Hirdetés

2024. április 16., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Milyen okostelefont vegyek? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-04 10:31:59

LOGOUT.hu

Fontos: aki HAGYOMÁNYOS telefont szeretne, kérem, fáradjon át ide: [link]!
Hozzászólás előtt olvasd el az összefoglalót, légy szíves!
Aktuális: Karácsonyi telefonajánló 2023 (cikk), Milyen telefont vegyek 2023-ban karácsonyra? (videó)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#201) premete válasza batai15 (#200) üzenetére


premete
veterán

Kit ajánlanál, aki kiokosítana?
Bár nálam nem szoktak az idézett hibák előfordulni. :)

Eladó laptop-tablet és kiegészítők: http://goo.gl/VPuKDH

(#202) batai15 válasza premete (#201) üzenetére


batai15
félisten

Engem meg nem érdekel a hiba oké? részemről lezárom a vitát .tudod kinek a pap kinek a papné

(#203) Rotate válasza batai15 (#200) üzenetére


Rotate
veterán

akkor vegyél i4-et és ne itt trollkodj, ez itt senkit sem érdekel, amit művelsz

(#204) batai15 válasza Rotate (#203) üzenetére


batai15
félisten

Nem trollkodás csak személyes vélemény mivel volt ez is az a kezembe. Ja igen és nincs iphoneom nem azért istenítem. szal szóval nem talált:)

(#205) premete válasza batai15 (#204) üzenetére


premete
veterán

Gyűjts egy kis pénzt, és vegyél Iphone-t, ha nem jött be az android, ahol azért pár rövid parancsot be kell írni alkalomadtán. :)

Eladó laptop-tablet és kiegészítők: http://goo.gl/VPuKDH

(#206) batai15 válasza premete (#205) üzenetére


batai15
félisten

De nem adok 200 ezret egy telefonért. szal ne szurkálódj oké? attól még lehet véleményem amit el kell fogadni. nem körömmel a droidot védeni.Ha nem tetszik akkor meg ne nézegesd a hozzászólásaimat oké??

(#207) lsebestyen válasza batai15 (#206) üzenetére


lsebestyen
addikt

Véleményt lehet mondani, de te olyat állítasz ami nem igaz, és még tanácsot is adsz...ez itt a baj :)

(#208) nggabi válasza batai15 (#206) üzenetére


nggabi
nagyúr

nem "kell" hanem meg lehet fogadni. más kérdés h van e értelme...

más: pletyka s2 topikból: "Samsung Galaxy Ace 2 and S Advance going to skip Ice Cream Sandwich and will get Jelly Bean"

"szenyor dzsíííí"

(#209) lsebestyen válasza nggabi (#208) üzenetére


lsebestyen
addikt

rosszul kezdődik, de azért hajrá, é szurkolok a samunak, szégyen lenne frissítés nélkül hagyni, meg igazuk van, minek törjék magukat a jégkrémmel :P

(#210) krisi047 válasza kali (#141) üzenetére


krisi047
aktív tag

Rossz helyre ment. :B

[ Szerkesztve ]

(#211) vinikorn


vinikorn
aktív tag

Mikor jön ki a következő okostelefon széria? Idén kijönnek még új telefonok?

(#212) sarkanyolo2


sarkanyolo2
őstag

Ma jön meg a Defy+ -om, na de azért érdeklődnék :D.
Mostanában 20%-os akciókat nyoma T online. Mondjuk most nincs P, de szerintetek van rá esély, hogy a közeljövőben betolják egy 20%-os akcióra? Úgy lenne kb. 64k ami azért elég jó lenne.

Szerintetek?

Előre is köszi: sarkanyolo :D

Sony XZ٩(̾●̮̮̃̾•̃̾)۶ / LG UJ620V / Kanto YU6

(#213) outsiders válasza sarkanyolo2 (#212) üzenetére


outsiders
aktív tag

Hát erre szerintem nincs nagy esély, túlságosan kelendő a P, hülyék lennének olcsóbban adni :U Lásd az Iphoneok ára is kb. csak felfelé megy náluk :(

Az interneten vitatkozni olyan, mint a paralimpia: ha nyersz is, retardált maradsz.

