Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:51:26

LOGOUT.hu

Mindent a robogókról / kis motorokról topik
Első hozzászólás előtt olvasd át a téma összefoglalót!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#274) simonzé válasza Topiccsendőr (#271) üzenetére


simonzé
addikt

Van olyan moci, ami kijön 1,2-ből, de ezek nem robogók, hanem Mopedek. Pl a régi Puch, a Babetta, meg a Piaggio mopedek is ehhez közelítenek inkább, mint a 2 literhez. Dinamizmus sehol, max. 40km/h, de alig eszik valamit. Ha mégis megenné az összes naftát, még mindig tekerheted a következő kútig. :) Ezek ilyenek: [kép]
vagy ilyenek: Bővebben: link
Az én '96-os Honda Dio AF18-am megy mint az atom, főleg mióta 70-esre furattam a hengert, 40-ig kimondottan csendes (ennyivel járok általában), efölött megjön a hangja picit rezonál, és 65-70-ig megy, de ezt már nem szereti annyira. Átlag 3-3,5-öt fogyaszt, és nem igazán érdekli, hogy gyilkolom, vagy kímélem, kb. ugyanannyi a fogyasztás.
A Keeway mocikat valami ''Quingyong'' gyár készíti, a legnagyobb kínai motorgyártók egyike. Ezt úgy képzeljétek el, hogy mondjuk 3-5-10'000'000 db moci/év. Szóval nagy, na :). Ez nem tűnik el, inkább csak az európai forgalmazó a márkenévvel együtt. Alkatrész meg van hozzá, csak jó szerelőt kell találni, aki tud alternatívát.

Más: Ngabor - ne ijesztgess már a Mol cuccal! :) Nem tapasztaltam semmit , pedig már vagy 500 km-t mentem vele. Eddig jónak tűnik...

I don't fit in. I fit out.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.