Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Milyen okostelefont vegyek? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-04 10:31:59

LOGOUT.hu

Fontos: aki HAGYOMÁNYOS telefont szeretne, kérem, fáradjon át ide: [link]!
Hozzászólás előtt olvasd el az összefoglalót, légy szíves!
Aktuális: Karácsonyi telefonajánló 2023 (cikk), Milyen telefont vegyek 2023-ban karácsonyra? (videó)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#751) maggi1886076 válasza cascada (#750) üzenetére


maggi1886076
addikt

motorola defy+

Asus Zenfone 2 551ML + Xiaomi Band Dropbox 54,88Gb Regisztráció: http://db.tt/aqH19dqW Flickr képek: http://www.flickr.com/photos/101977039@N08/

(#752) bruti01 válasza fixi (#748) üzenetére


bruti01
őstag

miért nem veszel egy okostelót. és internet neki és viber?

<< Bunkó vagyok így hóditok >> Galaxy s20 ultra 5g , Galaxy note 20 ultra 5g. Mi 10 t pro

(#753) fixi válasza bruti01 (#752) üzenetére


fixi
csendes tag

Igen. Okostelóra gondolok.

(#754) premete válasza cascada (#750) üzenetére


premete
veterán

Nem sokkal nagyobb ám, mert alig van kerete. Hasonló árban elérhető 4.0"-os Nexus S-sel összehasonlítva.
Itt a linken össze tudsz többfélét hasonlítani.

Eladó laptop-tablet és kiegészítők: http://goo.gl/VPuKDH

(#755) Dr. Maci válasza Rotate (#596) üzenetére


Dr. Maci
tag

Az Apple eddig minden telefonjával a konkurensek elé vágott. Most nem így történt, lehet hogy önmagában az 5 job lett, mint a 4s, de pl. hardveres tekintetben az SGS III nyomába sem ér. Nem is beszélve arról, hogy bizonyos szoftveres kivitelezései sem sikerültek túl jól: elég utalni a navigációs szoftver ostobaságaira.
Ezeket mérlegelve kijelenteni, hogy hű de jól sikerült, na az a böszmeség. :W

(#756) sarkanyolo2 válasza cascada (#741) üzenetére


sarkanyolo2
őstag

Atrix 2, nem kérdés, csak találj egy jó boltot. :D

Sony XZ٩(̾●̮̮̃̾•̃̾)۶ / LG UJ620V / Kanto YU6

(#757) Ricardo válasza Dr. Maci (#755) üzenetére


Ricardo
félisten

Főleg annak tekintetében, hogy az Apple (ezek szerint inkább Jobs) híres volt arról, hogy a legapróbb részletekre is figyel.

(#758) Dr. Maci


Dr. Maci
tag

Amit az Indexen írtak a tesztben a navigációs szoftverrről az egyenesen ciki az eddig felépített céges imázs tekintetében. Egyszerűen mindenki érzi, hogy ezzel a telefonnal nagyon mellényúltak. Prémium ugyan az anyaghasználat, jó az összeszereltsége, de csak 1 GB Ram-ot tettek bele, ami hamarosan sztem vékonyka lesz és emellé társul ez a baki is.
Egyébként én szerettem volna mindig is iPhone-t, mert el kell ismerni, hogy az sokáig egy életérzést adott, de ez már nem a piac csúcs telefonja, legfeljebb ott van a legjobbak között.

(#759) RetepNyaraB válasza Dr. Maci (#758) üzenetére


RetepNyaraB
veterán

Most épp nincs meg a teszt és lehet, hogy a navi gagyesz, de azt ugye nem kell bemutatnom, hogy egy i3-mal szerelt apple laptop kb másfélszer gyorsabb, mint egy i7-es windowsos. Optimalizáció a kulcsszó. Ezért baromság (már bocsánat) ez a hardver junkie hozzáállás. Az SIII (pl) elég sok tesztben kiderült, hogy semmivel sem gyorsabb a valóságban, mint egy kétmagos, jól optimalizált másik teló.

Itt pedig nem az Apple-t védem, nincs és nem is lesz sose (azt a pénzt én inkább eliszom), csak a józan észt próbálom táplálni.

szerk: megnéztem a tesztet. Hát, Magyarország még elég sokáig nem lesz a fő támogatottsági felület, attól tartok. Ha valakinek nagyon fontos a térkép és navi, akkor vagy lenyeli a bákát és villant az ájfónnal, vagy szégyenszemre vesz egy androidot, mely kevésbé elegáns, viszont ez a része is műxik :B

[ Szerkesztve ]

"I don't know half of you half as well as I should like; and I like less than half of you half as well as you deserve."

