Hirdetés

2024. május 26., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Beviteli eszközök  »  Milyen billentyűzetet vegyek? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2019-03-15 13:37:03

LOGOUT.hu

ÖSSZEFOGLALÓ
Kérdezés előtt kérlek olvass végig!
Ajánlott billentyűzetek listája!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#67501) dqdb válasza [Prolixus] (#67479) üzenetére


dqdb
nagyúr

A "klasszikus" Corsair alsó sorra nem kapsz sem olcsón, sem drágán magyar kupakkészletet, sem külön, sem donort használva.

Látok arra nem elhanyagolható mértékű esélyt, hogy billentyűzetként az "az ezer éves Corsair Strafe" jobbnak bizonyul majd.

Erre ki mit szokott venni és hol? Mármint hogy non-conducting legyen, nem tudom egy random szivacs mennyire vezeti az áramot. :D
Neoprén, EVA hab, IKEA fiókvédő, bármilyen PE/polietilén hab, poron, legtöbb PU/poliuretán hab.

[ Szerkesztve ]

tAm6DAHNIbRMzSEARWxtZW50ZW0gdmFka5RydIJ6bmkuDQoNClOBc4Ek

(#67502) dqdb válasza freelanced (#67489) üzenetére


dqdb
nagyúr

Ez preferencia kérdése. A PC rugalmasabb, az FR4 kicsit merevebb. Lineárisok alá mindkettő jó, az előbbi puhább gépelési élményt eredményez, taktilis alá az utóbbit tenném.

tAm6DAHNIbRMzSEARWxtZW50ZW0gdmFka5RydIJ6bmkuDQoNClOBc4Ek

(#67503) 4nick8 válasza jookomak (#67494) üzenetére


4nick8
őstag

Daskeyboard 4 nem világít és nincsenek rajta extra funkciók.

(#67504) jookomak válasza dqdb (#67500) üzenetére


jookomak
őstag

És Molydeus

Köszönöm az tippeket. Ez a Vermilo még tetszene is, de nehézkesebb a beszerzése, vagy csak csillámpónif@szláma színben van. Plusz jóval drágább (~45£-tal) mint a filco. Első mecha billnek lehet kicsit overkill. Mondjuk a vermilo meg alapból pbt keycapes. Hm hm.

(#67505) copass


copass
veterán

TTC Tiger Keyswitch OG
egy pöppet hosszú az a rugó nem?! :D

[ Szerkesztve ]

"amikor valaki baromságokat beszél, megszületik egy unikornis"

(#67506) nyunyu válasza copass (#67505) üzenetére


nyunyu
félisten

Puha kapcsolók rugója általában hosszabb szokott lenni, hogy kellően elő legyen feszítve, hogy nyugalmi állapotban nem kapcsoljon attól, ha rálehelsz.

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#67507) Jorus válasza dqdb (#67499) üzenetére


Jorus
nagyúr

Én voltam az a Strixszel, igaz, ott nem ISO/ANSI probléma volt, hanem az, hogy az új fw-ben túl volt húzva kicsit prellmentesítés, és nem volt komfortos úgy a gépelés. A gyártónak írtam, azt mondták nem küldenek régebbi fw-t, és én sem tehetek fel, vigyem vissza a kereskedőhöz, ahol vettem, és ők majd eljuttatják a hivatalos szervizbe, ahol visszateszik az eggyel korábbi fw-t. Így is lett, pár nap alatt megvolt, gördülékenyen megoldódott a probléma.

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#67508) antikomcsi válasza Jorus (#67507) üzenetére


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog

Szóval Te nem kattinthattál kettőt, hanem el kellett vinned "szervizbe", ahol egy másik ember rádugta egy gépre és ő kattintott kettőt. Ez egy kicsit túlmisztifikált a gyártó részéről.

(#67509) freelanced válasza tvamos (#67493) üzenetére


freelanced
addikt

Szerintem attól is függ, hogy mennyit kell váltani egy nap. Egy-két váltás per nap még nem olyan vészes, persze ez függ a monitor kialakításától is, illetve az adott ember igényeitől stb.

Egyébként a Ugreen switch stabilan működik, nekem Logitech receiver is megy bele, nem volt problémám eddig.

