Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-22 11:39:34

LOGOUT.hu

Renault, topik összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#10401) FerNandor válasza rob210 (#10397) üzenetére


FerNandor
őstag

milyen vágólapon maradt micsoda? :DDD
amúgy sajnállak, mert mindig a szerencsétlen jár így, aki mondjuk 5 évente egyszer csinál egy ilyet, más folyamat 70-80-nal megy a városban és azt sicher, hogy nem kapják el...

[ Szerkesztve ]

"A shark could swim faster than me, but I could probably run faster than a shark. So in a triathlon, it would all come down to who is the better cyclist."

(#10402) Ghandi válasza rob210 (#10395) üzenetére


Ghandi
aktív tag

Hát reméljük csak ott posztolt ilyesztgetésképpen.Láttál benne kamerát?Az azért nem olyan kicsi.
Felénk (Üllő-Monor közt a Péteri leágazásnál) szinte mindig kint állnak a fakabátok,de csak ott vannak,álltalában ki se szállnak az autóból,ha már unják a banánt akkor megállítanak valakit ellenőrizni.Végül is nem baj,mert az egy veszélyes kereszteződés,amióta ott vannak a rendőrők azóta sokkal biztonságosabban lehet kikanyarodni a 4-esre.

Elmélet és gyakorlat közt nincs különbség elméletben

(#10403) Ghandi


Ghandi
aktív tag

Egyébként én is szopópályára tettem ma magam :D
Nekiálltam hifit szerelni a bociba.Erősítő,uj gyártott kalaptató,benne két nagy hangszóró,az első ajtókba uj,nagyobb hangszóró,és full bekábelozása az összes hangszórónak és az erősítőnek.
Én nem szeretek olyan "gyorsan csapjuk össze,jó lesz az" alapon dolgozni.
Szóval első,hátsó ülések ki,még jó hogy az első ülések légzsákosak és övfeszítősek,ezért kiszedhettem teljesen a biztonsági öveket is,középkonzol ki,a B oszlop és a belső küszöbtakarók teljesen le.A tápkábellel össze-vissza szoptam magam,megvágtam a kezem is vele,de mint kiderült nem is ez volt a legnehezebb az egészben.Mivel előre szettet rakok igy megy hangváltó is bele.A gyári magast használom egyenlőre,mert azt azért nem akarom most teljesen kicseréln.Na akkor meg kell keresni annak is a külön kábeljét.Ezért a műszerfal középrészét is szana szét kelett szedni.Akkor jöttem rá hogy a rádió mögött sehol sem fér el a hangválltó.....ööööööööööö
Dupla kábelozás és a hangváltó a lábnál lévő tárolórekeszben talált uj otthonra..Na meg is voltam az erősítővel,a hátsó hangszorókkal stb,stb mindennel,már csak az első ajtókba kelett volna betenni az uj hangszórókat,de sehogy sem sikerült a gyári helyre beszerelni 16centis hangszórókat.Neki álltam fából ajtópanelt készíteni,de nagyon nem egyszerű formájú kell.Sík falap nem jó,egyébként nyitott lesz az alja és sokat eltakar az ajtó oldalzsebből :(
Délelött 10órától este 19óráig csináltam,és annyit elbabráltam ezzel az ajtópanellel hogy már nem volt időm az összeszerelésre.A gyerek nagyon nyügösködött,menni kelett,remélem holnap be tudom fejezni.Ismét a Logant vezethettem! :) Hát mit ne mondjak érezni a két autó közt a külömbsékget rendesen.
Nem tudjátok hogy létezik valami ajtópanel vagy bármi amivel izlésesen be lehet tenni Megane 2 első ajtajába 16centis hangszórókat?

Elmélet és gyakorlat közt nincs különbség elméletben

(#10404) mycso válasza Ghandi (#10403) üzenetére


mycso
Topikgazda
LOGOUT blog

És a tápkábelt hogyan hoztad be a tűzfalon???

Te is valahol a kuplung pedál környékén??? Meert valai azt írta, hogy M2-ben ott lehet, nekem ott sehol nem sikerült....

A magas kicseréléséhez nem kell a műszerfalat kiszedni, óvatosba ki lehet szedni, megane klubbon volt fent képekkel róla kis okosság, de asszem már nem él a link. (viszont nekem valahol asszem megvannak a képek).