(#760) lsebestyen válasza Ricardo (#757) üzenetére


lsebestyen
addikt

Hát igen Steve nem is adta volna ezt így ki a kezei közül, azért ez a navi program siralmas..Amúgy a többi része rendbe van, bár tényleg semmi olyan dolgot nem raktak bele amitől több lenne...

(#761) kali válasza Dr. Maci (#758) üzenetére


kali
legenda

az 1 gigabyte memória sokáig elég lesz még ios és wp alá!

[B]RetepNyaraB; nem mellékes, hogy konkrétan milyen i3 vagy i7 proci, mert van olyan i3 ami alapban ver bizonyos i7 procikat!

[ Szerkesztve ]

(#762) RetepNyaraB válasza kali (#761) üzenetére


RetepNyaraB
veterán

Jó persze, sarkítottam, de aki már dolgozott Apple cuccal, vagy látta hogyan dolgoznak, az érti miről van szó. Nem mindegy a support sem, stb stb. Ezt fizeted ki egy ájfónban. Meg a puccot. Persze kártyafüggetlenül ;] ;]
Életszagú alkalmazásban az iPhone 4 is kegyetlenül gyors és sima, hiába az "elmaradott" hardver. Az Android felfújt gépigénye közismert. Na de le a flame-ről, mielőtt elkezdenénk :R

"I don't know half of you half as well as I should like; and I like less than half of you half as well as you deserve."

(#763) bruti01 válasza RetepNyaraB (#762) üzenetére


bruti01
őstag

s3 + ubuntu! probáld ki! ultrabrutál! én már feltoltam! ez az androidos teloknál nagyon jó hogy tulméretezett hardverrel jönnek :)

ubuntu

[ Szerkesztve ]

<< Bunkó vagyok így hóditok >> Galaxy s20 ultra 5g , Galaxy note 20 ultra 5g. Mi 10 t pro

(#764) sch_a válasza RetepNyaraB (#762) üzenetére


sch_a
addikt

Az Android felfújt gépigénye közismert.

Persze, mert az ájfónnál adott a konfiguráció, minden egyes programot és az oprendszert is tökéletesen tudják optimalizálni. Cserébe gyakorlatilag 0 a testre-szabhatósága és drága.

[ Szerkesztve ]

(#765) JackFeryll válasza sch_a (#764) üzenetére


JackFeryll
őstag

Hát igen, így van az, hogy nem egy esetben erősebb hardveren rosszabb a felhasználói élmény hála a szarul optimalizált oprendszernek.

(#766) sch_a válasza JackFeryll (#765) üzenetére


sch_a
addikt

Viszont, ha népszerű a készülék, akkor ezen a többi felhasználótól érkező "support" rengeteget javít, lásd főzött romok stb. :K

(#767) RetepNyaraB válasza bruti01 (#763) üzenetére


RetepNyaraB
veterán

Jé de vicces, mit meg nem lehet csinálni :C
Viszont nekem lövésem sincs a linuxról, de elhiszem, hogy jól megdobhatja a vasat.
Viszont így cseszheted a komplett playStore-t és minden egyéb telefonos dolgot, nem?

"I don't know half of you half as well as I should like; and I like less than half of you half as well as you deserve."

(#768) bruti01 válasza RetepNyaraB (#767) üzenetére


bruti01
őstag

még nem probáltam a linuxot telón bár láttam olyat amin volt. van saját alkalmazásboltja!

