Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:32:04

LOGOUT.hu

Vodafone mobilszolgáltatások topik, téma összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#13401) ottoyes válasza koxkids (#13400) üzenetére


ottoyes
senior tag

Tényleg nem...miért nem?? :F Holvagy Moki? ;] :)

Ottoyes

(#13402) koxkids válasza ottoyes (#13401) üzenetére


koxkids
őstag

Valamit biztos alkotnak :D

(#13403) szsSteka


szsSteka
csendes tag

Szerintetek mennyi előleget kérnek iPhone4-re smart200-al, új előfizetőként tőlem?

(#13404) ottoyes válasza koxkids (#13402) üzenetére


ottoyes
senior tag

Ajaj...lehet,hogy müködni fog az e-számla infó része...vagy szebb,jobb,és frissebb lesz a lapjuk?Remélem.. ;) Amugy összegségében nekem nem tul sok panaszra van okom a Vodával kapcsolatban.Voltak,és lesznek is problémák,de azt a multban orvosolták..legyen igy a jövőben is.. :)

Ottoyes

(#13405) koxkids válasza ottoyes (#13404) üzenetére


koxkids
őstag

Hát változás sok nem lett, csak lett egy letölthető pdf, a részletre vásárolható telefonokról. Igazából még engem az zavar, hogy a telefon árlistánál, miért nincsenek növekvő sorrendbe az árak. Össze vissza van.. mit keres egy 40.000 Ft-os készülék a 100.000 Ft-osak közt.. :D Nehéz ezt felfogni nekem.. :D

(#13406) Solar_Wind válasza koxkids (#13400) üzenetére


Solar_Wind
senior tag

45 Ft, ha jól tudom.

(#13407) Solar_Wind


Solar_Wind
senior tag

Az miért van, hogy néha eltűnik a 3G, és folyamatosan csak GPRS kapcsolat van, viszont ha ugyanazon a helyen újraindítom a telefont, akkor ismét van 3G. Ezt nem értem.

(#13408) bull84ghia


bull84ghia
őstag

Sziasztok, tanácsot szeretnék kérni, remélem valaki tud nekem segíteni.
3 hónapja vettem egy vodafone 845 tip készüléket előfizuval, 1 hónap elteltével a touchpad nem működött ezért gariba visszavittem, 9 nap múlval megkaptam de nem lett jó még aznap visszavittem szintén gariba. 41 nap múlval kaptam vissza, a hiba megjavult de előjött egy újabb a bejövő hívásnál kb 5-10 mp után eltorzul a hang, ismét visszaküldtem a telót a szervizbe, 10 nap után jött meg(a mai napon) de a hiba még mindig fenn áll! Nem tudom mi tévő legyek, a 3 hónapos telefonból használtam kb 3 hetet.
Előre is köszönöm a válaszokat
üdv

Hazámat szolgálom...............ameddig tart a cérna :

(#13409) Tappancs2001


Tappancs2001
senior tag

Sziasztok! A múlt hét csütörtökön rendeltem az online shopban egy vitamax sim kártyát. 6 munkanapon belül vállalták a kiszállítását, ami ma járt le. de se kép, se hang eddig. Ez másnál is így működik, vagy csak nálam? Üdv

(#13410) Orgi


Orgi
őstag

Sziasztok,

volt egy régi még élő vodás vitamax kártyám, amit nem használtam jó ideje, de aztán szükség lett rá és odaadtam húgomnak, aki használja. Tarifacsomagot váltana (a 26 éven alattira), de mivel a kártya az én nevemen van, elutasították. Ha bemegyünk ketten voda boltba, át lehet íratni a tulajdonos nevét és mibe kerül ez? Előre is köszi!

[ Szerkesztve ]

(#13411) mukibuci válasza Orgi (#13410) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

2600Ftért átkerül a húgod nevére, neked nem muszáj bemenned, van lemondó nyilatkozat.

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#13412) Orgi válasza mukibuci (#13411) üzenetére


Orgi
őstag

Nagyon szépen köszi!