Illetve az ajtóban a hangszórócserére is azt írják, hogy még 13-asra is nehéz kicserélni, mert vagy olyan kell, amin ultrakicsi a mágnes, vagy kiemelő keret + melegítgették hőlégfúvóval a hangszóró mögötti műanyagot. Viszont arra se nagyon lehet terjeszkedni, mert akkor az ablakot akadályozza...
(közben megvan, EZ volt az, de már nem él a képek linkje... :( ) No közben meglettek a képek: [link]

M2 első ajtó kábelezése: [link] (ez hátha jól jön)

“The Night is Dark and Full of Terrors”

(#10405) rob210 válasza mycso (#10404) üzenetére


rob210
Topikgazda

:Y a kettesben ilyen kicsik a helyek?

Nekem egy kis faragással befért hátra is a 16os hangszóró.
:C

Renault power

(#10406) honeker válasza tresh (#10393) üzenetére


honeker
őstag

jutottál valamire a műszerfal cserével ? átlag fogyasztás...stb.......

http://www.youtube.com/results?search_query=honeker%40&o

(#10407) Ghandi válasza mycso (#10404) üzenetére


Ghandi
aktív tag

A kábelkötegnél nem lehet behozni!!! Vagy 2órát elszenvedtem vele de a kábelköteg gumidugóján nem tudtam áthuúzni,nem tudtam olyan erősen rárögziteni a behúzóhuzalra a kábelt,mindig lejött róla.Na meg ugye kb 12-14mm átmérőjü kábel,nem egyszerü.Aztán a müszerfal mögött tapogatózva nem messze a kábelköteg melett találtam valami bovdent vagy kemény müanyag csövet(lehet az a kuplung hidraulika csöve,aminek a gumidugója kemény müanyag,simán ki lehet húzni.Na amelett ha nem is kényelmesen,de ki tudtam dugni a kábelt,
A magasat két okból sem cseréltem ki.Egyik hogy a gyárinak is elég tűrhatő hangja van,amig nem döglik eg addig marad az,a másik ok hogy nem igazán volt kedvem ott forrasztani.Nagyon nyakatekert hely,csak kivülről látod rendesen,közben meg bent kell dolgozni....ááá marad a rédgi egyenlőre.
Én a hátsóajtóban nem is akartam hangszórt cserélni,marad ott a helyén,csak nem működik,kikötöttem.
Csináltam egy uj kalaptartót a csomira,abban szépen elfér a 2db 20centis magnat és kellő tér is van mögötte a mélyhangzás miatt.Az ajtóban a kábelokat hagyom! Abban az ajtócsatlakozóban variálni én nem akarok,csak elcseszném.Mondhat bárki bármit,igaz hogy lényeg a kábel,de annyira nem rossz a gyári sem.Ezt onnan tudom hogy az előző autómban(Dacia Logan) elöször a gyári a kábelra tettem rá az első hangszórókat,majd megfűztek azzal a hülyeséggel hogy annyit ér az egész hifi mint a legolcsóbb alkatrésze.....Én kicseréltem az összes kábelt,minőségi,szép vastagabb kábelokra,és annyi külömbség volt hogy szebbek lettek a kábelok :D
Hangzásban semmit nem lehetett észrevenni! Nagyon vájt fülönek kell lennie az embernek hogy halljion valami külömbséget,de szerintem észrevehetetlen a külömbség ha egyltalán van,pedig nem gagyi hangszórókat használok,előre egy Rainbow 16centis szett megy selyem dóm magassal és gyári hangváltóval,hátulra meg 20centis Magnat 3utas hangszórók mindezt egy 4csatornás erősítő hajtja.
Az első ajtóban végülis nem cseréltem ki a hangszórókat.Sehogy sem fér be a gyári helyre a 16centis hangszóró,fából nem sikerült szép ajtópanelt csinálni és a gyerek miatt nem volt időm ujat fabrikálni,Visszaraktam a gyárit,igaz a hangváltóra rá van kötve.
Ahogy néztem talán ha leszedem az ajtókárpitot akkor le tudom vágni róla a hangszóró védőt ami a felső részét védi és akkor talán át tudom vágni a hangszoró lyukját is.
De ezt majd csak pár hét mulva

[ Szerkesztve ]

Elmélet és gyakorlat közt nincs különbség elméletben

(#10408) mycso válasza Ghandi (#10407) üzenetére


mycso
Topikgazda
LOGOUT blog

Nekem ugye kombi van, így a kalaptartó-hangszóró bukó...