<< Bunkó vagyok így hóditok >> Galaxy s20 ultra 5g , Galaxy note 20 ultra 5g. Mi 10 t pro

(#769) HuMarc válasza Dr. Maci (#755) üzenetére


HuMarc
addikt

Mutass nekem legalább egy embert, aki ki tudja használni a 4 mag 1.x GHz-es processzort. Senki. Nem is lehet, mert egy ilyen adottságokkal rendelkező x86-os processzor 100%-os használata kb. úgy néz ki, hogy videókonvertálás, internetrádió, és egy gyengébb játék (Sims 2 stb.) és még közben aktív Skype és böngésző kb. öt lappal. Nos lehet, hogy ez a kihasználás ARM-en így nem működne, de kb. ennyi dolgot lehet azért csinálni egyszerre. Nos ha ezeket egyszerre fogod csinálni SGS3-on, akkor majd elhiszem, hogy az SGS3-hoz viszonyítva közel sem elég jó az Apple A6.... És egyébként is honnan tudod hogy a nyomába sem ér? :U Bennfentes vagy? Mert én nem találtam még olyan 100%-ig hitelesnek tekinthető cikket, amiben leírják, hogy most akkor négy vagy két mag van az A6-os prociban.

Egyébként szerintem azt, hogy jól sikerült, nyugodtan ki lehet jelenteni, javult annyit, hogy ez az állítás igaz legyen.

@Dr. Maci (#758) Igen, Android alá lehet, hogy lassan kevés lesz 1 giga RAM ami egy telefon esetében szerintem kicsit felháborító, az itthoni 2 XP-s laptop-ban és egy XP-s asztali gépben csak 512 MB RAM van és még is tökéletesen működnek. - Jó-jó, az én gépemben mondjuk 6 giga RAM van a VirtualBox miatt... de az iOS nem Android. Tehát az az oltári hülyeség, hogy scroll-ozás közben leáll minden a smooth-érzés eléréséért ahhoz vezet, hogy az iPhone 5-be is teljesen elég lenne 512 RAM, de beletettek 1 egész gigát, hogy véletlenül se panaszkodhasson senki....

Szerk.: Az OFF rész a zárójelnek felel meg, csak így átláthatóbb az egész.

[ Szerkesztve ]

(#770) kali válasza HuMarc (#769) üzenetére


kali
legenda

az 512 megabyte már kevés lehet ios alatt is, a safari 2 - 3 oldallal is kidob, a kevés memóriára hivatkozással - tettem be ilyen hibaüzenetes képet korábban valamelyik iphone témába, szükség esetén rákeresek!
az apple a6 csak dual-core, de nekik ez is elég, ilyesmiben nem szoktak az élen járni...
várj még azzal a jól sikerült jelzővel, van néhány problémára utaló jel!

[ Szerkesztve ]

(#772) HuMarc válasza kali (#770) üzenetére


HuMarc
addikt

Erről a Safari-s problémáról nem tudtam, nem kell visszakeresni, miattam ne fáradj :N .
Hát ez viszonyítás kérdése. Az i4S-hez viszonyítva mert én ahhoz viszonyítok, lévén az az előd szerintem tartalmaz elég újítást 4 colos kijelző, új füles, "zafír" kamera, nagyobb akku, 16:9-es képarány, ami szerintem nagyon kellett stb. ahhoz, hogy ne egy újabb feljavításnak tűnjön habár az újrafelhasznált design miatt kicsit ilyen érzést kelthet hanem ki lehessen jelenteni, hogy ez egy új iPhone, ami hardverét tekintve a közép-, felső közép mezőnyben van, árát tekintve a high-end kategóriában versenyzik, szoftver szempontjából pedig nem lehet eldönteni, mert aki XDA-n "szocializálódott" annak zárt és korlátolt, a neki szükséges beállításokat nem tartalmazó = szar rendszer lehet az iOS, míg egy elfoglalt üzletembernek, akinek ROM-olgatásra, root-jogokra és további ilyen nyalánkságokra se ideje se szüksége nincs, pont tökéletes lehet az iOS. Tehát ha ezeket a dolgokat összevetjük, pont azt kapjuk amit eddig középmezőnybeli hardver, high-end ár és nem feltétlenül mindenki igényeit kielégítő rendszer csak kicsit jobban, kicsit szebben, kicsit gyorsabban. Így szerintem az iPhone 5 jól sikerült. Vannak hibái, de minek nincsenek?

Ja és mielőtt bárki leszólna: Nem vagyok apple fan :N

Szerk.: Az OFF részeket tekintsd zárójeleknek.

[ Szerkesztve ]

(#773) busman válasza HuMarc (#772) üzenetére


busman
addikt

Pedig nagyon úgy néz ki... :U

I'm not talented, I'm skilled.PS5

(#774) PofaJenö


PofaJenö
senior tag

Hali
A 2 telo közül melyik a jobb ?[link] :U

[ Szerkesztve ]

Lumia 820 --> Huawei P9 lite --> Samsung Galaxy S 9 --> Sony Xperia 5II --> Samsung Galaxy S 10e. --> Samsung Galaxy S 22.

