Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:54:46

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#14401) Ati1979 válasza adammkaa (#14399) üzenetére


Ati1979
veterán

Kicsit, talán! :DDD

Annyiért az nagyon jó vétel...

(#14402) #71562240 válasza truefx (#14398) üzenetére


#71562240
törölt tag

Miután a témaösszefoglalót elolvastad, írd meg, hogy miért nem elégít ki az ottani ajánlat, miért és miben akarsz mást.

(#14403) contaxg válasza adammkaa (#14399) üzenetére


contaxg
veterán

Jó lesz 30k-nak is és amazon.com árakon nincs Áfa. Így itthon egy 40k-ás árat jelentene...kis szervezéssel szerintem ez sem megoldhatatlan és máris nem akkor a különbség és a posta sincs ingyen az USA-ból

[ Szerkesztve ]

A jó zenehallgatáshoz nem feltétlen kell minőség. Az egy intellektuális kaland, amit mindenki a saját szintjén élhet meg. A hifi egy eszköz ami ezt az élményt fokozza, de nem feltétlen szükséges hozzá.

(#14404) adammkaa válasza contaxg (#14403) üzenetére


adammkaa
senior tag

Na ezt jó tudni, még sosem rendeltem amazon-ról látszik. De nem is akarok mindent itthon akarok beszerezni ha tudom.

Nexus 5 Black

(#14406) polberto


polberto
tag

Sziasztok, fejhallgatot szeretnék venni tv-zéshez, 10-15K-ig, az Audio-Technica ATH M20 és a Shure SRH 240-et néztem ki. Elég nagy fülem van szerintetek melyik a kényelmesebb a kettő közül? Esetleg más típusok? Föleg a kényelem számit.
Köszönettel:polberto.

(#14407) Audison


Audison
senior tag

Bocs az offért, de ez attyaaaisteen... :Y [link]

[ Szerkesztve ]

(#14408) #71562240 válasza polberto (#14406) üzenetére


#71562240
törölt tag

Szerintem általában az M20 kényelmesebb. Az SRH-240 azonban tetemesen jobban szól.
Például Creative Aurvana Live!, elég kényelmes, és mellékesen még jól is szól, gondolom ez nem zavarna tévézés közben sem. :D

(#14409) Ati1979 válasza Audison (#14407) üzenetére


Ati1979
veterán

Meg van bocsátva! :)

(#14410) contaxg válasza Audison (#14407) üzenetére


contaxg
veterán

Bill Withers eredetije de akár az Al Jarreau feldolgozása is jobb ennél.
Vagy nem ez volt a kérdés?? :D

A jó zenehallgatáshoz nem feltétlen kell minőség. Az egy intellektuális kaland, amit mindenki a saját szintjén élhet meg. A hifi egy eszköz ami ezt az élményt fokozza, de nem feltétlen szükséges hozzá.

(#14411) Audison válasza contaxg (#14410) üzenetére


Audison
senior tag

Nem. :DDD

Én magára a látványra gondoltam. :)) Meghallgatnám... :)

(#14412) polberto válasza #71562240 (#14408) üzenetére


polberto
tag

Tényleg elég méretes fejhallgató, már csak valahol keresnem 1-et.

(#14413) contaxg válasza Audison (#14411) üzenetére


contaxg
veterán

..én is ;)

A jó zenehallgatáshoz nem feltétlen kell minőség. Az egy intellektuális kaland, amit mindenki a saját szintjén élhet meg. A hifi egy eszköz ami ezt az élményt fokozza, de nem feltétlen szükséges hozzá.

(#14414) buci30


buci30
addikt

Sziasztok

Van egy monster beats fejhallgató.
Edzéshez szeretném használni eddig egy Samu S4-re kötöttem rá de nem igazán tetszett a hang amit produkált így szeretném kérdezni ,hogy milyen MP3 lejátszó felelne meg neki amivel szépen szól?
Edzéshez lenne így pici könnyű MP3 az jó lenne azért, de persze a minőségi zene a lényeg.
:R

iPhone 11 pro max, iPad Air2, Macbook pro, Apple Watch 44mm, Apple Airpods pro

(#14415) Bodz válasza buci30 (#14414) üzenetére


Bodz
Topikgazda

Szia!

