Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-22 11:39:34

LOGOUT.hu

Renault, topik összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#83201) salieri. válasza tothjozsi96 (#83200) üzenetére


salieri.
őstag

Szia,szerintem ez borzasztó magas ár.en 3-as méganeban gondolkoznek.igaz eléggé felmentek az árak.

(#83202) tothjozsi96 válasza salieri. (#83201) üzenetére


tothjozsi96
addikt

Szerinted mennyi lenne a reális ára? Szerintem is borzasztóan magas, de elég komoly felszereltség a szériához képest, alig mentek vele, mi lenne a reális ára? Egy telefont megér, bekérdezem hogy nem tudom, 1,4 millió? Az is sok?

(#83203) mycso válasza salieri. (#83201) üzenetére


mycso
Topikgazda
LOGOUT blog

Felmentek az árak, de azért 1.8M még viccnek is rossz.

“The Night is Dark and Full of Terrors”

(#83204) Gombinyó válasza tothjozsi96 (#83202) üzenetére


Gombinyó
őstag

Szerintem ennek a reális ára egy millióval kevesebb a hirdetettnél.

(#83205) salieri. válasza tothjozsi96 (#83202) üzenetére


salieri.
őstag

1.1,ha minden ok,de hiába a kevés km futómű alkatrészek jönnek majd rajta úgyis,mint hiba.valamint vezérlés csere 140k rajta első körben.ezt is kalkulald bele.nekem ilyen van kombiba alapvetően megbízható konstrukció.

(#83206) tothjozsi96 válasza salieri. (#83205) üzenetére


tothjozsi96
addikt

Köszi mindenkinek! Közbe lekérdeztem, azt írja a hirdetésben hogy Magyarországon lett forgalomba helyezve, de kamu sajnos, 2021.06.25 az első km óra állás bejegyzése, P-s rendszámmal van, gondolom úgy lett behozva. Innentől kezdve ennyit nem is adnék érte.

Köszi még egyszer srácok!

(#83207) tothjozsi96 válasza tothjozsi96 (#83206) üzenetére


tothjozsi96
addikt

Még egy kérdés, ezért a 3-as Megane-ért mi lenne a reális ár?
Szuper hogy csak 74e km, de mégis 2009-es.

[ Szerkesztve ]

(#83208) salieri. válasza tothjozsi96 (#83206) üzenetére


salieri.
őstag

Nincs vele gond, hogy külföldi,ha szakszervizben volt minden beavatkozás alvazszam alapján látható.szerintem 6 sebességes 110 lovas verziót nezegess.

(#83209) tothjozsi96 válasza salieri. (#83208) üzenetére


tothjozsi96
addikt

Megnéztem, van 2009-es bejegyzéses eredet vizsgálat, úgyhogy tuti nem behozott. Ami érdekes, srác azt írja második tulajdonostól, ügyfélkapu azt írja hogy ő a 4. tulaja.

Ránézek arra is, köszi!
Árban rendben van, vagy mi lenne ezért a reális amit linkeltem?

Köszönöm.

(#83210) lsebestyen válasza tothjozsi96 (#83209) üzenetére


lsebestyen
addikt

Hitel + kereskedő miatt simán lehet 4. valós tulaj.

(#83211) Gombinyó válasza tothjozsi96 (#83209) üzenetére


Gombinyó
őstag

Az simán lehet, ha lízingelt autó volt. Egy nagy káosz az a tulajdonos darabszám.
Papíron első tulaj a bank, második tulaj az aki valóban használta mikor lejár a lízing, majd átveszi kereskedő, ő a harmadik tulaj, így negyedik lesz, aki igazából másodiknak ül az autóba. Ha céges volt ez még katyvaszabb is lehet. Sztem felejsd el, hogy ezek alapján keresel autót, menj el olyannal, aki ért hozzá és alaposan nézzétek át. Tizen éves autóknál már bármi lehet, a papíron kevés km se garancia semmire.

(#83212) salieri. válasza tothjozsi96 (#83209) üzenetére


salieri.
őstag

Realis,amennyit adnak érte.serulesmentes legyen az a legfontosabb,mert akkor nem korrodal.meg normális olajjal használva,sokan 10w40 et toltenek ezekbe a motorokba.km másodlagos.jobb egy 200 ezret futott példány ha 10 ezrenkent olajcsere volt,mint egy 60 ezres,amiben volt 2 olajcsere.