Ami bosszantóbb az az, hogy a monitorom Display Port kimenetét két felé kell osztani, ami viszont nem működik túl jól.

Egy viszonylag olcsó switch van erre a célra, de sokszor villog, lassan vált, nem használhatatlan, de ha egyszer értelmes áron találok valamit alternatívát ilyen célra biztosan megcélzom. :K

dqdb

Köszönöm a választ. :R

Gentleman, you had my curiosity, but now you have my attention.

(#67510) dqdb válasza antikomcsi (#67508) üzenetére


dqdb
nagyúr

- dupla -

[ Szerkesztve ]

tAm6DAHNIbRMzSEARWxtZW50ZW0gdmFka5RydIJ6bmkuDQoNClOBc4Ek

(#67511) dqdb válasza antikomcsi (#67508) üzenetére


dqdb
nagyúr

Igen, egyes gyártók szeretnek aktívan tenni az ellen, hogy a felhasználó visszatehessen egy korábbi firmware-t, ha az újabban a gyártó elrontott valamit. Imádnivaló egy hozzáállás, ami garanciális időszak alatt is költséget okoz neked, annak lejárta után pedig főleg. És ellenpólusként ott van az épített világ az open source firmware-ekkel.

Jorus: biztosan nem te voltál, az is egy ISO→ANSI eset volt firmware-frissítés után.

tAm6DAHNIbRMzSEARWxtZW50ZW0gdmFka5RydIJ6bmkuDQoNClOBc4Ek

(#67512) Jorus válasza dqdb (#67511) üzenetére


Jorus
nagyúr

Akkor csak az Asus és a fw csere volt hasonló a sztoriban. :)

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#67513) devast


devast
addikt

Kicsit off itt, de tudja valaki, honnan tudnék legolcsóbban szerezni eredeti cherry mx red kapcsolót (átlátszót), mert a ducky billentyűzetemben teljesen meghalt egy gomb, kicserélni én ki tudom csak valahonnan be kéne szerezni...

(#67514) dqdb válasza devast (#67513) üzenetére


dqdb
nagyúr

Cherry MX RGB a kulcsszó, és pár darab drága lesz darabárra vetítve.
[link] [link]

Legolcsóbban úgy tudod megúszni, hogy megcseréled a kapcsolót a Scroll Lock vagy Pause alatt lévővel.

tAm6DAHNIbRMzSEARWxtZW50ZW0gdmFka5RydIJ6bmkuDQoNClOBc4Ek

(#67515) antikomcsi válasza dqdb (#67511) üzenetére


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog

Most küldtek egy választ. Miután konkrétan leírtam nekik, hogy mi a probléma, kedvesen közölték, hogy sajnálják, hogy ilyen gondom akad, és a frissítést manuálisan is meg tudom tenni a csatolt linken. És berakták a weboldalon található firmware linkjét, amiről megírtam nekik, hogy azt töltöttem le, és azzal nem jó.

Olyan érzést kelt bennem, mintha el sem olvasta volna rendesen, hogy mit írtam. :U

(#67516) devast válasza dqdb (#67514) üzenetére


devast
addikt

Köszönöm, sztem csere lesz... :R scroll lock sosincs használva...

(#67517) [Prolixus] válasza dqdb (#67501) üzenetére


[Prolixus]
addikt

Ah, köszi a tippeket. OBInál online láttam még ilyen hangszigetelő táblát, bár a legvékonyabb is 1 cm úgyhogy abból biztos faragni kellene. De akkor majd szétnézek ilyne kulcsszavak alapján.

Hát az alsó sor a legkisebb baj, azokat a keycap-eket akkor nem cserélem ki, túl fogják élni hogy a CTRL helyett STRG van ezen, kb ez az egyetlen különbség feliratok terén. A font meg nekik mindegy.

"Látok arra nem elhanyagolható mértékű esélyt, hogy billentyűzetként az "az ezer éves Corsair Strafe" jobbnak bizonyul majd."

