Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Milyen okostelefont vegyek? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-04 10:31:59

LOGOUT.hu

Fontos: aki HAGYOMÁNYOS telefont szeretne, kérem, fáradjon át ide: [link]!
Hozzászólás előtt olvasd el az összefoglalót, légy szíves!
Aktuális: Karácsonyi telefonajánló 2023 (cikk), Milyen telefont vegyek 2023-ban karácsonyra? (videó)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#551) lsebestyen válasza Akos1994 (#550) üzenetére


lsebestyen
addikt

Kiváncsi lennék mi volt bugos az s2-ben...:U Amúgy igen egész jó procik, de hiány van belőlük.

(#552) busman válasza lsebestyen (#548) üzenetére


busman
addikt

Galaxy vagy Xperia?

I'm not talented, I'm skilled.PS5

(#553) lsebestyen válasza busman (#552) üzenetére


lsebestyen
addikt

Xperiám még nem volt, de a tulajok megvannak vele elégedve, nekem s2 volt, fotózásra nagyon jó, sok mostani csúcs modellt is ott hagy, és persze másban is teljesen okés. Így én azt mondanám, h sgs2, de szerintem próbálgasd mindekettőt, ha lehetőséged van rá, azt amelyik jobb.

(#554) bruti01 válasza Akos1994 (#550) üzenetére


bruti01
őstag

az s4 krait procisok. és azért mondjuk elég távol vannak a 4 magosoktol de a 2 magban tényleg ök a királyak!

<< Bunkó vagyok így hóditok >> Galaxy s20 ultra 5g , Galaxy note 20 ultra 5g. Mi 10 t pro

(#555) mohotol válasza busman (#552) üzenetére


mohotol
aktív tag

Ha ráérsz várd meg az új Lumiákat, azok elvileg nagyon szép képeket fognak lőni.

(#556) lsebestyen válasza mohotol (#555) üzenetére


lsebestyen
addikt

csak nem annyiba fognak kerülni...:(

(#557) Rotate válasza lsebestyen (#556) üzenetére


Rotate
veterán

de amíg vár, még tud rá spórolni :D:D:D

(#558) busman válasza mohotol (#555) üzenetére


busman
addikt

Nekem 100 környékén kell valami....azok jobban fognak fájni...

I'm not talented, I'm skilled.PS5

(#559) achim


achim
csendes tag

Sziasztok,

60e-ig van szükségem okostelefonra, amin lehet voip telefonálni, böngészni, leveleznim lehetőleg jókora kijelzővél (3,5-4").

Milyet ajánlotok?

Köszönöm

(#560) lsebestyen válasza achim (#559) üzenetére


lsebestyen
addikt

függő/független, használt?

(#561) mohotol válasza achim (#559) üzenetére


mohotol
aktív tag

Új:Alcatel OT995 erre jó lesz, és nem is kell 60-at ráköltened.
Sony Xperia U, ha elég 4 GB tárhely.
Használt: Lg Optimus 2x, Black.

[ Szerkesztve ]

(#562) beence


beence
tag

Sziasztok!

Tanácsot szeretnék kérni Nokia e72-t szeretnék lecserélni másik telora.
Mert hát sajnos nem veszi fel a versenyt a többi okosteloval.
Ami miatt anno választottam az a kinézet,üzemidö és hogy akkor még nem voltam oda az érintőképernyőért.
Már elég régóta kacsintgatom a telokat, hogy mit kéne venni, de mindig felmerül bennem egy újabb kérdés, megingás a választásnál.
T-nél venném Média M-es díjcsomagban.
Most láttam, h a Moto defy+ 12e, ami nagyon csábító mert tetszik a telo, pont jó méret üzemidö is tetszik meg h azért vmennyire ütés és vizálló is.
Meg a Moto Razr telok eléggé tetszenek és gondoltam akkor ezen kitanulom a dolgokat azt majd ha jó árba lesznek azok akkor váltás.
Viszont most néztem h az iPhone 4s-ek is le lettek kicsit árazva és gondolkoztam azon is h esetleg egyet részletre venni.Bár azt sose tartottam jó ötletnek, de tetszik, hogy azért az iOS stabil rendszer.Viszont azért 140e-t nem szívesen adok ki telora, de közbe meg kicsit mégis mert azért több évre tervezem a vásárlást.
Ti milyen telot vennétek T-nél M-es díjcsomagban és miért?