Az ajtóba én sem cseréltem, mert ekkora méretbe nem igazán sikerült olyat találnom, ami árban és tudásban is jó lenne. (egyébként asszem a pioneer-nek van olyan hangszórója, ami teljesen passzol a gyári helyre, csak az is kicsi, meg elég drága, amiért ilyen spéci a mérete.)

Egyébként szerintem a gyári szett is nagyon szépen szól és jól is szól, vannak mélyek, magasok és a közép is, relatíve hangosan is megmarad a dinamika.

Így én egy erősítő+mélyláda párost raktam csak be. Viszont a tápkábelt el kellene nekem is valahol normálisan vezetni, majd valamelyik nap megnézem.

“The Night is Dark and Full of Terrors”

(#10409) tresh válasza honeker (#10406) üzenetére


tresh
addikt

Még nem mert nem sikerült kiderítenem milyen ecu van az "újabba" rönyóba úgy néztek rám a szerelők mintha én ilyet nem kérdezhetnék azt se tudták mi van mondom jó akkor köszöntem...neten keresgélek hátha van valami infó róla ..elvileg ki lehet cserélni de a működéséhez kelleni fog szerintem a másik ecu...és akkor még ott lesz a gond hogy az az ecu a 16v he van írva szóval nem kis projektbe ástam be magam de dolgozok rajta :) Kéne valami részletes leírás az ecuról...legrosszabb eseteben 1.6 16v mocim lesz :D

(#10410) tresh válasza mycso (#10408) üzenetére


tresh
addikt

Hangtechnika terén én a 2első+csipogó+mélyláda kombinációt ajánlanám nekem is így van megoldva ha valakit érdekel akkor van valahol pár képem a kábelezésről hogy oldottam meg megane 1 nél :) Márka terén pedig kb egy 20sért Audio System hangszórókra tenném a voksom..Nekem jelenleg egy sony xplod fejem van +pio erőlködő (csak a mélyre) és gyári szett elől + sal mély saját láda de csak teszt végett mert nagy a mérete(nem oda készült)..A végső install így fog kinézni : audiosystem első szett +gyári csipogó+hertz erősítő+audiosystem saját láda+a pio erősítőm.. barátomnak is így csináltuk meg és nagyon szépen szól nem nyomja el a mély a zenét van közép és magas is nem csak a rendszámtábla leesik a helyéről kamu 1200W :D

Ha kész lesz péntekenként kint vagyok a lurdynál meg lehet majd lesni/fűlelni :D

[ Szerkesztve ]

(#10411) Ghandi válasza mycso (#10408) üzenetére


Ghandi
aktív tag

Nem isnerem a kombit,de a csomagtartónál nincsen semmilyen lefedése? Akkor egyszerüen be lehet látni a csomiba? Régebben már csináltam egy Totota Carina kombiba hátsó kalaptartót rétegelt lemezböl amibe hangszorókat raktam. 3 darabból volt,őssze lehetett hajtani és a középső részben volt a hangszoró.Az is szépen le lett kárpitozva,ugy nézett ki mintha egy darabból lenne az egész. Rendes hangszoróknak jó ha minél nagyobb zárt tér van mögötte,attól lesznek szép mélyei.Én személyszerint nem vagyok mékynyomó párti.Nejem elég amit egy rendes 20centis hangszoró kiad persze az sem kicsi,de azért másabb mint egy sub.Régen volt mélynyomóm de sokszor csak baj volt vele.Elfoglalta a csomagtartó jekentős részét,ha szállitanom kelett valamit akkor csak útban volt....áhh nekem nen kell.
Megane 2-be a hátsó ajtó szerintem zsákutca.Abban a méretben szerintem a legdrágább hangszoróval se lesz valami huha nagy mélyed.Persze egy sima 4 hangszorós rendszerhez jó lesz,de ha komolyabb mélyet akarsz akkor a hátsóajtó felejtős.
Te hogy vezetted be a tápkábelt ha nem tudtad behuzni a tűzfalon?

