Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Milyen okostelefont vegyek? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-04 10:31:59

LOGOUT.hu

Fontos: aki HAGYOMÁNYOS telefont szeretne, kérem, fáradjon át ide: [link]!
Hozzászólás előtt olvasd el az összefoglalót, légy szíves!
Aktuális: Karácsonyi telefonajánló 2023 (cikk), Milyen telefont vegyek 2023-ban karácsonyra? (videó)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#901) M_Tomi0227 válasza lsebestyen (#900) üzenetére


M_Tomi0227
tag

telefon,net,sms,e-mail illetve (alkalmanként) youtubon videók nézése. Ez lenne a fő felhasználása

[ Szerkesztve ]

(#902) Frozzy válasza M_Tomi0227 (#899) üzenetére


Frozzy
őstag

szerintem xperia P.. nagyobb kijelző videónézésre tökéletes. sms-t írni is kényelmesebb. jobb a megjelenése szvsz, fém ház. én xperia P-t választanám :R

[ Szerkesztve ]

 iPhone 14 Pro Max • AirPods Pro • Apple Watch S4 • MacBook Air 2017 

(#903) sgx


sgx
tag

Udv!

Jelenleg egy lg gt540 tulajdonosa vagyok.
Arra jo volt h megismerjem az androidot, de minden masra alkalmatlan ez a telefon.
Szoval egy ennel sokkal gyorsabb androidos telefont keresek, relative olcson akar ebay-rol vagy kulfoldi webshopbol.
A kerdesem az lenne, h jelenleg melyik a legjobb ar/ertek aranyu telefon abban az arkategoriaban ahol a telefon napi hasznalata - telefon, sms, email, pdf, facebook, navigacio, fenykep, youtube - mar elvezetet nyujt es nem hullik ki az ember haja tole.

Udv,
sgx

(#904) M_Tomi0227 válasza Frozzy (#902) üzenetére


M_Tomi0227
tag

ez tény, csak relatív jó áron jutok i4S-hez és ezért gondolkodtam el rajta vagyis inkább iOS illetve Android téren. Xperia P-t 35e-ért kapnám meg i4s-t pedig 85-90 körül

(#905) s4tch válasza M_Tomi0227 (#901) üzenetére


s4tch
veterán

Ha magával az iOS-szel szemben nincsenek gyógyíthatatlan ellenérzéseid, vedd nyugodtan az iPhone-t. Gyors, stabil, nem lassul be sosem (ami egy droidnál tulajdonképp a rendszerrel jár), az említett alapfeladatokat tökéletesen ellátja, és jobb a kamerája, mint a P-é.

Nekem az iOS-ben a home screen hiánya döntő volt, így P-t vettem. Olcsó, gyors, és baromi jól néz ki. Telefonnal minimálisat fényképezek, de ha ez szempont lett volna, akkor inkább az i4s felé húztam volna.

(#906) afgk2012 válasza nevem? (#896) üzenetére


afgk2012
tag

privi ment

(#907) Nikla válasza M_Tomi0227 (#899) üzenetére


Nikla
tag

Szerintem újratervezés.. :N

Ha a hangya saját súlyának 50x -esét bírja el, akkor 10g hangyát le lehet küldeni egy sörért :)

(#908) i-sti válasza sgx (#903) üzenetére


i-sti
senior tag

En igy jartam a Galaxy Ace-emmel.
Most nezelod, hogy Samsung Galaxy Nexus-t/iPhone/Nexus 7 + Nokia 1200 vegyek.
A fenti 3bol nem tudok donteni. (sok penz, es felek, hogy nem eri majd meg)
Kerlek segitsegetek :)

Novum Forum Siculorum

(#909) Gabó75 válasza sgx (#903) üzenetére


Gabó75
senior tag

A Motorola Atrix 2 elég alacsony áron nagyon jó vétel.

(#910) Dyrtyho


Dyrtyho
senior tag

Sziasztok ! Már 1x írtam ez ügyben, de akkor nem kaptam rá választ, szóval jelenleg egy Sony Ericsson Live With Walkman WT19i készülékem van, ami már 8 hónapos, és szeretném egy új telefonra lecserélni, ami majdnem hasonló tudású mint a Live With Walkmanem, csak egy picivel többet tud.

Ezeken a telókon gondolkodom, ti melyik telót ajánlatok ezek közül ?

Motorola Defy
Motorola Defy Plusz
Motorola Defy mini
Sony Xperia Sola

best regards, egy fórumozó blogger

(#911) Nojbee


Nojbee
tag

Sziasztok!
Androidos készüléket készülök venni.
HTC One V-vel szemezgetek, de azért érdekelne más alternatíva is, ha van jobb ebben az árkategóriában. (használt nem játszik)
Legyen jó audio terén, megbízható, ne legyen csiga lassú. 3,5”-ös kijelzőnél nem szeretnék kisebbet.
Köszönöm a segítséget előre is!

