Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Milyen okostelefont vegyek? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-04 10:31:59

LOGOUT.hu

Fontos: aki HAGYOMÁNYOS telefont szeretne, kérem, fáradjon át ide: [link]!
Hozzászólás előtt olvasd el az összefoglalót, légy szíves!
Aktuális: Karácsonyi telefonajánló 2023 (cikk), Milyen telefont vegyek 2023-ban karácsonyra? (videó)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1051) mohotol válasza APC ADAM (#1049) üzenetére


mohotol
aktív tag

LG Optimus 4X, HTC One X.

Esetleg várd meg a wp8-as csúcstelókat, Lumia 920 állat lesz. :)

[ Szerkesztve ]

(#1052) APC ADAM


APC ADAM
tag

LG-m még nem volt de a régiek nagy kakik voltak...
A Htc-t ajánlotta 1 ismerősöm is de a tesztben nem volt eggyértelműen jobb mint az S2, na mind1 meglesem ezt az LG-t mit írnak róla hátha jó lessz ;)

(#1053) maggi1886076 válasza Polllen (#1035) üzenetére


maggi1886076
addikt

megnyomkodta.tetszett neki.sztem ezzel jobban járna, mint egy androidossal.

Asus Zenfone 2 551ML + Xiaomi Band Dropbox 54,88Gb Regisztráció: http://db.tt/aqH19dqW Flickr képek: http://www.flickr.com/photos/101977039@N08/

(#1054) Cyberpunk válasza APC ADAM (#1052) üzenetére


Cyberpunk
félisten

A mai LG az egész jó, szerintem kijelenthető, hogy tanultak az O2X esetéből.

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#1055) i-sti válasza Greentea (#968) üzenetére


i-sti
senior tag

Samsung Google Galaxy Nexus (i9250)

Novum Forum Siculorum

(#1056) Greentea válasza i-sti (#1055) üzenetére


Greentea
senior tag

Nincs a szolgáltatónál

[ Szerkesztve ]

(#1057) Greentea


Greentea
senior tag

Az új Nexus telefonok mind ilyen 5 incs méretű lesznek?

(#1058) Polllen válasza Rage47 (#1045) üzenetére


Polllen
nagyúr

Nem voltak kibékülve ezzel a csempés rendszerrel.


maggi1886076

Ha tetszett neki, akkor nem kérdés.

[ Szerkesztve ]

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#1059) s4tch válasza Polllen (#1035) üzenetére


s4tch
veterán

40 körüli ember, mint idősebb korosztály?! Bakker, lassan bácsi leszek. :DDD

(#1060) Polllen válasza s4tch (#1059) üzenetére


Polllen
nagyúr

Mivel én a 20-s évek végét taposom, ők már idősebbek.

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#1061) Cyberpunk válasza Greentea (#1057) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Most ez a divat, szóval esélyes igen.

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#1062) Rage47 válasza Polllen (#1058) üzenetére


Rage47
veterán

pedig az 50-es szüleim jobban látják, mint a kis androidos ikonokat, fura :D

sztem sokkal egyszerűbb a csempés rendszer

berakod nekik főoldalra a telefonálás meg az sms írást és kész, ott van két bazinagy csempe.

(#1063) hallerlaller válasza Rage47 (#1062) üzenetére


hallerlaller
addikt

Droidra van ilyen lancser öregeknek: [link], és így a nyugdíjas fílinghez nem kell windows phone.. ;]

Hisense 55U7HQ - Xiaomi 11i

(#1064) Rage47 válasza hallerlaller (#1063) üzenetére


Rage47
veterán

:DD :C :Y

(#1065) n000rbi válasza mohotol (#1037) üzenetére


n000rbi
senior tag

Ma élőben megnéztem egyet. A képe gyönyörű és egész gyors is, viszont idegesített , hogy az alsó végén lévő "kupak" kicsit lötyögött :S Ez vajon mindnél előjön egy idő után, vagy csak a kiállított darabot zúzták már le?

(#1066) afgk2012 válasza hallerlaller (#1063) üzenetére


afgk2012
tag

:C :C :C

(#1067) kungzi


kungzi
veterán

sziasztok

komolyan mondom, ilyenkor tudnék agyhalált kapni
szerintetek melyiket vegyem? Galaxy S2 vagy Optimus 4X?

S3 nem érdekel, mert nem tetszik. HOX se érdekel, mert nem jön be a Sense

Ájfón-t meg ki nem állhatom :DDD

(#1068) korpicschess válasza kungzi (#1067) üzenetére


korpicschess
veterán

Én szívesen cserélném 4X-re az S2-őt. :K
szerk: sztem kb mindenben többet nyújt.