Nem az S4 a hibás. A Beats hangján nem segít semmi. Add el gyorsan és vegyél egy normális fejhallgatót. :)

[ Szerkesztve ]

(#14416) vzsryl válasza buci30 (#14414) üzenetére


vzsryl
nagyúr

Szia!

Nem a telefon volt a szűk keresztmetszet.

Ennél finomabban nem tudom kifejezni magam...

megprobaltam alairni, de a tollam nem fogja a monitort:/𝔹𝕒𝕔𝕜 𝕋𝕠 𝕃𝕚𝕗𝕖

(#14417) buci30


buci30
addikt

Értem akkor mi az ami kihozná a benne rejlő tudást? (semmi gondolom ezek után:) ) de még is?

iPhone 11 pro max, iPad Air2, Macbook pro, Apple Watch 44mm, Apple Airpods pro

(#14418) DEJVID válasza buci30 (#14417) üzenetére


DEJVID
őstag

Félre érted. Egy rakat szar a fejhallgató.

(#14419) matyi012345 válasza buci30 (#14417) üzenetére


matyi012345
őstag

Milyen zenét hallgatsz? Mennyit szánsz rá? Milyen karaktert keresel? Sok mély kell vagy inkább kiegyenlítettség? Ha ezeket megválaszolod akkor könnyebb ajánlani.

(#14420) buci30 válasza matyi012345 (#14419) üzenetére


buci30
addikt

Eladni már nem tudom és nem is akarom :(

Zene minden féle ami jó kondihoz rock is meg tuci tuxi is :P
Inkább kiegyenlítettség ha így gondolod. Nem kell full baszus "szépen" szóljon.

iPhone 11 pro max, iPad Air2, Macbook pro, Apple Watch 44mm, Apple Airpods pro

(#14421) adammkaa válasza buci30 (#14414) üzenetére


adammkaa
senior tag

Gondolom nem véletlenül vettél beats et a mélyorientáltsága miatt. Ami hasonlóan mély orientált fejes, de sokkal jobb minőség és hang: D1100, ATH-M50 45K körül kaphatóak.

"Inkább kiegyenlítettség ha így gondolod" Érdemes volt akkor beats et venned, az nem arról szól :(

Egyébként s4 ben elég sz@r dac van vegyél egy sansa clip+ lejátszót annál jobban nem igen találni, max a 40K kategóriában, ez pedig 12-13K környékén van.

[ Szerkesztve ]

Nexus 5 Black

(#14422) buci30 válasza adammkaa (#14421) üzenetére


buci30
addikt

Igen azért vettem de nem torzított mély vagy ami kiszakítja a dobhártyát :P
Tehát olyan MP3 lejátszó kéne ami kihozza előle a maxot minőségbe amit lehet úgy értem.

sansa clip+ aham :)

[ Szerkesztve ]

iPhone 11 pro max, iPad Air2, Macbook pro, Apple Watch 44mm, Apple Airpods pro

(#14423) DEJVID válasza buci30 (#14422) üzenetére


DEJVID
őstag

(#14424) schawo válasza buci30 (#14420) üzenetére


schawo
titán

Vehetsz hozzá egy mp3 játszót. Sandisk Sansa Clip+ vagy Clip Zip a javaslatom. Kicsi és jól szól. Csodákat viszont nem fog tenni a Beats-szel, ahogy semmi sem. Megveheted a legjobb lejátszókat többszázezer forintért, de a fülesen az sem fog segíteni. De a kis Clip-ek legalább a többi problémádat (méret) orvosolják.

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#14425) buci30 válasza schawo (#14424) üzenetére


buci30
addikt

okés THX! mindenkinek! :)

iPhone 11 pro max, iPad Air2, Macbook pro, Apple Watch 44mm, Apple Airpods pro

(#14426) matyi012345 válasza buci30 (#14425) üzenetére


matyi012345
őstag

Sansa clip+

7eft körül van, jó a hangja.

