Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Milyen okostelefont vegyek? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-04 10:31:59

LOGOUT.hu

Fontos: aki HAGYOMÁNYOS telefont szeretne, kérem, fáradjon át ide: [link]!
Hozzászólás előtt olvasd el az összefoglalót, légy szíves!
Aktuális: Karácsonyi telefonajánló 2023 (cikk), Milyen telefont vegyek 2023-ban karácsonyra? (videó)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1751) tybsen válasza Psytech (#1721) üzenetére


tybsen
addikt

Jo kis telefon, egyelore baratkozunk egymassal, gyors es teljesen rendben van. :K Majd irok a tapasztalataimrol reszletesebben az LG 4x topikba. :-)

(#1752) Gzolo válasza Rotate (#1740) üzenetére


Gzolo
senior tag

Hopi, akkor az új Desire-vel keverhettem :))

jooker82: ez biztos nem nekem jött, kb 20 ezrem van egy használható alap okostelóra :DDD

(#1753) blt.62 válasza korpicschess (#1726) üzenetére


blt.62
őstag

Mennyibe kerül az SGS2-re a nagy aksi a hátlappal?
Szerinted mennyivel kellene toldanom az egy éves,gyári független,karcmentes HTC Sensation XE-t egy gyári független,karcmentes SGS2-re?

MegtorloXp

(#1754) Krisz79


Krisz79
őstag

Üdv!
Ma eldőlt,hogy váltok,ezért készülék dilemmába kérnék segitséget.
Htc One S,Iphone 4s,Illetve megfordult a fejembe vagyis még a kezembe is
az Iphone 5.
Ki mit tanácsol? Miért?
Jelenleg Htc Desire S-t használok.
Igy az androidról van már sejtésem.
Ios-ről még semmi.

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=Krisz79

(#1755) b1sti válasza HuMarc (#1699) üzenetére


b1sti
senior tag

Nagyon szépen köszönöm!!! :R

(#1756) istnag válasza Krisz79 (#1754) üzenetére


istnag
addikt

A HTC One S ről :
[link]

A teszt,ha esetleg nem olvastad volna még:
[link]

[ Szerkesztve ]

(#1757) Krisz79 válasza istnag (#1756) üzenetére


Krisz79
őstag

Köszönöm az általad linkelt infókat.
Vajon ha a két gyártó közt ,ki mit választana és miért?

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=Krisz79

(#1758) istnag válasza Krisz79 (#1757) üzenetére


istnag
addikt

Egy egyszerű példa,használtad valaha pendriveként a telódat? iosnál ezt elfelejtheted,ha nincs nálad állandóan egy itunes os telepítő fájl és fel nem telepíted a gépre,amire csatalkoztatni akarod a telót. Ez csak egy példa,tudnék még,de így is nagy vita lesz ebből. Sosem térnék vissza iOS ra. SZVSZ

(#1760) jooker82 válasza #40993792 (#1759) üzenetére


jooker82
nagyúr

Meg én nem tudom,de pl élő hátteret ki lehet Iphene-on tenni??még nem láttam..Nekem a 4x-en folyamatosan az van...és ettől a lehetőségtől nem is akarnék megválni...

Bt-on,én ugy tudom lehet küldeni,de csak Iphonra,vagy rosszul tudom :F Bár az is sovány,én is gyakran küldözgetek és azért ez androidon belül elég nyitott..

[ Szerkesztve ]

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#1762) uniqm1


uniqm1
tag

Erre valaki? Senkinek sincs tapasztalata a nevezett céggel kapcsolatban?

(#1764) kali válasza jooker82 (#1760) üzenetére


kali
legenda

- valós élőt nem, csak buherált félvér megoldás van, például videóból kivágott!
- rosszul tudod, nem lehet!

(#1765) Krisz79 válasza jooker82 (#1760) üzenetére


Krisz79
őstag

Ez az élő háttérkép téma engem is érdekel.
Ezenkivül miben más mint 1 android?

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=Krisz79

(#1766) agabe válasza uniqm1 (#1762) üzenetére


agabe
addikt

Mindenestre ha bolti garival veszel barmit, akkor nagy valoszinuseggel az nem fog erni semmit. Aki ezt tudva bevallalja az arkulonbseg miatt, az tegye, de itt nem szoktuk javasolni.

