Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Milyen okostelefont vegyek? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-04 10:31:59

LOGOUT.hu

Fontos: aki HAGYOMÁNYOS telefont szeretne, kérem, fáradjon át ide: [link]!
Hozzászólás előtt olvasd el az összefoglalót, légy szíves!
Aktuális: Karácsonyi telefonajánló 2023 (cikk), Milyen telefont vegyek 2023-ban karácsonyra? (videó)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1551) Radian


Radian
csendes tag

Sziasztok!

Nem abban kérném a segítségeteket, hogy milyen telefont vegyek, hanem, hogy a nálam befutó készülékeket esetleg hol tudnám megtekinteni, kipróbálni, megtapogatni. Választani minden bizonnyal az Xperia U, Xperia Sola páros közül fogok.

Esetleg tudnátok mondani egy boltot Budapesten, ahol nagy eséllyel mindkettő ki van állítva?

(#1552) Cyberpunk válasza Murloc (#1550) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Neked SE Xperia Mini, vagy Ray. Esetleg Motorola Defy+ is beleférhet.

[ Szerkesztve ]

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#1553) #25276416


#25276416
törölt tag

Sziasztok!

Nem tudok donteni a sony xperia tipo es az xperia active kozott. Melyiket ajalnjatok?
Ami fontos lenne: zene, játékok, internetezés (nem fb, hanem email, bongészés).

Ha esetleg tudtok 50 alatt kartyafuggetlenul ujan jobbat leirhatjatok, de alapvetoen sonyt szeretnék.

[ Szerkesztve ]

(#1554) dontibee válasza jooker82 (#1548) üzenetére


dontibee
tag

Köszi a választ! :R
Már találkoztam az oldallal, de nem egyértelmű számomra.
Ha rendelek írjam oda, hogy és gyártói garanciával szeretném a terméket?
És úgy mennyivel lesz drágább?
És szervizelésnél csak beviszem egy LG hivatalos márkaszervizbe?
Bocs a sok kérdésért, csak remélem te is itt rendeltél és te már tudod a választ a kérdéseimre. :B

(#1555) jooker82 válasza dontibee (#1554) üzenetére


jooker82
nagyúr

A 4x topicba ird be ezt a kérdést,most rendeltek ketten is onnan..ők biztos jobban tudják.. :)

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#1556) Cyberpunk válasza #25276416 (#1553) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Active, de inkább a Mini.

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#1557) tothbenc


tothbenc
csendes tag

Sziasztok!

Telefon vásárlás előtt állok.
Kettő telefont néztem ki:
- LG Optimus L7
- Sony Xperia Sola

Nagyon sok tesztet olvastam, videókat néztem, fogtam mindkettőt kézben is, de nem tudok dönteni.
LG előnyei: nagyobb kijelző, jobb aksi,
Sony - LG előnyei: Android ICS, dlna, nfc, 5 megapixeles kamera, wifi miegymás..
Sony hátrányai: kisebb aksi, kisebb kijelző
Sola: legnagyobb fájdalmam az az aksi. 1350mah-al (tesztekben) épp hogy kihúzza 1 napig.
viszont a képernyő méret megfelelő.

Közben ahogy halad az idő, nézegetem rég óta a Sony Xperia J telefont. Viszont ha jó forrásokból értesültem, akkor a Telenor nem fogja forgalmazni.
Viszont ha jönne egy "áldás" és mégis, akkor eleve a Sola kilőve, és helyette pedig az Xperia J jönne a képbe.

Szerintetek?? :)
Várom válaszaitokat!

(#1558) #25276416 válasza Cyberpunk (#1556) üzenetére


#25276416
törölt tag

A mini az mennyiben, miben jobb mint az aktive? A mini vagy a mini pro?

(#1559) Cyberpunk válasza #25276416 (#1558) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Szebb.:D

A Pro meg ha kell a fizikai billentyűzet.

[ Szerkesztve ]

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#1560) #25276416 válasza Cyberpunk (#1559) üzenetére


#25276416
törölt tag

Es normalisan viszi a legujabb icst?

(#1561) Švejk válasza tothbenc (#1557) üzenetére


Švejk
őstag

Sola. MINDENKÉPEN!
Egy L7 a nyomába se ér. Fáj ezt mondani, de az L7 elavult, túlárazott, de szép. Az L7-ben egymagos proci van, a gyengébb fajtából, a Solában kétmagos, tehát sokkal gyorsabb. A Sola is megkapta az ICS-t, és valószínűleg tovább lesz frissítve mint az LG, legalábbis az LG-t nem a supportjáért szeretjük. A Sony-t meg többek közt azért is.

