Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Milyen okostelefont vegyek? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-04 10:31:59

LOGOUT.hu

Fontos: aki HAGYOMÁNYOS telefont szeretne, kérem, fáradjon át ide: [link]!
Hozzászólás előtt olvasd el az összefoglalót, légy szíves!
Aktuális: Karácsonyi telefonajánló 2023 (cikk), Milyen telefont vegyek 2023-ban karácsonyra? (videó)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#801) mohotol válasza sutyesz96 (#800) üzenetére


mohotol
aktív tag

Ha a mini prora gondolsz, akkor attol függ hogy kell neked a qwerty vagy nem, inkább nagyobb kijelző. Egyébként ugyan az a két teló.
Ha nem, akkor Lww, egyértelműen.

(#802) maggi1886076 válasza mohotol (#801) üzenetére


maggi1886076
addikt

lww-nek 0,2-vel nagyobb a kijelzoje.

Asus Zenfone 2 551ML + Xiaomi Band Dropbox 54,88Gb Regisztráció: http://db.tt/aqH19dqW Flickr képek: http://www.flickr.com/photos/101977039@N08/

(#803) sutyesz96 válasza mohotol (#801) üzenetére


sutyesz96
őstag

Nem, a sima qwerty nélküli minire gondoltam.

No matter what, you keep finding something to fight for.

(#804) nggabi válasza sutyesz96 (#800) üzenetére


nggabi
nagyúr

mind1, amelyikhez olcsóbban hozzájutsz.

"szenyor dzsíííí"

(#805) mohotol válasza maggi1886076 (#802) üzenetére


mohotol
aktív tag

Tudom, ezt akartam írni tkp. :D

(#806) Trebron09


Trebron09
őstag

Egy kis off:

Ez az akksi megéri szerintetek vagy v.mi olcsó kínai hamisítvány..
[link]

?

Üdv.

- Kreatív módon kell áramvonalasítani a stagnáló koncepciót! -

(#807) Frozzy válasza Trebron09 (#806) üzenetére


Frozzy
őstag

én úgy tudom, hogy sosem akkora mint amenyi rá van írva. és nem is bírnak többet mint a gyári aksik :S:D

 iPhone 14 Pro Max • AirPods Pro • Apple Watch S4 • MacBook Air 2017 

(#808) korpicschess válasza sutyesz96 (#803) üzenetére


korpicschess
veterán

LWW jobb a nagyobb kijelző miatt, esetleg a design lehet kevésbé bejövős. Hardverileg ugyanaz a kettő teljesen.

Trebron09:
Ilyet sosem vennék, akkor valami neves kínait. Andida, Momax, stb.. Andida 2200-300 Ft-ért beszerezhető.

[ Szerkesztve ]

Aktuális hirdetésem: ►►►http://goo.gl/P8Vs0r ◄◄◄

(#809) Ricardo válasza korpicschess (#808) üzenetére


Ricardo
félisten

Nekem ezen a videón fakóbbnak tűnik az LWW kijelzője. Élőben még nem tettem egymás mellé őket.

Szerk: ahogy nézem nem csak méretbeli eltérés van. :U

[ Szerkesztve ]

(#810) No.01


No.01
őstag

Sziasztok,

Gondba vagyok… Baratnomnek uj telefont kell venni mert a regi HTC ChaCha-ja erossen haldoklik. Mivel a sajat velemenyemet nem fogm ill nem szeretnem raeroltetni igy gondoltam megkerdezlek titeket hatha van olyan ami szoba johet es mi nem gondoltunk ra.

A konnyu kezelhetoseg elsodleges, az en S3-om egyertelmuen nagy neki, tehat annal kisebb kell. Meg talan egy jo kamera kellene bar a mostaninal jobbat talalni szerintem nem lesz nehez. Szokott Facebookolni ill chatalni is.

Eddig a kovetkezo telefonok vannak a kosarban:

Samsung S2, Almafon5 ill a Blackberry 9900
Az S2 meg harwerileg kihuzza nala egy ideig es mar elegg kiforrott. Az iphone inkabb cska a trend kedveert jott a kepbe a BB pedig az elozo telefonjara hajazna.

Mivel ugyis elofizuval vesszuk igy tul nagy kulonbsegek nincsennek arban leszamitva ugy az uj 5-os almat (149EUR)

Mas tipp / velemeny / javaslat?