(#775) Švejk válasza PofaJenö (#774) üzenetére


Švejk
őstag

Szerintem a Nokia. A Bada egy halott rendszer, a Samsung is tudja, nem is töri össze magát, hogy felfejlessze. A WP7, meg ha lassan is, de jön fel. Bár szerintem, ha nem akarsz Androidot, érdemes kivárni az olcsó WP8 mobilokat.

(#776) PofaJenö válasza Švejk (#775) üzenetére


PofaJenö
senior tag

de multimédiában leveri a wp 7-est ,és jobb a külseje is :F
nem vészes a bada ha tudod kezelni,stb ...

[ Szerkesztve ]

Lumia 820 --> Huawei P9 lite --> Samsung Galaxy S 9 --> Sony Xperia 5II --> Samsung Galaxy S 10e. --> Samsung Galaxy S 22.

(#777) fdisk


fdisk
őstag

Első látásra jó telónak tűnik.
Van vkinek tapasztalata vele?
HTC One XL
Azt írják,h S4 SoC-al jön/már itt van. :D
Erre lecserélném az evo-mat.

[ Szerkesztve ]

A célba először a csíkóhal ért be, a remény hal meg utoljára.De a reményhal megdöglött, az új kedvencem egy szarok rája! ¤¤¤

(#778) maggi1886076 válasza PofaJenö (#776) üzenetére


maggi1886076
addikt

a minosegi anyaghasznalat nagyon vonzo, de en is a lumiat valasztanam. esetleg vmilyen androidos telo ebben a kategoriaban?

Asus Zenfone 2 551ML + Xiaomi Band Dropbox 54,88Gb Regisztráció: http://db.tt/aqH19dqW Flickr képek: http://www.flickr.com/photos/101977039@N08/

(#779) PofaJenö válasza maggi1886076 (#778) üzenetére


PofaJenö
senior tag

Nem mert ezt a kettőt 0FT-ért eltudom vinni a T-nél Flottában ,szóval csak ez a kettő a választás

Lumia 820 --> Huawei P9 lite --> Samsung Galaxy S 9 --> Sony Xperia 5II --> Samsung Galaxy S 10e. --> Samsung Galaxy S 22.

(#780) maggi1886076 válasza PofaJenö (#779) üzenetére


maggi1886076
addikt

Akkor lumia...

Asus Zenfone 2 551ML + Xiaomi Band Dropbox 54,88Gb Regisztráció: http://db.tt/aqH19dqW Flickr képek: http://www.flickr.com/photos/101977039@N08/

(#781) ADAM1337 válasza PofaJenö (#776) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

lumia egyértelmű, nekem volt wave-em.

(#782) Švejk válasza PofaJenö (#779) üzenetére


Švejk
őstag

akkor lumia, bizony.
a badát se ördöngösség kezelni, csak eléggé be vagy korlátozva abban a rendszerben.

(#783) RetepNyaraB válasza Švejk (#782) üzenetére


RetepNyaraB
veterán

Na mer a w7-ben nincs am bekorlatozva... :D
Két éve van wave 1-em. Egy szopás a telefon a Samu jóvoltából. De a wave 3 már bada2-re optimalizált, jól működő rendszer. Persze sokkal zartabb mint a droid de a Windows is az. A wave erős multimediaban (Kamera, video, zenelejatszo minosege). A Prohardver.hu Bada fóruma pedig barátságos, segítőkész és vidám hely :)

Nota bene: egy hónapja vettem androidot es nem is veszek badat amíg I nem derül merre fejlesztik (Tizen, pl. ).

"I don't know half of you half as well as I should like; and I like less than half of you half as well as you deserve."

(#784) PofaJenö válasza RetepNyaraB (#783) üzenetére


PofaJenö
senior tag

+1
nagyon gyors ez is néztem ,fogtam az MM-ben és nagyon jó érzés ;)
és én jobban preferálom a multimédia részt is, és a jövő ? [link] :DDD

Lumia 820 --> Huawei P9 lite --> Samsung Galaxy S 9 --> Sony Xperia 5II --> Samsung Galaxy S 10e. --> Samsung Galaxy S 22.

