Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:32:04

LOGOUT.hu

Vodafone mobilszolgáltatások topik, téma összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#13101) mukibuci válasza manchester85 (#13099) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

Ez volt anno a netbooknál is :K

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#13102) manchester85 válasza mukibuci (#13101) üzenetére


manchester85
addikt

Miért nem szóltál muki? Még kérdezted is, hogy ott vagyok-e. :U Most egy nagy :W nekem. :DDD De a netbookoknál vmi olyat írtál, hogy befürödtek vele, mert nem fizették az emberek. Ez nálam nem nem fizetésnek minősül, hanem egy szimpla üzleti húzásnak. Törvényes szankcióknak eleget téve vásárolni vmit. :K Ha mondjuk mobilelőleget kérnek, akkor azt bebukja az illető ilyen esetben? Mondjuk apámtól tuti nem kértek volna, ááá, életem nagy bizniszét szalasztottam el. :DDD

i6 Silver

(#13103) <NewL> válasza manchester85 (#13102) üzenetére


<NewL>
addikt

most láttam át az egészet.
:O :O

ezt jólkihagytuk :D

mukibuci : Ezt már egyszer beszopták a netbooknál, azóta tuti kínoson figyelnek az ilyen részletekre :DDD :DDD

[ Szerkesztve ]

There's an app for that

(#13104) manchester85 válasza <NewL> (#13103) üzenetére


manchester85
addikt

Ebből csak egy szó igaz: a kínos. :DDD Én 2 és fél éve egy N95-öt vettem B kategóriásan 39990ft-ért, 3k-s csomagban. :DDD Vitamaxban 100 volt úgy, hogy haverom 3 héttel előbb vette meg, és újságolta el, milyen jó áron van, 70-ért C kategóriásan, és hogy most vitték le. Aztán kiderült, hogy az enyém egy téves árlista volt. Így is én vettem meg az utolsó darabot a westendben már reggel, mikor megtudtam. Pont Pesten voltam, nagymuter előfizujára vettem, mert nekem már volt egy előfizum. :DDD Tudom, már sokszor elmeséltem, de mindig vidáman emlékszem vissza erre a történetre, tisztán emlékszem mindig pillanatára. :)

i6 Silver

(#13105) SZ4B válasza manchester85 (#13104) üzenetére


SZ4B
tag

gondolom az értékesítő is, akinek a bére 40k mínuszba volt hó végén

szigNÓ

(#13106) manchester85 válasza SZ4B (#13105) üzenetére


manchester85
addikt

Mert? Ezt központilag b*szták el, nem hiszem, hogy az ottani vodás szívta volna meg. Ő a hivatalos árlista szerint adta el a telót, őt ezzel miért hurcolták volna meg? Vagy rosszul gondolom?

i6 Silver

(#13107) SZ4B válasza manchester85 (#13106) üzenetére


SZ4B
tag

Nem tudom, a Te esetedben mi volt az oka pontosan, de tény, hogy van amikor a szolgáltatónak kell ezt lenyelni és van, hogy nem.

szigNÓ

(#13108) csuf


csuf
tag

Üdv!
Láma kérdésem lenne.
Lehet-e szolgáltatófüggő készüléket kapni a Vodafonnál SIM nélkül? :))
Magyarázat:
Szeretnék egy Samsung B2710/X271 Xcover készüléket venni. Több mint 6 éve koptatom a Vodafone GSM hálózatát előfizetőként, de nem szeretnék néhány ezer forintért hűséget vállalni 2 évre. Eddig kártyafüggetlen készülékeim voltak, de most ez a Samsung nagyon jó áron kapható - rendszeresen ejtem el, verem le a telefonomat, talán ez bírja majd a gyűrődést. A gond az, hogy függetlenül szinte csak "szürke import" készülékek vannak bolti / EU garanciával - magyar menü nélkül - amelyben cseppet sem bízok. Ami magyar menüs és normál garanciával kapható az ritka és kb. 30%-al drágább a VITAMAX csomagban kaphatónál.
Ha csak VITAMAX-al kapható akkor is megvásárolom, csak lesz egy felesleges alvó fióklakó SIM a tulajdonomban, melyet sosem fogok használni, bár az kétségtelen, hogy a szolgáltató a statisztikájában kimutathat egy újabb ügyfelet - értelmetlenül. :(
Tehát a kérdésemre van pozitív válasz, vagy marad a VITAMAX? :W
csuf