Bocsi a hosszúírásért, remélem a hektikus írásom érthető volt.
Előre is köszönöm a segítségeket

(#563) mohotol válasza beence (#562) üzenetére


mohotol
aktív tag

Az még érdekes lenne, hogy főleg mire használnád, és hogy mennyi lenne a keret, amit rá akarsz költeni. Vagy a pénz mindegy?

ps unatkoztam:
Ár szerint növekvő sorrend, amiket érdemes:
Defy, Lumia710, SE arc S, Lumia800, Sony Xperia P, SGSII, SXS, LG 4X, HTC OS, SGSIII, HOX.

Ha elég a wp7 (olvass a rendszer után!), akkor L710/800 ha nem, akkor Defy ennyit simán megér, de rom nélkül nem az igazi, ezek után ArcS, Xperia P, SGSII, LG4X, ár alapján.

[ Szerkesztve ]

(#564) beence válasza mohotol (#563) üzenetére


beence
tag

köszönöm szépen a segítséget!
Hát az ár olyan 50e körül,de ugye irtam a 4s-t is ami tetszik,főleg h mutteromét szoktam néha nyomkodni.na az pl csak ugy tudnám megvenni, h részletre...
a nokiától kicsit tartok,h már nem veszi fel a versenyt a többi a op. rendszerrel és megint az lesz h kis idö mulva már le van maradva a többihez képest, de majd utána olvasok azért a rendszernek még.

(#565) Frozzy válasza beence (#564) üzenetére


Frozzy
őstag

ArcS-t személyesen tudom ajánlani nagyon jó telefon. az Xperia P-t is fogtam többször a kezemben az is nagyn jó! :) ja és a samsung galaxy S sorozat is kiválló :R

 iPhone 14 Pro Max • AirPods Pro • Apple Watch S4 • MacBook Air 2017 

(#566) Optika01


Optika01
tag

Sziasztok
Tudnátok segíteni a döntésben?
Új Atrix 2:1 év bolti garanciával vagy használt SII még 9 hó gyári garival.
Ár kb ugyanaz.
Ha lehet indokolnátok is.
Én az SII kijelzőjétől félek leginkább, illetve az anyaghasználat nem a legjobb.
Köszi.

Optika

(#567) maggi1886076 válasza Optika01 (#566) üzenetére


maggi1886076
addikt

SII. egyértelmű. a 9 hónap gyári többet ér, mint a bolti 1 év.meg azért az SII egy jobb teló!

Asus Zenfone 2 551ML + Xiaomi Band Dropbox 54,88Gb Regisztráció: http://db.tt/aqH19dqW Flickr képek: http://www.flickr.com/photos/101977039@N08/

(#568) premete válasza maggi1886076 (#567) üzenetére


premete
veterán

1, nem biztos, hogy a 9 hónap gyári többet ér az 1 év boltinál
2, azt sem mondanám, hogy az s2 jobb, mint az atrix2 (főleg, ha 9 hónap múlva ég be a kijelző)
3, azt sem mindegy, hogy mennyibe kerülnek, az ár/érték miatt.

Eladó laptop-tablet és kiegészítők: http://goo.gl/VPuKDH

(#569) maggi1886076 válasza premete (#568) üzenetére


maggi1886076
addikt

Az ár kb ugyanaz;)

Asus Zenfone 2 551ML + Xiaomi Band Dropbox 54,88Gb Regisztráció: http://db.tt/aqH19dqW Flickr képek: http://www.flickr.com/photos/101977039@N08/

(#570) premete válasza maggi1886076 (#569) üzenetére


premete
veterán

Tehát 64 ezer forintért egy 17 hónapos s2, vagy egy gyári új atrix2, ez a kérdés. :)
bár nem tudom, volt-e s2 egyáltalán 17 hónapja.

