Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:51:26

LOGOUT.hu

Mindent a robogókról / kis motorokról topik
Első hozzászólás előtt olvasd át a téma összefoglalót!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#630) Josh válasza ReDPiTTY (#629) üzenetére


Josh
tag

Találtam róla egy kis leírást, meg a ditech motorról. Ha végig csutka gázon mész vele, akkor is csak 2 litert fogyaszt? Van egy olyan csomagtartó dobozom, de ennek a hátulján nem látok rendes csomagtartót, erre nem is lehet elvileg feltenni sehogy? Tényleg ezekbe a mocikba már számítógép vezérli a befecskendezést, Mekkora a csomagtartója és a kesztyűtartója? Ezeket a mocikat nem lehet olcsóbban megvenni, ha külföldről hozzák be? A tiednek mindenféle tunning nélkül mennyi a végsebessége? Lehet vele gyorsan kanyarodni? Van rajta berúgókar, vagy csak önindítós? Azt olvastam, hogy a lámpabúrák könnyen beáznak, és emiatt rossz a világítás. Elöl ennek hány lámpája van? Van benne reflektor, vagy lehet bele utólag szerelni? Na ez egy hülye kérdés lesz: a Gilera Runnereken van fűtés, ezen van? Egy teli tankkal kb. hány kilómétert tudsz vele megtenni (Ilyen üzemanyag árak mellett érdemes bespájzolni.) Milyen gyorsan melegszik fel a motor üzemi hőmérsékletre? Lehet ezeket olyan színekbe is kapni, ami nem ilyen hívalkodó? (Ha ilyen drága motorom lenne, nagyon féltenél és a világ elől is eldugnám, nehogy valakinek megtetszen) Ezeket mennyire lehet otthon szerelgetni? (Gyertyacsere, üzemanyagszűrő csere, stb) Tudnál még több állásból képet feltenni? A tiedbe mennyi kilóméter van? Nem zörög még rajta a burkolat, meg ilyesmi? Ennek ékszíj, lánc, vagy direkt hajtása van? Az úthibákat mennyire nyeli el? Kényes a motor a jó minőségű üzemanyagra? Van egy kis megtakarított pénzem, és ez egy hirtelen jött ötlet, hogy motort szeretnék, ezért kérdezősködöm ennyit. Köszi a válaszokat. :)

Az én generációm már nem drogozik. Direktbe stimulálják az agyhullámokat.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.