(#13109) manchester85 válasza SZ4B (#13107) üzenetére


manchester85
addikt

Központilag az egyik heti árlistán irreálisan alacsony volt az N95 az összes előfizetéssel (A,B,C,D), kivéve vitamaxban. Én amint megláttam ezt egyik este egy fórum hsz-ében (a gyerek annyit mondott, hogy vmi csoda történt, de nagyon olcsó az N95, ő épp ma vette meg) másnap reggel rohantam is megvenni. Az értékesítő a központilag kiadott árlista szerint adta el a telót, ennyi a történet. Ha valakit ezért megb*sztak, az tuti feljebb lehetett, de lehet, hogy csak vmi adminisztrátor volt, nem értek hozzá, de az értékesítő pontnak nem hiszem, hogy ehhez köze lett volna.

i6 Silver

(#13110) szumoo válasza csuf (#13108) üzenetére


szumoo
senior tag

Ahogy tudom itthon még nem lehet független telefont venni egyik szolgáltatónál sem. :(

Az értékesítős dologra:
Ha központilag írnak el egy árlistát és az alapján lett értékesítve, akkor nem az értékesítő lesz a hibás, hanem vki feljebb. Max. csak akkor lehet az értékesítő pontra ráterhelni a különbözetet, ha már kiadtak egy javított változatot, de még a régi volt kirakva és azon az áron adták el. Igaz az nem tudom, h az árlistát kinek kell folyamatosan csekkolnia ill. frissítenie a boltban, mert régen mindent én csináltam. :D

[ Szerkesztve ]

A nyúlon túl?

(#13111) fradi81 válasza csuf (#13108) üzenetére


fradi81
veterán

Hello
Lebeszéled ami van a kártyán aztán vagy odaadod valakinek vagy kidobod, ha nem töltöd fel 1 év múlva úgyis törlik az adatbázisból.

moto g72, Ninebot d28e

(#13112) Andie


Andie
őstag

Ma hajnal 1:50-kor kaptam a vodafone-tól egy karácsonyi üdvözlő MMS-t.
Köszönöm szépen!
Bár ráért volna reggelig, mikor magamtól felébredek... :(((

Samsung Galaxy A50 - Samsung UE46D6100 - BNet Tag: Andie#2999

(#13113) ottoyes válasza Andie (#13112) üzenetére


ottoyes
senior tag

"Ki korán kel.."ill. kit korán keltenek.. ;] :D

Ottoyes

(#13114) Zoli1222


Zoli1222
őstag

Sziasztok!

Szerintetek prémium előfizetőként lehetőségem van csak telefont vásárolni, de rögtön kettőt is?

(#13115) mukibuci válasza Zoli1222 (#13114) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

2 előfizetéshez bármikor :)

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#13116) ottoyes válasza mukibuci (#13115) üzenetére


ottoyes
senior tag

Ez a medve baxus aranyban....soha nem fogom megszokni...már a zöld sapkás "gonosz" ;] manót is nehéz volt.. :D

Ottoyes

(#13117) Ferenc.v válasza Z0C! (#13085) üzenetére


Ferenc.v
tag

Ezt már korábban is megtettem, de a következő kikötés miatt abszolút nem éri meg váltani nekem, mivel elég sokat SMS-ezek és nem csak vodásokkal:

"Vodafone 200 Plus Surf díjcsomag
-A díjcsomag tartalmazza a Díjmentes SMS bónuszt. A díjmentesség normál használatot feltételez, és belföldi, hálózaton belüli szöveges üzenetre érvényes, ami 1000 hálózaton belüli küldött SMS-t jelent.
-A tarifacsomaghoz opciók is választhatók az Esti Percek, Hétvégi Percek, Csoportos Opció, SMS Mini, valamint az SMS Maxi, CUG és CAFF kivételével."