(#811) nepszter1


nepszter1
addikt

a tescoba láttam egy samsung telefont fehér volt elég nagy a kijelzője nagyobb mint a galaxy s3nak és 60ezerforintba a nevére sajnos mér nem emlékszem

hmm nem olyan biztos hogy ez volt valami 5ös számra is emlékszek a végéből .

De erről a noteről vélemények?

[ Szerkesztve ]

(#812) korpicschess válasza nepszter1 (#811) üzenetére


korpicschess
veterán

Nem Samsung volt, de majdnem, Galaxy Note kopi.

Aktuális hirdetésem: ►►►http://goo.gl/P8Vs0r ◄◄◄

(#813) Ricardo válasza No.01 (#810) üzenetére


Ricardo
félisten

Én S2-t venném.

(#814) kali válasza No.01 (#810) üzenetére


kali
legenda

az i5 - szerintem - kicsit várós még, derüljön ki, hogy mennyire valós a neten terjengő keret, kijelző...stb hiba!

(#815) ADAM1337 válasza RetepNyaraB (#795) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

Másfél évig volt wave 1-em, bada 2.0-val.
Videók alapján a wave3-ban se lett nagy előre lépés hw-esen se lett erősebb sajnos, droid ellen semmikép se említeném egy napon a 2 oprendszert sajnos, annyira leálltak a fejlesztésével, jól indult aztán senki se fejleszt rá összevissza van optimalizálva van app ami nagyon jól fut és van ami alatt ahogy írtam elfogy a ram és sajnos ez a jellemző inkább.
Wp7-el szerintem nem lenne ennyi nyűg mint a bada-val.

(#816) nggabi válasza Ricardo (#809) üzenetére


nggabi
nagyúr

a mini kijelzője kicsit szebb de nem vészes a lww se.

"szenyor dzsíííí"

(#817) DS39 válasza korpicschess (#812) üzenetére


DS39
nagyúr

az nem Samsung ?

nepszter1:

lehetett még sgs wifi 5.0 is. az is úgy néz ki de nem teló.

[ Szerkesztve ]

(#818) Tepsifüles


Tepsifüles
tag

Sziasztok!

Elolvastam az első hsz-t +egy rakat egyéb linket. Nagyon nem szeretnék mellé nyúlni, ezért csak 1 kérdést tennék fel, miután sok ismerőstől is kértem tippet a döntés még nehezebbé vált. Ugye alapvetően pénztárcafüggő a dolog, DE nem sajnálom soha a több pénzt kiadni valamiért, ha az sokkal jobb ár értékben.

A kérdés:

Iphone5 vagy Samsung Galaxy S3?

Mi az ami miatt jobban megéri az i5, holott a technikai paraméterei az S3-nak jobbak?

Válaszokat előre is köszi.

[ Szerkesztve ]

Sabee

(#819) istnag válasza Tepsifüles (#818) üzenetére


istnag
addikt

Nézd, az Iphone 5 re tenném a voksomat,ha kicsit nagyobb lenne és android futna rajta-még meg sem jelent lényegében :D -,de erősen túl van árazva,mint minden Apple cucc. GSIII ról nem vagyok túl jó véleménnyel,inkább a HTC One X felé hajlanék én.
Igazából azt kell(ene) eldöntened,hogy melyik rendszer a szimpatikus Neked és onnatól már meg is van a válasz.

[ Szerkesztve ]

(#820) premete válasza Tepsifüles (#818) üzenetére


premete
veterán

A mekiben az iphone5-öt sokkal jobban lehet mutogatni, kvázi nagyon kirájság elö rántani.
A hejesirássi hibák direct vannak. :)

Eladó laptop-tablet és kiegészítők: http://goo.gl/VPuKDH

(#821) istnag válasza premete (#820) üzenetére


istnag
addikt

Attól tartok,hogy ezek ellenére jobb telefon (lesz),mint az GSIII, a rendszer elbaltázott rajta csak... :D

(#822) Land


Land
veterán

Csak érdeklődésképpen kérdezem meg, hogy ráfizetés nélkül mely telefonra tudnám szerintetek lecserélni a HOX-omat? Ha jobb lenne a kamerája, akkor meg sem fordulna a fejemben, de jelenleg nem az igazi. Köszi!

