Hirdetés

2024. május 11., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Beviteli eszközök  »  Milyen billentyűzetet vegyek? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2019-03-15 13:37:03

LOGOUT.hu

ÖSSZEFOGLALÓ
Kérdezés előtt kérlek olvass végig!
Ajánlott billentyűzetek listája!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#33575) Skullwipe


Skullwipe
senior tag

Mit gondoltok a Chinocy KB-5161-ről? Mert most van egy ilyenem pont az A-s, elvileg NKRO, de rozsdásak a kapcsolók, nagyon sárga, és valami fehér valami látszik a pcb alján, fogalmam sincs mit kezdjek ezekkel. Olyan mint amit Chyrosran22 mond a 5191-ben. Nincs átalakítom ps-2-re, de vezetékem az van, több is, csak nem tudom beazonosítani az ereket, hogy csak átrakosgassam őket. Van erre valami tipp, vagy mindenképpen kell egy mérő készülék hozzá? Érdemes egyáltalán foglalkoznom vele, már mint hogy szét szereljem a kapcsolókat is? Tényleg érződik ez a szorulás, a stabilizáltak valóban nagyon simán mozognak. A nyikorgás az éppen nincs, valószínűleg azért mert ez nem a sárga. Annak ellenére, hogy a külső rész csak műanyag, elég strapás így a pcb, és mount plate-el együtt, a vezetéke meg elég hosszú még így spirálosan is (min.127cm). Ja igen, a kupakok festése (vagy nem is tudom mi), nincsennek megkopva, szerintem eléggé jó minőségű, a betűk is nagyon jól néznek ki, mindegyik területnek van egyedi kinézete, tehát nem egységes, de jól néz ki, a numpadon a nulla is középen van, jó pofa.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Beviteli eszközök  »  Milyen billentyűzetet vegyek? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.