Magyarul SMS opciók nem választhatók, csak az 1000 db hálózaton belüli "ajándékot" lehet felhasználni, így a belföldi, hálózaton kívülre küldött üzenetek teljes áron kerülnek kiszámlázásra :/

(#13118) Zoli1222 válasza mukibuci (#13115) üzenetére


Zoli1222
őstag

Akkor ezek szerint csak 1-et lehetne. Helytelen.
És ha veszek 1 vitamax kártyát? Ahhoz külön nem tudok venni?

(#13119) manchester85 válasza Zoli1222 (#13118) üzenetére


manchester85
addikt

Egy előfizetésre egy készüléket tudsz venni, ebben mi a "helytelen"? Vitamaxosat meg annyit veszel, amennyit csak akarsz, persze akkor a vitamaxos ár az érvényes, nem a prémium kategóriás, amihez ugyebár hűségidő is kell, ezt pedig egy előfizetéssel két készülékre megkötni kicsit érdekes lenne. :U

i6 Silver

(#13120) dedike válasza manchester85 (#13119) üzenetére


dedike
addikt

Simán...négy év hűséggel... :DDD ;]

Jó szerencsét!

(#13121) mukibuci válasza dedike (#13120) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

Persze 2 év időeltolódással ;]

[ Szerkesztve ]

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#13122) dReFiX


dReFiX
senior tag

Valaki megtudná mondani, hogy a Tweet Surf csomaggal, ha anfroidos facebook alkalmazásokkal használom a fb.-ot, az ugyan úgy ingyenes mint ha böngészővel tenném ? :R

(#13123) G@ß!


G@ß!
őstag

Lehet h csak nálam "fura" a hálózat, de olyan mintha most a vodafone omlott volna össze...

(#13124) club1 válasza G@ß! (#13123) üzenetére


club1
veterán

Nálam csak egy-két hívást nem sikerült végződtetni, másodjára-harmadjára működik (3G-n telefonálok). Ez még azért nem összeomlás, bár üzemzavarnak elmegy...

(#13125) SZ4B


SZ4B
tag

egy ki-be kapcs mindig csodákra képes... (a "hibák" 99%-át ez meg is oldja)

szigNÓ

(#13126) dedike válasza SZ4B (#13125) üzenetére


dedike
addikt

...főleg lélegeztetőgépnél... ;]

Jó szerencsét!

(#13127) Sdmv8


Sdmv8
tag

Hali, tudtok olyan helyet mondani (lehetőleg Bp-n.) ahol van iPhone4 16GB-os raktáron, mert szerencsétlenségemre Fehérváron "csak" 32GB-os van.
Köszönöm előre is.

(#13128) mukibuci válasza Sdmv8 (#13127) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

Europark és Westend kivételével elvileg van minden márkaüzletben.

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#13129) MIFtIli


MIFtIli
aktív tag

Ezt a telefont most akkor meg lehet venni, vagy csak véletlenül maradt az árlistában? BlackBerry 8520

(#13130) grafikus17


grafikus17
senior tag

mukibuci!!!

A dec 13.-i ÁSZF-ben a 87. oldalon 2.1.1 bekezdésben szerepel, hogy a feltöltő kártyához is rendelhető opcióként az Internet Easy és Internet Nonstop net csomag.
Ez elírás vagy tényleg így lesz?? :F

Xiaomi Redmi note 7

(#13131) mukibuci válasza MIFtIli (#13129) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

Meg tudod venni :K


grafikus17: Nem tudom mit nézel, de nálam a 87. oldalt még hasonló sincs és nem fogom átolvasni az egészet :N

[ Szerkesztve ]

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#13132) grafikus17 válasza mukibuci (#13131) üzenetére


grafikus17
senior tag

Eddig is meg tudtam venni, még sem volt feltüntetve a feltöltő kártyásoknál ezelőtt. :F
Gondoltam hát ha......
Opcióként telefonra jobb lett volna, nem kell nekem sitck, van modem a telefonban.
Azért köszi.