Elmélet és gyakorlat közt nincs különbség elméletben

(#10412) tresh válasza Ghandi (#10411) üzenetére


tresh
addikt

Egy jól meg tervezett 25 ös ládával amit azért elég kompakt elfogadható méretbe meg lehet oldani, nem fogja elfoglalni a csomagteret plusz egy gyors csatis megoldás és hibátlan...sajnos a "rendes" mélyhez kell a láda.
mycso :kombiba pedig van hely bőven én nem farigcsálnám fölöslegesen a hátsóajtókat..de ha nem akarsz szórakozni a mélynyomó kibe tételével akkor ahogy írták 4 db normális közép kat. hangszórókkal és egy jó 4 csatornás erősítővel kellemes hangzást lehet összehozni az utazás idejére ;)

[ Szerkesztve ]

(#10413) tresh


tresh
addikt

[link] dácsia 1.6 nyócszelep + merci kompresszor :D

(#10414) mycso


mycso
Topikgazda
LOGOUT blog

Ghandi & tresh: félre értettetek, nem a hátsó ajtóba akartam hangszórót cserélni, hanem az elsőben. A képek amiket linkeltem, ott a srácok az első ajtóba raktak hangszórót. És amit írtam spéci hangszórót, az az első ajtóba való.

Illetve írtam, hogy nekem igazából a gyári első szett, teljesen megfelel, így vettem egy ládát + erősítőt. Ezzel már teljesen elvagyok...

A csomagtartómon természetesen van gyári roló, viszont ez ilyen redőnyszerűen kitekerhető erősebb szövet, tehát abba nem lehet hangszórót tenni.

“The Night is Dark and Full of Terrors”

(#10415) tresh válasza mycso (#10414) üzenetére


tresh
addikt

Értem, ha van mélyláda hátul akkor egy jó hangolással tökéletes lesz az élmény :) bár azért ha nem a fej hanem egy különerőlködő hajtja az első szetteket akkor tud mutatni még újat ;)

(#10416) mycso válasza tresh (#10415) üzenetére


mycso
Topikgazda
LOGOUT blog

Tervben van előre is egy külön erősítő, viszont akkor ahhoz mindenképp lecserélném a gyári hangszórókat is, de egyelőre ahogy szól jelenleg, az nekem tökéletesen elég....erre a hangdologra majd már tényleg csak akkor költök, ha nagyon feleslegesen lesz rá pénzem.

“The Night is Dark and Full of Terrors”

(#10417) Ghandi válasza mycso (#10414) üzenetére


Ghandi
aktív tag

Értelek már okés! Hát én nagyon nem vagyok kibékülve a gyári első hangszorókkal.A magasak még elmennek,de az ajtóban lévők nekem botrányosak.Tompa bili hangja van,hangosan a mélyek torzak és elnyomják a közepet.....
Lehet csak megszoktam a Rainbow-t de "báncsa" a fülemet : D
Én álltalában rock zenét hallgatok elég hangosan és arra szerintem alkalmatlan.
Addig nen nyugszom amig be nem rakom a 16-os hangszoróimat előre!
A Loganra is azt mondták hogy előre csak 13-as rakható,na persze! ajyókárpitot leszedtem,látom hogy van lemezfelület mögötte,átvágtam a lyukat nagyobbra,a gyári hangszorórácsot átalakitottam és hozzárögzitettem az ajtókárpithoz,igy nem is látszik kivülröl semmi az egészből.

Elmélet és gyakorlat közt nincs különbség elméletben

(#10418) mycso válasza Ghandi (#10417) üzenetére


mycso
Topikgazda
LOGOUT blog

Viszont ha lehet, majd a műveletet (16cm-es hangszóró szerelése az első ajtóba), dokumentálhatnád :U

Mert, arra kíváncsi lennék én is, hogy azt hogyan lehetne oda befaragni.

“The Night is Dark and Full of Terrors”

(#10419) Ghandi válasza mycso (#10418) üzenetére


Ghandi
aktív tag

Ok fényképezni fogok! Az eddigi műveleteket is fényképeztem volna,csak otthon hagytam a digitgépet.A hátsó kalaptartó készitését fotoztam kb 2hete,max azt tudon mutatni,meg a kész beszerelt erősitőt ha most lefényképezem

Elmélet és gyakorlat közt nincs különbség elméletben

(#10420) tresh válasza mycso (#10418) üzenetére


tresh
addikt

Ha kevés a hely akkor egy házi szépen megmunkált kiemelő kerettel pl :) szerencsére a megane-omba elől akkor a hely van hogy sakkozni lehet mögötte :D amúgy általában a mélységgel szokott baj lenni 16os majdnem minden típusba befér ..csak a mágnes végett van a szivacs ezért kell okoskodni és egy dekopir+mdflap+kárpit kombóval csináltam meg a 306omon nagyon szép volt senki se mondta meg elsőre hogy nem gyári :)

