Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:51:26

LOGOUT.hu

Mindent a robogókról / kis motorokról topik
Első hozzászólás előtt olvasd át a téma összefoglalót!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1801) ReDPiTTY


ReDPiTTY
tag

egy kis finomság minden robogófan-nak
[link]

Einstein nagy igazsága: "Csak két dolog végtelen: a világegyetem és az emberi hülyeség.De a világegyetemben nem vagyok olyan biztos.”

(#1802) GodHeart válasza ReDPiTTY (#1801) üzenetére


GodHeart
senior tag

Bad Request :D :U

(#1803) ReDPiTTY


ReDPiTTY
tag

[link]

javítva!

Einstein nagy igazsága: "Csak két dolog végtelen: a világegyetem és az emberi hülyeség.De a világegyetemben nem vagyok olyan biztos.”

(#1804) GodHeart válasza ReDPiTTY (#1803) üzenetére


GodHeart
senior tag

ja közben rájöttem ám, hogy hol cseszted el a linkelést :D
a videó.. háát.. elfoadnám a robit :D

(#1805) ReDPiTTY válasza GodHeart (#1804) üzenetére


ReDPiTTY
tag

remegett a kezem :)

Einstein nagy igazsága: "Csak két dolog végtelen: a világegyetem és az emberi hülyeség.De a világegyetemben nem vagyok olyan biztos.”

(#1806) bagesz


bagesz
csendes tag

na végre letekertem az aprilia gulliverrel 100km-t,teligázzal.megmértem a fogyasztást,3.45l-t evettmeg a 115kg-om alatt.a kipufogó fojtás még benne van,a variot nem néztem,de igy is60-65-el tudtam menni.késöbb egy kiméletesebb üzemmodot is kiakarok probálni.

[Szerkesztve]

(#1807) Tigi


Tigi
őstag

Sziasztok

Na, én meg eladtam a Typhoon-t.
Most pedig 1 olyan robit akarok venni amit először kellett volna, valami gazdaságosat és ami a legfontosabb újat.
Sokkat nézegettem a topicot és vtechun megelégedésére alapozva megnézem azt a Kymco-t és adok neki 1 esélyt.
De ha van valakinek alternatívája mind árban mind pedig specifikációban azt szívasan fogadom.

Azt mondtam, hogy ne fütyülj!!!

(#1808) Topiccsendőr válasza a.t.t.i. (#1800) üzenetére


Topiccsendőr
addikt

Ha megy 70-80-at akkor nem hiszem, hogy van bármilyen fojtás. Hacsak a ''furulyát'' annak nem vesszük a széria csőben.

Nem menekülsz a csendőrség elől.

(#1809) Topiccsendőr válasza bagesz (#1806) üzenetére


Topiccsendőr
addikt

Érdekes módon eddig nekem az Aprilia Area 51 evett a legkevesebbet, 4l/100 persze azért húztam neki én is. El sem hittem, hogy ennyi, amikor az Area 104kg a Yamaha Jog meg maximum 70kg és simán befalta a 4-5-öt.. Annyit meg nem híztam azóta.

Nem menekülsz a csendőrség elől.

(#1810) bagesz válasza Topiccsendőr (#1809) üzenetére


bagesz
csendes tag

akkor megvagyok elégedve.az öregemnek van egy hond dio-ja,sohasem mérte hogy mennyit eszik,csak annyit szokott mondani,-na már megint mehetek tankolni,majd kimérem egyszer azt is.van egy 1980-as vespám 4-ebességes 50cm3-es 85-ös végsebességgel,igazi vas.annak az átlag fogyasztása volt 4l.ezek szerint meg lehetek elégedve a gulliverrel.

(#1811) Topiccsendőr válasza bagesz (#1810) üzenetére


Topiccsendőr
addikt

Simán jó az a fogyasztás csőgázzal.

Nem menekülsz a csendőrség elől.

(#1812) fradi81


fradi81
veterán

Na megvan az új SR. Király a hangja meg minden. 2 dolog van ami zavar. A tükröt nem lehet úgy állítani hogy rendesen lássak mindent, főleg a jobb oldali ilyen.
Csak a jobb oldali lámpa ég, ha bekapcsolom a távolságit akkor meg csak a bal. :F

moto g72, Ninebot d28e

(#1813) etnies válasza fradi81 (#1812) üzenetére


etnies
senior tag

Az teljesen rendben van, a ket lampas motoroknal altalaban ez a helyzet, sokszor nagymotoroknal is.
Nem mindig, de altalaban.
Azt mondjak az okosok azert, hogy ne zavard ossze az autosokat, de szerintem inkabb az aksival van osszefuggesben.
Jobb egy harmic wattos vagy a ket tizenotos?

