Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:32:04

LOGOUT.hu

Vodafone mobilszolgáltatások topik, téma összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#13301) pcguru1 válasza mukibuci (#13297) üzenetére


pcguru1
őstag

Ezt értem de ha valakinek ilyen elöfizetés kell bemegy és elintézi magának,elméletileg bárki köthet szerzödést nem?

szumoo:Én is mondtam a hölgynek hogy néze meg a lefedetséget,és azt mondta hogy müködni fog és 3 hónapig nem is volt vele nagyobb gond csak mostmár nem csatlakozik egyáltalán.

Egy szép napon, mint a köd, a parancs elillan, És több ezer rendőr rájön, hogy velünk van. SZEBB JÖVŐT!

(#13302) szumoo válasza pcguru1 (#13301) üzenetére


szumoo
senior tag

Másik hsdpa képes kütyüvel nem próbáltátok?

A nyúlon túl?

(#13303) pcguru1 válasza szumoo (#13302) üzenetére


pcguru1
őstag

probáltuk de semmi változás nem történt :(

Egy szép napon, mint a köd, a parancs elillan, És több ezer rendőr rájön, hogy velünk van. SZEBB JÖVŐT!

(#13304) szumoo válasza pcguru1 (#13303) üzenetére


szumoo
senior tag

:(
Sim kártya jutott még eszembe, de nem tudom, hogy az bekavarhat-e egyáltalán.
Majd cukimuki kihomályosít. :D

A nyúlon túl?

(#13305) pcguru1 válasza szumoo (#13304) üzenetére


pcguru1
őstag

A kártya is kiprobálásra került de ugy sem müködik,szerintem én már minden lehetséges dologal probálkoztam de ha nincs lefedetség nincs mit tenni.Szerzödés bontás kötbér nélkül lenne a megoldás,csak nem nagyon szeretik ugy elengedni az ügyfeleket,megprobálnak kifizettetni olyan összeget amit szerintem nem köteles az ember föleg ha a szolgáltató hibája miatt nem müködik a dolog

Egy szép napon, mint a köd, a parancs elillan, És több ezer rendőr rájön, hogy velünk van. SZEBB JÖVŐT!

(#13306) bolondember válasza mukibuci (#13288) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

üszi semmit nem tud a fészbok oldal eltűnéséről... :F

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#13307) SZ4B válasza bolondember (#13306) üzenetére


SZ4B
tag

egy gigászi Yahtzee lenyomta az admin és megsemmisült
Vodafone Hungary Has 0 Friends ;]

szigNÓ

(#13308) bolondember válasza SZ4B (#13307) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

bazinga?! :F

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#13309) SZ4B válasza bolondember (#13308) üzenetére


SZ4B
tag

(#13310) bolondember válasza SZ4B (#13309) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

mondom én, hogy bazinga! :DDD

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#13311) Rhinout válasza cowboy_bebop (#13298) üzenetére


Rhinout
csendes tag

Szia!

A voda ügyfélszolgálat mondta neked, hogy ez netből ered?
Üdv! Rhino

Paradoxon: Az állam megtartja, azt, amit ígér. A paradoxon bizonyítása: Ha pénzt ígér, azt is megtartja.

(#13312) tomp


tomp
félisten

Mást is keresnek "bentről"? 1hete kerestek egy 0036707001270-es számról 12:40kor. Ma szintén 12:40kor. Nem érnek el mert a vodás telóm már nem használom aktívan. Sms is jött. Az internet easy-ről írnak. Nem látják, hogy már nem igazán aktív a szám? :D
Na meg vodás netet nem is akarnék...

(#13313) ottoyes válasza tomp (#13312) üzenetére


ottoyes
senior tag

Azt biztosan látják,hogy nem aktív,és lehet hogy azért hívnak,hogy aktív legyen.

Ottoyes

(#13314) iwtss


iwtss
tag

Sziasztok!

2 napja van egy SGS-em gondoltam kiprobalom ma a mobilweb napijegyet.Megrendeltem jott is az sms hogy kapcsoljam ki es vissza a telefont de net az nincs.Kulon be kellene valamit allitani a telon ? (Bocsanat a bugyuta kerdesert.)

(#13315) iwtss válasza iwtss (#13314) üzenetére


iwtss
tag

Mar megoldottam

(#13316) cowboy_bebop válasza Rhinout (#13311) üzenetére


cowboy_bebop
őstag

Szia!