(#83213) sesomaru1989 válasza rob210 (#83198) üzenetére


sesomaru1989
aktív tag

Restellem, de ilyet én nem találok.
Pedig a dob betétek is ki vannak most szedve...
Ez megy a két fényszóróba. Nem ehet, hogy csak ez állítja?



(#83214) Hborgo


Hborgo
friss újonc

Üdvözlöm a fórum résztvevőit.
Új belépő vagyok.
Megane2 1,5 Dci vagy ringatja a családom.. vagy keseríti a napjaim..
De neve van, és aminek neve van, az családtag.. :))

(#83215) rob210 válasza sesomaru1989 (#83213) üzenetére


rob210
Topikgazda

sima h7es izzó van benne mert akkor igen.

Renault power

(#83216) mycso válasza sesomaru1989 (#83213) üzenetére


mycso
Topikgazda
LOGOUT blog

Szerintem neked nincs automata szintező.
Ha van tekerő, amivel állítod a magasságot bentről, akkor az nem xenonos és nem szintez magától.

“The Night is Dark and Full of Terrors”

(#83217) sesomaru1989 válasza mycso (#83216) üzenetére


sesomaru1989
aktív tag

@rob10 igen sima H7-es megy bele.
@myso holnap előveszem a könyvet, és lefotózom mit ír benne, illetve működés közbe is.
Közbe megjöttek a fényszórók szóval, holnap össze is rakom, új patentokkal. :)

(#83218) rob210 válasza sesomaru1989 (#83217) üzenetére


rob210
Topikgazda

Ha H7 es akkor ne keresd.
:C

Renault power

(#83219) tothjozsi96


tothjozsi96
addikt

Sziasztok!

Off-ba teszem, de végül is Renault vásárlásról lenne szó.
Hogyha magánszemélytől vásárolok autót, és hazafele törik össze, olyankor mi újság? Jelenleg van rá biztosítás, csekk megvan. Viszont ha átírjuk a nevemre, olyankor az autón lévő biztosítás érvényes még? Vagy az mit sem ér, mert átkerült már az én nevemre?

Ezt hogy szokták megoldani, vagy ez a része hogy működik a dolognak?

Autóvásárláskor akkor forgalmi, törzskönyv ami szükséges a papírokat illetően, igaz? Illetve az hogy stimmeljenek az eladó adatai, a papírban találhatókkal, gondolom. És akkor egy adásvételi szerződés ami szükséges, igaz? Az autó mellé ad még gumi szettet, de arról is gondoltam írjunk papírt, hazafele se legyen félreértés hogy lopott, vagy akármi.

Teljesen másik kérdés, találtam olyan bevizsgálót aki kijön a helyszínre, részletesen elmondta, de amit lehet azt ő megfog nézni az autón. Ilyen esetben mi az ami még elfogadható? Tehát most azt mondja hogy csere érettek a fékbetétek, vagy nem tudom, az akkumulátor a végét járja akkor kezdjek el alkudozni az eladóval? Sose vettem még autót, köszönöm ha segítetek!

(#83220) Somatom válasza tothjozsi96 (#83219) üzenetére


Somatom
veterán

Ha aláírtad az adásvételit, onnantól az autó a Te tulajdonod, így a Te felelősséged biztosítást kötni rá. Anélkül egy métert sem mehetsz vele közúton. Tehát haza sem viheted. Biztosítást lehet online, vagy telefonon is kötni későbbi fizetéssel, így hazafelé már lehet a nevedre szóló, érvényes biztosításod.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#83221) ρσгτσ válasza tothjozsi96 (#83219) üzenetére


ρσгτσ
őstag

Van pár cikk ezekről, de például ezt is elolvashatod.

Én nem veszek úgy autót, hogy a szakértőt/szerelőt kihívom magammal a helyszínre. Megmondom az eladónak, hogy vigye be XY címre, ahol rendesen átvizsgálják. Nem 10 perc alatt és nem a "földön állva".

Szerk.:
Egyébként én a legutóbbi vásárláskor stab pálcákat cseréltettem az eladóval szerződés előtt. Plusz még alkudtam is az árból.