Mármint a Pulsarhoz képest? Simán lehet, a Strafe masszív darab, és volt már pár MX Brown bill. a kezem alatt, de ezen tetszett a gépelési élmény a legjobban mindig is, úgyhogy hoszú távon kitartottam mellette végül. De azért vannak hátrányai: Az USB kábele iszonyat vastag és merev, plusz a space, enter, backspace stb billek eléggé csörögnek, gondolom a stabilizer elég ratyi alattuk. De most mindenképpen TKL-t szerettem volna, kisebb/könnyebb billt, plusz könnyen cserélhető switcheket.

[ Szerkesztve ]

I'm no hero Doc, I'm just your regular US Army Mark 4 cyber commando

(#67518) [Prolixus] válasza Molydeus (#67490) üzenetére


[Prolixus]
addikt

Hát igen, én sem nagyon találtam semmi más opciót külön vásárolható magyar keycap-re, ezért is kérdeztem itt hátha csak nem tudok valamiről amire nem olyan triviális rábukkanni.

Lehet akkor donálás lesz belőle. Bár igazából akkor már mindegy lenne ha a teljes bill-t amit veszek azt adnám oda, szóval kicsit értelmetlenné válik így az egész manőver. Főleg hogy nincs szükségük rá különösebben, az egész ötlet onnan van hogy csak nem akarom eladni a Strafe-t de azt sem akarom hogy feleslegesen álljon a dobozában. :) Hát, ezek tényleg first world problem-ek már.

I'm no hero Doc, I'm just your regular US Army Mark 4 cyber commando

(#67519) bkercso


bkercso
nagyúr

Hali!
Szükségem lenne valami nagyon halk billentyűzetre. Szinte ez az egyetlen fontos szempont.
A többi:
- vezetékes
- magyar
- nagyenteres
- preferáltan 20-30k alatt.
:R

Megjelentek! : MFD3 és MFA3 || bkercso HiFi készülékek: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/bkercso/keres.php?search_exac=0&search_title=0&usrid=341946&buying=0

(#67520) Speedy007


Speedy007
őstag

Sziasztok köszönöm szépen a segítségeteket és türelmeteket. Ma jött meg a Redragon K580 Vata :C .. Kicsit meg kell szokni a membránoshoz képest mert más a nyomás pontja viszont nem ragadós és nyúlós érzetet bíztosít.. Nem tudom hogy miért szempont a súly.. Szerintem nem nehéz egyáltalán.. De kinek mi..

(#67521) 4nick8 válasza Speedy007 (#67520) üzenetére


4nick8
őstag

Bocsánat de ez kegyetlenül ronda.

(#67522) Speedy007 válasza 4nick8 (#67521) üzenetére


Speedy007
őstag

Hát hiszed hanem nem a kinézete miatt vettem hanem a funkcionalitása miatt.. Ha mindet a kinézete miatt venné az ember vagy gagyi vagy marha drága lenne.. Nekem az volt a fontos hogy ne legyen membrános billentyűzet nyúlós/ragadós és legfőképpen ne kelljen ujj görcsig nyomni a gombot itt ilyen nincs és teljesen megvagyok vele elégedve

(#67523) 4nick8 válasza Speedy007 (#67522) üzenetére


4nick8
őstag

A design teljes hiány a minőségről is mindent elmond. Nem lehetsz csak egy dologban igénytelen akkor a teljes termék is olyan.

(#67524) nyunyu válasza 4nick8 (#67523) üzenetére


nyunyu
félisten

Picit túltolták a Corsair K70 dizájnt, de ha a gamereknek erre van igénye, akkor hajrá.

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#67525) nuke7


nuke7
veterán

lehet mostanában valahol keychron akció, vagy az összes karácsonyi készlet elfogyott és most már nem várhatóak akciók..? :U

https://youtube.com/user/nuke7

(#67526) [Prolixus] válasza 4nick8 (#67521) üzenetére


[Prolixus]
addikt

Ne törd le a lelkesedését. :DDD

Nyilván nem a legszebb font+dizájn van a sapkákon, de nagyon sok keycap szett önmagában többe kerül mint ez az egész billentyűzet. A helyén kell kezelni. Maga a ház szerintem telesen normálisan néz ki.