(#785) Hoffer


Hoffer
őstag

Sziasztok!

Régóta iPhone felhasználó vagyok, de ha mégis nem iPhone, akkor mit érdemes venni?
Galaxy S 3 most a legjobb a piacon?

(#786) kali válasza PofaJenö (#784) üzenetére


kali
legenda

akkor te ezt már (részint) eldöntötted, vagy legalább is nem 50% mind a kettőnek az esélye... :)
a samsung külsőre szerintem is szebb, az anyaghasználata is jobban tetszik, viszont a wp kontra bada szempontjából elég nehéz lehet a döntés, bada nálam nem bejövős, és a wp is inkább majd a 8 esetén lesz elfogadható számomra!

HuMarc; nekem is 4s van, ahhoz viszonyítok, és - látatlanban - nem győzött meg annyira az i5, hogy rohanjak majd megvenni! kipróbálom majd, de a cserével várok legalább novemberig, addig kijönnek az esetleges i5 hibák - nem a szoftveresekre gondolok, mert az egyrészt javítható, másrészt már ios 6 fut nálam egy ideje, és nincs vele különösebb probléma, hanem a ház sérülékenysége, kopási hajlama...stb -, és megjelenik a lumia 920 is, mert az is 4s utód lehet!

[ Szerkesztve ]

(#787) DS39 válasza PofaJenö (#779) üzenetére


DS39
nagyúr

a Wave 3 mellett szól a memória bővíthetőség. tehát ha sok videót néznél, zenét hallgatnál, akkor ezt vedd, ha nem annyira ez a fontos, akkor jó a Lumia 710.
gyakorlatilag mindkettő zárt, és halott rendszert futtat, itt az kell döntsön melyik tetszik jobban, a csempék, vagy az android-szerű felület.

[ Szerkesztve ]

(#788) korpicschess válasza DS39 (#787) üzenetére


korpicschess
veterán

WP7 nem zárt és halott rendszer azért, pláne Badához képest.

Aktuális hirdetésem: ►►►http://goo.gl/P8Vs0r ◄◄◄

(#789) DS39 válasza korpicschess (#788) üzenetére


DS39
nagyúr

hogyne....

Androidhoz képest mindkettő zártnak nevezhető, ezen kár vitázni.

a WP7-es telefonok ugyan fognak még kapni egy frissítést, de utána a Microsoft leveszi róla a kezét, mert jön a WP8, és arra jönnek majd a frissítések és programok a fejlesztők részéről is. tehát gyakorlatilag halott lesz 1 éven belül. a Wave 3 jelenleg a Bada a zászlóshajója, így ha még fejlesztik, akkor az meg fogja azt a frissítést kapni, de ezenkívül az is egy szegényes jövő elé néz.

Itt azt kell eldönteni a vevőnek, hogy melyik tetszik jobban, a WP7 gyorsabb rendszer, a Bada meg a multimédiában erősebb, és bővíthető a memóriája.

[ Szerkesztve ]

(#790) HuMarc válasza busman (#773) üzenetére


HuMarc
addikt

Tudtam, hogy lesz legalább egy ilyen válasz... :C :K

(#791) sutyesz96 válasza 7 (#1) üzenetére


sutyesz96
őstag

Sziasztok megint! :DD

Lemondtam a zte skate-ről, amit ajánlottatok korábban...
Tudnátok esetleg valami másikat, olcsóbbat ajánlani?

(20-25K körül, használt is jöhet, viszonylag nagy kijelző, netezés, alkalmi játék, android)

No matter what, you keep finding something to fight for.

(#792) ADAM1337 válasza DS39 (#789) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

Legalább a bada-t ne ajánljuk egy hulladék recsegős rendszer, a wp7-hez képest meg főleg.
Ha van az embernek türelme elviselni hogy böngésző kifagy ram hiány miatt akkor persze tökéletes rendszer. wp7-et még nem használtam csak videók alapján tudom megitélni illetve más kezében láttam és szélsebes volt felhasználói élmény sokkal jobb mint a bada-nal.

(#793) Canonfan


Canonfan
senior tag

Sziasztok!

A tanácsotokat szeretném kérni, mert most elbizonytalanodtam mobilvásárlás ügyben... :F

Azt szeretném megkérdezni tőletek, hogy a Motorola Defy+ -ról mi a véleményetek, mennyire lenne jó választás, ha min 2-3 évig nem szeretnék telefont cserélni?

