Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Monitorok  »  Milyen monitort vegyek? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 01:07:51

LOGOUT.hu

Szia!
Mielőtt kérdeznél , alábbiakkal kérlek egészítsd ki (FONTOS! LG monitoroknál a P végződés az új tápegységre utal!):

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#34765) Isual válasza schawo (#34756) üzenetére


Isual
veterán

Igazad van.

Ettől még ez a hozzáállás "a csillogós tükröződő S sorozatukat direkt figyelmen kívűl hagytam." elfogadhatatlan. Döntse el a vásárló, hogy kell-e neki glossy kijelző vagy sem. Egyoldalú ajánlás, inadekvát Dell összehasonlítással, idióta magyarázatokkal és a megfelelő vetélytársat (S2740L) - glossy ide vagy oda - meg meg sem említi, az U2412M-ről nem is beszélve, ami leginkább ajánlott lenne a 60-80k-s 24-27"-es monitort keresőknek! ("Oda jó az lg, de nem jó a dell." - itt mondjuk az érvelésed ezen része meg is bukik.) Nem korrekt. Ennyi.

(Nem értem ezt az LG tulajok részéről, hogy miért veszi mindenki személyes sértésnek a fórum arculatát és kiegyensúlyozatlanul nyomatja az LG-t csakazért is, túlkompenzálva bőven a "Dell-mizériát"... Most akkor én ajánljak mindenkinek NEC-t, mert nekem az van és k.rvára bántja a lelkemet, hogy mennyire alulreprezentáltak a gyártó termékei (amelyek túlnyomórészt jobb, átgondoltabb, minőségibb monitorok nemhogy egy LG-knél, de a legtöbb Dell konkurensnél is; az EA224-,234-,244WMi-kre célozva) - mégha jelentős felárral is forgalmazza a termékeit az ár/érték bajnok monitorokhoz képest. Gyerekes lenne, ahogy ez is az.)

[ Szerkesztve ]

Egy a lényeg, hogy egészség legyen… meg beteg

Útvonal

Fórumok  »  Monitorok  »  Milyen monitort vegyek? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.