(#1767) uniqm1 válasza #40993792 (#1763) üzenetére


uniqm1
tag

Az nem jó jel. ;]
Még várok, hátha... :)

Agabe: tudom, ezért kérdeztem. De ha nincs tapasztalata senkinek sem, akkor inkább rászánok még plusz 5k-t és gyári garost veszek máshol, csak akkor már túllépem a tervezett keretet.

[ Szerkesztve ]

(#1768) jooker82 válasza Krisz79 (#1765) üzenetére


jooker82
nagyúr

Közel sincs olyan testreszabható....

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#1769) lsebestyen válasza Krisz79 (#1765) üzenetére


lsebestyen
addikt

Csak az élőháttérkép miatt ne vegyél droidot, mert úgyse fogod használni, max az első két hétben, aztán rájössz, hogy értelmetlen. Annyiban más, h van egy kezdőképernyőd, pakolgathatsz ki widgeteket, személyre szabhatóbb, használhatod háttértárként, nem kell az itunesal szarakodni. Az ios sem rossz rendszer, nagyon gyors, átlátható, egyszerű, az iphone-ra a legtöbb program előbb jön ki, sokkal jobban optimalizálva van. Ha nem kell a nagyobb képernyő, akkor jó lesz az iphone 5, de 4s/one s közül, én a one s-t választanám!

(#1770) Rotate válasza blt.62 (#1753) üzenetére


Rotate
veterán

az aksival kapcsolatban ajánlom az aláírásomat, ennél olcsóbban nem nagyon van :)

más:

nem tudjátok mennyi nálatok legolcsóbban újan függetlenül a Galaxy Nexus? nálunk tótiában 340€ a legolcsóbb, bolti garival, viszont megbízható helyről, és yakju...

hasonló körülmények közt, vagy gyári garival nem tudjátok mennyi nálatok? illetve hol...

[ Szerkesztve ]

(#1772) Rotate válasza #40993792 (#1771) üzenetére


Rotate
veterán

érdekes, gyári garis nem is nagyon van :S

viszont a partnero-nál 40€-val olcsóbb mint nálunk, ez elgondolkodtató lehet :U

(#1774) Rotate válasza #40993792 (#1773) üzenetére


Rotate
veterán

persze, én is :) de partneroról jókat hallani... és itthon is csak boltival tudom venni, szóval fene tudja...

(#1775) uniqm1 válasza #40993792 (#1773) üzenetére


uniqm1
tag

Bár nem nekem szólt, de döntöttem...inkább +5k, de gyári gari lesz. Már meg is rendeltem. Szóval, jelen állás szerint 45k-ért lesz egy xperia mini. Ha esetleg ennél olcsóbban tudtok ajánlani olyan (lehetőleg autofókuszos, vakus) telefont (független vagy T-s) ami élvezhető fotókat, videókat készít, akkor még lemond(hat)om a rendelést. Bár ahogy körülnéztem,ebben az árkategóriában nem nagyon lesz jobb. Esetleg még a Nokia C05-00 jöhetett volna szóba, de azt meg nem találtam annyira nőiesnek (asszonynak lesz a teló).

(#1777) ablack válasza uniqm1 (#1775) üzenetére


ablack
senior tag

A Tesco-ban most le van árazva az Xperia Mini Pro 37 ezerre. [link]

[ Szerkesztve ]

(#1778) ablack válasza uniqm1 (#1775) üzenetére


ablack
senior tag

-

[ Szerkesztve ]

(#1779) Rotate válasza #40993792 (#1776) üzenetére


Rotate
veterán

viszont hallottam olyat, hogy felárért adják gyári garival, tud valaki erről, hogy partnero esetében működik-e?

(#1781) csapoadambp válasza uniqm1 (#1775) üzenetére


csapoadambp
tag

Galaxy S? Galaxy SL. Ezeket is megkapod ilyen árban és jobb telók mint a mini. Esetleg ráteszel még egy keveset és veszel az asszonyak egy Sony U-t az lemossa az előzőeket és mivel nem túl nagy (3,5')+ tele van olyan kis részletekkel amivel más nem és mivel a hardver is elég bika sokáig használhatja gond nélkül. Tuti finom vacsit kapsz érte. (nálunk bevált)

LG Optimus 3D V21a

(#1782) uniqm1 válasza ablack (#1777) üzenetére


uniqm1
tag

Köszönöm! :)
Eszembe nem jutott volna, hogy a Tecsóban nézzek telefont. :DDD
Az esetleges elállási jog miatt neten akartam rendelni (meglepetés lesz, de hátha nem tetszik neki), de 8k különbség azért mégiscsak megfontolandó.