[ Szerkesztve ]

ZX Spectrum - Commodore 64

(#83222) Gombinyó válasza ρσгτσ (#83221) üzenetére


Gombinyó
őstag

Megmondom az eladónak, hogy vigye be XY címre, ahol rendesen átvizsgálják.
Találkoztál már olyan eladóval, aki ebbe belement? El nem tudnám képzelni, hogy még én rohangáljak az autóval ide-oda puszira. Akit valóban érdekel az autó az úgy is visz magával hozzáértőt (jobb esetben) vagy, ha rendes akarok lenni üzemanyag költség fejében elmegyek a vevővel egy közeli szervizbe.

(#83223) ρσгτσ válasza Gombinyó (#83222) üzenetére


ρσгτσ
őstag

Eddig mindenki belement. Üzemanyag költséget fel szoktam ajánlani, de még egyszer sem fogadták el. Szerintem minden csak kommunikáció és megjelenés kérdése.

[ Szerkesztve ]

ZX Spectrum - Commodore 64

(#83224) lsebestyen válasza tothjozsi96 (#83219) üzenetére


lsebestyen
addikt

Szerintem nézz meg, próbálj ki pár autót azokból a típusokból, amik szóba jöhetnek. Pár autó után már tisztábban fogod látni, hogy milyen állapotban vannak az autók egymáshoz képest. Nem érdemes egyből bevizsgálót hívni, csomó autó ki fog esni, mert a HaHun hiába mutat jól a képeken, élőben csalódás lesz.

Alkudni lehet, de ne felejtsd el, hogy használt autót nézel, nem újat.

[ Szerkesztve ]

(#83225) tothjozsi96 válasza ρσгτσ (#83221) üzenetére


tothjozsi96
addikt

Srácok, mindenkinek köszönöm!

Annyit reagálnék arra hogy beviszem valahova átvizsgáltatom rendesen, hogy sok esetben nem megoldható. Találsz egy jó autót, elkapkodják, ez az egyik. Míg te beakarod vizsgáltatni, addig más rég leteszi az összeget és nem érdekli. Persze, ha úgy van, akkor ő baja. Még gondolkodom hogy mi legyen, de azért szerintem egy helyszíni átvizsgálás is több a semminél. De tényleg nem életszerű ez hogy bevisszük valahova és átnézik. A másik hogy a képek alapján, illetve amiket hallottam/láttam az autóról az biztató, tehát nem gondolom hogy akkora zsákbamacska lenne, elszólni se szeretném, de érted. Valóban az lenne a legjobb megoldás, csak mondom erre megint kinek van ideje, én jelentkeztem először, azóta 2-en hívták a srácot, lehet venni 200 ezer km-es autót is ami belülről le van lakva, és akkor azt biztos eltudom vinni, meg időpontot kérni átvizsgálásra, érted.

(#83226) tothjozsi96 válasza lsebestyen (#83224) üzenetére


tothjozsi96
addikt

Igazából amit találtam az nagyon meggyőző és amire kellene arra teljesen jó lenne nekünk.
Nem akarok belebolondulni, meg nem akarok hetekig keresgélni, próbálgatni sem szeretnék annyira. Mármint tudom, ez volna pedig a jó, de nem akarok hetekig-hónapokig itt várni, úgy érzem most találtam egy jónak tűnő ajánlatot, aztán a többi úgyis kiderül személyes találkozás alkalmával. Ismerősnek is ilyen autója van, dicséri, én szerintem jó lehet nekünk.

(#83227) ρσгτσ válasza lsebestyen (#83224) üzenetére


ρσгτσ
őstag

Jah hát én is általában jópár autót megnézek, mire eljutok a bevizsgálásig. Volt pár csalódás nekem is a helyszínen. :D

ZX Spectrum - Commodore 64

(#83228) lsebestyen válasza tothjozsi96 (#83225) üzenetére


lsebestyen
addikt

"azóta 2-en hívták a srácot", ez a duma mindig megvan. Persze igaz is lehet, de van egy rakás másik használt verda. Ha nem életbevágó, hogy tegnapra legyen autód, akkor nem érdemes elkapkodni.

szerk.: jó ajánlatok mindig vannak. :K Rossz persze még több. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#83229) ρσгτσ válasza tothjozsi96 (#83225) üzenetére


ρσгτσ
őstag

Ezt minden eladó elmondja. Szinte kivétel nélkül. Persze ettől még lehet igaz, de ezt már sokszor hallottam.