(#10421) rob210


rob210
Topikgazda

Még jó. hogy az egyes megane-ban előre gyárilag 16-os megy.
Hátra meg egy kis alakítás után a 13-as helyből csináltam 16-ost:)
De ha jól megy minden nekem lesz bent egy mélynyomó is.
:R

Elől LG 16cm 2utas koax.
Hátul Hertz 16cm 2utas koax.
Kifejezetten szépen szól egy JVC KD-R302-vel hajtva.
De a mélyek azok az igazi dörmögő mélyek hiányoznak, így azt még be fogom faragni:)

Renault power

(#10422) tresh válasza rob210 (#10421) üzenetére


tresh
addikt

Ha tervezel mélyet akkor a hátsó kettő nem igazán fog kelleni mert egy térben fognak dolgozni a cuccok és "elfogja" nyomni a mély a középet hátul :)

szerk: és aktív mélyet tegyél hátra ;)

[ Szerkesztve ]

(#10423) rob210 válasza tresh (#10422) üzenetére


rob210
Topikgazda

Köszönöm, de a mély nem fogja elnyomni a 16-osokat, mert le lesz falazva és reflexnyilással a kerékjárati ívbe lesz beépítve.
Nem az első cucc lesz amit összerakok:)
:R

Renault power

(#10424) tresh válasza rob210 (#10423) üzenetére


tresh
addikt

Oké, nem tudtam hogy elfalazod :R Azért majd képeket tehetnél fel :)

Mellesleg gondolkodtam hogy kéne csinálni egy megane-os oldalat ahol ilyen "házi megoldások" vannak leírva és belinkelni ide (tudom hogy ott a megane klub ) de az nagyon halott oldal :(

(#10425) Ghandi válasza tresh (#10420) üzenetére


Ghandi
aktív tag

Sajnos ez az elő ajtópanel Megane 2-re nem igaz.Csináltam már 2-3 ajtópanelt régen,de az mind szinte sik felületre ment.Ez ives 2sikjában is.Nem mondom hogy lehetetlen,de egy dekopirral és házi eszközökkel iszonyat aprólékos munka.Neten lárni egy hifis oldalon Megane 2 ajtópanelt,de ott meghagyták a régi rácsot,azt vágták szét és épitettek rá.Én a gyári rácsot nen szabnám szét.Beleturtam a netbe rendesen,de sehol sem takáltam Megane 2-höz 16-os ajtópanelt vagy odaillő kiemelőt,ha vakaki tud ilyenről az ne tartsa vissza,vennék!!!

Elmélet és gyakorlat közt nincs különbség elméletben

(#10426) tresh válasza Ghandi (#10425) üzenetére


tresh
addikt

ebay en se találtál? :(

(#10427) mycso válasza mycso (#10414) üzenetére


mycso
Topikgazda
LOGOUT blog

Kicsit lomos, de valóban van hely mindennek...

“The Night is Dark and Full of Terrors”

(#10428) rob210 válasza mycso (#10427) üzenetére


rob210
Topikgazda

ez gondolom télen készült.:D

Renault power

(#10429) tresh válasza mycso (#10427) üzenetére


tresh
addikt

Ezért kéne nekem is kombi :C

(#10430) mycso válasza rob210 (#10428) üzenetére


mycso
Topikgazda
LOGOUT blog

Hát, ha kb. egy órája még tél volt akkor igen... :))

Azok valahogy ott maradtak a csomagtartóba, de nem zavarnak/férek tőlük, így ott marad egyelőre.

“The Night is Dark and Full of Terrors”

(#10431) tresh


tresh
addikt

(#10432) AMD Power


AMD Power
titán

Fotózzunk autót!

De csúnya belseje.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#10433) tresh válasza AMD Power (#10432) üzenetére


tresh
addikt

nem rossz az csak fehér kesztyűbe kell vezetni és fehér hugo boss öltönybe....picit kényes bár kőműves autónak elfogadnám pont belefér nyitva a létra+betonkeverő ;] :C

(#10434) AMD Power válasza tresh (#10433) üzenetére


AMD Power
titán

Nah de ez! Ez egy állat!! :C :R

Izgága lopakodó – Renault Mégane Coupé GT line

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#10435) tresh válasza AMD Power (#10434) üzenetére


tresh
addikt

Na igen hát hogy is mondjam ez már coupééé :R azért nem csak az olaszok tudnak dögös csajozós gépeket az aszfaltra tenni :))

(#10436) Nordik


Nordik
őstag

A múltkor írtam, hogy ki akarom tisztítani az EGR szelepet a Clióba.