(#1783) nggabi válasza ablack (#1777) üzenetére


nggabi
nagyúr

mondjuk ez elég nyomós ok :C

"szenyor dzsíííí"

(#1784) Murloc


Murloc
tag

Újabb kérdésem lenne, az eddigi válaszokat köszönöm. Igaz, hogy a piros lencsés Defy az akksiját leszámítva ugyan az, mint a Defy+? Valamint, hogy megérné-e egy ilyen ~30-ért még egy év garanciával (mobilszolgáltatóhoz azt hiszem). Köszönöm!

(#1785) uniqm1 válasza csapoadambp (#1781) üzenetére


uniqm1
tag

Rákerestem ezekre. Azért nem egy árkategória. A Galaxy S igen, de annak meg csak 2Mp-es kamerája van. Nőből van a lelkem, úgyhogy a telefonálásáon kívül csak 2 szempont van: fotózás, meg fészbúk. :D Most egy 3-4éves Motorola K1 van neki, ahhoz képest bőven előrelépés lesz a mini is.

(#1786) csapoadambp válasza uniqm1 (#1785) üzenetére


csapoadambp
tag

Akkor te valamit nagyon elnéztél. A Samsung Galaxy S ben 5megás AF es kamera van. (Galaxy S = i9000)

[ Szerkesztve ]

LG Optimus 3D V21a

(#1787) csapoadambp válasza uniqm1 (#1785) üzenetére


csapoadambp
tag

Ráadásul a 4colos kijelzőn még használható is a netezés és a face. A mini aranyos kis készülék de szerintem kigúvadna a szeme és rémálom megírni egy üzenetet egy olyan kis tapimobilon, és ha jól emlékszem akkor csak 3,2megás kamera van a miniben és a pro-ban is.

[ Szerkesztve ]

LG Optimus 3D V21a

(#1788) beence


beence
tag

Sziasztok!

100e körül milyen telot tudtok ajánlani?
Leginkább T-nél venném meg, de esetleg független is érdekel
vagy használtban egy kevésbé használt telo is szóba jöhet.
Ami fontos lenne, h jo kezelhetőség, szinte nullával egyenlő az akadás és 2-3évig még legyen rá frissités, applikációk.
Nem vagyok az a nagy hackergető figura, így ha lehet nem szeretnék rootolgatni.
Amire használnám: telefon,sms,email,net,rádio/zene,kevés foto és video, néha játék és film.
Méretben ugy gondolom olyan 4" ami még könnyedén egy kézzel kezelhető és kényelmesen elfér a zsebbe

Előre is köszönöm

(#1789) csapoadambp válasza beence (#1788) üzenetére


csapoadambp
tag

Ezekre szinte bármi jó. Ha nem használod ki a brutál hardvert nem biztos hogy megéri ennyit kiadni rá. Esetleg egy iPhone 4 az S-t már szerintem nem használnád ki, esetleg egy S2 ha az Androidot kedveled inkább. De azt vedd figyelembe hogy amiket leírtál még egy középkategóriás készüléket sem terhel már le.

LG Optimus 3D V21a

(#1790) ablack válasza beence (#1788) üzenetére


ablack
senior tag

A t-mobile-nál előfizetéssel vagy feltöltőkártyával legyen 100 ezer?

[ Szerkesztve ]

(#1791) csapoadambp válasza beence (#1788) üzenetére


csapoadambp
tag

Ami az akadásokat illeti nekem sikerült már az S3-at is megakasztani de az O3D-m is hibátlanul kiszolgál pedig megy a torrent, net (3-4 ablakban), e-mail kliens folyamatossan. Amit a gyártók csinálnak már egy picit szánalmas, semi inováció csak a feleslegesen brutális hardverek. Még az ICS sem képes tökéletessen kiaknázni a 2magos procikat akkor minek a 4magos? Érdemes megnézni a teszteket, a mérhető gyorsulás aránya köszönőviszonyban sincs a magok számának a növekedésével.

