Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-09-10 11:07:49

LOGOUT.hu

Téma összefoglalónk újra és újra megújul, reméljük, elnyeri mindenki tetszését és segít a könnyebb tájékozódásban ! :) Az alábbiakban DSLR (digitális tükörreflexes) és MILC (tükör nélküli cserélhető objektíves) fényképezőgépek vásárlásában szeretnénk tanácsot adni, figyelembe véve az aktuális piaci trendeket, felhasználói szokásokat és technológiai újításokat.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#55522) weres78


weres78
senior tag

Üdv mindenkinek!

Nikon D7200-ról szeretnék váltani, felfelé. A gépet obikkal és minden mással együtt adom el amint megvan az utód.
Nem tudom merre induljak, tudom, hogy van milc, de nem tudom és nem is szeretném nagyon beleásni magam mi az (tudom az alapokat, nincs tükör, stb).
Annak idején a D7200 - at is itt ajánlottátok, és nagyon szeretem. Azt hiszem nagyjából ki is hozom már belőle amit lehet.
Szóval nincs kőbe vésve a dslr, és semmi. Kíváncsi lennék a véleményekre.
Keret a vázra 600.000. Egyelőre egy 85mm obi lesz hozzá, és majd meglátjuk merre tovább. Nikon d780-at nézegettem egyébként, de nem ástam bele magam.
Új, vagy nagyon keveset használt gépet vennék. Ha új akkor szinte biztos külföldi rendelés lesz (itthoni ár - 25-30%).
Köszönöm szépen a tippeket!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.