"önmagam hite vagyok magamban"

(#1814) etnies válasza Tigi (#1807) üzenetére


etnies
senior tag

Ha gazdasagos, akkor egyertelmuen negy utemu, bar szokatlan lesz szerintem a nyomatek es a loero a Typhoon utan.
Igazabol ket alternativa:
-Kymco agility
-Piaggio Zip 4t

Kb otven az arres a Kymco javara, tobbi izles dolga.

"önmagam hite vagyok magamban"

(#1815) fradi81 válasza etnies (#1813) üzenetére


fradi81
veterán

Hát jó, de a keeway ebből a szempontból jobb volt, már amikor nem fulladt tőle le :D

moto g72, Ninebot d28e

(#1816) Tigi válasza etnies (#1814) üzenetére


Tigi
őstag

Hát megmondom őszintén a Typhoon-ban nem éreztem azt a bődületes erőt :D
Az Agility szerintem nagyobb mint a Zip, eleve a kerekei nagyobbak.
Ja most jut eszembe, hogy ma voltam megnézni az Agility-t és nagyon tetszik és én még azt mondtam, hogy csúnya :)
Kezdem intézni a hitelt, akarom a mocit. :D

Azt mondtam, hogy ne fütyülj!!!

(#1817) etnies válasza Tigi (#1816) üzenetére


etnies
senior tag

Azert javasolnek egy probakort, mert ha a typhoonban nem erezted az erot, akkor vagy az volt gyenge peldany, vagy te nagymotorrol ultel ra :)

"önmagam hite vagyok magamban"

(#1818) Tigi válasza etnies (#1817) üzenetére


Tigi
őstag

Hali

Megmondom őszintén, hogy a Typhoon volt a 2. motor az életemben, az első 1 Simson Enduro volt 11 éve :DD
Engem nemérdekel, hogy gyorsuljon mint állat, 1 a lényeg, hogy A pontból B pontba elvigyen kis fogyival.

Azt mondtam, hogy ne fütyülj!!!

(#1819) Topiccsendőr


Topiccsendőr
addikt

Négy ütemmel kapcsolatban a Honda Zoomerre vagy Ruckusra vagyok kíváncsi, de sehol nem lehet kapni használt példányt nálunk. 4T közül ez az ami még okés, illetve a Sachs MadAss. Persze egyikből sincs használt. Vagy lehet, hogy velem van probléma?

Nem menekülsz a csendőrség elől.

(#1820) vtechun válasza Tigi (#1818) üzenetére


vtechun
veterán

Elvisz, es főleg ha van benne hosszú táv is, mert akkor pedig egyenesen kurv@ jól fogyaszt, nekem volt olyan 200 km amikor mentem belole 100 km-t hosszu tavra, akkor az átlagfogyi 1,8 liter volt. Rákereshetsz ebben a forumban is az agility szora megfigyelheted, hogy mer eleg regota erdeklodom a moci irant, olvasgattam is tapasztalatokat mas forumokon is. pl. [link] es rosszat meg nem nagyon hallottam rola. Hangja se rossz :) Jelenlegi alairasomban is a motorrol irok :) Gondolkoztam en is , hogy lehet a Piagio kellene, de dragabb es sokkal kisebb, kereke is. Az kétségtelen, hogy nagyobb név, de a Kymco se olyan gagyi, mint amilyennek hinnék sokan :) Tökéletesen meg vagyok vele elégedve :)

(#1821) Tigi válasza vtechun (#1820) üzenetére


Tigi
őstag

A kocsit akarom kiváltani vele jó időben és ha tényleg jól fogyaszt akkor még az ára is hamar visszajöhet.
Napi kb. 40 km-t közlekedek a munkahelyemre és vissza.

Azt mondtam, hogy ne fütyülj!!!

(#1822) Topiccsendőr válasza vtechun (#1820) üzenetére


Topiccsendőr
addikt

kevesebb, mint 1000 kilóméternél, még jó, hogy meg vagy vele elégedve... :)
Ha tízszer ennyi után ugyanezt kijelented, akkor okés.

Nem menekülsz a csendőrség elől.