(#214) sarkanyolo2 válasza outsiders (#213) üzenetére


sarkanyolo2
őstag

Köszi a gyors választ. Ma megyek a Defy+-ért, remélem nagyon pöp lesz.

+Itt is egy NAGY köszönet Zsolt_72 -nek a sok segítségért! :R

Sony XZ٩(̾●̮̮̃̾•̃̾)۶ / LG UJ620V / Kanto YU6

(#215) dJ Peer


dJ Peer
aktív tag

Egy kis olvasmány mindenkinek!

(#216) vinikorn válasza dJ Peer (#215) üzenetére


vinikorn
aktív tag

Kár, hogy a Galaxy S Advanced nincs a tesztben.

(#217) Rotate válasza vinikorn (#216) üzenetére


Rotate
veterán

pedig a P-vel egy kategória, árban is...

(#218) cellpeti


cellpeti
veterán

amúgy a Huawei Ascend G300ról mi a vélemény? :U

Tigris, tigris, csóvafény...

(#219) DS39 válasza cellpeti (#218) üzenetére


DS39
nagyúr

azon az árszinten az egyik legjobb vétel. (de van topikja, olvasgass bele mik a vélemények)

(#220) sarkanyolo2


sarkanyolo2
őstag

Hali!

Van rá esély, hogy a közeljövőben lejjebb megy egy egy hetes 20%-os akció keretében a Sony Ericsson Xperia Arc S?(előzőbe hsz-be félreírtam).
Ugye mostanában 20%-os akcióba tolnak hetente pár telót és hátha.

Remélem tudtok segíteni. :D

Előre is köszi: sarkanyolo

Sony XZ٩(̾●̮̮̃̾•̃̾)۶ / LG UJ620V / Kanto YU6

(#221) afgk2012 válasza sarkanyolo2 (#220) üzenetére


afgk2012
tag

Én ezt várom nagyon. Meg fogom tapogatni amint lehet. Kerül amibe kerül, ha tetszik, megveszem.

(#222) agabe válasza afgk2012 (#221) üzenetére


agabe
addikt

Már egy ideje kapható legalább 1hete (vagy akár több is) már volt a MediaMarkt-ban is 55ezerért...volt valamelyik topikban aki videót is készített a működéséről a boltban, szóval simán tapizhatod valahol :)

Itt a link

[ Szerkesztve ]

(#223) afgk2012 válasza agabe (#222) üzenetére


afgk2012
tag

:R

(#224) nggabi válasza agabe (#222) üzenetére


nggabi
nagyúr

nem olyan rossz cucc az ám mint amilyennek itt hiszik/hittem :DDD

"szenyor dzsíííí"

(#225) marcusa


marcusa
addikt

Na de rég nem jártam erre, erre már új totyik is van :DDD

:-)

(#226) cellpeti válasza DS39 (#219) üzenetére


cellpeti
veterán

Állítólag HW erősebb, mint a Galaxy S.

Tigris, tigris, csóvafény...

(#227) Willanyasz


Willanyasz
tag

Sziasztok!
Telefon vásárlás előtt álok 3 készülék között vacilálok:
Motorola DEFY+
Alcatel one touch 995
Samsung Galaxy Ace 2
Nem tudok dönteni,az alcatel a legjobb áru többet tud a motorolánál de jobban össze van szerelve,a Samsung meg a legokosabb és legdrágább!
A telefon GPS-nek,fényképezni,wifi-zni,netezni,néha játszani kell, jól összerakott telefont szeretnék!A Telenornál vásárolnék,ha esetleg van más alternatíva azt is meghalgatom!
A mostani telefonom Wave 2-es ettől csak okosabb,ilyen minőségűt szeretnék.
Samsung Omnia M
Esetleg erről mi a véleményetek?tudom ez nem droidos.

(#228) xigris


xigris
őstag

Sziasztok alcatel ot 995 mennyire jó telefon megéri megvenni nem akadozik? :R

(#229) ADAM1337 válasza Willanyasz (#227) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

én wave1-ről váltottam defy-re és kicsi volt és nem váltotta be a hozzáfüzött reményeimet, most xperia s-re váltottam és most vagyok elégedett.
Defyben wave2-hőz képest gyenge a kamera a zene minősége se hozza az addigiakat legalábbis számomra, persze sebességbe jobb lesz mind a 3-4 telefon.
Ezek közül az ace2-t mondanám az alcatel-t nem ismerem.

