchester85 válasza Valentino K. (#13627) üzenetére


manchester85
addikt

Azt, hogy mi történt az elmúlt 3 évben. Nem volt ez így mindig. Emlékszem, anno touch diamond 1, i900 omnia D kategóriásan 20k volt, és még volt egy pár igen jó árazás. (Tudom, leírtam már ezerszer :) ) De még az 5800xm kezdőára is elfogadható volt (28k), hisz akkor még függetlenül 100k-ért ment. (Más kérdés, hogy amilyen arányban esett a Tube ára, úgy ment fel a vodánál minden csomagban. :U ) Na azóta meg a nagy semmi megy. A telenor pl. nagyon ráállt az androidos telókra, (tény, a csapból is ez folyik) de legalább karácsonykor remek akciókkal álltak elő, a galaxy s és a desire is jó áron volt elhozható, és bár azóta feljebb mentek az árak, még mindig elfogadhatóak. De mégis mit tett le a voda? Behozta az iPhone-t, hurrá, most elhozták az ügyfeleknek a forradalmat, boldog lehet mindenki. Erre verik a mellüket? (kicsivel a T ár alatt, sokkal szarabb csomagokkal). Ezen kívül viszont semmi. Még a telenor is letett valami értékelhetőt. (5k-ért komplex csomag, nem annyira jó szolgáltatással, mint a médiamánia S, de kedvező készülékárral). Egyszerűen nem tudom felfogni, hogy képzeli ezt a marketing osztály, vagy aki ezért felelős. Egyébként a számomra releváns árak, csomagok terén megkockáztatom, hogy jelenleg alig van különbség a két szolgáltató között, (iphone ikon 200 vs smart 200, bár a családbarát kedvezmény miatt semmiképp nem alternatíva a voda) de ezt kivéve szinte mindenben hatalmas. (De ez sem a remek voda ár miatt, hanem mert a T pofátlanul drágán adja az iPhone-t most, de legalább más készüléknél nincs is). Érdekelne, ha egy ebben kifejezetten illetékes személy választ tudna adni, ugyanis a józanész nem azt diktálja, hogy 3 ekkora cég közül az egyik ilyen szinten versenyképtelen legyen. Persze, az "adjuk 0ft-ért a 20 ezres androidot" kampányban még mindig ők a legjobbak. :U 1 azaz egy felső kategóriás készüléket adjanak normális áron, akár egy drága csomagban is, és sokat változna róluk a véleményem. 2 éve egyetlen egy példáról se tudok... Ez a smart 700 és 1000 meg egy vicc, úgy gondolom....

[ Szerkesztve ]

i6 Silver

(#13630) Studi22 válasza manchester85 (#13625) üzenetére


Studi22
aktív tag

Csak a példa kedvéért, míg az omnia 7 ára 9500ft médiamánia L díjcsomaggal, addig a HTC trophy 70 000ft smart 700-zal. Előbbi 11 ezer havidíjú, utóbbi 18 ezer. Előbbi leforgalmazható jó feltételekkel, utóbbi megmondja, miből mennyi jár. A két készülék nagyjából azonos kategóriát képvisel, ez csak egy volt a sok példa közül, fel lehetne még hozni 2 tucattal. Köszönöm bíró úr, nincs több kérdésem.

HTC Trophy van 74990-ért Smart 400-ban tehát 20-al olcsóbb többi meg legyen egál nem számolom a T 900-al drágább csomagárát plusz ott van mobiltv(hú de jóóóó) + 200SMS még,viszont ott fizetsz mint köles túlforgalmazás után ezt legalább a Vodánál nem teszed adatforgalomban.

Így 2 hónap után megszólalsz akkor is... :U

A világon a legveszélyesebb dolog,mikor a hülyeség szorgalommal párosul.