Eladó laptop-tablet és kiegészítők: http://goo.gl/VPuKDH

(#571) maggi1886076 válasza premete (#570) üzenetére


maggi1886076
addikt

Ha jó állapotban van az SII akkor azt kell választani.de majd ő eldönti.nekem mondjuk az atrix is tetszik.de gyári gari többet ér, mint a bolti.

Asus Zenfone 2 551ML + Xiaomi Band Dropbox 54,88Gb Regisztráció: http://db.tt/aqH19dqW Flickr képek: http://www.flickr.com/photos/101977039@N08/

(#572) Gabó75 válasza Optika01 (#566) üzenetére


Gabó75
senior tag

Én is a kijelzőtől félnék. Az amoled nagyon nagy eséllyel be fog égni.
Hardverben szerintem nincs számottevő különbség, a Motorola szerintem jobban össze van rakva, kevesebb az esély a szervízre a későbbieket nézve.

(#573) premete válasza maggi1886076 (#571) üzenetére


premete
veterán

Nem vagy te a felcsúti vajda, hogy ex katedra kijelented, mit kell választani. :)
Maximum azt, hogy "szerinted", illetve te mit választanál. :)

[ Szerkesztve ]

Eladó laptop-tablet és kiegészítők: http://goo.gl/VPuKDH

(#574) Ricardo válasza premete (#568) üzenetére


Ricardo
félisten

A Gyári garancia jobb mint a bolti. Én is S2-t vennék, már csak a támogatottság miatt is. Ha a gyártó. A Samsung jobb ebben mint a Motorola, és ha már a gyártó nem is fogja támogatni, a felhasználók még mindig ontani fogják rá a jobbnál jobb dolgokat.

[ Szerkesztve ]

(#575) premete válasza Ricardo (#574) üzenetére


premete
veterán

A samsung gyári garanciájáról nekem rosszak a tapasztalataim. Az Atrix2 pedig egy minőségibb anyagokból összerakott cucc, nem beégős, amoled kijelzővel, nem kopik, és jön rá JB is, valamint minden, ameddig a hardver tudja, mivel a Google átvette a frissítését (is).
Azért egy másfél éves, használt készülék nekem nem jön be, ha újat, jobbat kapok, ugyanannyiért, vagy olcsóbban.
Mondjuk autónál elgondolkodnék a másfél éves vs új között, de számítástechnikai eszközöknél nem. :)

[ Szerkesztve ]

Eladó laptop-tablet és kiegészítők: http://goo.gl/VPuKDH

(#576) kali válasza premete (#575) üzenetére


kali
legenda

a kivétel erősíti a szabályt! :)

(#577) sarkanyolo2 válasza premete (#575) üzenetére


sarkanyolo2
őstag

PICI OFF: Atrix 2-re tényleg jön magyarországon is frissíthető official JB? Mert akkor elgondolkodok. :DD + Megéri venni egy ilyen telót gsm-be?

Sony XZ٩(̾●̮̮̃̾•̃̾)۶ / LG UJ620V / Kanto YU6

(#578) Optika01 válasza premete (#575) üzenetére


Optika01
tag

Szia
Hozzád lenne még 1 kérdésem, kérésem.
Véglegesen sikerült felmérgesíteni az Atrix fórumon a sok tudatlan-ismétlődő kérdéssel, vagy ha szükség van a segítségedre, lehet még hozzád fordulni valamilyen módon?
Előrei Köszönöm.
:R

üdv:

Optika

(#579) premete válasza sarkanyolo2 (#577) üzenetére


premete
veterán

Jön, a gyártó szerint hivatalosan (ahogy az ICS is megjött, ahogy ígérték). Jobb, régi gsm-boltok javíttatják a cuccokat, de a Motorolák szervizelési mutatója amúgy is magasan jobb az átlagnál, 50 ezres mintában csak az Iphone előzi meg, tizedszázalékkal, 50%kal a harmadik, a HTC előtt van, a többi még a HTC duplája, vagy rosszabb.