(#230) HuMarc válasza xigris (#228) üzenetére


HuMarc
addikt

Papíron teljesen korrekt, de sajnos sokat fagy (pl. játék közben) ezért ajánlott ROM-ot cserélni benne. Amennyiben ilyen telefonra ruháznál be, ajánlom figyelmedbe ezt a topic-ot

[ Szerkesztve ]

(#231) Rotate válasza Willanyasz (#227) üzenetére


Rotate
veterán

Ace 2

(#232) xigris válasza HuMarc (#230) üzenetére


xigris
őstag

:R

(#233) Willanyasz válasza ADAM1337 (#229) üzenetére


Willanyasz
tag

Már ez a második napja hogy bújom a teszteket meg a fórumokat és egyre bizonytalanabb vagyok.Az biztos butább telefont nem akarok és ne indulgasson újra,meg ne essen szét!
Lehet ez lesz:ace2 csak nagyon drága.Hardveresen nagyon jól felszerelt.

(#234) ADAM1337 válasza Willanyasz (#233) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

Az a gond a wave2 akkoriban nagyon prémium minőséget adtak jó áron, és droidba csak a duplájáért kapod meg azt amit elvársz a wave-ek után nekem is ez volt a gondom.
Ezek közül minőségre szerintem az ace a legjobb bár nem nyomkodtam még a defy-hez volt szerencsém engem zavart ez a gumirozások a mindennapokba sokat hallgatok zenét és ott ficegett az ajtaja stb.

(#235) Willanyasz válasza ADAM1337 (#234) üzenetére


Willanyasz
tag

megharagít és veszek egy wave 3-ast!:)

(#236) Geri985


Geri985
tag

Hi!
Melyiket választanátok: Sony Xperia SOLA, Samsung Galaxy S Advance vagy még Sony Ericcson Xperia Arc S?

Illetve Sony Xperia SOLA vagy Samsung Galaxy Ace 2?

(#237) martin555


martin555
aktív tag

tisztelt Urak!

gyors szakszerű válaszotokat kérném aki vágja a témát, nehogy befürödjek.

HTC ONE S készüléket néztem ki.

árgép-en az első három "legolcsóbb" forgalmazót felhívva az eddigi tapasztalataim:

1.:

-NEM 24 hó garival adják, csak 12 hó-val.. kérésre se adják 24-gyel, vagy aki adja OLYAN gyanús (ismerős cirkuszok a "bocsi nincs alkatrész bocsi külföldi a szervíz x hónap lesz a javítás le vagy sz*rva) típus. erről véleményetek? ami megegyezett, hogy mindenki készüléke KÜLFÖLDI ( az angol menü és a frissítések miatt nekem JÓ lenne, de nehogy szívjak majd pld a szervízzel

2.:

- kiderült VÉLETLENÜL hogy gyárják ezt a HTC ONE S-t snapdragon 3-mal (overclock to 1,7 ghz de tesztekbe mégis gyengébb, fekete műanyag egyértelműen jelzi???? nem bontják ki a telót!!) és snapdragon S4-gyel (1,5 ghz de újabb chipset, ez a jobb ugye? a metallic grey, és a kék is ez , 100%%%???? az eladónak fogalma se volt erről.

3.:

-egyéb vélemény még? HTC one S-ben manuálisan NEM cserélhető az akku. 2 év múlva úgyis eladom, reményeim szerint addig nem is kell a csere, de ha kellene, mekkora szívás?

egyéb vélemény erről a telóról? 100.000 körül újat még mifélét javasoltok? 4-es android, FASZA fényképező fontos! kösz a hozzászólásaitokat!!!

POCO X3 NFC, 64 és 128 GB, NO ROOT

(#238) Atus85 válasza Geri985 (#236) üzenetére


Atus85
aktív tag

Mire használnád? Ace 2-ben több a ram. Solának jobb az anyaghasználata. Ace 2-ben nagyobb akksi van és asszem előlapi kamerája is csak ennek van. Én az ace 2-t venném a 768mb ram miatt. +ace2-nek nagyobb a kijelzője egy tized collal.