(#1562) jooker82 válasza tothbenc (#1557) üzenetére


jooker82
nagyúr

Az L7-ben is van Wifi,nfc,5mp-es kamera,ICS....Az aksija nekem volt,h 3 napot is elment...De a helyedben megvárnám az L9-et,mindenben jobb mindkettőtől és olyan 90 körül,vagy az alatt nyit..

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#1563) Cyberpunk válasza #25276416 (#1560) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Ezt a tulajoktól kell megkérdezni. De nem hiszem, hogy rosszabb lenne.

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#1564) agabe válasza highness (#1549) üzenetére


agabe
addikt

Az az lte-s verzio egyenlore csak a nemet t-mobile, es vodafone kinalataban van. Nem biztos, bogy itthon megjelenik, mert lte-vel meg nam allunk ott mint nemetek, anelkul szolgaltatok nem fogjak behozni, es igy a fuggetlen forgalmazas is kerdeses.
Meglatjuk mi lesz, de az ( vagy az optimus g, vagy padfone 2...stb ami jon majd) megoldana az igenyeimre a gondokat, de addig is remelem mostani s3-nal is tudnak fejleszteni meg romugyileg.
Aki barmelyik mostani csucsot vasarolna ne figyeljen arra amit irok..meg az itt levo tagok kozul is csak keveseknek vannak nagyobb igenyei mint amit most kapni lehet 1gigaval, csak sajnos en is egy vagyok kozuluk, de legtobb tulaj ilyen gondokkal nem fog talalkozni...talan csak HOX-nal, de an aki azt is elegedetten hasznalja.

[ Szerkesztve ]

(#1565) Bdanyy válasza agabe (#1564) üzenetére


Bdanyy
addikt

nálad kb mi az a használat amit mar nem bírnak a mostani telok, de az sgs2 gbvel még bírt? mert a szar multitask az nálam kizáró ok, és ezek szerint akkor nem csak én látom úgy hogy az újaknal gáz van

http://href.hu/x/frwq http://www.n95.hu Nokia N95-ös és egyéb S60 telefonos információs oldal http://febazo.hq.hu/ I8910 HD : http://href.hu/x/f1zt

(#1566) highness válasza agabe (#1564) üzenetére


highness
tag

Hát igen, a magyar forgalmazást lehet, hogy nem sietik el. Viszont már legalább foltokban, és kísérleti jelleggel már elindult itt is az LTE az elsők között. Talán a wikipédián néztem, hogy egy maréknyi ország volt csak felsorolva. Mondjuk ez pillanatok alatt fog megsokszorozódni.
Angliában 15-én indul a nagy LTE hálózat országszerte. Ott több mobilcég együtt csinálja állami segítséggel. Ott iszonyú sok fog fogyni ebből a 4 magos 2 giga ramos lte s3-ból. (Amúgy tényleg az lett volna a legtisztább, ha egyből így adták volna ki világszerte, és amíg nincs az adott országban LTE addig blokkolták volna a használatát, mint az ájfonban.)

(#1567) vaskapa


vaskapa
csendes tag

Sziasztok,
Olyan helyzetbe kerültem, hogy lehet egy desire c-vel kell beérnem.
Akinek ilyen van esetleg össze tudná hasonlítani a Legend-el? Jelenleg ilyen telom van de el tudom adni ezért gyors váltás indokolt. One V -t akartam, de nincs ilyen a voda kínálatában kiemelt ügyfeleknek... 31ért megéri a készülék? A legenden a mostani appok face, maps, dolphin brow, meg kb még 7db van fent kiakasztják a telom. Teljesen lelassul. Hasonló hardverrel a desire c mire képes?
valoszinuleg les egy ipod touchn-om melle...
Üdv kösz

(#1568) Vikt0r


Vikt0r
aktív tag

sziasztok

Okostelefont szeretnék venni használtan kb 30e Ft-ig. Feltételek min 3,5"-es vagy annál nagyobb kijelző és ICS vagy WP7. Eddig csak az xperia mini-t találtam ebbe a kategóriában amin ICS van de annak a kijelzője kicsi.

(#1569) Cyberpunk válasza Vikt0r (#1568) üzenetére


Cyberpunk
félisten

SGS1-et lehet találni 35k-ért igaz hivatalosan nincs ICS, de rá tehető.;)

WP7 meg Nokia Lumia 610

[ Szerkesztve ]

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#1570) maggi1886076 válasza Vikt0r (#1568) üzenetére


maggi1886076
addikt

motorola defyt talalsz mar 30 korul.

Asus Zenfone 2 551ML + Xiaomi Band Dropbox 54,88Gb Regisztráció: http://db.tt/aqH19dqW Flickr képek: http://www.flickr.com/photos/101977039@N08/

(#1571) #25276416


#25276416
törölt tag

Sziasztok! Vásárolt már valaki a VIP phone webaruhazabol? Milyen tapasztalataitok vannak velük ? Milyen a kiszállítás ?