Eladó laptop-tablet és kiegészítők: http://goo.gl/VPuKDH

(#580) johnny82


johnny82
őstag

Hali!

Ismerős szeretne venni Németországban Samsung S2-t. Euronicsben nézte. Független. Kérdés, hogy itthon is tudná-e szervizeltetni, ha gondja lenne vele?

Köszi, üdv!

(#581) sarkanyolo2


sarkanyolo2
őstag

Ment privát, félrekattoltam :D

[ Szerkesztve ]

Sony XZ٩(̾●̮̮̃̾•̃̾)۶ / LG UJ620V / Kanto YU6

(#582) busman válasza johnny82 (#580) üzenetére


busman
addikt

Szerintem nem,mivel a samsungnak nincs euro garanciája...

I'm not talented, I'm skilled.PS5

(#583) nggabi válasza busman (#582) üzenetére


nggabi
nagyúr

ha van rendes samsungos garjegy van rá esélye. meg kell kérdezni 0680samsung :)

premete: napi adag megvót :C

"szenyor dzsíííí"

(#584) busman válasza nggabi (#583) üzenetére


busman
addikt

A szerviz magyar számlát fog kérni......

I'm not talented, I'm skilled.PS5

(#585) johnny82 válasza nggabi (#583) üzenetére


johnny82
őstag

+ busman

Hali!

Majd akkor utánakérdezek, köszi!

Üdv!

(#586) nggabi válasza busman (#584) üzenetére


nggabi
nagyúr

kérik de a magyar törvények szerint nem kell csak a garjegy. tőlem még sose kértek számlát.

[ Szerkesztve ]

"szenyor dzsíííí"

(#587) lsebestyen válasza busman (#584) üzenetére


lsebestyen
addikt

szamlat nem kernek.

(#588) agabe válasza lsebestyen (#587) üzenetére


agabe
addikt

számlát nem kérnek, de a garijegynek magyarnak kell lennie (pontosabban amire magyarul rá van írva a bal felső részén, hogy jótállási jegy azt fogadják el), meg asszem az eladó boltnak is magyarnak kell lennie akinek a bélyegzője szerepel rajta.

[ Szerkesztve ]

(#589) Rotate válasza nggabi (#586) üzenetére


Rotate
veterán

szervizelik ha van úniós gari, de szervizfutár meg hasonlók csak magyar garis telefonhoz járnak...

ügyfélszolgálatis chaten kaptam ezt a választ cca két hete...

(#590) busman válasza Rotate (#589) üzenetére


busman
addikt

Gondolom bélyegző nem lesz.

I'm not talented, I'm skilled.PS5

(#591) johnny82 válasza Rotate (#589) üzenetére


johnny82
őstag

Hali!

Akkor szerinted 300 euróért megéri, vagy nem?

Köszi, üdv!

(#592) Dr. Maci


Dr. Maci
tag

Sziasztok!

Sony Xperia Neo-t cserélnék le, szívem szerint SGSIII-at vennék, de van egy visszatartó erő: a burkolata. Egy ismerősömnek 3 heti használat után tokban kezdett el kopni a hátsó fedlap. Nem tudom, hogy ez mennyire jellemző? -Sajnos az SGS III fórumon nem válaszoltak. Itt tud valaki erről tapasztalatot mondani?
Ha nem az SGS III, akkor mit ajánlotok helyette? Szeretnék egy csúcskészüléket. Az Iphone 5 kilőve, mert nem lett nagy durranás, Sonyt azt hiszem még egyszer nem veszek, mert a Neo többször nagyon felhúzott.
Valami ajánlat?

Köszi! :DD

(#593) mohotol válasza Dr. Maci (#592) üzenetére


mohotol
aktív tag

Új Nokiát várd meg, vagy ha nagyon sürgős a váltás, akkor LG 4X.

(#594) JackFeryll


JackFeryll
őstag

Sziasztok!