[ Szerkesztve ]

(#239) korpicschess válasza martin555 (#237) üzenetére


korpicschess
veterán

Hát a fényképező nem egy akkora bajnok, lehet ,hogy megbízhatóságban és gari miatt egy Galaxy S II-vel jobban járnál, de egyébként nem olyan rossz készülék. Kijelzője nem a legjobb technológia.

z520e típust keress, az az S4-es procis, az S3 sokkalta gyengébb, azt nem vennék.

HuMarc:
Szerintem rosszul tudod, a legtöbb szolgáltatós One S S3-mas procival van.

S3-mas procis változatnál szerintem bőven jobb választás egy SGS 2.

[ Szerkesztve ]

Aktuális hirdetésem: ►►►http://goo.gl/P8Vs0r ◄◄◄

(#240) HuMarc válasza martin555 (#237) üzenetére


HuMarc
addikt

1. Erre nem tudok válaszolni, mert nem látom a kérdést.

2. Ha jól tudom, Magyarországra csak az S4-es verzióból került. De egyébként a csomagoláson biztos fel van tüntetve, hogy ez melyik verzió, de ez a készüléken magán nem látszik. És igen, az S4-es változat erősebb, mint az S3-as.

3. Valóban, a One S-ben nem cserélhető az akku otthon. (Bár ifixit-en biztos van hozzá videó)

3/b Az One S hátránya, hogy nagyon vékonyra akarták csinálni (ez sikerült is) és ennek okán Amoled kijelzőt tettek bele, ami nem a legszebb. Egy másik hátránya, hogy a kis csíkszélesség és az Amoled jótékony hatása sem tudja ellensúlyozni, hogy kicsi akku van benne és így az akkuidő harmatos. Ja és sokan panaszkodnak a viszonylag kis felbontásra.

Ilyen árban Xperia S, abban ˝FASZA˝ a fényképező, mint ahogy kérted, bár abban ˝csak˝ Snapdragon S3-as processzor van.

(#241) afgk2012


afgk2012
tag

Még egyszer megkérdezem, szerintetek megvehető-e ez a teló? Ha valamiért marhaság, légyszíves beszéljetek le róla.

(#242) Rotate válasza HuMarc (#240) üzenetére


Rotate
veterán

ez, hogy amoled kijelző nem a legszebb egy érdekes általánosítás, mert van már több fajta amoled kijelző, One S-ét nem láttam, de pl a Razr-é csúnya...

afgk2012:

figyelj, rendeld meg valahonnan netről, akkor van 8 napod, hogy visszaküldd... ha nem tetszik visszaküldöd... amit tudtak róla az emberek, már leírták, innentől neked kell eldöntened, hogy egy ismeretlen készüléket hajlandó vagy-e megvenni vagy sem...

[ Szerkesztve ]

(#243) HuMarc válasza afgk2012 (#241) üzenetére


HuMarc
addikt

Szerintem 800x400-as felbontás öt colra kevés. A processzort nem isemrem, de az 512 MB RAM szerintem kevés a 4.0.3-ra. Egyébként jónak tűnik.

@Rotate (#242): Azért írtam így, mert az One S-ét már régebben láttam, és akkor nem volt összehasonlítási alapom, csak annyit tudok, hogy recések voltak az élek. De azt tudom, hogy sok fórumon olvastam, hogy csúnya kijelzője van. Ja és láttam pl. az SIII-at, aminek szerintem bűnronda a kijelzője. És más Amoledes telókat is láttam és azok sem tartoznak az élvonalba.