Xiaomi Redmi note 7

(#13133) mukibuci válasza grafikus17 (#13130) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

Asszem megtaláltam mire gondolsz, viszont továbbra se értem honnan veszed, hogy feltöltőkártyához rendelhető lenne :F

#131132:

Eddig is meg tudtad venni :F És azt hogy csináltad??

[ Szerkesztve ]

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#13134) MIFtIli válasza mukibuci (#13131) üzenetére


MIFtIli
aktív tag

csak pl rámegyek az összes tarifa fülre és nem történik semmi :(

(#13135) wwhy


wwhy
veterán

tudja vki mi a kül. a vodafone 547 és 547i között? árlistában az i-re nem lehet kattintani :U
illetve újabb voda-csoda:pár teló alapban olcsóbb mint komfortban :D

[ Szerkesztve ]

ELADÓ <<narancs Honor Magic5 Ultimate>> <<Újszerű, doboz, minden kellék>>

(#13136) mukibuci válasza wwhy (#13135) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

külsőleg: króm keret van az elején és 3db színes hátlapot adnak hozzá, belsőleg sztem semmi :N

újabb voda-csoda:pár teló alapban olcsóbb mint komfortban

semmi csoda, eddig is voltak ilyen készülékek, amik a flottásoknak olcsóbbak voltak :K

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#13137) grafikus17 válasza mukibuci (#13133) üzenetére


grafikus17
senior tag

Igen erre gondoltam én is.
Azért gondolom, hogy feltöltő kártyához rendelhető, mivel az előre fizető csomagoknál van feltüntetve , a 73. oldaltól csak feltöltős csomagok vannak, nem előfizetős-utólag fizető.
Hogy eddig hogy vettem volna meg?
Úgy hogy bementem volna a boltba és kötöttem volna egy szerződést két évre, egy stickel együtt. Senki nem kérdezte volna, hogy vitamaxos vagyok.e?
Nem kötekedésként, de akkor eddig miért nem volt benn egyik ÁSZF ben sem, csak 13-tól van feltüntetve a fetlöltősöknél?

Xiaomi Redmi note 7

(#13138) mukibuci válasza grafikus17 (#13137) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

Eddig is és ezután is meg tudod venni 2 év hűséggel és stickkel, vagy pedig stick és hűség nélkül. Az, hogy van feltöltőkártyás számod nem oszt, nem szoroz.

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#13139) wwhy válasza mukibuci (#13136) üzenetére


wwhy
veterán

akkor csak felfedeztem a spanyolviaszt ;] de ez a publikus árlistában olcsóbb :P
a króm keret meg hátlap mellé valami okosítás is lehetne az i mögött :)

ELADÓ <<narancs Honor Magic5 Ultimate>> <<Újszerű, doboz, minden kellék>>

(#13140) Valentino K.


Valentino K.
senior tag

Fórumtársak, Muki kolléga!

Mit szóltok a Vodafone új honlapjához? ;] Csak én kapok agyfaszt tőle 1 perc használat után? Ez a felső menüsáv a felugró lehetőségekkel valami kegyetlen szarul lett megcsinálva, habár ez nagy általánosságban igaz az egész honlapra. Abszolút praktikus megoldás az is, hogy az egész oldal tele van rakva gigászi flash alapú reklámokkal, tehát esélyem sincs normálisan megnézni az oldalt, hacsak nincs egy high-end telefonom normális flash támogatással. Ennek a kritériumnak pedig nem sok telefon tesz eleget manapság. Konkrétan a Heromon 1-2 percbe telt, mire betöltötte a teló az oldalt, pedig ez nem egy szar készülék.

Baromi nagy bug:
Menjetek rá az üzleti előfizetőkre, majd telefon árlista, s válasszátok ki bármelyik felső kategóriás készüléket. Nekem azt írja ki a legtöbb készüléknél, hogy:

Sajnos, az általad keresett oldal nem elérhető.