(#13631) manchester85 válasza Studi22 (#13630) üzenetére


manchester85
addikt

9 500ft, nem 95 000ft. :C

Te most komolyan a smart 400-at hasonlítod a médiamánia L-hez? :)

MM percdíj: 19 és 21ft

smart percdíj: 31 ft (a csomagon belüli 25ft, ha a netet és az sms-t grátisznak vesszük, a könnyebb számolás érdekében, mert a médiamániánál ugyebár így van.)

MM: 300sms (de ennél több is lehet hisz a csomag leforgalmazható sms-re is, a 300 sms ezen felüli)

Smart 100 sms (a csomag árából ennél több nem jön ki, fixen meg van határozva)

Perc: (közel 600 perc, hisz ismétlem, a csomag leforgalmazható, ráadásul az ezen felüli percdíj se változik. Smart nem leforgalmazható, hanem kötött szolgáltatást nyújt, ugyanannyira szar, mint a nagyobb ikonok, sőt, még szarabb...) A csomag felüli percdíjat inkább ne is firtassuk.

Igen, adatforgalomnál van túlforgalmazási díj. Aki túllépi, meg is érdemli. 1 gigánál illik betartani, a vodánál is csak 1 giga van, a lassítás egyfajta "biztonsági leállítás", használható net nem marad. :U

És akkor még ott a mobil tv és az edge hálózat. Remélem mire soraim végére jutottál, már fogod a fejed, ugyanis írtál egy jó nagy adag marhaságot. Kezdve az omnia árával, amit benéztél, folytatva, hogy belementél egy olyan vitába, amibe tök fölösleges volt. Semelyik smart csomag nem rúg labdába egyik médiamániával se, de már a 75 ezernél elvérzik a Trophy, a többi csak a ráadás...

[ Szerkesztve ]

i6 Silver

(#13632) Studi22 válasza manchester85 (#13631) üzenetére


Studi22
aktív tag

Elsőt benéztem ott a pont. :R

Többi is tény,de kijelenteni hogy labdába se az erős túlzás.

Főként hogy ami csomagok itt szerepelnek nagyon szűk szegmenst érintenek,ezek a csomagok sosem lesznek csábító erők se ide se oda.

A világon a legveszélyesebb dolog,mikor a hülyeség szorgalommal párosul.

(#13633) manchester85 válasza Studi22 (#13632) üzenetére


manchester85
addikt

Na, akkor a smart 700 meg a smart 1000 meg még szűkebb szegmenst érint. Wazz, 21k-s csomagban 26ft-os percdíj? :Y Ezek normálisak? Ettől még a pénz mindenkinek számít. Az meg főleg, hogy gyakorlatilag ingyen hozod el médiamánia L-lel a mobilokat. A vodánál meg ugyanennyi havidíjért, szarabb csomagban megkapsz 20 ezerrel olcsóbban egy 120k-s mobilt. Kár is védeni, ez veszett ügy. :U

i6 Silver

(#13635) auth.gabor válasza auth.gabor (#13598) üzenetére


auth.gabor
tag

Nekem közben válaszoltak, frissítettem a blogbejegyzést... :)

[link]

Mondjuk visszahívást ígértek, nem tudom mi lesz belőle, én arra számítok, hogy szarnak az egészre, amit írtam nekik, aminek nem örülnék 7(9) év Vodafone után, dehát van számhordozás viszonylag olcsón, csak találok nekem megfelelő szolgáltatót. :)

https://iotguru.cloud

(#13636) beers válasza auth.gabor (#13635) üzenetére


beers
addikt

Kíváncsi leszek....!
Tegnap hívtak a V-tól, hogy 10-e körül lesz Defy!

M&N

(#13637) zoli62


zoli62
addikt

Vodafone lakossági vagy kiemelt ügyfeleknek se tud biztosítani ingyenes hóközi netto (kedvezmények nélküli) egyenleget?

(#13638) auth.gabor válasza beers (#13636) üzenetére


auth.gabor
tag

Felhívtak. Érdekes beszélgetés volt...

