Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:51:26

LOGOUT.hu

Mindent a robogókról / kis motorokról topik
Első hozzászólás előtt olvasd át a téma összefoglalót!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#212) ngabor2


ngabor2
nagyúr

No, nagynehezen szűkül a kör... vagy mégse.
Találtam egy Hyosung nevezetű márkát, ebben se néz ki rosszul az SF50 két modellje (Racing, Rally). Mivel úgy tűnik, hogy a legtöbb 50-es robogó főbb tulajdonságai nagyjából megegyeznek (2 ütem, léghűtés, elől tárcsa, hátul dobfék), ezért mást már nem is igazán keresek.
Jelenleg 2,5 versenyző van:
- Derbi Atlantis City 50 2T ~360eFt-ért. remélem azt mutatta a csóka, és nem a 4T-t mert az egy ''picivel'' húzósabb árú. Viszont szép nagy robi volt.
- Aprilia Sonic 50 akciósan 330eFt, nem tudom, jár-e mellé tesco-utalvány. Bár ha a többihez írták, ehez nem, akkor nem hiszem. Asszem hétfőm lesz egy telefonálás...
- És a fent említett Hyosung is talán, ha az árát és megbízhatóságát megtudom.
De még mindig nagyon nyitott vagyok bármire, ami ezekhez hasonló felépítésű. Hogy ez mit jelent, arra a képek válaszolnak. Segítsetek dönteni, de 400e fölé nem megyek árban.
Ja, és a fogyasztás... ugyan megy itt a vita, hogy mennyit eszik, de remélem ezek egyike se lesz kiugróan nagy étvágyú. Viszont kell mellé 2-ütemű olaj is. Addig oké, hogy az első olaj az benne van az árban (a Derbinél a bukósisak is), de utána milyet érdemes venni, vagy mit kell nagyívben kerülni? A Mol cuccáról hallottam, hogy úgy ***, ahogy van. De akkor helyette mit ajánlottok tapasztalatból?

Bár az árak általában a regisztrácis díjat is tartalmazzák, de azért megkérdezem: mi is ez? Mi alapján regisztrálják? Van-e emiatt nekem valami időbeli hátrányom, vagy tényleg csak annyi, hogy név-cím stb bediktálása, aztán spuri? Talán látszik, hogy alig várom már, hogy megvegyem az első robogómat... kissé ideges vagyok, eddig még motorizált kétkerekűm egyáltalán nem volt. És így kellene első úton kb. 40km-t lenyomni... aztán napi 2x40-et.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.