Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Milyen okostelefont vegyek? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-04 10:31:59

LOGOUT.hu

Fontos: aki HAGYOMÁNYOS telefont szeretne, kérem, fáradjon át ide: [link]!
Hozzászólás előtt olvasd el az összefoglalót, légy szíves!
Aktuális: Karácsonyi telefonajánló 2023 (cikk), Milyen telefont vegyek 2023-ban karácsonyra? (videó)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#301) ADAM1337 válasza cellpeti (#300) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

galaxy s miui-val nagyon pöpec lenne az tény.
atrix elég jó telefon úgy olvastam tesztekből meg hw-esen elég jó cucc.
Sony arc s amit írtam jól támogatott ics is van rá hivatalosan, új sony-k nagyon jók szerintem támogatottság terén is a 2 magosok, igazán a méret dönt ezeknél is, hogy mekkora kell.

Előfizusan sok alternatíva van igazán a tudás a lényeg hogy mi a fontos, S3-mat néztem én is de valahogy nem győzött meg nyomkodtam is, a sony-k jöttek be igazán design és tudásra is, de ez egyéni vélemény.

[ Szerkesztve ]

(#302) edem96


edem96
senior tag

Helo!
Ajánlottak egy ilyet cserére nekem: http://hardverapro.hu/apro/telenor_one_touch_alcatel_ot-990_extrakkal_cserelh/hsz_1-50.html
Szerintetek megéri a csere?
Jelenleg Lg Optimus One telom van. elore is koszi

Az áram alatt lévő kábel ugyanúgy néz ki, mint amelyik nincs áram alatt, csak más a fogása. {NOKIA Lumia 630 Dual Sim Bright Green}

(#303) cellpeti válasza ADAM1337 (#301) üzenetére


cellpeti
veterán

haver vette a Galaxy S-t mikor bejött 30kért és 5k volt a havija 1 évig meg még 1évig 2,5k vagy valami ilyesmi...

Nem lesz ilyen akció az S3ra esetleg? :DD :DD

Sonykat meglesem, Galaxy S-re már kint van a JB is.

Tigris, tigris, csóvafény...

(#304) ADAM1337 válasza cellpeti (#303) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

Biztos van részlet fizetésre S3 is, majdnem az összes nagy telefonra van ilyen.

(#305) cellpeti válasza ADAM1337 (#304) üzenetére


cellpeti
veterán

ja, csak kérdés mennyi rá az előfizu...+ még részlet...

Tigris, tigris, csóvafény...

(#306) Švejk válasza edem96 (#302) üzenetére


Švejk
őstag

Nem. Tök ugyanaz, mindenre mint a P500. Az extrák miatt meg szerintem ne kockáztass, mert ez egy régi Armv6 gép. Ha ebben a kategóriában nézelődsz, a Sony Xperia Tipo most a legjobb, tán 33 a telenorvégoknál? Annyiért nem kérdés, hogy megéri-e...

(#307) jooker82


jooker82
nagyúr

113-ért lehet venni opt 4x-et 2 év gyártói garanciával...feltéve,ha van nekik..
[link]

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#308) cellpeti


cellpeti
veterán

Az Lg Optimus 2x annyira gáz teló amúgy? Mennyire dobnak ki rá új romokat?
Vagy LG Optimus Black esetleg???

Tigris, tigris, csóvafény...

(#309) korpicschess válasza cellpeti (#308) üzenetére


korpicschess
veterán

Blacknél sokkal jobb, gyári ICS hamarosan kint lesz, Kóreában elérhető már, mögöttes támogatása elég jó, elég csak felnézni xda-ra.
50 körül ez szerintem best-buy telefon. :K (fél évig használtam)

[ Szerkesztve ]

Aktuális hirdetésem: ►►►http://goo.gl/P8Vs0r ◄◄◄

(#310) slsh


slsh
csendes tag

Sziasztok!