Igen.

(#13317) Szólista


Szólista
senior tag

Sziasztok!
Volna 1 kis gondom a nettel kapcsolatban:az új telómon V845 vitamaxosként müködik,belerakom az elöfizust nem.A wappot használnám nagy ritkán,mert benn a melóhelyen(ha kell)van wifi és itthon is lesz.Minden be/át van állitva és meg van rendelve.Ugyan evvel a kártyával a régi telomon tudtam wapozni ha kellett.A telefonosüfszolg sem tudott segiteni,a beállitások rendben vannak.A régi telóm E51.

Nem vagyok normális. Na és?!

(#13318) mukibuci válasza Szólista (#13317) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

Az APN-t írd át vitamax.internet.vodafone.net -ről internet.vodafone.net -re, így működni kell, amennyiben van megrendelve net opciód.

[ Szerkesztve ]

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#13319) Szólista válasza mukibuci (#13318) üzenetére


Szólista
senior tag

4féle beállitásom: VF Internet-VF Internet Vitamax- VF Live!- VF Live! VMAX.
A VF Live!-t szeretném használni de nem tudom.Jók a beállitások az üfsz szerint.Evvel a telefonszámmal a régi telón tudtam wapozni.Úgy néz ki be kell menjek valamikor személyesen.

Nem vagyok normális. Na és?!

(#13320) Halo


Halo
senior tag

Üdv!

beszéltem az előbb a 1270-nel, de nem hagy a dolog, nem hiszem el, hogy nem lehetne a következőt megcsinálni:
7 karakteres a vezetéknevem, ebből adódóan nagyon értékelném, ha 0670HETBETU lehetne a telefonszámom.
Kérdeztem, az általam választandó telefonszám nincs kiadva, vagyis - elvileg - lehetséges lenne a dolog, mégse kivitelezhető...

hogyan lehetne mégis elérni, hogy egy általam kiválasztott - abszolúte nem frekventált szám(!), eleddig ki nem adott(!) - legyen a telefonszámom?

köszönettel: Halo

Motorola Defy, MOTO X (1st), Honor 8, Honor 20 Pro

(#13321) wwhy válasza Halo (#13320) üzenetére


wwhy
veterán

aranyszám ? (Aranyszám, 24 999 Ft)

ELADÓ <<narancs Honor Magic5 Ultimate>> <<Újszerű, doboz, minden kellék>>

(#13322) mukibuci válasza Szólista (#13319) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

De ne azt akard használni, hanem a Vf internet-et! Így működnie kell. Feltöltőkártyánál pedig értelemszerűen a Vf internet vitamax-ot. Azt a live-ot felejtsd is el ;)

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#13323) reamor


reamor
csendes tag

Sziasztok!

Segítséget szeretnék kérni pár kérdésben:
- Vodafone-nál van-e olyan tarifa, amely másodperc alapú?
- Hogyan lehet megtudni, hogy jelenleg milyen tarifája van az előfizetőnek (feltöltőkártyás)?
- Vodafone 100 Plus Surf tarifánál ha hálózaton kívülre küldök sms-t, vagy túllépem bármelyik limitet, akkor azt rászámolják a 4000 Ft-os havidíjra, ugye?
- Ugyanennél a tarifánál a havi 100 MB átlépése után lassítják a sebességet: ez azt jelenti, hogy abszolút nem lehet netezni ezután, vagy lehet, csak nagyon lassan. Ennek van díja?
- Előfordulhat-e fenti tarifánál, hogy egyszercsak 10-15 e Ft-os számlát küldenek a net miatt? (esetleg túlforgalmazás miatt?)
- Nokia 5230 Navi fenti tarifánál 990 Ft ha jól láttam. Ez szerintetek is jó?
- Mobilweb napijeggyel mi a tapasztalatotok? Jól működik? Az korlátlan netet biztosít?

Bocsi ha hülyeséget kérdezek, nem vagyok nagyon hozzáértő.

Köszi

reamor

(#13324) mukibuci válasza reamor (#13323) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

- van
- FEI üzenet a 171re
- igen
- csak lassítják, nem kerül többe. Lényegében használhatatlan lesz :) +800Ftért kérhetsz +400MB-ot
- nem
- igen, de ha nem akarsz symbiant, akkor 1990 az LG GT540, 1Ft a VF845, 9990Ft a Samsung Galaxy 3 és a SE X8
- 150Ft és 10MB adatmennyiséget tartalmaz, melyet aznap éjfélig tudsz felhasználni. Ha elfogyna, akkor ugyanolyan lassú lesz (9,6kbit/sec), nem tudod lényegében használni

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#13325) reamor


reamor
csendes tag

Köszi a gyors válaszokat!
Melyik lenne az a tarifa, amelyik másodperc alapú? Én nem nagyon találtam.