Az ügyfélszolgálattól jelentkezett egy ember, aki a beszélgetés folyamán felajánlotta, hogy a személyes kapcsolattartóm lesz, tehát az ügyfélszolgálatot felhívva tudom kérni, hogy hívjon vissza – ez egyfajta emelt szintű ügyfélkiszolgálást jelent, s ez egy pozitív dolog. Ennek az embernek van jogköre arra, hogy a telefonok listaárából kedvezményt tudjon adni, de ez a kedvezmény nem túl sok, 5-10 ezer forintnyi pénzről van szó, lehet azt mondani, hogy a gyakorlatban elengednek egy hónapnyi havidíjat, ez szintén pozitív dolog. Konkrétumok nem hangzottak el, az ügyfélszolgálatos próbálta elvinni a beszélgetés irányát a tényekről az érzelmek felé – "2004 óta Vodafone előfizető vagyok, ez egy hosszú kapcsolat", de tisztáztuk, hogy olyan készülékárakat – mint a két konkurrens szolgáltató – nem tud ajánlani – addig nyújtózkodunk, amíg a takaró ér.

Összességében azt mondom, hogy a szolgáltató hozzáállása pozitív, de kevés. Verseny van.

Véleményem szerint a jelenlegi mobil piacon már nem lehet új ügyfeleket szerezni – leszámítva a felnövekvő generációt, akik megkapják az első mobiltelefonjukat: a piac telítődött. A szolgáltatók két alapvető dolgot tehetnek és tesznek:

* elcsábítanak másik szolgáltatótól ügyfeleket
* megpróbálják megtartani a saját ügyfeleket

Egyelőre úgy látom, hogy a Vodafone esetén az okostelefon szegmensben nem fog menni a meglévő ügyfelek megtartása, a két konkurrens szolgáltató magához tud vonzani ügyfeleket a Vodafone ügyfélkör kárára.

Mondjuk ráérek gondolkodni, egy hónap múlva szándékozok vásárolni egy újabb okostelefont...

Az előzmények és a következtetéseim a blogon: [link]

https://iotguru.cloud

(#13639) zoli62 válasza auth.gabor (#13638) üzenetére


zoli62
addikt

Ez a személyes kapcsolattartó dolog tetszik. Talán ettől kezdve már a lakossági ügyfeleket is emberszámba fogják venni?

(#13640) beers válasza auth.gabor (#13638) üzenetére


beers
addikt

Én kb 5-6 éve vagyok vodás!
Most kezdtem el gondolkozni azon, hogy esetleg előfizetéses leszek!
Elpasszoltam a spicámat és terveztem venni egy defy-t!
Lehet lesz, lehet nem, akkor keresek másik telefont!
Pont most számolgattam, hogy hogy érné meg megvenni!
Én igazából nem vagyok egy beszélgetős tipus, és azt is általában a cégesről intézem!
Inkább a netre koncentráltam!
Mivel otthon és a cégnél is van, ezért nem kellene nagy csomag 100-200M elég lenne nekem!
Az lenne a fontos, ha kell legyen! Elég sokat utazok és akkor jó lenne!
Mivel páran befaragtak a nettel, ezért csak fix áras, túlforgalmazási díj nélküli jöhetne szóba! (Vodafone 50 Plus Surf)
ez így 47k+ 24*2750= 113k
Ha flottába lépnék, akkor 55k+12*2850Ft, ez azonban csak 50M és utána számláznak :S!
Vitamaxban 70k+ 9k a 100M net és nem számláznak a 100M fölött!
Nem kérdés, hogy melyiket választanám!
Ja és még le kell beszélnem a 13k-t mert nem lehet ám csak úgy váltani :W !
Azt hiszem körülnézek a másik 2 szolgáltatónál is!

M&N

(#13641) mrlujoak


mrlujoak
veterán

Hali!