(#1823) vtechun válasza Topiccsendőr (#1822) üzenetére


vtechun
veterán

reméljük. De ismétlem kb. 1 éve nézegetem fórumokon. Vannak olyan robogok amik 1000 km-t sem birjak ki hiba nelkul. Szeretném ha 20 000 km-ig semmi komolyabb baja nem lenne. kb. annyit mentem a 18 éves Honda Aero robogommal is hiba nelkul (csak olajjal és benzinnel, mindenféle karbantartás nélkül.), pedig az mar igencsak hasznalt volt mikor hozzam kerult :)

(#1824) fradi81


fradi81
veterán

Jó ez sz új SR, de a tükrét nem lehet előre-hátra dönteni, csak két irányban mozgatható,
így nem látom csak a földet, kicsit gáz.

moto g72, Ninebot d28e

(#1825) zetorg


zetorg
aktív tag

nincs valakinek eladó szivatója delorto karbihoz?

[Szerkesztve]

(#1826) a.t.t.i. válasza zetorg (#1825) üzenetére


a.t.t.i.
senior tag

Yamaha aerox matricaszettről kép valakinek?

(#1827) Topiccsendőr válasza a.t.t.i. (#1826) üzenetére


Topiccsendőr
addikt

Képem nincs, de asszem nekem megvan kivágáshoz előkészítve, cdr-ben.

Nem menekülsz a csendőrség elől.

(#1828) a.t.t.i. válasza Topiccsendőr (#1827) üzenetére


a.t.t.i.
senior tag

El tudnád küldeni?azt milyen progival lehet olvasni,vagy a matrica kivágó tudja majd értelmezni?atti4@freemail.hu

köszi

(#1829) a.t.t.i. válasza Topiccsendőr (#1827) üzenetére


a.t.t.i.
senior tag

Tökéletes lenne :C

(#1830) Topiccsendőr válasza a.t.t.i. (#1829) üzenetére


Topiccsendőr
addikt

Corel Draw-ban tudod megnyitni, de igazából nekem van egy csomó évjáratból, össze-vissza, szóval sokáig fog tartani, amíg megtalálom. Nem ígérem holnapra. Mit akarsz vele kezdeni egyébként, mert úgy küldöm el, olyan formátumban. A legjobb lenne, ha az évjáratot is megmondanád.

Nem menekülsz a csendőrség elől.

(#1831) a.t.t.i. válasza Topiccsendőr (#1830) üzenetére


a.t.t.i.
senior tag

Jó a cdr formátum.szeretném kivágatni valakivel.2001 aeroxom van,az aeroxR es szett tetszik,de nagyon örülnék ha elküldenéd ami van aeroxhoz.Alsó nagy yamaha felirat,sárvédőn kicsi yamaha,a ''szélterelőn''elől kétoldalt,az ülésmögötti idomon is 2 oldalt.

(#1832) Topiccsendőr válasza a.t.t.i. (#1831) üzenetére


Topiccsendőr
addikt

Viszont nem méretarányosak a cuccok, illetve nincsenek szétbontva a különböző színű fóliákra, csak körbe vannak rajzolva. Szóval újra kell majd méretezni és van vele elég meló, amíg kiválasztod, hogy melyik milyen fólia. Ha ezt meg tudod csinálni... Megnézem, hogy mim van meg Aeroxból. Majd egyszercsak elküldöm. :)

Nem menekülsz a csendőrség elől.

(#1833) golyani válasza Topiccsendőr (#1832) üzenetére


golyani
addikt

vannak még ilyen cuccaid gépen amikból matricát lehet gyártani/gyártatni...
nme gyári hanme pl nekem Pireli kéne mert olyan gimim van, Brembo fék, Grimeca a felni... etc

(#1834) a.t.t.i. válasza Topiccsendőr (#1832) üzenetére


a.t.t.i.
senior tag

Ok,majd megnézem mit tudok vele csinálni,ilyen brembo meg ilyesmik is érdekelnek.
köszi

(#1835) Tigi


Tigi
őstag

Holnap vagy holnapután kihozom az új Agility-met.
Kiváncsi vagyok, hogy milyen lesz.

Azt mondtam, hogy ne fütyülj!!!

(#1836) etnies


etnies
senior tag

Itt az en kis dragasagom betesztelve :)
Nekem ugyanilyen van, szinre is, csak az enyemben 300 km van meg :(

[link]

"önmagam hite vagyok magamban"

(#1837) neongorack


neongorack
senior tag

Kezd jóidő lenni, én is előszedtem a ''gépet'' és kínzom ezerrel... :D
Most húsvét utánra tervezek egy Leo ZX et rá, ha minden jól alakul akkor Kedd-Szerda fele megveszem!
Athena hengeren is gondolkozok, majd eldöntöm, fogyasztás miatt necces!:(
Meg új fúvókát kell vennem, a régi már eléggé elgányult!
Aztán ha ezek a restaurálások megvannak, onnantól már nincs megállás egészen télig ;)
Mindenkinek jó robogózást!Meg benzingőzös és gumifüstös nyarat!

szerk: Jahh és valaki mondon nekem egy tuning robogós homepage-et!Előre is thX!