A hozd vissza régi készüléked akcióban a Nokia 6303i ezüst (fehér) telefon 16.990 Ft ért van, ez vajon miért van, mikor más színben 26.990 Ft körül van. Ezen is lehet netezni? Net területén mivel gyengébb mint a Nokia 5230?
Ha jól látom, akkor ennek még a kamerája is jobb, mert 3,2 megapixel, míg a Nokia 5230-asé 2 MP.

Igazából netezni csak ritkán fogok rajta, de azért szeretném, ha az e-mailjeimet meg tudnám nézni rajta, ha nem vagyok otthon.

Köszi a válaszokat!

(#13326) mukibuci válasza reamor (#13325) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

Akkor már inkább a C5-00, ami 100 plus surf-ben szintén 1990Ft.
Az üzleti csomagok másodperc alapúak, valamint egyes "flotta"csomagok, melyekhez valamilyen igazolásra van szükség.

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#13327) reamor


reamor
csendes tag

Ez a C-5 ez szintén Nokia?
A Symbian az mi?

(#13328) reamor


reamor
csendes tag

A Samsung Galaxy 3 az az i 5800 galaxy 3? Tényleg nem rossz!
Köszi

(#13329) mukibuci válasza reamor (#13327) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

Nokia C5-00. Symbian az a rendszer neve, olyan mint az android, vagy a windows:)
Igen, az a galaxy 3

5 percen belül tudod szerkeszteni a hozzászólásod, a szerkeszt gomb megnyomásával :)

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#13330) Halo válasza wwhy (#13321) üzenetére


Halo
senior tag

ez nem igazán az, ami nekem kellene... meg ha jól láttam, hivatalosan már nincs is...?

Motorola Defy, MOTO X (1st), Honor 8, Honor 20 Pro

(#13331) SZ4B válasza Halo (#13330) üzenetére


SZ4B
tag

az sem valószínű, amit szeretnél. egy szám nem egyszerűen annyi, hogy használja vki vagy sem. az is lehet, hogy a szám karanténban van, vagy a számmező nincs nyitva, vagy le van foglalva, ill. az sem jelent semmit, hogy pl nincs a tudakozóban, ha titkosított, ha meg vitamax vagy, az egészről szót sem érdemes ejteni, hiszen ott nincs is számcsere, mint olyan....

szigNÓ

(#13332) CivicEsi válasza cowboy_bebop (#13281) üzenetére


CivicEsi
aktív tag

Vagy Marketről leszed a network monitor app.ot, és az megszondja neked, hogy 2/3G-n, és WIFIN milyen adatmennyiségnél jársz.

ASUS G75VX-T4080H, Asus ROG G503 Strix, Asus ROG G733 Samsung Galaxy Tab 2, Samsung fold3 5G, Xbox One Gamertag: mikibuza

(#13333) Halo válasza SZ4B (#13331) üzenetére


Halo
senior tag

Előfizetéses vagyok, így akár működhetne is a dolog. A 1270ennyi meg azt mondta az operátor, hogy a szám abszolút nem volt még a rendszerben. persze, megoldás lehet, ha naponta hívom az általam óhajtott számot, míg valaki fel nem veszi, utána pedig csak rá kell vennem, adja el nekem... de miért nem kész a szolgáltató ilyen lehetőségre? Extra bevétel lenne...

Motorola Defy, MOTO X (1st), Honor 8, Honor 20 Pro

(#13334) ottoyes válasza Halo (#13333) üzenetére


ottoyes
senior tag

Tavaly nyáron kettő darab előfizu számát cseréltem az általam kitalált másikra.Szerencsémre mindkettő szám a szabad számmezőben volt,igy a számcsere árát kellett csak kifizetnem.Pár óra mulva már az új számokat használtam,2X6000.- (pontosan 6200.- azthiszem)költséggel...ennyi...ja,és az egyik új számon egy darabig keresett az OTP a hitel ügyében...de aztán megértették hogy új előfizetőhöz tartozik a szám.. :)

Ottoyes

(#13335) RexpecT


RexpecT
addikt

Sziasztok!