(#14427) PofaJenö válasza adammkaa (#14382) üzenetére


PofaJenö
senior tag

;) [link]

Lumia 820 --> Huawei P9 lite --> Samsung Galaxy S 9 --> Sony Xperia 5II --> Samsung Galaxy S 10e. --> Samsung Galaxy S 22.

(#14428) zOzOO


zOzOO
tag

Segítséget kérek!

Olyan mikrofonos fejhallgatót szeretnék venni, amin egy végen van integrálva a speaker és a mikrofon, nem külön dugóval (Lenovo G580-hoz kell, mert azon csak egy ilyen csatlakozóhely van).

Tudna valaki ajánlani valami most is kapható terméket?

Köszönöm.

Inveniam viam aut faciam ("I will either find a way or I shall make one.")

(#14429) Bodz válasza zOzOO (#14428) üzenetére


Bodz
Topikgazda

Mennyit szánsz a dologra? Egyébként miért nem jó egy sima fejhallgató + a noti beépített mikrofonja? :)

[ Szerkesztve ]

(#14430) adammkaa válasza PofaJenö (#14427) üzenetére


adammkaa
senior tag

Köszönöm szépen hogy felajánlottad , de schawo-val már le van beszélve 2 fejhallgató, és az egyik a 840 közülük.

Nexus 5 Black

(#14431) zOzOO válasza Bodz (#14429) üzenetére


zOzOO
tag

5-10k között, és játékhoz kellene, a beépített mikrofon nem olyan jófajta, mint reméltem...

Inveniam viam aut faciam ("I will either find a way or I shall make one.")

(#14432) dudika10 válasza zOzOO (#14431) üzenetére


dudika10
veterán

Fejhallgatóknál egyelőre csak a hordozhatónak szánt eszközök közt terjedt el ez a csatlakozó.
Így hirtelen 10k alatt egyetlen modellnél se rémlik, nem lesz könnyű dolgod ha ilyet keresel.

Ugyanakkor bármelyik headsetet át lehet így alakítani, ami természetesen a garancia elvesztésével jár.

Prodipe Pro 5 aktiv hangfalpar elado.

(#14433) schawo válasza dudika10 (#14432) üzenetére


schawo
titán

Vagy lehet készíteni hozzá átalakítót, ami drágább, de nem jár garivesztéssel :)

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#14434) dudika10 válasza schawo (#14433) üzenetére


dudika10
veterán

Csak sokkal több macera. :)
Van készen is, csak amihez eddig szerencsém volt, az nem bírna ki 1 évet laptop mellett. Elég vékonyka zsinórokat használnak sajnos általában...

Prodipe Pro 5 aktiv hangfalpar elado.

(#14435) Ati1979 válasza buci30 (#14417) üzenetére


Ati1979
veterán

Olyan, hogy benne lévő tudás nem létezik.

Az egy használhatatlan szar. Ha több milliós rendszerre kötöd akkor is szarul fog szólni.

Beats = kuka

(#14436) contaxg


contaxg
veterán

MediaMarkt.hu :Y

A jó zenehallgatáshoz nem feltétlen kell minőség. Az egy intellektuális kaland, amit mindenki a saját szintjén élhet meg. A hifi egy eszköz ami ezt az élményt fokozza, de nem feltétlen szükséges hozzá.

(#14437) schawo válasza contaxg (#14436) üzenetére


schawo
titán

Igen, határozottan megtámadták a piacot.

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#14438) vzsryl válasza schawo (#14437) üzenetére


vzsryl
nagyúr

Igazad van az ironizálással. Ezenkívül valóban elég gyengusz a felhozatal. A K550 még szintén egész korrekt áron van, de a HD600 és Q701 kicsit elszállt, főleg az utóbbi.

megprobaltam alairni, de a tollam nem fogja a monitort:/𝔹𝕒𝕔𝕜 𝕋𝕠 𝕃𝕚𝕗𝕖

(#14439) contaxg válasza schawo (#14437) üzenetére


contaxg
veterán

Szerintem ez csak a jó napot kívánok volt! :)
Majd akcióznak ha akarnak. ;)
A K550 szerintem is elég tűrhető áron van.