[ Szerkesztve ]

Aktuális hirdetésem: ►►►http://goo.gl/P8Vs0r ◄◄◄

(#1069) w333 válasza n000rbi (#1065) üzenetére


w333
félisten

Sajnos az Xperia P fórumban is sokan panaszkodnak hogy az alsó áttetsző résznél elengedett a ragasztó ...
Ez egy kicsit kiábrándító mert én is Xperia P-t akartam és az Xperia S-nél is ugyan ez a helyzet :U
Szerintem nem véletlen hogy az újabb Xperia modellek már nem áttetsző dizájn-al érkeznek ...

Most meg úgy vagyok hogy Defy-t nem tudom semmi-re lecserélni még az xperia go-t amit néztem de az a baj hogy Defy után kicsi a kijelző és felbontás ráadásul elég drága is ahoz képest hogy csak 512MB/RAM van benne és az előlapi kamera is hiányzik ... :U

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#1070) Cyberpunk válasza kungzi (#1067) üzenetére


Cyberpunk
félisten

4X mindenben jobb. :K

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#1071) R2D20208 válasza kungzi (#1067) üzenetére


R2D20208
addikt

Ez nem kérdés :)

★ ★ ★ Nexus 4 by LG ★ ★ ★

(#1072) ryger


ryger
aktív tag

Sziasztok,

Ugy tunik, hogy tudnek venni jo aron egy SONY XPERIA S-t es kivancsi lennek a velemenyetekre mert Ti sok telcsit kezbe vesztek/hasznaltok, hogy jo vagy rossznak szamit-e. Illetve ha valami rovid altalanos velemenyt megfogalmaznatok, halas lennek.
Akku elettartam, fogasa a telcsinek ilyesmik erdekelnenek. Most egy X10mini-t hasznalok.

Koszonom :R

[ Szerkesztve ]

(#1073) lsebestyen válasza ryger (#1072) üzenetére


lsebestyen
addikt

Ha konkrét elképzelésed van egy adott telefonnal kapcsolatban, akkor jobb ha az adott telefon topikját böngészgeted, kérdezgetsz ott :)

(#1074) ryger válasza lsebestyen (#1073) üzenetére


ryger
aktív tag

Igen, ott is nezelodtem de gondoltam, hogy itt reszrehajlas nelkul kapok infot rola :D

[ Szerkesztve ]

(#1075) korpicschess válasza ryger (#1074) üzenetére


korpicschess
veterán

Nem egy rossz készülék, a HD felbontás elég csábító, egyebként nem raknám az S2 elé így sem. Gyári szoftver marha lassú sajnos, én főzött ROM-mal nem láttam még, így nem tudok nyiltkozni.

Aktuális hirdetésem: ►►►http://goo.gl/P8Vs0r ◄◄◄

(#1076) ryger válasza korpicschess (#1075) üzenetére


ryger
aktív tag

Az S2 lenne a masik befuto, mert cserelheto az aksi, ill extra mem kartya is teheto bele.

(#1077) kungzi


kungzi
veterán

akkor eldöntöttem, 4X lesz a kövi teló :C

(#1078) korpicschess válasza ryger (#1076) üzenetére


korpicschess
veterán

Hol vennéd meg? Igazából szerintem a kijelzőn kívül mindenben jobb az S2, hardverben is. Kamerát 1 szintre tenném.

Aktuális hirdetésem: ►►►http://goo.gl/P8Vs0r ◄◄◄

(#1079) ryger válasza korpicschess (#1078) üzenetére


ryger
aktív tag

Kulfoldrol vagyok azert az ekezetnelkuliseg :B is, es az egyik webshop most majdnem felaron adja(gondolom raktarurites lehet) es azert gondoltam ra elso korben. Igazabol kisebbet szeretnek de manapsag mar csak ilyen serpenyo meretu van :(((

(#1080) mohotol válasza n000rbi (#1065) üzenetére


mohotol
aktív tag

Ezt látod nem tudom, de kérdezd meg a topicjában.

(#1081) agabe válasza APC ADAM (#1044) üzenetére


agabe
addikt

ha tenyleg elore szeretnel lepni minden szempontbol, akkor inkabb vard ki a 2giga ramos telokat ...az optimus g erkezesi idejet nem tudom, de talan az johet legkorabban es az tenyleg lemossa s3, 4x, hox triot, bar ezek is tudnak annyit, hogy par honapig ellegyel veluk, de asszem oltari gaz volt beloluk kisporolni plusz 1giga ramot.
hox tobb teruleten es s3 is nehanyban kuzd meg kihivasokkal is az optimalizacio, vagy bugmentesseg teren teren...ezt a 4x-rol nem olvastam, viszont szemelyes tapasztalaim sincsenek.
Az is igaz, hogy az ujonnan megjeleno teloknal sem lehet tudni meg mennyire talaljak el elsore, vagy mennyire idegesitok lesznek a hibai (mindenek van hibaja), de igeretesek hardveresen.