Én azt gondolom, hogy autó vásárlásával nem szabad kapkodni. Nem mindenáron kell megvenni. Mert könnyen lehet költséges buli a vége. Bármennyire is csillvilli.

Persze nem akarom szét OFF -olni a témát. Ez a te döntésed.

[ Szerkesztve ]

ZX Spectrum - Commodore 64

(#83230) lsebestyen


lsebestyen
addikt

Amúgy én saját hülyeségemből tanulva is mondom, hogy nem érdemes kapkodni. Ok, én elég filléres autót vettem, de utána azért kellett rá költeni rendesen (igaz most azt mondom, hogy műszakilag eléggé top, és a javítandó dolgok döntő többsége kopó alkatrész volt). Kívülről meg eléggé leharcolt, ha picit türelmesebb vagyok, akkor találtam volna biztosan szebbet is, egy kicsivel többért. :K

(#83231) rob210 válasza tothjozsi96 (#83219) üzenetére


rob210
Topikgazda

A vásárlás pillanatától élő szerződéssel kell rendelkezned.
Tehát , ha aláírjátok a szerződést online kötsz egy biztosítást, onnantól ez a része no problem, (de miért vagy ilyen pesszimista? ) A szerződés kötés pillanatától, az eladó biztosítása semmire nem érvényes!!!
Illetve még egy fontos dolog, a kötelező, nem egyenlő a cascoval, ezt ne keveerd össze sokan megteszik.

A féékbetét ha kopott akkor kopott, az nem alku pozíció, max elhajt az eladó, ha neki állsz alkudozni.
Amit egy ilyen átvizsgáló átvizsgál, az az , hogy volt-e törve.
Van-e benne aktív hibakód, és amúgy közlekedésre alkalmas-e az autó.
(sok esetben nincs típusismeretük, sajnos)

kb. ennyi.

Renault power

(#83232) tothjozsi96 válasza rob210 (#83231) üzenetére


tothjozsi96
addikt

Nincs tapasztalatom még autóvásárlással, de köszönöm Neked is!
Most már sokkal jobban érthető így hogy megírtátok mi-hogy van.

Azt mondta a srác hogy próbakörre is elviszi, megnézi a váltót meg mindent, amit lehet ott átnéz. Elsorolta nekem, de tökre nem értek hozzá. Csomó mindent mondott, amiből kb semmire se emlékszek :DDD

Te véleményed mi lenne? Van értelme átnézetetni ilyen formában? A semminél gondolom csak többet tud elmondani az autóról. Azt mondta befekszik alá, benéz. A weboldalon ezt írják az átvizsgálásról,

"Autó külső átnézése: a jármű megvizsgálásával feltérképezhetők többek között az alváz repedései, rozsdásodás ellenőrzése, a hézagok, festékréteg mérése, rétegvastagság mérése. A gépkocsi belső átnézése: többek között biztonsági öv, állapota, az ülések és belső borítások vagy a kormány műszaki állapota. Gyakori probléma a belső borítások, illesztések állapota, a vezérműszíj állapotának vizsgálata. Autódiagnosztika: valós futott km értékének kiolvasása, a kilométeróra visszapörgetésének kimutatása, olajcsere ellenőrzése, EGR szelep, porlasztók és injektorok működésének ellenőrzése, ütközési adatok kiolvasása, hangjelző eszközök és fékhatás állapotfelmérése a közlekedési hatóság ellenőrzése technikájával. A gépjármű telematikai interfészre kapcsolódva még számos egyéb technikai érték is kiolvasható, pl. ECU, fojtószelep"

(#83233) rob210 válasza tothjozsi96 (#83232) üzenetére


rob210
Topikgazda

Na az az oldal ahol ilyet leírnak azt felejtsd el parasztvakítás.
13 éve renaultozok, de én se merném azt leírni, hogy vezérműszíj szemrevételezése ellenőrzése.
Aztán mit lát rajta??? :C
Aláfekszik és ellenőrzi a váltót?
Mit ellenőriz rajta a szentem mintát vesz az olajból és a mobil laborban elemzi? Vagy endoszkóp kamerával belenéz?

Felejtsd el. :N

Arra jó amit írtam, ha még valóban sose veettél autót azt legalább ki tudod zárni, hogy volt-e törve.