Amúgy az eredeti kupakok még furábban néznek ki:
[link]

I'm no hero Doc, I'm just your regular US Army Mark 4 cyber commando

(#67527) dqdb válasza 4nick8 (#67523) üzenetére


dqdb
nagyúr

Magyar ollós billentyűzetet keresett, de a Cherry Stream 3.0 egyszerűen eltűnt a választékból. Mivel menekülne a gumidómok nyúlós érzetétől és ollós nincsen, így két lehetősége volt: vagy olcsón vesz egy gamer mechanikust, vagy annak több, mint kétszereséért egy Varmilót. Te mit tennél ilyenkor?

A piacon szerintem lenne igény olyasmire is belépő kategóriában, mint a Durandal volt a Masterkeys PBT változata volt valaha, de a gyártók mást gondolnak.

[ Szerkesztve ]

tAm6DAHNIbRMzSEARWxtZW50ZW0gdmFka5RydIJ6bmkuDQoNClOBc4Ek

(#67528) dqdb válasza bkercso (#67519) üzenetére


dqdb
nagyúr

Eléggé emberfüggő, hogy mit jelent a nagyon halk.

Ha laptopbillentyűzet szintjét, akkor mondanám, hogy Cherry Stream 3.0, mint magyar és ollós, de eggyel feljebb írtam éppen és az utóbbi 1-2 oldalon került szóba, hogy nem/alig kapható. Van pár Rapoo, Dellnek akad még ollósa drágábban, de az vezeték nélküli, ahogyan az MX Keys is az és abból magyar sincsen.

Ha lehet kicsit hangosabb, akkor dupla kerettel egy VA109M silent red kapcsolókkal, vagy egy olcsóbb hotswap képeségekkel bíró darab pimpelése.

Ha laptopbillentyűzetnél is sokkal halkabbat szeretnél, akkor az épített mechanikusban lesz csak, de TKL-nél nagyobb nem fog akadni, eleve nem egy gyors dolog összeszedni mindent, és egy nagyságrenddel nagyobb keret kell ehhez.

Persze ollóson és mechanikuson kívül ott van rengeteg gumidómos billentyűzet, azonban ezeknél kérdéses, hogy újonnan milyen hangosak (az a hülye helyzet állt elő, hogy a leggyakoribb kategóriában a legkisebb a megosztott gyakorlati tapasztalat itt a topikban), és onnan milyen gyorsan keményedik fel és válik hangosabbá (ezt sokszor az elődből vagy egy régebbi darabból sem lehet megjósolni, mert sokszor olcsósítanak a gyártók).

[ Szerkesztve ]

tAm6DAHNIbRMzSEARWxtZW50ZW0gdmFka5RydIJ6bmkuDQoNClOBc4Ek

(#67529) nyunyu válasza dqdb (#67527) üzenetére


nyunyu
félisten

Magyar ollós billentyűzetet keresett, de a Cherry Stream 3.0 egyszerűen eltűnt a választékból.

Azokat mikor is gyártották? 2014?
Gondolom a Ramiris berendelt vagy ezret, de nem tudták eladni az eredeti 9k körüli áron, aztán jól lebiztosítózták a raktáruk leégése után, majd 2019-ben elárasztották a piacot harmadáron.
Tavaly már teljes áron mentek, de mostanra teljesen eltűntek, gondolom végleg kifogyhatott a készlet.

Cherry weblapján már évek óta nem szerepelt a magyar verzió.

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#67530) nyunyu válasza dqdb (#67528) üzenetére


nyunyu
félisten

(az a hülye helyzet állt elő, hogy a leggyakoribb kategóriában a legkisebb a megosztott gyakorlati tapasztalat itt a topikban)

Gond az, hogy nem nagyon vannak új arcok a topikban, akik meg tudnák osztani a saját tapasztalatukat.
Mi meg már régóta a saját buborékunkban élünk, és nem látunk ki onnan.

(Büntetésül elővettem az akku tuningon túlesett K750-et (aka napelemes ajtótámasz), aztán ma azon próbálok dolgozni.
Ejj, de idegesítő hangja van az ollókon pattogó vékony kupakoknak)

[ Szerkesztve ]

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#67531) freelanced


freelanced
addikt

Aki használ KVM Switchet el tudta rendezni szépen az asztalon? Nekem kettő switch van, meg egy audió interfész is, és rossz ránézni a rengeteg kábelre ami minden oldalról érkezik.