(#912) M_Tomi0227 válasza Nikla (#907) üzenetére


M_Tomi0227
tag

Ezt hogy érted?

(#913) ablack válasza Dyrtyho (#910) üzenetére


ablack
senior tag

egyértelműen Sony Xperia Sola

(#914) lsebestyen válasza M_Tomi0227 (#901) üzenetére


lsebestyen
addikt

iPhone-t vedd, azzal jobban jársz ha az árat nem nézzük.

(#915) Tewe013 válasza Dyrtyho (#910) üzenetére


Tewe013
őstag

Sony Xperia Sola.

[ Szerkesztve ]

(#916) kali válasza M_Tomi0227 (#899) üzenetére


kali
legenda

szerintem (is) inkább a 4s!

(#917) sarkanyolo2 válasza Dyrtyho (#910) üzenetére


sarkanyolo2
őstag

Akkor ezt redukálhatod is Sola vs. Defy+ -ra. :D

Defy+ elég masszív teló, nekem nagyon bejön, de hát gyengécske ma már.
Én Defy+ -t vettem kb 3 hete, de nem jött be mert nem bír lejátszani 720p videót. (gyári ROM)

Most én is a Sola-t néztem Telenornál 61-be de még nem tudom mert annak meg csak 1320-as az akksija. :S

Sony XZ٩(̾●̮̮̃̾•̃̾)۶ / LG UJ620V / Kanto YU6

(#918) i-sti


i-sti
senior tag

Most nezelodok, hogy Samsung Galaxy Nexus-t/iPhone-t/Nexus 7 + Nokia 1200 vegyek.
A fenti 3bol nem tudok donteni. (sok penz, es felek, hogy nem eri majd meg)
Kerlek segitsegetek.

Novum Forum Siculorum

(#919) Polllen válasza i-sti (#918) üzenetére


Polllen
nagyúr

Az utolsó kombó teljesen más világ, mint ami előtte van, lévén buta mobil+okos tablet.

Döntsd el mit szeretnél és hogyan használni. Egy tab nehezebben szállítható, nem lehet mindig veled, de cserébe a nagyobb kijelző jobb élményt nyújt. Ha egy okos telefon képességeit amúgy is csak akkor vennéd igénybe, ahol a tab is megoldható, akkor azt vedd.

Ha mindig kell a jobb kamera és az okosmobil adta lehetőségek, akkor is még nézhetsz egy olcsóbb android-s gépet + tabletet vagy nuku tablet és nexus vagy iphone.

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#920) chungee


chungee
addikt

Helló all!
Ezek közül melyiket válasszam:F Első okosteló lesz. Nincs nagy ígényem. Csak ne kelljen sűrűn töltőn hagyni :B Max. voip telefonálási alkalmazás fusson rajta.

LG L3
Nokia C5-03
Samsung Galaxy Mini kiszemelt
Telenor One Touch C
ZTE Blade

[ Szerkesztve ]

(#921) nevem? válasza chungee (#920) üzenetére


nevem?
csendes tag

mini

Csere mindíg játszik :) (Tokurukurin?)

(#922) lsebestyen válasza chungee (#920) üzenetére


lsebestyen
addikt

Zte Blade, egyértelmű.

(#923) DS39 válasza chungee (#920) üzenetére


DS39
nagyúr

Blade.

a Mini egy vicc, nagyon rossz a kijelzője.

(#924) nggabi válasza lsebestyen (#922) üzenetére


nggabi
nagyúr

nem egyértelmű. a mini sokkal minőségibben van összerakva, nem hullik szét fél év múlva.

én ha választhatnék egyiket se ;]

"szenyor dzsíííí"

(#925) chungee


chungee
addikt

Akkor Blade. Köszi mindenkinek. :R

[ Szerkesztve ]

(#926) DS39 válasza chungee (#925) üzenetére


DS39
nagyúr

mondjuk a Blade nem a jó üzemidejéről híres, de a kijelzője neki a legjobb a felsoroltak közül.
gondolom Telenornál vennéd, én hasonló árszinten még megnézném a Huawei Ascend Y200-ast, az egész jól bírja, ill. ott az Xperia Tipo is, aminél van elég ram és belső tárhely is.

(#927) lsebestyen válasza DS39 (#926) üzenetére


lsebestyen
addikt

Volt nekem pengém, meg minim is, egyik se jobb a másiknál üzemidőbe.