Hogy tudom megnézni hogy mennyi hívást/üzenetet/netet nyomtam a hónapban?
Beregisztráltam az E-számlára,de nincs megjeleníthető számla, a T-nél legalább összegszerűen láttam hogy "mennyinél tartok a hónapban".

(#13336) Z0C! válasza RexpecT (#13335) üzenetére


Z0C!
őstag

1270 számlarészletezőt kérsz :)

----- www.zoci.gumroad.com -----

(#13337) dedike válasza Z0C! (#13336) üzenetére


dedike
addikt

Az adott hónap (vagy nálatok számlázási időszak, vagy mi) közben? :U

Jó szerencsét!

(#13338) RexpecT


RexpecT
addikt

Csak azért mert felment a telefonom netre, azán nem örülnék, ha nekem is 7,5MB-ért 9k-t kellene befizetnem...

(#13339) Halo válasza ottoyes (#13334) üzenetére


Halo
senior tag

bakker... a "kedves operátor" mi a manóért nem tudott erről semmit...???
ehhh... megyek majd személyesbe akkor... kösz!

Motorola Defy, MOTO X (1st), Honor 8, Honor 20 Pro

(#13340) ottoyes válasza Halo (#13339) üzenetére


ottoyes
senior tag

..hívtam az Ügyfélszolit az ügyben..állítólag 6 hó pihi tán adják ki újra a számokat.. :D de mint a példa mutatja:a bank nem felejt.. ;]

Ottoyes

(#13341) RexpecT


RexpecT
addikt

Most kaptam az sms-t 150Ft ba lesz nekem a netezés... :N

(#13342) ottoyes válasza RexpecT (#13341) üzenetére


ottoyes
senior tag

..olcsón megúsztad.. :C :)

Ottoyes

(#13343) Halo válasza ottoyes (#13340) üzenetére


Halo
senior tag

és én butus, még igen-t nyomtam vissza sms-ben az operátorra :D

de ez a szám - elvileg... lehet, már kételkedni kezdek - nem volt még kiadva. amúgy is 8-assal kezdődne... :)

Motorola Defy, MOTO X (1st), Honor 8, Honor 20 Pro

(#13344) reamor


reamor
csendes tag

Ha jól látom, akkor a Samsung Galaxy 3-on van Wifi. Ez azt jelenti, hogy ha van valahol a városban, stb. wifi hálózat, - vagy mi - akkor ott nem szed le a netezésért pénzt a voda?
A telefon az érzékeli, hogy van hálózat és kapcsolódik? És ha esetleg olyan csomagom van, amiben nincs net, akkor ott tudok netezni, ahol van Wifi?

A Nokia 5230 Navi-ban nincs ilyen, ugye?

Köszi

(#13345) dedike válasza reamor (#13344) üzenetére


dedike
addikt

Szia,

-így van,
-igen, esetleg rákérdez, a beállítástól függően,
-igen,
-abban nincs.

Szivesen

Jó szerencsét!

(#13346) ottoyes válasza Halo (#13343) üzenetére


ottoyes
senior tag

Akkor tuti nem keresik rajta az előző tulajt.. :)

Ottoyes

(#13347) viktorhmv


viktorhmv
senior tag

Sziasztok!
Az lenne a kérdésem,h a Vodafone egy bebukott előfizetés esetén mennyire szereti letiltani a hozzátartozó mobiltelefont?
Előre is thx a választ!

Grafikai és arculattervezés. Ezzel foglalkozom hivatás szerűen. Ha szükséged van egy lelkiismeretes tervezőgrafikusra akkor dobj egy PÜ-t nyugodtan. www.viktorsebok.com

(#13348) reamor


reamor
csendes tag

Szerintetek Nokia 5230 Navi, vagy Samsung Galaxy 3? (vodafone-nál vagyok)

Köszi a véleményeket.

Üdv:

reamor

(#13349) dedike válasza reamor (#13348) üzenetére


dedike
addikt

Itt kellene feltenned ezt a kérdést, szerintem hamarabb kapsz rá (kielégítő) választ! ;)

viktorhmv:

Szerintem ők is mindent megtesznek, hogy elkerüljék az üzemi veszteséget, legyen az bármilyen kis összeg!

[ Szerkesztve ]

Jó szerencsét!

(#13350) reamor


reamor
csendes tag

Oké. Köszi.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.