A barátnőm szeretne váltani Samsung Monte-ről első androidos készülékére. Egy olyan kártyafüggetlen telefonra vágyik, amin lehet normálisan netezni, facebookozni, kicsit játszani és emellett ne kelljen fél naponta töltőre dugni. Három telefont tart eddig esélyesnek.
Sony Xperia Sola
Sony Xperia U
Sony Xperia Go
A legjobb ár/érték aránnyal rendelkezőt kéne kiválasztani ezen opciók közül. Előre is köszi!

(#311) Rotate válasza slsh (#310) üzenetére


Rotate
veterán

szerintem Sola

(#312) Švejk válasza slsh (#310) üzenetére


Švejk
őstag

A Solát tudom javasolni. Az bővíthető microSD-vel (a Go is) olcsóbb, és jobb a kijelző felbontása, tehát a "normális netezés" kicsit jobb rajta. Az akku szinte ugyanolyan mindkettőnél, a Go-nál az alacsony felbontás miatt tovább elmegy egy kicsivel.
Az U-t mindenképpen kiejteném, mert nem bővíthető, 4 giga meg iszonyú hamar elfogy.

(#313) s4tch válasza slsh (#310) üzenetére


s4tch
veterán

Sola; az előlapi kamera hiánya túlélhető, a bővíthető tárhely jól fog jönni.

(#314) cellpeti válasza korpicschess (#309) üzenetére


cellpeti
veterán

gondolkozom a WP7en is, főleg a Lumiákon :U

Tigris, tigris, csóvafény...

(#315) bruti01 válasza cellpeti (#314) üzenetére


bruti01
őstag

nem ajánlom! olyan fapados rendszert még nem láttam!

<< Bunkó vagyok így hóditok >> Galaxy s20 ultra 5g , Galaxy note 20 ultra 5g. Mi 10 t pro

(#316) nggabi válasza bruti01 (#315) üzenetére


nggabi
nagyúr

köszönjük Emese! ;] unalmasak a csempék? ;]

"szenyor dzsíííí"

(#317) Polllen válasza bruti01 (#315) üzenetére


Polllen
nagyúr

Attól függ mire kell...

Egy lumia 800-t simán bevállalnék;)

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#318) premete válasza cellpeti (#303) üzenetére


premete
veterán

JB még az S3-ra sincs kint, arra lesz állítólag már októberben, az S2-re talán novemberben, a galaxy S-re pedig kb. soha. :)

Eladó laptop-tablet és kiegészítők: http://goo.gl/VPuKDH

(#319) Gabesz77 válasza cellpeti (#314) üzenetére


Gabesz77
senior tag

Nem rossz gondolat. Gyors, mint a villám, egyáltalán nem "fapados". Jelentsen is ez akármit. :F

Guns n' Roses, 2023. július 19.

(#320) jooker82 válasza bruti01 (#315) üzenetére


jooker82
nagyúr

hát az,tényleg az.... mégcsak egy hátteret se lehet kitenni... :(

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#321) Rotate válasza premete (#318) üzenetére


Rotate
veterán

sokan arra is azt mondják, hogy "kinn van rá" ha már van egy tök fapados tákolt, fele funkció nem működik port hozzá :)

(#322) cellpeti válasza premete (#318) üzenetére


cellpeti
veterán

pedig azt írta, hogy Jelly Bean van rajta neki már, lehet valami Béta , de akkor is ezt írta

Tigris, tigris, csóvafény...

(#323) bruti01 válasza premete (#318) üzenetére


bruti01
őstag

nekem már jb van a telomon és gyári. igaz tesztverzió de az uccsó. hibátlan.

gabbee pollen: lehet hogy nem rossz de testreszabhatóság téren egy symbian sokkal jobb!

<< Bunkó vagyok így hóditok >> Galaxy s20 ultra 5g , Galaxy note 20 ultra 5g. Mi 10 t pro

(#324) dJ Peer


dJ Peer
aktív tag

A Galaxy S2 HD LTE-ről hallottatok már? Magyarországon nem jelent meg.
Magyar nyelv nincs rá. Szerintetek megér használtan 80-at?