[Szerkesztve]

(#1838) golyani válasza neongorack (#1837) üzenetére


golyani
addikt

egumotors.hu
scooter-attack.com

(#1839) a.t.t.i.


a.t.t.i.
senior tag

Nagyon leült a totyik...

(#1840) Janesz válasza neongorack (#1837) üzenetére


Janesz
őstag

[link]
én amikor anno tuningmegszállott voltam innen indultam neki a keresgélésnek...rengeteg jó oldal volt nyitható akkor innen..házi fabrik gázlengést kiegyenlítőtől kezdve varriátortuningig minden.. :R

(#1841) etnies válasza a.t.t.i. (#1839) üzenetére


etnies
senior tag

Nincs meg igazi szezon, raadasul mostansag igen fura az idojaras.
Bar en szerencsere munkaba rotyogoval mentem tegnap, ma viszont buszozom, almos vagyok :D

"önmagam hite vagyok magamban"

(#1842) Tigi


Tigi
őstag

Most voltam lefoglalni az Agility-t, kedden megyek érte.
Ezüst színű és pofátlanul kértem ajándékba hozzá egy szép bukót :DDD
Ja és az EURO ingadozása miatt keddtől 20 pénzel drágább lesz :(

Azt mondtam, hogy ne fütyülj!!!

(#1843) etnies válasza Tigi (#1842) üzenetére


etnies
senior tag

En motorom arat is emeltek 30.000-el, de mar vagy egy honapja es nem az euro miatt.
A te motorodat se azert emelik, mert gyengult a forint, hanem azert, mert pofatlanok :D

Kb a motort kifizettek fel eve, ugyhogy nem a mostani euro aron szamolja el a konyvelojuk.

"önmagam hite vagyok magamban"

(#1844) vtechun válasza Tigi (#1842) üzenetére


vtechun
veterán

a tied még 249 ezer ft? vagy mi? Csak úgy adtak egy bukót? állat, nekem is kellessz majd vennem egyet. Enyém is ezüst amúgy :)

(#1845) GodHeart válasza Janesz (#1840) üzenetére


GodHeart
senior tag

Üdv Janesz! :)


huh.. ezek német oldalak.. én meg eléggé hadilábon állok a némettel.. bár megnyitottam az egyiket ott és szinte majdnem mindent megértettem.. de azért angolban jobb lenne! :) De kösz mindenki nevében! Mondjuk azért arra a házi varió tuningra kíváncsi lennék.. mondjuk most jelenleg örülök ha a benzinre lesz pénzem a nem tervezett főtengely csere után... :D

(#1846) Tigi válasza etnies (#1843) üzenetére


Tigi
őstag

Nekem azt mondta a srác, hogy 4 éve a választások miatt már volt 1 ilyen eset.
Azt is mondta, hogy hamár nem lesz ez a politikai herce hurca akkor vissza áll minden, a robi ára is. :)
De kit érdekel nekem még a régi áron adja mert még ez volt a régi áron készleten.

Azt mondtam, hogy ne fütyülj!!!

(#1847) Tigi válasza vtechun (#1844) üzenetére


Tigi
őstag

Igen, az enyém még 249 ezer, de részletre veszem.
Soha nem szoktam alkudozni meg ilyesmi, de most valahogy rávettem magam és mondtam, hogyha ad 1 új bukót akkor veszek 1 Agility-t és bejött :D
Tiszta rosszúl vagyok meg minden bajom van, már markolásznám a kormányt :DDD
Egyébként igaz amit a srác mondott, hogy a kötelező szervíz költségek csak olyan 4000 Ft körül vannak?

Azt mondtam, hogy ne fütyülj!!!

(#1848) vtechun válasza Tigi (#1847) üzenetére


vtechun
veterán

nem tudom. Nekem az elsőt ingyen csinálták. Remélem is , hogy nem lesz több :)

(#1849) etnies válasza vtechun (#1848) üzenetére


etnies
senior tag

???
Nincsenek kotelezo szervizek?

Nekem 1000, 5000, utana otezresevel.

"önmagam hite vagyok magamban"

(#1850) golyani válasza etnies (#1849) üzenetére


golyani
addikt

nekm 1k,6k,12k,18k,24k

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.