[ Szerkesztve ]

Renault power

(#83234) ρσгτσ válasza tothjozsi96 (#83232) üzenetére


ρσгτσ
őstag

Nem vagyok szakértő, de ezeket szerintem szimplán kiolvassa egy laptoppal. Már amit tud. Mert több olyan is van a felsoroltak között, amit ki kellene venni vagy szét kellene szedni egy normális ellenőrzéséhez....de majd rob210 kijavít, ha nem így lenne.

De például nincs benne a lengéscsillapító és egyéb környező részek (pl. alváz) vizsgálata sem. Aminek egy részét próbakörrel nagyjából meg tudja "nézni"...de végén úgyis azt fogja mondani, hogy be kell vinni a műhelybe, ha valami zajt hall.

[ Szerkesztve ]

ZX Spectrum - Commodore 64

(#83235) Nordik válasza tothjozsi96 (#83232) üzenetére


Nordik
őstag

Vigyél inkább magaddal ha van egy hozzáértő ismerőst aki tisztában van az esetleges költségek mértékével, ezután egy kis alku és ha így is összességében megéri az autó akkor hozd el. :K

Ha olyat viszel aki ért az autókhoz, úgyis látja megéri e foglalkozni vele.

(#83236) tothjozsi96 válasza Nordik (#83235) üzenetére


tothjozsi96
addikt

Ja ez a vigyél magaddal egy hozzáértőt, mintha mindenkinek lenne ilyen ismerőse. Van, persze, csak az ország másik felében és hát, felejtős az egész. Nem tudom akkor mi a jó megoldás.

Helyileg a 4. kerületben kellene valamilyen szervizbe elvinni, vagy valakivel megnézetni, hát nem igazán vannak találtok a Google-ben (én legalábbis nem találok) olyant aminek lenne weboldala, valami leírása.

(#83237) t.imi válasza tothjozsi96 (#83225) üzenetére


t.imi
addikt

Ha valóban meg van a kiszemelt áldozat, beviszed egy márkaszervizbe. Én 25-e fizettem, volt "hivatalos" papírom. Azzal visszamentem a dílerhez és alkudtam.
Ha b+ van, könnyebb bizonyítani bármit.
Nem K.R mindenhez is értünk márkafüggetlen szervíze által kiadott sajtpapirt tartasz a kezedben.

(#83238) tothjozsi96 válasza t.imi (#83237) üzenetére


tothjozsi96
addikt

Felhívtam 3 Renault szervizt, kettő az kapufa, fel sem veszik. Az egyik felvette (nem mondok nevet), "hónap végére tudok időpontot adni, jó lesz?".

Mondtam a srácnak hogy vigyük el az Avalon-ba, azt mondta oda nem szeretné mert ott minden hülyeséget kitalálnak. Mondtam hogy tisztában vagyok azzal hogy nem új autó, de oda van időpont. Mondta hogy inkább márkaszervízbe, de oda ne.

Akkor, hova vigyem? :W

(#83239) Gombinyó válasza tothjozsi96 (#83238) üzenetére


Gombinyó
őstag

Vidéken van az autó?

(#83240) polonic válasza tothjozsi96 (#83238) üzenetére


polonic
félisten

Ha valaki azt mondja, hogy x helyre ne vigyétek, mert ott minden hülyeséget kitalálnak.
Akkor ott valami turpisság lehet. Aki nem árul zsákbamacskát, annak nincs mitől tartania.

Hova vigyed? A pénzed vidd máshova. :)

(#83241) tothjozsi96 válasza Gombinyó (#83239) üzenetére


tothjozsi96
addikt

Pest. A topikgazda urat próbáltam fűzni, eddig nem sok sikerrel.

(#83242) tothjozsi96 válasza polonic (#83240) üzenetére


tothjozsi96
addikt

Végülis igen. De azt mondta hogy Renault márkaszervizbe mehet nyugodtan. Csak ugye nem találok olyant ahol a jövő hétre lenne még időpont. Szóval az Avalonra amit mondott, hát passz, szerintem ő úgy van vele hogy nem a korához képest mérik fel hanem mint egy új autó. Nyilván vannak kopóalkatrészek stb, de most leírnak oda 10 kis apróságot, ami teszem azt 70-80 ezer munkával együtt és elkezdesz alkudozni emiatt, az neki nem jó. Passz.
Képek alapján hibátln az autó, ügyfélkapun lekérdeztem, kilométeróra stimmel, minden jónak tűnik. Amit mond az is korrekt, én szerintem is jobb lenne márkaszervizbe ahol ismerik is az autót. Korából adódóan biztos lehetne rajta cserélni dolgokat, de én is tisztába vagyok azzal hogy használt és nem új.