(#1572) RedJohn


RedJohn
csendes tag

Sziasztok! Az XXLGSM megbízható bolt? Mert úgy tűnik hogy onnan lesz megvásárolva majd az új telefon, egy Sony Xperia P, bár az lehet hogy megvárom a T -t és V -t. Melyik teló milyen ár/érték arányú??

(#1573) Cyberpunk válasza RedJohn (#1572) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Igen, de mindenképp gyártói garival kérd, még ha drágább is úgy.

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#1574) ablack válasza RedJohn (#1572) üzenetére


ablack
senior tag

Az xperia T hardverileg erősebb a p-nél és a képernyője is nagyobb, bár már a p-nek is elég erős a hardvere, tehát ha elég a p képernyőmérete és nem szeretnél hd játékokat játszani akkor szerintem a p is elég lenne.
Egyébként az Xperia T-t már lehet kapni a t-mobile-nál, a bolti ár is szerintem a dominós környékén lesz.

[ Szerkesztve ]

(#1575) Dexter-2000


Dexter-2000
őstag

Lenne egy olyan kérdésem hogy kell-e bármiféle adásvételi szerződés ha pl. a telefonomat el szeretném adni, vagy kérni ilyen szerződést ha használt telefont vennék?

Szépnapot!

(#1576) Psytech válasza Dexter-2000 (#1575) üzenetére


Psytech
senior tag

Nem kötelező, de nem árt ha van róla papírod, hogy te x terméket azt már eladtad/megvetted y-tól.

(#1577) Cyberpunk válasza Dexter-2000 (#1575) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Jó ha van. :K

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#1578) Dexter-2000


Dexter-2000
őstag

köszi a válaszokat :R
Itt elég egy lapot kinyomtatni és mind a 2 félnek aláírni és készen is van?
Esetleg hol tudnék jobban utánaolvasni a dolgoknak?

Szépnapot!

(#1579) rpeter


rpeter
csendes tag

Sziasztok!

Barátnőm sikeresen elvesztette a mobilját és kellene helyette egy másik. Szempontok:
50-60 eFt körül (alatta csak jobb, felette már csak ha nagyságrendekkel értelmesebb készüléket lehet venni)
Mindenképpen androidos (eddig egy badás wave volt, de az egy rakás...)
Nem játszik, de internet viber, telefonálás és sms az nagyon sok van
Független vagy vodás, garancia legyen (bár ahogy ismerem hamarabb töri ketté, így valami biztosítást lehet kötünk rá...)
Ne legyen tepsi, kb 3,5 col lenne ideális
Türelmetlen típus, így jó lenne valami smooth felület
Ha lehet valami szép nőies kinézet, de ez már csak végtelen plusz...

Tippre 1ghz körül 1Gb ramnal lenne jó valami. Nekem defi plusom van (cm10), szeretem :-)

Köszi nagyon a segítséget!

(#1580) bobooo válasza rpeter (#1579) üzenetére


bobooo
addikt

iPhone 3GS? bár nem androidos

(#1581) HuMarc válasza rpeter (#1579) üzenetére


HuMarc
addikt

Hát én azt tudom mondani, hogy Xperia U. Sajnos csak fél giga RAM, de egyébként minden pontnak megfelel szerintem. :)

(#1583) premete válasza rpeter (#1579) üzenetére


premete
veterán

Motorola Atrix2, 62 ezer.

Eladó laptop-tablet és kiegészítők: http://goo.gl/VPuKDH

(#1584) rpeter válasza #40993792 (#1582) üzenetére


rpeter
csendes tag

Gondolkodtam rajta, csak akkor sose tudnánk melyik kié :-) :-)

(#1585) atillaahun válasza premete (#1583) üzenetére


atillaahun
veterán

Te honnan tudod, hogy a Partnero GSM oldalán jobb oldalt a bolti garancia: 1 év alatt, a Motorola garancia: 2 év - az bolti és nem gyári garanciát jelent?

[ Szerkesztve ]

(#1587) nggabi válasza #40993792 (#1586) üzenetére


nggabi
nagyúr

az a tiéden is jól áll ;]

"szenyor dzsíííí"

(#1589) nggabi válasza #40993792 (#1588) üzenetére


nggabi
nagyúr

egyébként elsőre arra gondoltam h az egyik kijelzőjére filccel egy nagy X-et kell rajzolni... de aztán én is a pink tokra lyukadtam ki :DDD

"szenyor dzsíííí"

(#1590) RedJohn válasza ablack (#1574) üzenetére


RedJohn
csendes tag

De azért a P is szépen viszi a játékokat? Amúgy melyik teló lenne a legalkalmasabb játékra??