Egyikőtök mondta, hogy a légszűrőház alatt keressem valahol, de nincs ott. :F

Hol a francba lehet? Van egyáltalán ilyen benne? Én már mindenbe kételkedem...

(#10437) AMD Power válasza tresh (#10435) üzenetére


AMD Power
titán

Brutál jó.... de nem dízelbe kéne.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#10438) tresh válasza AMD Power (#10437) üzenetére


tresh
addikt

hát annál a 130paci/320 NM -nál több nem kell szerintem :)

[ Szerkesztve ]

(#10439) AMD Power válasza tresh (#10438) üzenetére


AMD Power
titán

Nekem elég lenne ez is belőle: 1,6 16V 110LE vagy még egye fene a 2,0Tce 180LE. :K

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#10440) tresh válasza AMD Power (#10439) üzenetére


tresh
addikt

Az a baj hogy a mostani kis 1.6 8v-met is azért szeretem mert csak 75 paci de cserébe több nyomaték ezért nem cseréltem ki még az ecu-t a 90 pacisra mert a LE az "csak" végsebesség én meg annyira nem sietek ezen a jó magyarisztáni utakon így inkább a dinamikát alias NM-t preferálom :) bár nagyon csábít az 1.6 16v mert újabb moci és nagyon jó fogyik vannak vele legalább is PSA vonalon :)

(#10441) Füge007 válasza AMD Power (#10434) üzenetére


Füge007
senior tag

A TESZTMODELL LISTAÁRA: 7.495.000,- Ft

Na ez tántorítana el, ezért a pénzért prémiumkategóriás autót veszek :D

Füge

(#10442) tresh válasza Füge007 (#10441) üzenetére


tresh
addikt

Valaki megveszi majd 3 éves eladja lesz benne 60 -70ezer km és már is a feléért a tied hála mert rosszul tartják az értéküket a sok német "hude király csak az az autó végett" :U

[ Szerkesztve ]

(#10443) Füge007 válasza tresh (#10442) üzenetére


Füge007
senior tag

Na ja, ezért nem veszek én új autót, max majd ha rámszakad az OTP :D

Füge

(#10444) tresh válasza Füge007 (#10443) üzenetére


tresh
addikt

Na evvel én is így vagyok de ez jelenleg nem fenyeget :B

(#10445) AMD Power válasza Füge007 (#10441) üzenetére


AMD Power
titán

Ennyiért mondjuk tényleg sok. Bár ha megnézed egy 1.6 TSI Golf VI is ilyen árban van valami normálisabb felszereltséggel..

[ Szerkesztve ]

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#10446) Ghandi válasza tresh (#10426) üzenetére


Ghandi
aktív tag

Nen tudon hogy ebayen hogy keressem.Nen vagyok egy angoltudós,ennek a nevét meg abszolut nen tudom.

Elmélet és gyakorlat közt nincs különbség elméletben

(#10447) vallas válasza Nordik (#10436) üzenetére


vallas
senior tag

Szia!

nem alatta van, hanem mögötte a tűzfal felé, csak le kell szedni hogy hozzá férj.

ugye disel a clio?

.............IHB-MBM............. Let's Go MAVS!

(#10448) tresh válasza Ghandi (#10446) üzenetére


tresh
addikt

univerzális kiemelőkeretet találtam már de az csak 130-as :(

(#10449) Füge007 válasza AMD Power (#10445) üzenetére


Füge007
senior tag

Az lehet, de nem veszek új autót, eddig sem volt új kocsim, ezután meg főleg nem. 2 évesen akkorát esik az ára, és ha rászánom magam, akkor vidéki gondos gazdától mindig tudok venni jó áron verdát. Elmegyek, és már az eladó környezete sokat elárul, elviszem egy teljes állapotfelmérésre, leellenőrzik a biztosítós múltját, ha minden ok megvásárolom. Igaz ez macerásabb történet, mint egy újat venni, de milliókkal olcsóbban hozzájutok a kiszemelt kocsihoz.

Füge

(#10450) tresh válasza Füge007 (#10449) üzenetére


tresh
addikt

Nem macerás ez inkább csak ész szerű döntés :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.