Kérjük, böngéssz az alábbi menüpontok tartalmában, hátha megtalálod azt az információt, amire szükséged van. Ha mégsem sikerül eligazodnod, ügyfélszolgálatunk munkatársai készséggel segítenek neked!

Ez mi a fasz? :W

Ha engem felbasz, akkor milyen az, ha pl egy üzletember akar magának telefont vásárolni, s nem tudja megnyitni az oldalt...Pláne most, karácsony előtt... :))

[ Szerkesztve ]

Nikon D500 / Sigma 18-35 F1.8 / Nikon 300mm F4 PF / Asus ROG

(#13141) Z0C! válasza Valentino K. (#13140) üzenetére


Z0C!
őstag

mit szolnánk? :)
én már írtam a honlappal kapcsolatban a megfelelő helyre.
de eddig nem válaszoltak :)

----- www.zoci.gumroad.com -----

(#13142) Valentino K. válasza Z0C! (#13141) üzenetére


Valentino K.
senior tag

Milyen meglepő :D Because we operate with speed, simplicity... :)) FAILED!

Nikon D500 / Sigma 18-35 F1.8 / Nikon 300mm F4 PF / Asus ROG

(#13143) mukibuci válasza Valentino K. (#13140) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

Én már annak is örülök, hogy a keresője nagyjából működik :) Valamint annak is, hogy az üzleti tarifacsomagok végre újra fent vannak, nem csak egy telefonszám...

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#13144) ottoyes válasza Valentino K. (#13142) üzenetére


ottoyes
senior tag

Te vagy a hibás!Minek járkálsz a Voda lapjára?? ;] :D

Ottoyes

(#13145) mukibuci válasza ottoyes (#13144) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

Nah ja, illene fejből tudni ezeket a dolgokat, nem pedig ott keresgetni ;]

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#13146) Valentino K. válasza mukibuci (#13145) üzenetére


Valentino K.
senior tag

Teljesen jogosak a felvetések, mea culpa :DD
Ottoyes: Eltévedtem a zinterneten :))

[ Szerkesztve ]

Nikon D500 / Sigma 18-35 F1.8 / Nikon 300mm F4 PF / Asus ROG

(#13147) Z0C! válasza Valentino K. (#13146) üzenetére


Z0C!
őstag

eltévedtél...aha :D

----- www.zoci.gumroad.com -----

(#13148) Cola889


Cola889
tag

Múlthéten végigjártam az összes Vodafone üzletet s keserűszájízzel távoztam mindeggyikből,mgé az Érdiből is,a T-mobilnál helybe tudtak szoftverfrissitést végezni mindig,a vodafonnál miért nem lehet ezt megcsinálni?A honlap szerint pl. a Mammutba szervízközpont is van,de a nagy ***...azt mondták hogy beküldik a központba és az várhatóan két hét...mondom két hét?Bemegyek a Samsungba8mivel iylen típusu készülékem van)és ott 3 nap alatt csinálják meg....akkor a drága Vodafonnál mi kerül ott 2 hétbe?Nem hiszem hogy 1 ember foglalkozna a telefonokkal bent a vodafone központjába,vagy pedig a vodafone beküldi a voda központjába és onnan a Samsungba?Az elég vicces lenne....mindenestre ez kicsit szomorú így az egész,majd januárba beadom a készüléketRemélem kárt nem tesznek benne!!Elnézést csak ezt megkellett osztanom mert picit ez idegesítő volt.

(#13149) adolfo01


adolfo01
tag

Sziasztok!
Van egy romániai Vodafonnál vásárolt K3765 modemem,tudnám én azt magyarországi vodás sim kártyával használni netezésre?Nem szeretnék még kiadni egy másik modemért pénzt,van valakinek esetleg ezirányú tapasztalata?
Köszi és üdv. :F

[ Szerkesztve ]

(#13150) club1 válasza adolfo01 (#13149) üzenetére


club1
veterán

Ha függő a modem, akkor nem fogod tudni magyar vízfon sim-el használni, mivel a két szolgáltató kódja más.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.