Pixel 8 8/128 Gb | Sendiy M2 & KZ ED9 & QCY C13 és C17 | Citroen C5 Tourer 3.0 V6 HDI Exclusive

(#823) istnag válasza Land (#822) üzenetére


istnag
addikt

Jobb kamera van az SGSII -ben, I4(S)-ben. Sony(k),LG-k kilőve,sajna fényképzésnél elvérzik mindkettő.Motokat nem tudom,hogy vizsgáznak.
HOX -ot esetleg GSIII-ra vagy Iphone ra. :U

(#824) premete válasza istnag (#823) üzenetére


premete
veterán

Nem hiszem, hogy a HOX-ot el lehet cserélni SGS3-ra, ráfizetés nélkül.

Eladó laptop-tablet és kiegészítők: http://goo.gl/VPuKDH

(#825) agabe


agabe
addikt

Na most én kérdezek :
ismerősnek ajánlottam egy xperia s -t (pár hónaposan gyári garival), de rátalált a motorola atrix 2-re ami olcsóbb.
Atrix 2 szerintem is jó telefon, de az meg ugye nem gyári garis...most elbizonytalanodtam, hogy mit javasoljak neki inkább... tetszik neki a HDMI kimenet (játszani is akar majd arra kötött tv-n), meg kamerázgatni is szeretne (ebből a szempontból talán az xperia jobb...de nem vagyok képben teljesen), ezért ezek jöttek szóba (meg mert én 1 giga ramosat mondtam neki mindenképpen)
Ha az ártól eltekintünk, akkor van nyomósabb érv a garanciánál egyik, vagy másik mellett ?
Nekem motorolából csak defy volt, de atrix 2-ről is jókat olvasok topikjában, viszont nem érzek a leírtak alapján nagy különbséget a két teló között.

(#826) istnag válasza premete (#824) üzenetére


istnag
addikt

Ha valakinek van esze... :U :D

agabe: Atrix 2 és egy olcsó Tablet (Kínából) HDMI vel,játszani. :B ? :F

[ Szerkesztve ]

(#827) agabe válasza istnag (#826) üzenetére


agabe
addikt

HDMI-re kötve egy PS3 kontrollerrel elég jól lehet játszani, ezt én is próbáltam már ;) , de ez legyen az ő döntése...viszont 70ezernél olcsóbb tabletet sem javasolnék neki játékra még kínaiból sem...azért számít a kijelző típusa is, meg egyebek, és pl. myaudio annyiért lenne, de úgy már rögtön 120-130 közöttre jönne ki a költendő összeg...sztem ennyit nem szán rá.

(#828) kali válasza Tepsifüles (#818) üzenetére


kali
legenda

erre itt nem sok olyan elfogulatlan választ fogsz kapni, aminek ténylegesen hasznát is veszed, legalább is egyértelmű döntés szempontjából biztosan nem... :(
valaki csak azt látja az egyikben, hogy azzal bizonyos gyorséttermi üzlethálózat éttermeiben jobban lehet villogni, a másik szerint túlárazott, a harmadik szerint buta és zárt az ios...stb, de másik oldal ellen is van bőven negatív vélemény, mert az android akadozik...stb, meg a samsung amúgy is műanyagból készült játékokat gyárt, ezekkel nem igazán kell foglalkozni, többnyire elfogult vélemények, bár néha van bennük valamennyi igazság!
aki igazságtalanul szélsőséges jelzőkkel illeti egyik vagy másik gyártót, az annyira elfogult, hogy azzal már magát is minősíti kicsit, mert például nem mindenki villogtatja a telefonját egy bizonyos gyorséttermi üzlethálózat éttermében!
neked kell eldöntened, hogy milyen szempontok alapján választod ki adott telefont, milyen funkciók elengedhetetlenül fontosak, mert adott esetben az android és az ios - mondhatni - szöges ellentét is lehet!
az ios 5 - szerintem - egyelőre még várós, derüljön csak ki, hogy a neten keringő hibák - kopik a keret, problémás a kijelző...stb - mennyire valósak!
a technikai paraméterek esetében nem minden az erősebb proci...stb, mert egyáltalán nem mindegy, hogy adott hardveres kiépítéssel bíró telefonon milyen rendszer fut, miként van az arra optimalizálva, mert például az ios és a wp gyengébb hardveren is pörgősebb, mint az android erősebben!

(#829) crhis86


crhis86
tag

Sziasztok!

Új telefon megvásárlásán gondolkozunk barátnőm számára, az S2 és a Galaxy Nexus között vacilálunk. Az S2 egy nagyon picivel jobban tetszik neki kinézetben, de ez annyira nem befolyásolja. Ti melyiket ajánljátok?