Nálam már több hónapja a ZTE GrandX a kiszemelt, de T-Mobilos vagyok, és ott csak az inteles verzió lesz belőle, ami jól hangzik hardveresen mindenképp, de még nagyon új az intel platform, + az ára sem ismert még.

Viszont most akadtam rá a Motorola Defy+ -ra, ami bár már nem a legújabb cucc, de kiforrott telefonnak tűnik sok rom van hozzá stb, és (ha még tudok kapni) elég baráti lenne hűséggel az ára is.

És ezért vagyok most bizonytalan, mert elvileg a Defy+ hardvere is elég lenne nekem (nem igazán játszok mobilon) de a GrandX ugye sokkal jobb hardveresen nála, és neki se jósolnak vészes összeget (elvileg 60-65k lesz kártyásan, de ki tudja...)

Viszont állítólag a Defy+ már eléggé kifutó modell a T-nél ezért ha valamelyik általam elérhető T-s üzletbe még lenne belőle, akkor egyből el kéne hozni ha mellette döntök.
Bár a T-s ügyfélszolgálaton megígérték hogy szólnak ha lesz újabb készlet.

Azt szeretném megkérdezni, hogy ha kiforrott telefont szeretnék, amivel nem igazán lesznek gondok, akkor mit javasoltok, ha találok nyugodtan megvehetem a Defy+ -t is, vagy várjam meg a GrandX-et, ahogy eredetileg is terveztem?

Válaszotokat előre is nagyon szépen köszi! :) :R :R :R

(#794) jocojoe


jocojoe
csendes tag

Sziasztok! Választásban kérnék tanácsot: Nokia 710 vs Motorola Defy+ / Motoluxe?

Jocojoe

(#795) RetepNyaraB válasza ADAM1337 (#792) üzenetére


RetepNyaraB
veterán

Ne nyilatkozz elitélően olyasmiről amit nem ismersz (úgy néz ki). A wave 1 lefutott széria komoly szoftver gondokkal. A wave 3 nem az. A Bada nagy hátránya az AppStore. Sajnos szűkös és idétlen, alig van használható alkalmazás. Nekem ez volt az egyik fő indok a váltásnál.
A rendszer maga telefonálás szinten sokkal használhatóbb a droidnál, és NEM halott, mint a Samu az idei IFA-n hivatalosan bejelentette. A fejlesztés alatt álló Tizen rendszeren futni fognak a Bada alkalmazasok, tehát egy upgrade-nek tekinthető ilyen formán. Persze mindez majd ha a Samu malmai megőrőlik. Annyi igaz a Bada gonddal, hogy szétszivatták a felhasználókat a wave 1-gyel. Én sem adok több esélyt nekik egyelőre. De vannak sokan, akik még nem így gondolják. W7-re biztos alternatíva.

[ Szerkesztve ]

"I don't know half of you half as well as I should like; and I like less than half of you half as well as you deserve."

(#796) sarkanyolo2 válasza jocojoe (#794) üzenetére


sarkanyolo2
őstag

Szerintem szűkítsd le, Nekia 710 vs Defy+ -ra a lehetőségeket. A nokia 710-hez nem értek, de a defy+ egy jó telefon.

Sony XZ٩(̾●̮̮̃̾•̃̾)۶ / LG UJ620V / Kanto YU6

(#797) jocojoe válasza sarkanyolo2 (#796) üzenetére


jocojoe
csendes tag

Ok, köszi, Motoluxe már nem opció ahogy néztem a teszteket.

Jocojoe

(#798) mohotol válasza jocojoe (#794) üzenetére


mohotol
aktív tag

Én tuti a Lumiat venném, ha nem olyanra akarod használni, amire nem alkalmas a wp7 rendszer, akkor mindenképpen azt vedd.

Defy sem rossz, de a felhasználói élményben elmarad a 710-től.

(#799) jocojoe válasza mohotol (#798) üzenetére


jocojoe
csendes tag

Köszi, akkor még megálmodom. Buherálni annyira nem akarom a telót, működjön jól és kész, de valószínű a Nokia lesz.

Jocojoe

(#800) sutyesz96


sutyesz96
őstag

Xperia mini vagy live with walkman?

No matter what, you keep finding something to fight for.

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Milyen okostelefont vegyek? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.