(#1082) charg


charg
tag

Sziasztok!

Tudja valaki, hogy a 4X-et Bp-en melyik üzletben lehet megnézni/nyomkodni?

[ Szerkesztve ]

(#1083) bagaba1


bagaba1
tag

Hali!
Jelenleg egy HTC Desire készülékem van, és most szeretnék váltani. A felsőkategóriás gépek között nézelődtem, de eléggé bizonytalan vagyok. Sokat netezek, és írok a telefonnal, szóval a 4.7" körüli kijelző mindenképp előny lenne. A SGS3 és HOX-szal szemben, a 4X-et, és a Galalaxy Nexust előnyben részesíteném. Előbbit ára, utóbbit pedig ára, és a gyári, gyorsan érkező frissítések miatt. A 4 mag nem létszükség, viszonylag keveset játszom, ezért is nézelődök a Nexusok terén. Ti mit ajánlanátok?

http://www.flickr.com/photos/109769896@N06/

(#1084) Cyberpunk válasza bagaba1 (#1083) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Ha a frissítés számít legjobban, akkor a Galaxy Nexus a javasolt. De a 4X komolyabb vas. Tehát a frissítés fontossága döntsön szerintem. Bár valszeg JB lesz a 4X-re is.

[ Szerkesztve ]

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#1085) mohotol válasza bagaba1 (#1083) üzenetére


mohotol
aktív tag

Én a 4x-et venném.

(#1086) bagaba1 válasza Cyberpunk (#1084) üzenetére


bagaba1
tag

JB még lehet, de a következőket már nem tartom túl valószínűnek, esetleg nagy késedelemmel. A Nexus már közel egy éve a polcokon van. Ez idő alatt már előjöhetett minden hibája, hátránya a készüléknek. Tudsz/tudtok bármi ilyesmiről? Gondolok itt olyanra, hogy hajlamosa a fagyásra, gyakori FC néhány programnál, kijelzőhiba, vagy például a Desire-nek szerintem mind az előlapi, mind a hátsó hangszórója nagyon halk. Ilyesmikre gondolok.

http://www.flickr.com/photos/109769896@N06/

(#1087) kungzi válasza bagaba1 (#1086) üzenetére


kungzi
veterán

egy komoly hátránya van, hogy nincs microsd bővíthetőség. pl nekem a 16GB, amiből 11GB-t használhatnék édes levés lenne

(#1088) hallerlaller válasza bagaba1 (#1086) üzenetére


hallerlaller
addikt

Amoled kijelzőknél gyakoriak a hibák, mindenképp gyári garis javasolt. 4X is jó, főleg a tegrás játékok miatt.

Hisense 55U7HQ - Xiaomi 11i

(#1089) Cyberpunk válasza bagaba1 (#1086) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Hát, én nem vennék mérget a JB utáni frissítésre sem, legalább is nem gyorsan. Főleg, ha jön új Nexus modell. Jók ezek, de miután már kijött az újabb Nexus, már annyira nem sürgős. Ráadásul csak szoftveres gombok vannak, amik a kijelzőből veszik el a maguk részét.

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#1090) bagaba1 válasza Cyberpunk (#1089) üzenetére


bagaba1
tag

A Nexus S-re is jött még JB, nem is túl későn. A szoftveres gombot pedig praktikusnak tartom, ha nincs rá szükség, nem foglalja fölöslegesen a helyet:) 16GB-os kártya most is bőven elég, de még 11-el is beérem. Függetlenül az ára, pedig nagyon kedvező szerintem. Magentáéknál pedig legközelebb februárban tudnék készüléket venni. Az is lehet, hogy érdemes még kivárni ezt az 5 hónapot, és előfizusan venni valami komolyabb készüléket..

http://www.flickr.com/photos/109769896@N06/

(#1091) agabe válasza bagaba1 (#1086) üzenetére


agabe
addikt

nexusnak csak a kameraja, es az amoledre jellemzoen elofordulo kijelzo beeges valoszinusege ami hatran. a kijelzot rendes gyari garival hazhoz rendelt szervizes csereli, euert az nem igazi gond, a kamerajaval vishint nem lehet mit csinalni (nem nagyon borzaszto, de pl. s2-estol eszrevehetoen elmarad ...s3-asrol nem is beszelve.
nincs benne radio (ha valaki hasznalja, akkor ez fontos tenyezo lehet), de minden mas szempontbol jo keszulek, es tenyleg jo mar az ara.