(#924) nggabi : ha vigyázol rá a zte se hullik szét... :K

[ Szerkesztve ]

(#928) chungee válasza DS39 (#926) üzenetére


chungee
addikt

Szemezgettem a Huawei-vel és a Sanyival is. De azok 20k :( Ahhoz képes, hogy a 0 ft-os Samo Galaxy Y akartam, így is túllőttem a célon. Asszony ki fog nyírni a ZTE-ért is :DDD

(#929) nggabi válasza lsebestyen (#927) üzenetére


nggabi
nagyúr

azt egyáltalán lehet még kapni?

"szenyor dzsíííí"

(#930) lsebestyen válasza nggabi (#929) üzenetére


lsebestyen
addikt

Asszem telenorvégoknál akad még.

(#931) i-sti válasza Polllen (#919) üzenetére


i-sti
senior tag

Akkor nem kel tablet, mert fontos a 3G es a konnyu hordozhatosag.

Nexus a favorit. Azert dontottem mellette mert leven Google a tervezo gondolom support lesz hozza egy ideig. A mostani Ace-emmel jol melle lottem. Samu kiadta a 2.3.6-ot hozza es nuku, tobb semmi. XDA-s ROM pedig .... (ertitek).

Novum Forum Siculorum

(#932) Csucsu88


Csucsu88
tag

Samsung I9070 Galaxy S Advance-ről mi a véleményetek? Érdemes ilyet venni?

(#933) TayRol


TayRol
veterán

Szevasztok!

Telefont keresek feleségemnek. Nincs sok feltétel:
- minél olcsóbb, érintőképernyős, minél jobb (persze a körülményekhez képest) fényképező-tudással - baba mindennapjait fotózni útközben pl.
- boltban venném valószínű
- eddig nokiái voltak - az 500-ast néztem ki neki, de
minden tanácsot szívesen fogadok.

Köszönöm!

TayRol

(#934) s4tch válasza TayRol (#933) üzenetére


s4tch
veterán

Van itthon egy Nokia 500. Ha nem használt még a feleséged érintős telefont, inkább ne ezt erőltesd... Nem túl gyors, logikátlan a rendszer, és hajlamos olyan marhaságokra, mint pl. hívás közben sötét marad a képernyő (fel tudod venni, de nem látod, ki hív), vagy mondjuk hiába böködöd a telefonkönyvben a keresés gombot, nem jön fel a billentyűzet (kilépsz, újra belépsz, és megy). Ja, és üzemszerű, hogy ha írsz egy SMS-t elfordított kijelzővel, kikapcsolod utána a kijelző-forgatást, akkor onnantól az összes SMS-t elfordított kijelzővel kell írnod egészen addig, amíg újra be nem kapcsolod a forgatást, hogy visszafordítsd a kijelzőt. Szóval idegesítő. Amúgy a telefon jópofa, szép, rendesen összerakták, kompakt, fajin a kijelzője, bírja az akksi, nem lenne rossz, de a rendszer... Inkább egy Wave, még az is jobb telefonálni, fotózni.

(#935) TayRol válasza s4tch (#934) üzenetére


TayRol
veterán

még nem volt érintős telefonja. keressek egy alig használt N8-at?:) badát nem akarok.

(#936) s4tch válasza TayRol (#935) üzenetére


s4tch
veterán

Te nem akarsz? Nem a feleségednek lesz a telefon?

SE Ray méretre hasonlít az 500-hoz, de nagyságrendekkel jobb szoftveresen.

(#937) TayRol válasza s4tch (#936) üzenetére


TayRol
veterán

én nem akarok mert tudom hogy mit szeretne és mit nem - ill. meglepetés lesz.

se ray nem rossz, olvasva a tesztet nincsenek oda a kameráért. vagy kategóriájában jónak számít?

[ Szerkesztve ]

(#938) Polllen válasza s4tch (#934) üzenetére


Polllen
nagyúr

az elforgatas rogzitese igy mukodik sztem helyesen. ha fekvomodban rogzited, ugy is marad... vagy nem erre gondoltal?

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#939) tybsen


tybsen
addikt

Sziasztok,

egy baratom szeretne elofizetes hosszabbitassal telefont venni es a galaxy s2-t nezte ki maganak (a telefon merete, velhetoleg gyors mukodese es Samsung mivolta miatt). Jelenleg galaxy s-t hasznal (mar evek ota).

Azt szeretnem kerdezni, mert en nem tudok igazan tanacsot adni neki, hogy
- megeri-e még galaxy s2-t venni jelenleg (mar eleg regi modell)
- gyari rommal eleg gyors-e es akadasmentes-e a telefon (nem fogja mokolgatni)
- jon-e ra JB, en azt hallottam, hogy lehet, hogy jon (bar mintha azt olvastam volna, hogy a hivatalos 4.0 frissitessel akadozik a telefon)

Elore is koszonom a segitseget!