Gondolkodom egy pár telefont közt. Az árkategória belőhető belőlük.
Az én elsődleges szempontom a gyorsaság és a jól optimalizált oprendszer. Fontos lenne, hogy ne akadjon ha görgetek az appok közt. (ezt pl az Alcatel OT995-nél tesztvideóból itélve nem sikerült igazán simára megoldani)
Ja és most vonzanak a nagy képátlójú telefonok.
Ők lennének:
-SONY XPERIA SOLA
-SAMSUNG GALAXY ACE 2
-SAMSUNG OMNIA M
-LG OPTIMUS L7
-Alcatel OT-995 (erről nincs igazán jó véleményem)

(#595) mohotol válasza JackFeryll (#594) üzenetére


mohotol
aktív tag

Ha ez a kikötésed, akkor tetszeni fog neked a WP7, de a támogatás és a Nokia Only programok miatt mindenképpen Lumia 710-et vegyél, és ne Omniát.

(Ha nem akarsz WP7-et, akkor Sola.)

[ Szerkesztve ]

(#596) Rotate válasza Dr. Maci (#592) üzenetére


Rotate
veterán

tényleg, nem kötekedésből, rühellem az Applet minden termékével együtt, iPhone-t leginkább, a rendszert sem vagyok képes elviselni, de:

mi a tökömet várt, aki szerint nem lett nagy durranás az 5-ös? szinte minden téren jobb lett mint az előző, nagyobb kijelző, nagyobb felbontás, jobb kamera, szebb/jobb ház, a proci is az egyik legjobb a piacon...

isten ments, hogy egy percig is dicsérjem, vagy kelljen, mert nem így van, de a 4S után nem nagy durranásnak nevezni, szerintem böszmeség :)

komolyan, mit vársz az Apple-től? mit rakjanak még bele, hogy nagy durranás legyen?

(#597) DS39 válasza JackFeryll (#594) üzenetére


DS39
nagyúr

Ace 2, jobb aksi és több ram. bár a Sola sem rossz.

(#598) agabe válasza Rotate (#596) üzenetére


agabe
addikt

Ez kb olyan mint amikor kijott az s3-as...legtobben valahogy remeltek, hogy megismetlodik az s1-s2 mimosegugras, de akkora kulonbseg (talan fele sem) nem jott ossze. Iden almanal is hiaba lett jobb altalanosan...mar nincs akkora hatasa, de igy is fogjak venni mint a cukrot (ahogy s3-as is jobbam fogy mint s2-es fogyott), sot mar most hiany van belole.
Ahogy nezem igazan tobbet olyan telok fognak hozni a tavalyi szeriahoz kepest mint pl. az lg otimus g, meg majd amik hasonlo specikkel jonnek ki, es az akksirol meg par evig csak almodozhaunk, hogy jobbak lesznek....az 1080p-s kijelzok 5colos meretben asszem mar tobb mint valoban szukseges, es csupan a procit/gput terheli foloslegesen.
4,3-4,7 colon 720p megfelel a "retina" minosegnek aminel tobbre nagyon keves solyomszemu embrenek lesz igenye, mert nem fogjak latni a kunbseget.
Visszaterve I5-re...kicsit mindenben javult, de 4s utan nincs sok ertelme azt venni.
Ja...es nezd meg a hasznalt S3-as arakat...110-120kozott siman kapni mar neha gyari garis fuggetlent is ami jelzi, hogy nem sikerult annyira jol azt sem osszehozni amit elvileg akartak.

[ Szerkesztve ]

(#599) Rotate válasza agabe (#598) üzenetére


Rotate
veterán

almáék mindig a 2 évvel ezelőtti széria birtoklóinak készítik az újat...

mondjuk, szerintem bármelyikről érdemes váltani, a 4" azért már egy kellemes méret, nem fostalicka 3,5 :)

[ Szerkesztve ]

(#600) Geri985


Geri985
tag

Sziasztok!
Milyen qwerty -s telefont vegyek 40-50-60k -ig???
Facebook, SMS, valamit megnézni a neten, alkalmi fényképezés, ritka game!

Vodafone Vitamax vagy új független! Mindenképpen gyári garanciával!

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Milyen okostelefont vegyek? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.