(#13413) humax


humax
senior tag

sziasztok
nem tudum hogy jo heloyen kerdezek.
mobil internet keresek, korlatlan, mit tudtuk ajanlani koszi( nem muszaly vodas)

Elnézést kérek a rossz magyar írásomért, külföldi vagyok

(#13414) Vitamax válasza humax (#13413) üzenetére


Vitamax
csendes tag

tudom javasolni ezt az oldalt nyitásnak ;]

eladó: 70-70X-1000 - 70-70X-1001 érd. PÜ!

(#13415) mukibuci válasza humax (#13413) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

Nincs valódi korlátlan mobilnet egyik szolgáltatónál sem. Esetleg időben :)

2GB 2890Ft/hó, 8GB 5990Ft/hó, ha elfogyott lassítják a sebességed 128/128 kbit/secre.

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#13416) bandus


bandus
veterán

az hogyan lehet, hogy barátnőm eddig minden gond nélkül megkapta az mms-eimet, de amit tegnap küldtem neki, azt csak neten tudta megnézni.

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#13417) Epsylon válasza bandus (#13416) üzenetére


Epsylon
aktív tag

Vagy el lett állitva az mms beállitás, vagy akkora méretű csatolmány volt az üzenetben, amekkorát a mobilja nem tud mms-ként kezelni. Ti még használtok mms-t? E-mail netcsomaggal olcsóbb ezerszer.

A kedvenc játékszerem a csavarhúzó! ;) Dicodes/SvoeMesto

(#13418) wwhy válasza Epsylon (#13417) üzenetére


wwhy
veterán

maga a vodafone küldött mms-t nekem tegnap, miszerint menjek már a randivonal.hu-ra, mert lekésem az év nőjét :D

ELADÓ <<narancs Honor Magic5 Ultimate>> <<Újszerű, doboz, minden kellék>>

(#13419) ottoyes válasza wwhy (#13418) üzenetére


ottoyes
senior tag

Nekem is küldött... :DD

Ottoyes

(#13420) mukibuci válasza wwhy (#13418) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

Én is kapom egyfolytában, nem lehet lelőni őket ;]

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#13421) ottoyes válasza mukibuci (#13420) üzenetére


ottoyes
senior tag

Na persze,de Te külön kérted...de mi?? ;] :D

Ottoyes

(#13422) Epsylon válasza wwhy (#13418) üzenetére


Epsylon
aktív tag

Ez mekkora pofátlanság.. :D Én szerencsére nem kapok reklámokat. Karácsony környékén volt valami ingyen játék ingyen mp3 akció a Vodánál és akik abban részt vettek, azok kapnak ilyen szemeteket. Ez volt az egyik alapfeltétele az "ingyen" cuccoknak. Te is letöltöttél valamit?

A kedvenc játékszerem a csavarhúzó! ;) Dicodes/SvoeMesto

(#13423) wwhy válasza Epsylon (#13422) üzenetére


wwhy
veterán

Dehogy töltöttem, nincs nekem arra időm :D (tényleg)

ELADÓ <<narancs Honor Magic5 Ultimate>> <<Újszerű, doboz, minden kellék>>

(#13424) Oly válasza mukibuci (#13420) üzenetére


Oly
senior tag

CSak nem regisztrálva vagytok a WEB-SMS-re? Ha igen, akkor ott fogadtátok el, hogy küldhetnek ilyen reklámokat.

SonyEricsson T20 - T68 - T610 - K700 - W800 - K750 - K800 - C702 - P1 - MOTO Defy - Galaxy S Advance - Galaxy S4 - Lumia 820 - Honor 7 - iPhone 5S

(#13425) mukibuci válasza Oly (#13424) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

Lehet, én már elküldtem a világ összes számára, hogy STOP, aztán feladtam :DDD

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#13426) SZ4B válasza mukibuci (#13425) üzenetére


SZ4B
tag

akkor mehet a 17634-re, és holnaptól minden nap jön reggel egy 600 Ft-os MMS egy stop tábláról, délután egy 1000 Ft-os STOP című csengőhang ;]

szigNÓ

(#13427) mukibuci válasza SZ4B (#13426) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

gyerekzár is van a világon :P

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#13428) Tappancs2001


Tappancs2001
senior tag

Sziasztok! A következő a problémám. A frissen vásárolt Vitamax SIM kártyámmal nem tudok regisztrálni az online ügyfélszolgálatra. Az sms-ben küldött ellenőrző kód beírása után állandóan a következő üzenetet kapom: belső hitelesítési hiba történt, valamilyen adatot hibásan adtam meg, lépjek vissza a regisztrációs oldalra. Többszöri próbálkozás után is ezt írja ki. Köszi előre is a választ. Üdv

(#13429) Oly válasza Tappancs2001 (#13428) üzenetére


Oly
senior tag

De mi a kérdésed? :)

Gondol az, hogy mi lehet a baj.