(#940) Psytech válasza tybsen (#939) üzenetére


Psytech
senior tag

Szia,

- nem tudom mennyiért veszi meg, a megéri-e ettől függ.
- a legújabb hivatalos gyári ICS-k bőven folyamatos, gyors működést biztosítanak.
- jön rá a JB, Samsung már bejelentette hivatalosan is, bár időpont még nincs, de szerintem ez év végéig meglesz rá. (az ics-s akadozós kérdésre meg a második pontom ad választ :) )

Üdv

Ui: de ha már szerződés hosszabbítással hozza el és samsungot szeretne akkor lehet megéri megnézni, hogy S3-t mennyivel többért tudja elhozni. Ha nem sokkal akkor megéri, persze ha a nagy(obb) kijelző nem kizáró ok.

[ Szerkesztve ]

(#941) tybsen válasza Psytech (#940) üzenetére


tybsen
addikt

Szia,

nagyon szépen köszönöm a gyors választ. Igazabol 0 Ft-ert elhozhatna elvileg, az s3 talan 30 ezerrel lenne tobb, de a srac nem szeretne fizetni a telefonert egyreszt, masreszt az s3 tul nagy neki. En is s3-at javasoltam, mert hogy ujabb meg nagyobb (ami nekem szimpatikusabb), de ot nem erdekli ez.

Koszonom szepen megegyszer! :R

(#942) korpicschess válasza Psytech (#940) üzenetére


korpicschess
veterán

+1
Q4re van beígérve, szóval idén. :K

Esetleg ha újat vesz, akkor LG 4X hasonló áron jobb vétel lehet.

Aktuális hirdetésem: ►►►http://goo.gl/P8Vs0r ◄◄◄

(#943) Psytech válasza tybsen (#941) üzenetére


Psytech
senior tag

Az S2 tudása még bőven elég mindenre, egyáltalán nincsen szükség többre normál használat mellett.
Nekem is volt, imádtam.
S1 után bőven boldog tulaja lesz :K
O Ft-ért meg a hülyének is megéri :DDD

(#944) s4tch válasza Polllen (#938) üzenetére


s4tch
veterán

Na jó, de semmi mást nem rögzít, csak az SMS-írást. Hogy értsük egymást: a főképernyő álló üzemmódban van, az álló üzemmódra képes programok álló üzemmódban futnak (Angry Birds nyilván fekvő, bármit csinálsz), telefonálásnál álló üzemmódban mutatja a bejövő hívást, majd kezdesz egy új SMS-t, és fogja magát, elfordul a kijelző. Mindezt kikapcsolt forgatásnál.

(#945) TayRol


TayRol
veterán

Körülnéztem feleségemnek telefon ügyben, és végül az xperia sola és xperia u ami befutónak látszik. esetleg ace 2. autofokuszos kamera, 4 colnál kisebb kijelző, valahogy ki is néznek (szerintem nőknek is megfelel), android - tud angry birdsözni.

jó ez a 3 készülék (valamelyik jobb-e mint a másik - ICS ha jól tudom lesz mindenegyire) vagy nem érdemes foglalkozni velük? valószínű itt a PH-n venném meg.

(#946) kurion


kurion
senior tag

Jelenleg egy Motorola Atrix 4g-vel rendelkezek és azt szeretném kérdezni hogy szerintetek megéri e váltani egy i9220 (galaxy Note utánzat)

"Csinálni jobb mint beszélni róla" - Magic Gladiator

(#947) Švejk válasza TayRol (#945) üzenetére


Švejk
őstag

Én a Solát ajánlom. A design és a minőség miatt tetszene neki. És szerintem a RAM is elég mindenre. Az Ace 2-re nemhogy ICS, hanem rögtön JB lesz, most olvastam a hírt.
De akkor is Sola. :)

(#948) TayRol válasza Švejk (#947) üzenetére


TayRol
veterán

Köszi az infót.:) Ace 2 sem rossz, és a Sola sem. Bár utóbbi már kicsit drágább.
Most kövezzetek meg, de: Lumia 710?:)

nevem?: annyira rossz nem lehet. legalább áttekinthető a win.:D

[ Szerkesztve ]

(#949) nevem? válasza TayRol (#948) üzenetére


nevem?
csendes tag

dobd ki :)

Csere mindíg játszik :) (Tokurukurin?)

(#950) justcoronita


justcoronita
csendes tag

Sziasztok! Melyik telefont ajánljátok ezek közül?
Sony Xperia S
HTC One X
Samsung Galaxy S3
Nokia Lumia 900
LG Optimux 4X
Samsung Galaxy Note
Sony Xperia ion

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Milyen okostelefont vegyek? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.