(#325) Rotate válasza dJ Peer (#324) üzenetére


Rotate
veterán

gari nélkül biztosan nem

(#326) agabe válasza jooker82 (#307) üzenetére


agabe
addikt

Plusz szallitasi koltseg...de az lg most mar 2ev gyartoi garit ad? Eddig 1ev volt a fuggetlen telokon mindig, es a szolgaltatosok voltak 2 ev garisok.

(#327) McKane


McKane
senior tag

nokia c5-03 vagy huawei u 8500 ?

szerintetek ?

Egyik kollégám kérdezte a mai nap,nem mertem egyiket sem ajánlani.. mert egyiket sem ismerem komolyabban

(#328) Rotate válasza agabe (#326) üzenetére


Rotate
veterán

ezek nem magyar telefonok, valami külföldiek :) expansys mindenhonnan szállít :)

(#329) Jim-Y


Jim-Y
veterán

Üdv, telefont szeretnék ~110.000-em van rá, már hetek óta rágódok a dolgon, sokmindent néztem, és leszűkítettem a lehetőségeket 3-ra, véleményeket kérnék, hogy ki melyiket ajánlja és Miért?

One S
Xperia Ion
vagy gsm-es Xperia Acro S, nyílván csak akkor vállalom be a gsm boltot, ha
1. kb magyarországon a legrégebbi/legmegbízhatóbb gsm boltjában veszem
2. személyesen megkérdezem, hogy ráfázhatok-e a bolti garival

ezek után vegyük úgy, hogy a gsm is játszik.

üdv

megj: Xperia S-t néztem, méretre, tudásra jó lenne, de az ominózus csík nem jön be, ilyen szempontból az ion jobb lenne, azt még nem tapiztam, de szombatig azt is megejtem...

[ Szerkesztve ]

(#330) premete válasza cellpeti (#322) üzenetére


premete
veterán

Azt sem árt tisztázni, hogy galaxy S; S2, vagy S3, nagyon nem mindegy.
@Rotate: Nekem is mutattak egy CM10-et, hogy milyen f@sza, de net, wifi, kamera és video még nem ment rajta, és olyan lassú volt, mint az 1,6-os a HTC Dream-en anno. :)

Eladó laptop-tablet és kiegészítők: http://goo.gl/VPuKDH

(#331) ADAM1337 válasza Jim-Y (#329) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

ion és s nálam is volt a listán mikor telefont néztem és a héten vettem meg az S-t és ez is elég nagy igaz a csík nekem se tetszett de megszokható meg van amikor jól jön még betanulás alatt. És igen az S-t választottam.

(#332) Gabó75 válasza superke (#298) üzenetére


Gabó75
senior tag

Superke: Atrix 2

(#333) jooker82 válasza Rotate (#328) üzenetére


jooker82
nagyúr

Elvileg Angliából van,de az egyik tag megkérdezte az LG-t és 2 év van rá...ja az expansyst is megkérdezte és gyártói garancia...

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#334) premete válasza Gabó75 (#332) üzenetére


premete
veterán

Az Atrix2 66 ezerért új, gyári dobozos eléggé "best buy", ICS-sel (JB decemberben), TIOMAP 4430, 1 GB ram, RGB-s kijelző, kis méret, masszív ház, tetszetős szoftver......

Eladó laptop-tablet és kiegészítők: http://goo.gl/VPuKDH

(#335) Dyrtyho


Dyrtyho
senior tag

Sziasztok ! Egy olyan kérdésem lenne, hogy most jelenleg egy SE LIVE WITH WALKMAN készülékem van már fél éve, de mivel hogy nagyon kopik róla a lakk ezért egy pár hónap múlva leszeretném cserélni valami hasonló tudású, vakkus, 5mp kameráju okos telefonra. Jelenleg a HTC, Samsung, Alcatel, vagy nagyon esetleg még az LG, de az utóbbitól nagyon tartok. Szóval ezeken a márkákon gondolkodok, azon belül ti milyen tipusokat tudnátok ajánlani ilyen 30-40-45 ezres ár kategóriában ? Elöre is nagyon szépen köszönöm a segitséget

best regards, egy fórumozó blogger

(#336) kano válasza premete (#334) üzenetére


kano
nagyúr

De hol lehet venni ennyiért Atrix 2-t?