Lehet, hogy még nem került be a számod valami adatbázisba... Sztem várj 3-4 napot... Ha akkor sem megy, panaszkodhatsz az ügyfélszolgálaton...

SonyEricsson T20 - T68 - T610 - K700 - W800 - K750 - K800 - C702 - P1 - MOTO Defy - Galaxy S Advance - Galaxy S4 - Lumia 820 - Honor 7 - iPhone 5S

(#13430) ottoyes válasza Tappancs2001 (#13428) üzenetére


ottoyes
senior tag

Ez a hibajelenség pár napja általános volt. :W Kis türelmet kértek,mára már müködik.Javaslom az Ügyfélszolgálat piszkálását a probléma mielöbbi megoldása érdekében!Mármint telefonon....nem online..ehhehe.. :) ...tudom,hogy lehetetlen,de bárcsak egyszer engem Mokihoz kapcsolnának.. ;] :D

Ottoyes

(#13431) Tappancs2001 válasza ottoyes (#13430) üzenetére


Tappancs2001
senior tag

Szia! Köszi a választ. Még azt szeretném kérdezni, hogy milyen gomb segítségével tudok ügyintézővel beszélni a 1270-es számon? Előre is köszi

(#13432) ottoyes válasza Tappancs2001 (#13431) üzenetére


ottoyes
senior tag

A számlainfó,számlaegyenleg,számlareklamáció...tehát a számlával kezdődő menüpontokat választva azonosítanak,és már beszélhetsz is vkivel! ;)

Ottoyes

(#13433) Tappancs2001


Tappancs2001
senior tag

Sziasztok! azt szeretném kérdezni, hogy egy kártyafüggetlenített (eredetileg T-Mobile-os) 2007-ben vásárolt Nokia N73 telefonnal használhatóak-e a Vodafone internet szolgáltatásai (WAP is), vagy teljesen reménytelen a helyzet? Tegnap este lekértem sms-ben a Voda wap-os beállításokat a vitamaxos telefonra, és azt írták vissza, hogy nem tudják elküldeni. Ha valaki segítene, azt előre is köszönöm. Üdv

(#13434) mukibuci válasza Tappancs2001 (#13433) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

vitamax.internet.vodafone.net, ezt az APN-t használd és akkor fog működni.

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#13435) kutga


kutga
nagyúr

Sziasztok!

Gondolkodom egy előfizetéses díjcsomag váltáson, érdekelne létezik-e olyan a Vodánál amelyiknél meghatározhatok egy számot (vagy kettőt) amivel ingyenesen beszélhetek?

Családban már volt ilyen, a nevére nem emlékszem, de ott mindketten azonos díjcsomagban voltak, fontos, hogy most csak én váltok.

Let the Zone take me if I am.

(#13436) Tappancs2001 válasza mukibuci (#13434) üzenetére


Tappancs2001
senior tag

Szia! Köszi a választ. A vitamax előfizetéshez milyen internetes csomag ajánlott napi böngészéshez? Üdv

(#13437) mukibuci válasza Tappancs2001 (#13436) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

mobilweb hobbi és profi, ha pedig ez kevés lenne: internet opciók

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#13438) Tappancs2001


Tappancs2001
senior tag

Sziasztok! A Nokia N73 telefon legújabb verziójú vodafonos szoftverét szeretném letölteni. Ha letöltöm a legújabb szoftververziót a nokia honlapjáról, azt elfogadja a Vodafone is? Előre is köszi. Üdv

(#13439) mukibuci válasza Tappancs2001 (#13438) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

Nem tudsz csak úgy szoftvert cserélni a telefonodon, ez nem egészen így működik :N

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#13440) Grande Ale válasza Tappancs2001 (#13438) üzenetére


Grande Ale
őstag

Persze, hogy el. de miért nem raksz rá függetlent, miért ragaszkodsz a vodáshoz?

