Hirdetés

2024. május 14., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Beviteli eszközök  »  Milyen billentyűzetet vegyek? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2019-03-15 13:37:03

LOGOUT.hu

ÖSSZEFOGLALÓ
Kérdezés előtt kérlek olvass végig!
Ajánlott billentyűzetek listája!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#9619) TirGael


TirGael
tag

Hali
pár hónappal ezelőtt már kértem segítséget, de akkor elvesztem valahogy a teendőkben és azóta még szarabb lett a mostani billem mint volt.... :)
10 max 15 rugóért vennék billentyűzetet, örvendenék ha az is bírná 5 évig ahogy az előző. (még mindig azzal írok, csak már 2 gomb egyszeri lenyomása néha gond neki)
lehetőleg boltból, kevés utána nézéssel, budapestről, mert fősuli és munka mellett nem ezzel szeretném megenni a szabadidőm, de ha valakinek van tuti tippje apróról, az is jó, csak szeretném hozzáértőkre lőcsölni a munkát. :)))

- néha játszom, főleg TF2, SplinterCell, Sniper elite, nincs igény makró gombra és nem ez az elsődeleges funkció, de fontos
- hangerő, play, pause, előző szám, következő szám menjen billről, lehetőleg kényelmes helyen
- vezetéknélküliség se nem előny se nem hátrány
- a mostani billem legszélesebb részén 48 cm, ennél ne legyen szélesebb, mert akkor nem fér el mellette az egérke
- ne legyen se lapos, és ne legyen csuklótámasza, vagy ha van, le lehessen kapni
- nagy enter, hosszú í, hosszú backspace-hez szoktam, de nem pusztulok el a változásoktól

- borzasztóan nagyon szépen megköszönöm, ha kisegítetek, mert elkezdtem körbenézni, és már kiosztások között elvesztem, a mechanikus, ghosting, 2 usb csatlakozós dolgoknál pedig már nem értettem mit akarok venni... :))))

Útvonal

Fórumok  »  Beviteli eszközök  »  Milyen billentyűzetet vegyek? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.