LG Optimus 3D V21a

(#1792) mohotol válasza csapoadambp (#1789) üzenetére


mohotol
aktív tag

Sokkal inkább S2, mint i4.
(#1788) beence: Tehát: S2, Sony P, HTC One S, hirtelen ezeket nézd meg.

[ Szerkesztve ]

(#1793) csapoadambp válasza mohotol (#1792) üzenetére


csapoadambp
tag

Szerintem is. Az i4 et csak a gördülékenysége miatt írtam. Egy droid sosem lessz olyan sima futású mint az iOS amit házon belül csak egy hardverre kell optimalizálni, cserében viszont "hülyebiztos".

[ Szerkesztve ]

LG Optimus 3D V21a

(#1794) beence válasza csapoadambp (#1789) üzenetére


beence
tag

azért gondoltam kb ekkora összegre, mert a 4s is képbe jött és az kb ilyesmi árba van használtan
meg ami miatt még ez az összeg h 2-3 évre tervezem és nem szeretném ha már mondjuk 1 év mulva már lemaradna már applikáciok vagy frissitések terén

(#1795) beence válasza ablack (#1790) üzenetére


beence
tag

előfizu, de ha olyan telot mondasz ami tul lép a keretet akkor egy bizonyos mértékig még a részletre is hajlok

(#1796) uniqm1 válasza csapoadambp (#1787) üzenetére


uniqm1
tag

Igazad van, tényleg elnéztem. :R (Pontosabban nem én, csak rosszul tüntették fel abban a webshopban, ahol megnéztem.) De ez is 60-70k körül van újonnan, akkor meg már inkább az xperia u
Amúgy 5 megás a mini és HD videot tud, ez szólt alapvetően mellette.

(#1797) beence válasza mohotol (#1792) üzenetére


beence
tag

köszönöm a választ S2 kiesik mert nekem a Samuk nem szimpik
meg az ha jól tom 4,3-as és nekem a méretbe még olyan 4 ami sztem könnyen kezelhető
amugy elözö hsz-ek egyikéhez, h még se Android se iOS gép nem volt a kezembe
egy Nokia e72-t akarok cserélni

(#1798) mohotol válasza csapoadambp (#1793) üzenetére


mohotol
aktív tag

i4 messze nem olyan gördülékeny, mint mondjuk a wp7. Frissítéseket is neccesen fog kapni, mert ha meg is kapja majd az ios7-et, akkor is az érdemi újítások ki lesznek belőle gyomlálva.
(szerintem is optimalizálni kéne a droidot, mert nonszensz hogy a laptopomban fele annyi mag van, mint egy csúcsdroidban)

beence: 2-3 évre előre telefont venni, a fejlődés mai ütemével, nem igzán lehet. amiket ajánlottam, azok most élmezőny, de senki nem tudja megítélni, hogy később mit fognak bírni. a frissítések meg szerintem nem annyira fontosak akkor, ha most is számodra hibátlan tudású telefont veszel.
ettől függetlenül amit ma tudnak ezek, azt tudni fogják 2 év múlva is, nyilván. :)

általános lenézésnek örvend, de ha nem akarsz ennyi pénzt elkölteni, akkor nézz rá a lumia 710-800 kettősre is, a felsoroltakra megfelelő, kivéve a 2-3 évnyi frissítéseket, cserébe bitang gyors a rendszer.

(#1799) csapoadambp válasza beence (#1795) üzenetére


csapoadambp
tag

2-3 évre előre nem lehet tervezni főleg nem a telefonoknál. Már csak azért sem mera a gyártóknak nem érdekük. Bármit veszel 3-6 hónap és már jön valami újabb, 1 év és már csak középkategória, másfél-két év és elavult. De ezek csak mesterségessen generált marketing fogások. Van a fiókomban egy öreg ZTE Skate ma már kövületnek számító hardverrel és hibátlanul viszi a főzött ICS-t. Max nem tudok vele HD játékokat játszani de arra meg amúgy sem a telefonomat használom. Szerinted a játékokon kívül mien app használná ki a mai hardverek erejének akár csak a felét is?

LG Optimus 3D V21a

(#1800) mohotol válasza csapoadambp (#1799) üzenetére


mohotol
aktív tag

egy véleményen vagyunk :)

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Milyen okostelefont vegyek? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.