Van erre bármilyen esztétikus megoldás?

Már az is fél siker lenne ha nem kéne nyomkodni rajta a gombot, mert így, hogy kell nagyon eldugni sem lehet, mert akkor, hogy nyomom a gombot.

[ Szerkesztve ]

Gentleman, you had my curiosity, but now you have my attention.

(#67532) nyunyu válasza freelanced (#67531) üzenetére


nyunyu
félisten

Ejj, nem megy a ScrLk+ScrLk+Enter a napelemes ajtótámaszon, hiába van a vevője a KVM switchbe dugva.

Így nem tudok váltani a meló meg a saját gépem között :W

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#67533) Jorus


Jorus
nagyúr

Érdekes tapasztalat, hogy amíg normál billentyűzeteket használtam, nem éreztem kényelmetlennek, hogy át kellett tenni a kezem az egérre, de a splitnél szinte fáj már, amikor egerezni kell valamiért. :) Annyira kényelmesen bepockol az ember keze a két egység fölé, hogy nem jó onnan elnyúlkálni. Az egér funkciókat kitenni külön layerre egyelőre kicsit meredeken hangzik azért. :D

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#67534) [Prolixus]


[Prolixus]
addikt

Tényleg, ha már csendes billentyűzetek:

Silent switch-eket tesztelt-e valaki, kinek mi lett a kedvence? Csak MX silent red-et ismerem tapasztalatból.

I'm no hero Doc, I'm just your regular US Army Mark 4 cyber commando

(#67535) bkercso válasza dqdb (#67528) üzenetére


bkercso
nagyúr

Köszi a választ!
Laptop bill-nél nem kell halkabb, viszont 20k-ba jó lenne beleférni. Hajnali újságírás zaja ellen kellene valami... :)

Megjelentek! : MFD3 és MFA3 || bkercso HiFi készülékek: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/bkercso/keres.php?search_exac=0&search_title=0&usrid=341946&buying=0

(#67536) nuke7 válasza freelanced (#67531) üzenetére


nuke7
veterán

milyeneket használsz? :U

https://youtube.com/user/nuke7

(#67537) Domonkos válasza Jorus (#67533) üzenetére


Domonkos
Ármester

Mert egy eretnek vagy te is, azert!!! :P

[ Szerkesztve ]

Gender of electrical connectors is defined by the pins.

(#67538) copass válasza nuke7 (#67525) üzenetére


copass
veterán

kipucolták az afterhours-ból a keychronokat.
Varmilo VA109M, Varmilo VA88M van helyette.

"amikor valaki baromságokat beszél, megszületik egy unikornis"

(#67539) nuke7 válasza copass (#67538) üzenetére


nuke7
veterán

hát jó, csak a keychron barna gateron helyére elvileg lehetne rakni mx clear-t, nem..? :F
meg laptop + pc kombóhoz jó lenne egy BT-s sztori... :U

[ Szerkesztve ]

https://youtube.com/user/nuke7

(#67540) McDuglas válasza freelanced (#67531) üzenetére


McDuglas
aktív tag

Én vettem monitor állványt és az alá vannak berendezve a kábelek, usb-switch, töltő, memkártya olvasó, stb.
Plusz ergonomikusabbra tudtam belőni a monitor magasságát is.

(#67541) nuke7 válasza nuke7 (#67539) üzenetére


nuke7
veterán

vagy valami jó kis multipoint wireless...

[ Szerkesztve ]

https://youtube.com/user/nuke7

(#67542) dqdb válasza [Prolixus] (#67534) üzenetére


dqdb
nagyúr

Ha lineárisról van szó, akkor Durock Silent Linear és átszínezése (Silent Alpaca, Ghost, Seriko) lesz mind a leghalkabb, mint a legsimábban járó.

Ha gyenge taktilisről, akkor az Aliaz eléggé bejött halkságra, és érzésre hozza a barna kapcsolót, ellenben a Kailh Box Silent Brownt halknak nem nevezném.

Erős halkított taktilist nem próbáltam még.