(#83243) Gombinyó válasza tothjozsi96 (#83241) üzenetére


Gombinyó
őstag

Pedig pont őt akartam ajánlani :))

(#83244) ρσгτσ válasza tothjozsi96 (#83238) üzenetére


ρσгτσ
őstag

Francia Autótechnika Kft. Zuglóban? Nem tudom melyik részén lakik az eladó a IV -ben, de az szomszédos kerület.

A fentiekből arra tippelek, hogy az eladó behatárolja a területet a szervizt illetően.

Nekem (/nekünk) jó tapasztalatom volt velük, de lehet másnak más a véleménye... Illetve nem tudom csinálnak -e ilyen jellegű bevizsgálást, és hogy állnak most munkával.

[ Szerkesztve ]

ZX Spectrum - Commodore 64

(#83245) Nordik válasza tothjozsi96 (#83242) üzenetére


Nordik
őstag

Nincs a közelben egy helyi szaki, akibe egy kis emberség is szorult? Megbeszéled vele, aztán 10 perc alatt átnézi. :U
Én biztos ezt csinálnám, egy relatív kis értékű autóra kar 10ezreket elkölteni csak azért, hogy atnezzek. Hidd el ha nagyon nem éri meg megvenni az autót, ő is észreveszi.

(#83246) LamerGyuri válasza polonic (#83240) üzenetére


LamerGyuri
senior tag

Ha nem jó a "ködzáró", én se mernék menni az Avalonba :DDD

"Egy Gyűrű mind fölött, Egy Gyűrű kegyetlen, Egy a sötétbe zár, bilincs az Egyetlen."

(#83247) tothjozsi96 válasza Gombinyó (#83243) üzenetére


tothjozsi96
addikt

Zargatom, de nem akar sikerülni a dolog.

Nordik,
Van ilyen srác aki kijön és azt mondja 40 perc míg körbenézi, helyszíni vizsgálat. 22 ezer forint. Laikusként lehet jobb kifizetni ezt az összeget. Ismerőssel megyünk fel, de olyan ismerős nincs aki így nagyon vágná a témát. Ráadásul az autó az ország másik felébe lesz, szüleimnek veszem, ott van szerelő, de nem hiszem hogy 250km-t felutazna szombat délelőtt.

(#83248) sesomaru1989


sesomaru1989
aktív tag

Az érzés, mikor rájössz, hogy a régi fényszóróról, a lökhárító tartót nem tudod leszedni, és újat kell venni... HM.... hát felbecsühetetlen....

Miért, uram miéééért, kell popszegeccsel rögzíteni ezt a két oly szép alkatrészt, miért nem ismeri a buzi francia a csavart,alátétet, anyát??? Uram miért???? :W :W :W :W :W :W

[ Szerkesztve ]

(#83249) Somatom válasza tothjozsi96 (#83247) üzenetére


Somatom
veterán

Miért ne utazna? Azt mondja a bontószökevényre, hogy rendben van, vedd meg. Később busásan megtérül neki, hiszen úgyis hozzá fogod hordani. ;]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#83250) t.imi válasza tothjozsi96 (#83238) üzenetére


t.imi
addikt

"Minden hülyeséget" kicsit erős. Pisil a porlasztócsúcs? Diag kidob egy vödör hibát?
Ha nincs semmi eltitkolva, nem mindegy hová viszi?
Én 17-be vittem, pesti úton a szervíz. Illetve "Stefi mester" Renault szervizét nem tudom mennyire illik itt leírni. Szintén a 17-ben.
Jó, pont kva messze a Tengerszem utcától.
Mexikói út- Kerepesi út = Albertirsai út 1. Renault Baumgartner. Nincs jó hírük, egy átvizsgálásra talán jók.
Renault Schiller
1142 Budapest, Tengerszem u. 59. Ott is teltház?

Átvizsgálás nekem volt jó egy óra. 10 percbe sok minden nem fér bele.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.