(#1591) Dexter-2000 válasza RedJohn (#1590) üzenetére


Dexter-2000
őstag

S 3 :DDD

Szépnapot!

(#1592) HuMarc válasza RedJohn (#1590) üzenetére


HuMarc
addikt

Valamelyik Tegrás teló a Tegra Only játékok miatt.

(#1593) RedJohn válasza Dexter-2000 (#1591) üzenetére


RedJohn
csendes tag

Akkor mondjuk emberi kategóriában?? :DD Esetleg pontos típus? Első komolyabb Androidos teló lenne! :D

[ Szerkesztve ]

(#1594) Veron


Veron
őstag

Sziasztok!

Főleg telefonálásra, a buszon való böngészésre, instant messenger használatára és néha zenére milyen kisebb méretű (3,3-3,8 col között) telefont ajánlanátok? Legyen smooth a rendszer, minőségi az összeszerelés és a vesszőparipám a SAR érték, ezt szeretném minél kisebb értéken tartani (a Sony U-nak 1,62, ami már nem tetszik).
Független vagy Telenoros kellene kb. 65e Ft-ig. Eddig a Sony Sola, SE Ray és Samu Ace 2 típusokat néztem, de nem akarok senkit sem megvezetni ezekkel. Egy Nokia E52-ről váltanék, ami kiváló telefon, de ennél többet nem nagyon tud.

Kösz! :R

"Hisztéria... Csak nők kaphatják meg, és csak férfiak halnak bele."

(#1595) Simtu


Simtu
senior tag

Kinéztem magamnak egy optimus 2x-et. Haverom váltig állítja, hogy a Nexus S jobb teló.

Szerintetek?

(#1596) szentkuti11 válasza Simtu (#1595) üzenetére


szentkuti11
addikt

Ennél azért nehezebb a képlet:

Optimus 2X:

+2 magos processzor
+8 MP-es kamera, HD vieofelvétel
-Frissítések terén nagyon le vannak maradva
-Az optimalizáció terén akad némi hiányosság

Nexus S

+Egy darabig még a legfrissebb Androidod lesz ( már most kinn van rá a Jelly Bean)
+Az optimalizációnak hála gyorsabb a menüben, mint az O2X
-Gyengébb anyaghasználat
-1 magos processzor
-Gyengébb kamera, gyengébb videó

Innentől már neked kell mérlegelni.

(#1597) csapoadambp válasza rpeter (#1579) üzenetére


csapoadambp
tag

Szerintem nézzetek egy Sony U-t.
Több ilyen kütyü is van a családban pl.: a feleségemnek is és imádja.
Én is nagyon szeretem csak mivel én rengeteget e-mail-ezek a telóról kicsinek találom.
Nagyon gyors, okos, és egy női kézben is jól mutat az áttetsző alsó csíkkal és a beállítható fényekkel. boltban már találsz 50-60 között és tényleg nagyon pöpec kis telefon.
Duplamagos proci, Mali400 GPU, és netezésre is hibátlan+ állítólag nemsokára itt van rá a hivatalos ICS-is. Egy kis hiányossága van a készüléknek az hogy nem bővíthető a memóriája (bár szerintem a 8 giga untig elég).

LG Optimus 3D V21a

(#1598) szentkuti11 válasza csapoadambp (#1597) üzenetére


szentkuti11
addikt

Papíron 8GB, de abból csak 5,5-et használhatsz + jóval kisebb a kijelzője mint a fent megnevezett típusoknak.

(#1599) csapoadambp válasza Simtu (#1595) üzenetére


csapoadambp
tag

Nagyon jó tényleg az Optimus 2X nekem is volt (most Optimus 3D-m van) de csak akkor ha nem vagy olyan FAN aki totál kiakad azon hogy az LG még most sem képes kiadni a hivatalos ICS frissítést. Ha ettől el tudsz tekinteni akkor ne tétovázz hanem vedd meg. Esetleg ha még hozzáteszel egy keveset akkor neked is ajánlom a 3D-t aminek erősebb a hardvere (az enyém is eladó mert váltanék 3D MAX-ra).

LG Optimus 3D V21a

(#1600) ablack válasza Simtu (#1595) üzenetére


ablack
senior tag

Szerintem 2X-et nem érdemes venni. Nekem volt és sokszor lefagyott, belassult, a családban van Xperia Mini ami sokkal megbízhatóbb volt nála. Az a baj hogy a 2x fórumában még mindig hasonló gondok olvahatók. Én a 2 telefon közül biztos hogy a Nexus S-t választanám.
Egyébként hol vennél telefont és max mennyit költenél rá?

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Milyen okostelefont vegyek? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.