(#1092) Cyberpunk válasza bagaba1 (#1090) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Hát ennyire előre ne tervez, 5 hónap az nagyon sok.:D De lényegében meg is válaszoltad melyik kell.:)

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#1093) bagaba1 válasza Cyberpunk (#1092) üzenetére


bagaba1
tag

Tudom, hogy sok, és addig még a fél termékpaletta lecserélődik, de most nagyon vacillálok, hogy függetlenül vegyek. Sajnos nem 8XL-es díjcsomagom van, így az ár a független modelleket alulról súrolja, nem számottevő a kedvezmény. A Desire akksija pedig kezd haldokolni, és egyre zavaróbb a számomra kis kijelző.

http://www.flickr.com/photos/109769896@N06/

(#1094) tybsen válasza bagaba1 (#1093) üzenetére


tybsen
addikt

Ugyanebben a cipoben vagyok.. LG 4x vagy Galaxy Nexus.

Igazabol a jelenlegi galaxy nexusom csaladon belul elajandekozasra kerul es vagy egy ugyanilyen galaxy nexus-sal hosszabbitanam meg a jelenlegi elofizetesemet (mert nagyon meg vagyok vele elegedve, frissitesek, gyorsasag, kijelzo, akadasmentes mukodes, semmi fagyas vagy hiba) vagy ugyannanyiert (szinte ingyen most egy akcioban) egy lg4x johetne szoba szerzodeshosszabbitassal. Galaxy S3 nagyon draga lenne, alavetoen nem akarok kolteni mar penzt, csak kihasznalni a szerzodeshosszabbitas adta lehetoseget.

Kicsit idegenkedek az LG-tol mint markatol, jatszani nem jatszom a telefonnal tehat nem tudom, miben jonne ki a 4 mag elonye, de a kicsit erosebb hardwer kivancsiva tett, hogy lehet, hogy erdemes lenne LG-re beruhazni nexus helyett. Meg igazabol mar unom kicsit a nexust, bar a Galaxy Note-tal egymas mellett eddigi legjobb keszulekem, ami volt.

Alapvetoen internetezesre hasznalom de termeszetesen mindenre, amire egy okostelefont hasznal az ember (skype, whatsapp, tablazatok megnezese neha, kepek, rss ,facebook meg minden hasonlo marhasag, stb..). Tehat fontos lenne, hogy egy jo "mindenes" telefon legyen, egy olyan öszver mint a galaxy nexus. Erre mennyire alkalmas az LG? Kicsit visszatartanak a melegedessel kapcsolatos infok meg a frissites altalam velt hianya (bar ki tudja, meddig marad tamogatott a nexus, de azon legalabb mar most 4.1 van, ami tenyleg akadasmentes). Az LG UI nem jon be, de gondolom ezt egy apex vagy nova megoldja gondolom. Szoval alapvetoen a markatol idegenkedem, valoszinuleg az a rossz LG marketing hatasa ;]

Mit gondoltok?

[ Szerkesztve ]

(#1095) Z333


Z333
csendes tag

Üdv!

Samsung S 2 ill. ezzel analóg vagy jobb készülékben gondolkodnék.
100 E a limit.
Amik szempontok:
- gyors legyen
- jól használható navigáció (nyilván olyan szinten ami 1 okostelefonba elvárható)
- és relatíve jó minőségű összeszerelés.

Mik jöhetnének még szóba?

(#1096) R2D20208 válasza tybsen (#1094) üzenetére


R2D20208
addikt

Válaszoltam neked . Saját vélemény.

(#1095) Z333 100 ért kapsz 4X - et is pl. Nagyon jó GPS, kíváló anyagminőséggel, erős hardverrel. Esetleg Note, vagy One X is van ennyiért már. Xperia S is.

[ Szerkesztve ]

★ ★ ★ Nexus 4 by LG ★ ★ ★

(#1097) tybsen válasza R2D20208 (#1096) üzenetére


tybsen
addikt

Köszi!

(#1098) Z333 válasza R2D20208 (#1096) üzenetére


Z333
csendes tag

Az xperia s nekem is eszembe jutott.
A kijelzőt tekintve nekem természetesebbnek hat mint az S 2 (nyilván technológiából ered).
De nem tudom, h nincs e kissé túlárazva a sony.

(#1099) ADAM1337 válasza Z333 (#1098) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

Nincs, igaz ez "csak" 2 magos telefon de elégedett lehetsz vele illetve a 4x amit említettek is nagyon jó készülék.

(#1100) R2D20208 válasza Z333 (#1098) üzenetére


R2D20208
addikt

Sony szervíz gondok ( amiket tapasztaltam ) és az Xperia S, illetve ION vs Samu s2 akksija, ég és föld. Kis túlzással, de S2 kijelzőben a dupláját bírja. Az ION - om nem ment el 3 óra kijelzőt, Xperia S - ről is ugyanezt olvastam. S2 nél + 5 óra kijelzők vannak. Lehet már javult az Xperia S is, azt nem tudom.

[ Szerkesztve ]

★ ★ ★ Nexus 4 by LG ★ ★ ★

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Milyen okostelefont vegyek? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.