A jó zenehallgatáshoz nem feltétlen kell minőség. Az egy intellektuális kaland, amit mindenki a saját szintjén élhet meg. A hifi egy eszköz ami ezt az élményt fokozza, de nem feltétlen szükséges hozzá.

(#14440) zooltan93


zooltan93
csendes tag

Üdv!

8-12 ezer forintért akarok venni egy fejhallgatót otthoni használatra, leginkább az esti filmnézéseimhez, ritkábban zenehallgatásra, hogy azzal ne zavarjam a többieket.

Előre is köszönöm a segítséget!

(#14441) adammkaa válasza zooltan93 (#14440) üzenetére


adammkaa
senior tag

Szerintem superlux lesz a fejhallgatód, de a mesterek majd segítenek. Az első hozzászólásban vannak az ajánlottak.

[ Szerkesztve ]

Nexus 5 Black

(#14442) Blackhole13


Blackhole13
senior tag

Sikerült megoldani a Seni HD250 II táplálását, most már teljesen megértem Ádám áradozását róla. Valószínűleg zártban csak 6 jegyű ősszegért kapható hasonló. Komolyzenéhez elképesztő, de rockhoz is tökéletes, hatalmas a tere, nagyon részletes. K501-hez tudnám talán hasonlítani, de jóval mélyebbre megy, nem is értem miért nem gyártják még mindig.

(#14443) schawo válasza Blackhole13 (#14442) üzenetére


schawo
titán

Valószínűleg zártban csak 6 jegyű ősszegért kapható hasonló.
Ezzel azért erősen vitatkoznék. Jó, jó, de csak a maga keretei között.

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#14444) Blackhole13 válasza schawo (#14443) üzenetére


Blackhole13
senior tag

Rendben, lehet, kicsit elfogult vagyok.
Te, mint sokat hallott, mit mondanál konkurenciának?

(#14445) schawo válasza Blackhole13 (#14444) üzenetére


schawo
titán

Nehéz kérdés. Privát véleményem szerint a magas tartomány minősége (enyhe torzítás) miatt nem fér be a százezres kategóriába. A mai Sennheiserek közül az Amperior sokkal jobb nála. Nagyon hasonló karakter, de a HD250-II hibája nélkül.

[ Szerkesztve ]

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#14446) adammkaa válasza schawo (#14445) üzenetére


adammkaa
senior tag

Jól gondolom hogy az Amperior a HD 25-1 II nek az újabb változata, jobb hanggal?

Nexus 5 Black

(#14447) adammkaa válasza schawo (#14445) üzenetére


adammkaa
senior tag

Ahhoz képest hogy megnéztem árgépen az árát és mindenhol 90K a MM elég jó áron adja [link] :Y A kérdés vajon arra is 2 év sennheiser garancia van?

[ Szerkesztve ]

Nexus 5 Black

(#14448) jonnyjoker01


jonnyjoker01
veterán

Sziasztok!
Most döglött meg a fülhallgatóm, ez már a sokadik, így úgy gondoltam áttállok a fejhallgatóra. Nézelődtem az #1 hsz-ben, és megakadt a szemem a maxell retro dj-n, amiről egy logoutos tesztet is olvastam, és nagyon dícsérte a csávó az ára ellenére. Nincs sok pénzem most a zenés élményeim kielégítésére, így megkérdezném, ebben az 5k-s árkategóriában elfogadható-e ez a maxell. Igazából mindenes vagyok, az elektronikustól a klassikusig mindent szeretek, de általában elektronikust hallgatok. Persze filmet is ezzel néznék meg ezzel játszanák. Szóval egy ilyen mindenes felhasználásra jó választás ez? Bocs, hogy hosszú lett és köszi a válaszokat előre!

Üdv. Johnny

(#14449) guppy válasza jonnyjoker01 (#14448) üzenetére


guppy
őstag

Igen, ebben az árkategóriában kiemelkedő teljesítmény nyújt.

(#14450) jonnyjoker01 válasza guppy (#14449) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

Köszönöm, még a minőségéről kérdeznék: mennyi az átlagos élettartama?

Üdv. Johnny

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.