(#13441) RexpecT


RexpecT
addikt

Hulladék ez a netes vodafone ügyintézés.Tegnap balf×asz voltam és többször rosszul írtam le a jelszavamat, azóta sem tudok belépni, elvileg ilyenkor 24 órára kitilt a rendszer :U :( .

(#13442) Solar_Wind válasza RexpecT (#13441) üzenetére


Solar_Wind
senior tag

Azért hulladék, mert nem tudtad beírni a jelszavad?

(#13443) VINIKOR


VINIKOR
senior tag

Van egy weboldal, ahol bankkártyával és emelt díjas SMS-el is lehet fizetni. Az emelt díjas SMS kétszer annyiba kerül, mint a bankkártyás vásárlás. Miért van ez? Miért ilyen magas az emelt díjas SMS ára? Miért van szükség köztes cégre aki ezt a magas hasznot ráteszi? A mobilszolgáltatók önállóan miért nem tudnak működtetni egy ilyen SMS fizetős szolgáltatást, kisebb haszonkulccsal?

(#13444) RexpecT válasza Solar_Wind (#13442) üzenetére


RexpecT
addikt

Nem,de mióta netezek nem láttam ilyet, hogy egy napra kitilt a rendszer.Írtam is, hogy balf*sz voltam....
Ettől függetlenül nem értem, hogy mire fel kell ilyen korlátot megszabni?

(#13445) dedike válasza RexpecT (#13444) üzenetére


dedike
addikt

Ne izgulj, nem csak a Vodafone tilt ki ilyenkor 24 órára... :(

Jó szerencsét!

(#13446) RexpecT válasza dedike (#13445) üzenetére


RexpecT
addikt

Szerencsére most sikerült belépnem, megnyugodtam hogy 1,5 havi számla miatt lett több az előfizetésem, és nem amiatt hogy "kiment" a netre a telefonom.
A szar jelzőt meg félig idegességemben írtam, de akkor sem tudom megérteni, hogy miért nem elég ilyenkor 1-2 óra tempban(ha valaki bruteforce technikával fel is töri a jelszót még akkor is ott van a szám amit smsben megkap az ember).
Bár így jobban belegondolva valószínűleg amiatt, mert csak számot tartalmazhat a jelszó.
Illetve az sem világos, hogy ilyenkor miért számláznak előre(most léptem be új előfizusként)?
Nekem most 02.19-ig van kiszámlázva(ha addig nagyobb forgalmat bonyolítok le mint amire előfizettem akkor majd utólag hajtják be?).

(#13447) Ulf


Ulf
tag

Sziasztok!

A Vodafone miért nem képes információval szolgálni arról, hogy egy adott készülék ami elfogy mikor lesz újra kapható, mikor kapnak új készletet? Azért ez a mai világban nevetséges kicsit. Konkrétan Motorola Defy-t szeretnék, Bp-n jelenleg nincs, ügyfélszolgálat nem tudta megmondani mikor lesz.... Felhívtam néhány üzletet (márkaképviseletek eleve fel sem vették, minek van egyáltalán telefonszámuk), ahol szintén teljesen fogalmatlanok voltak.

Eleve azért akadtam a Defy-re mert az eredetileg kinézett SE X8 esetén ugyan ezt játszották el, mire lett készleten X8 rátaláltam a Defy-re.....

(#13448) mukibuci válasza RexpecT (#13446) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

Az alaphavidíjad mindig előre fizeted, a túlforgalmazásod pedig utólag.

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#13449) goro1000


goro1000
aktív tag

Sziasztok.
Egy LG GT540et szeretnék venni havidíjas csomagban a vodafone onlineshopbol.
De mellete van plusszba egy netbook és azt nem tudom hogy azt ingyen adják mellé??
LG GT540
Tudtok valami infot erről?

(#13450) mukibuci válasza goro1000 (#13449) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

Már a címsorban is benne van, hogy Netbook Easy tarifával... Tehát a telefonod előfizetésén kívül még plusz 6000Ft a netbook (havonta).

[ Szerkesztve ]

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.