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#337) kano válasza kano (#336) üzenetére


kano
nagyúr

Megvan. :C :K

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#338) Rotate válasza jooker82 (#333) üzenetére


Rotate
veterán

persze, ez nyilvánvaló, hogy gyártói, az Expansys megbízható, csak mondom, hogy Európa szerte mindenhonnan szállít mindent mindenhova, tehát nem magyar forrás, de az nem érdekes... :)

(#339) maggi1886076 válasza kano (#337) üzenetére


maggi1886076
addikt

És hol?:D

Asus Zenfone 2 551ML + Xiaomi Band Dropbox 54,88Gb Regisztráció: http://db.tt/aqH19dqW Flickr képek: http://www.flickr.com/photos/101977039@N08/

(#340) sch_a válasza maggi1886076 (#339) üzenetére


sch_a
addikt

PartNero. Az a baj, hogy az nem fekete, hanem fehér.

(#341) kano válasza sch_a (#340) üzenetére


kano
nagyúr

Ráadásul kínai verzió, amivel meg én nem nagyon kezdenék. A kici kínaiak mindig kitalálnak valamit... :C

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#342) istnag válasza HuMarc (#240) üzenetére


istnag
addikt

"Ilyen árban Xperia S, abban ˝FASZA˝ a fényképező"

Sajna a Sony programozói, nagy lóf.szt sem tudnak kihozni, az egyébként tényleg "f.sza" kamerából szenzorból. Így a kamera alapján a One S re billen a mérleg. One S -em van és van a közelben Xperia P, S is,tudom mit beszélek.

"akkuidő harmatos"

Az Arc S em sem bírta tovább a Blade m sem.

"Amoled kijelzőt tettek bele, ami nem a legszebb"

Elhiszem,hogy van akinek nem tetszik,ez ízlések és pofonok.Eleinte idegenkedtem tőle,azóta a többi telefon képe fakó :D

A többibe nem megyek bele,mert elfogult lettem -ha ez eddig nem tűnt volna fel- egy kicsit,nem tudnék ésszerű tanácsot adni,mert negyon megkedveltem a One S-t,végre egy telefont,amit nem kell mókolni,csak megy,ahogy kell. :B

[ Szerkesztve ]

(#343) premete válasza kano (#341) üzenetére


premete
veterán

A kínaira ugyanúgy rámegy az EMEA-rom, csak az at&t-sre nem.

Eladó laptop-tablet és kiegészítők: http://goo.gl/VPuKDH

(#344) Gabó75 válasza sch_a (#340) üzenetére


Gabó75
senior tag

Írtam már, hogy nem baj:-) Csak a hátlap fehér.

(#345) Gabó75 válasza premete (#343) üzenetére


Gabó75
senior tag

Ezt én erősíthetem meg a legjobban! :K

(#346) sch_a válasza Gabó75 (#344) üzenetére


sch_a
addikt

Tudom, csak az oldalon feketét írnak ;) Én szerintem meg is rendelem. Csak még kicsit vacillálok a Grand X IN miatt. Remélem nem fogy el addig :U

(#347) Rotate válasza sch_a (#346) üzenetére


Rotate
veterán

a Grand X amúgy sem akkora vétel az 512MB ram miatt... manapság az már elég gyér... illetve nah... ilyen erős vasba gyér :)

[ Szerkesztve ]

(#348) sch_a válasza Rotate (#347) üzenetére


sch_a
addikt

1 GB memóriával jön Magyarországra. A T-nél az inteles változat lesz kapható. Ha a Tegra2-es lenne, akkor nem is gondolkodnék az Atrix2-n, így viszont inkább a Motorola felé hajlok.

(#349) Rotate válasza sch_a (#348) üzenetére


Rotate
veterán

az fasza, ha itt 1GB lesz, akkor visszaszívom :)

(#350) Polllen válasza premete (#334) üzenetére


Polllen
nagyúr

És tuti lesz rá JB? Motorola eddig elég szűkmarkú volt a frissítésekkel... :N

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Milyen okostelefont vegyek? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.