Hirdetés

2024. június 23., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Beviteli eszközök  »  Milyen billentyűzetet vegyek? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2019-03-15 13:37:03

LOGOUT.hu

ÖSSZEFOGLALÓ
Kérdezés előtt kérlek olvass végig!
Ajánlott billentyűzetek listája!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#67319) Enton válasza Csandi (#67311) üzenetére


Enton
addikt

Na azért vannak jó blue-s billek is, persze már egy kicsit drágábban és forrasztani kell az alanyt(tokat)(vagy kell egy ismerős aki ezt brahiból megcsinálja!):

Esetleg egy gmmk tkl vs full plusz outemu silent grey or white? Már csak legózni kell de egy kupakszett még pluszba lenne felára 40e-ren felül. :(
De van fullos reddragon is hotswap ilyen silent duohoz.

Ledek/világítás zavar csak ki kell iktatni a ledet magát vagy jófélére cserélni ha van rá mód.

Igazán halk már ennyiért nem kiváltság, mintsem kis munka kérdése már.

Silent redes teli deszkák se nagyon vannak már ennyiért maximum nagy akciókkal blackfriday-kor. :(
Szomorú, ezt a ducky-t még 30e-ért vettem másfél éve kb, 1 éves kicsit koszosabb állapotban de megérte gyakorlónak.

Pedig eskü, én is csak egy sima pandás kupakot/bill-t szerettem volna azóta lett 5-6 új billentyűzetem, egyet vissza is küldtem amazonnak a drevot. Mondjuk ezt sajnálom is azóta kaphatatlan státuszban van és még drágult is :(. Meg kellett volna tartani azt is. Nem volt az se rossz a brown-nal.

"just because they are spelled the same doesn’t mean they are the same" And "just because they are not spelled the same doesn’t mean they are not the same" Mert gyakorlatilag megszámolhatatlan mennyiségű papucsállatka használ gazdatestként internetezésre humanoidokat és ez követhetetlen."

Útvonal

Fórumok  »  Beviteli eszközök  »  Milyen billentyűzetet vegyek? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.