Tegnap kaptam ez egyik telómra a Vodafone-tól egy sms-t, miszerint a 3 feltöltőkártyás csomag közül kettőben, a VitaMAX Party, és Klub csomagban az sms díja 20-ról 25 forintra nő 2011. április 1-től.

(A Klub csomagban a hálózaton belüli SMS árára értendő)

Kicsit magasnak tartom ezt az emelést... :((

[ Szerkesztve ]

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#13642) ottoyes válasza mrlujoak (#13641) üzenetére


ottoyes
senior tag

....hát mikor erre utaltam akkor lehurrogott a Fővodabuci.. :D ...ez csak Áprilisi tréfa....de annak jó.. ;] :C

[ Szerkesztve ]

Ottoyes

(#13643) mukibuci válasza ottoyes (#13642) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

Ez egy másik módosítás :P

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#13644) kaller1 válasza auth.gabor (#13638) üzenetére


kaller1
veterán

Hm, végigolvastam a blogod, és nagyon egyetértek az ott leírtakkal. Én ugyan ebben a cipőben járok, a netes részét leszámítva. Viszont 5 előfizetésem van, amivel havi 30k-t tolok be a cégnek. Hogy ez sok vagy kevés, döntse el mindenki maga. Lehet nekem is be kellene próbálkoznom, hogy jó lenne a nevetséges 2k-s kedvezménynél valami komolyabbal előállniuk?! :U

.::> <::.

(#13645) energy_


energy_
senior tag

Sziasztok egy mobilwebprofit zte bladen hogy tudok aktiválni?megrendeltem,beálitottam az apn-t de semmi :F

(#13646) mukibuci válasza energy_ (#13645) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

kapcsold ki és be a telót.

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#13647) mrlujoak válasza ottoyes (#13642) üzenetére


mrlujoak
veterán

Sajnos "az áprilisi tréfát" ma reggelre a másik mobilomra is megkaptam - nem lehülyézni, hogy két vodás számom van! ;] - így sajnos meg kell barátkoznom a 25%-os emeléssel...

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#13648) manchester85


manchester85
addikt

Most kapott apám egy sms-t, hogy 50 ezerrel olcsóbban vehet iPhone 4-et. :DDD :DDD 1 óra múlva jön haza, akkor visszaírunk az sms-re, és kiderül, mennyire érheti meg. :DD Hát ez nagyon jó, lehet, hogy imáimban foglalom mégis a vodát? :C

i6 Silver

(#13649) mukibuci válasza manchester85 (#13648) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

Tuti valami telefonos átverés ;] Rosszabb esetben pedig az lesz az apróbetűs rész, hogy tarifacsomagot kell váltani hozzá :U (optimizmusom már nekem sincs :D )

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#13650) manchester85 válasza mukibuci (#13649) üzenetére


manchester85
addikt

Tarifacsomagot? Az nem gáz. Smart 400 szerintem vállalható, ha 30k-ért megkapja a telót. :U Vagy mire gondolsz? Közben rájöttem, a kulcsszó az "akár" is lehet, ugyanis "akár 50 000 ft-tal olcsóbban", így jött az sms. :) Na mind1, elment a válasz sms, várom az ügyintéző hívását, de jaj neki, ha túl akar járni az eszemen. :)

Amúgy most járt le apám hűségideje, meg V klubtag is, elég izmos számlákkal, persze ez általában visszamenőleg nem szokta érdekelni a szolgáltatókat... Na mind1, azért hátha. Ha Smart 400-zal 30k-ért megkaphatja, én rábeszélem, és be is jegyzek magamnak egy hatalmas piros pontot a voda javára. :) Nem vagyok haragtartó, gyorsan ki lehet engem engesztelni, csak hívjanak mááár!! (Amúgy holnap éjfélig él a dolog, az áll az sms-ben.)

[ Szerkesztve ]

i6 Silver

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.