[ Szerkesztve ]

(#244) agabe válasza afgk2012 (#241) üzenetére


agabe
addikt

nincs róla tapasztalat az a gond.
Ahogy néztem a teszthez kapcsolódó fórumban sem nagyon van aki birtokolna egyet....és hiába tűnik egész jónak összességében, azért a napi használat során derülnek ki ha vannak hiányosságok, bugok, problémák.
A felbontás sztem éppen elég...nem kell olyan közelről nézegetni mint a 3,5 colosokat, de miután nagy a kijelző ez könnyen megoldható.
Vagy várj amíg lesz tapasztalat, vagy talán külföldi fórumokat nézegess miket írnak róla, de így elsőre nem vennék amíg nem tudom hoz-e olyan szintet amit ennyi pénzért elvárnék.
Igaz nagyobb a kijelzője mint bármi másnak ennyiért, és dual sim-es ...de pont emiatt nagyon olcsó mindent figyelembe véve, és a spórolásnak lehet valahol hátulütője, vagy lehet ez is olyan best-buy alsó közép - közép kategóriában mint annak idején a blade volt az alsó kategóriában.
Még nem tudni.

[ Szerkesztve ]

(#245) afgk2012 válasza agabe (#244) üzenetére


afgk2012
tag

Vagy várj amíg lesz tapasztalat

Várok! :R

(#246) nagypasztor


nagypasztor
tag

Üdv! Segítséget szeretnék kérni telefon választásban. A húgomnak szeretnék venni egy kezdő androidos okostelefont használtan, de nem nagyon szeretnék 18, max 20 rugó fölé menni.
Ebben a kategóriában találtam Galaxy mini-t, galaxy 3-at, Lg gt-540-et, xperia mini-t és a legdrágábban a htc desire s-t. Mi a véleményetek ezekről? Pontosabban szerintetek mekkora a különbség köztük? Van esetleg olyan, amit felejtsek el, mert túl sok baj van vele, vagy nagyon lassú? A gt-540 rezisztív kijelzőjéről tudok, és galaxy 3-am van. Köszi előre is!

[ Szerkesztve ]

(#247) maggi1886076 válasza nagypasztor (#246) üzenetére


maggi1886076
addikt

Desire S-t nem hiszem, hogy kapsz ennyiért.xperia mini pro-t is legjobb esetben 20-30 között.Gt540-et el kell felejteni.galaxy mini jó választás lehet ennyiért.esetleg még zte blade, de azt romolni kell, hogy elfogadható legyen!

Asus Zenfone 2 551ML + Xiaomi Band Dropbox 54,88Gb Regisztráció: http://db.tt/aqH19dqW Flickr képek: http://www.flickr.com/photos/101977039@N08/

(#248) HuMarc válasza nagypasztor (#246) üzenetére


HuMarc
addikt

A HTC Desire S helyett nem HTC Wildfire S-t akartál írni? Ha valóban a Desire S-ről van szó, akkor az minden mást magasról ver. Ha viszont nem a Desire S-ről, hanem a Wildfire S-ről lenne szó, akkor az a következő kérdésem, hogy az Xperia X10 Miniről, vagy a sima Xperia Miniről van szó? Mert ha az utóbbi, akkor Az Xperia X10 Mini, vagy a sima Xperia Mini? Mert akkor egyértelműen az a nyerő. Ha viszont a Wildfire S-ről, az Xperia X10 Mini-ről, a Galaxy Mini-ről és a Galaxy Mini-ről van szó, akkor a nyerő a szerintem a Wildfire S a 2.3-as rendszer (Galaxy Mini szintén 2.3-as) és a szép kijelző (na ezt a feltételt nem teljesíti a Galaxy Mini)

(#249) Rotate válasza HuMarc (#243) üzenetére


Rotate
veterán

a bűnronda azért eléggé túlzás...

(#250) nagypasztor válasza maggi1886076 (#247) üzenetére


nagypasztor
tag

Bocsánat. Igazad van. Wildfire S. xperia x10 mini-t találtam még hasonló áárkategóriában, illetve Galaxy Spica-t. Azt emlékszem, hogy pár éve nagyon szerettem volna megvenni, de biztos még most is jó telefon!
A galaxy mini mondjuk kicsit otromba alakú, és nem hiszem, hogy a húgomnak tetszene (mivel nekem sem)!
A blade talán kicsit férfiasabb karakter. Az LG-t miért mondod ennyire rossznak? Néhány véleményt hallottam, és ők meg voltak elégedve! Vagy talán nem fogtak a kezükbe mást?Köszi

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Milyen okostelefont vegyek? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.