Végül a szokásos disclaimer szöveg: nem a halkított kapcsolóktól lesz halk egy billentyűzet, mert ahhoz a körítésnek is stimmelnie kell.

tAm6DAHNIbRMzSEARWxtZW50ZW0gdmFka5RydIJ6bmkuDQoNClOBc4Ek

(#67543) nyunyu válasza freelanced (#67531) üzenetére


nyunyu
félisten

Nálam csak azért porosodik az asztalon a monitor, nyomtató, laptop háromszögben, mert a DP->HDMI adapter tesztje miatt pár hete kihalásztam az asztal mögül.

Garantáltan agybajt kapnék, ha hotkey helyett dedikált gombot kéne rajta nyomogatni.
(Jó, olyat is adtak hozzá, de rá sincs dugva.)

[ Szerkesztve ]

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#67544) dqdb válasza bkercso (#67535) üzenetére


dqdb
nagyúr

Akkor gyorsan próbálj meg felhajtani egy Cherry Stream 3.0-t valahol. Vagy füldugó :DDD

tAm6DAHNIbRMzSEARWxtZW50ZW0gdmFka5RydIJ6bmkuDQoNClOBc4Ek

(#67545) nyunyu válasza dqdb (#67542) üzenetére


nyunyu
félisten

Outemu Silent Greynek van egy idegesítő ketyegése, ahogy átugrik a nagy huplin, és beleáll a nyúlós hangtompítóba.
GMMKban a lineáris Silent White nekem jobban bejön. (az csak nyúlós.)

De szerintem az a bajom, hogy az Outemu Sky/Sky Silent/Silent Grey túl taktilis, és az extra zajjal jár.

Gateron Silent Brownnal a gyenge rugó volt a legfőbb bajom, meg az nem tompít akkorát bottom-outkor, keményen koppan.

[ Szerkesztve ]

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#67546) Speedy007 válasza dqdb (#67544) üzenetére


Speedy007
őstag

Írtam nekik mielőtt a Redragon Vata-t vettem volna de azóta is válaszolnak habira meg nem veszek semmit hogy hoppá még sincsen készleten csak lusták voltunk le szedni a hirdetést.. Nem egyszer jártam már így

(#67547) Csandi válasza Domonkos (#67537) üzenetére


Csandi
őstag

"egerezni nem lehet izommemóriából"

Mint magas rankú fps játékos és egyben ex-versenyző, I beg to differ :D

[ Szerkesztve ]

(#67548) Domonkos válasza Csandi (#67547) üzenetére


Domonkos
Ármester

Ugyan mar... Vizualis visszacsatolas nelkul (= vakon) szinte kizart, hogy akar csak 4-5 kelloen pontos klikkelest megejts. Billentyuzes kozben meg tobb szaz leutes koze szokott bejonni 1-1 hiba.
Nem lehet a kettot egy lapon emliteni.

Gender of electrical connectors is defined by the pins.

(#67549) freelanced válasza nyunyu (#67543) üzenetére


freelanced
addikt

Köszönöm a válaszokat.

Egy ilyen van a perifériákhoz, az interfészhez és a webkamerához: link

Illetve egy ilyen: [link]

A Display port switch azért kell mert a monitoron csak a DP port használható, így ketté kell osztanom, hogy két géphez jó legyen, és hirtelen nem találtam mást.

Viszont nem működik túl jól, sokszor villog a gép, lassan vált stb., ráadásul ezen is nyomkodnom kell a gombot, ami nem zavarna annyira, de így kb 3x4 kábel lóg három oldalról az asztalon.

[ Szerkesztve ]

Gentleman, you had my curiosity, but now you have my attention.

(#67550) nuke7 válasza freelanced (#67549) üzenetére


nuke7
veterán

mostmár azon gondolkodok, hogy inkább a monitoron váltok bemetet és hagyom az egész switches dolgot a fenébe, nem éri meg... a monitoron váltok egy gombbal, a billentyűzet meg vagy wireless vagy az usb switchen megnyomom a másik gombot....

https://youtube.com/user/nuke7

Útvonal

Fórumok  »  Beviteli eszközök  »  Milyen billentyűzetet vegyek? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.