Köszi:
crhis

(#830) kano válasza crhis86 (#829) üzenetére


kano
nagyúr

Én az SGS2-t vettem, mert a Nexus drágább.

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#831) beence


beence
tag

Sziasztok!

Moto Defy+ csak főzött romokkal jó telefon?
vagy önmagában belepiszkálgatások nélkül is?

köszönöm

(#832) puskas1993


puskas1993
tag

Sziasztok.

Itt már kérdeztem telefon kapcsán, de most ujra meg szeretném tenni.
Valaki tud hasonló telefont mondani mint az LG Optimus Black?? Használtan maximum 40-45e-ért?

(#833) tzsolesz válasza puskas1993 (#832) üzenetére


tzsolesz
nagyúr

Galaxy S: Annyi hogy nincs LED villanó, és ezeken nem igazán van már gari, illetve sok a lelakott köztük.

Motorola Defy+: Kicsit kisebb a kijelzője, de a hardver ugyan az. Bár aki arról váltott Black-re azt mondja a Black egy kicsit gyorsabb.

Miért nem jó a Black?

[ Szerkesztve ]

(#834) Kulinger


Kulinger
tag

Sziasztok!

Barátnőm szeretne venni egy telefont egyenlőre ezt néztük ki Sony Xperia S fontos jó legyen a fényképező
sokáig birja az akksi
szép legyen
jól kezelhető menü
user-friendly
kompatibilis hogy emailbe meg fb-ra lehessen csatolni
ugy csinalja
hogy fényképezel
és azonnal feajánlaj
hogy akarod-e a képet
tovabbkuldeni
emailben, fb, text msg, whatsapp,

Előre is köszönöm szépen a válaszokat :)

[ Szerkesztve ]

(#835) puskas1993


puskas1993
tag

jó a black, legalábbis nekem nagyon tetszik, csak az egyik fórumon írta az egyik gyerek hogy az már régi meg hogy ennyi pénzért már vehetnék valami normálisat is, de amikor megkérdeztem hogy ezt mire alapozza arra már nem jött válasz, szóval elég valószínű, hogy úgy írt véleményt hogy a teloról semmit nem tud /egyébként nem itt hanem az egyik warez oldalon történt ez/ :W
ma sikerült is egyet szemügyre vennem az egyik nyiregyi boltban, ahol 45-ért árultál, ez nem is lett volna baj, főleg hogy az egyik eladó csaj mondta, hogy vegyék be a telefonomat 10e-ért és akkor ugy vegyem meg 35-ért, csak az volt a baj hogy vodás volt, nekem meg T-Mobilos vagy független kellene. ja és a függetlent eladták egy pár nappal előtte 38-ért :O

szóval jelenleg ugy néz ki hogyha valahol beveszik a mostanit simán nem beszámításnak, akkor innen rendelek, persze csak ha valaki nem tud jobb telefont illetve ajánlatot mondani :-D

(#836) nggabi válasza tzsolesz (#833) üzenetére


nggabi
nagyúr

mert lg. :U

;]

"szenyor dzsíííí"

(#837) kano válasza beence (#831) üzenetére


kano
nagyúr

Szerintem főzöttel igazán jó, de a gyárival is el lehet lenni.

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#838) puskas1993


puskas1993
tag

miért mi baja az lg-knek?? nekem már 3 éve az van és semmi baja, bár igaz, hogy én az összes dolgomra nagyon vigyázok :-D

(#839) beence válasza kano (#837) üzenetére


beence
tag

köszönöm és a fözötökkel akadás mentes?

(#840) korpicschess válasza tzsolesz (#833) üzenetére


korpicschess
veterán

Mert O2X-el egy árban van kb, így meg ki venné meg? :N

puskas1993:
LG Optimus 2X
.. vagy ha az nem, akkor kicsit olcsóbban SGS.

[ Szerkesztve ]

Aktuális hirdetésem: ►►►http://goo.gl/P8Vs0r ◄◄◄

(#841) puskas1993


puskas1993
tag

és ezekre van, vagy lesz hivatalos ICS??

(#842) tzsolesz válasza nggabi (#836) üzenetére


tzsolesz
nagyúr

Jó az a teló. Ma már csak egy alap készülék, de szépen teszi a dolgát.

(#843) puskas1993


puskas1993
tag

nem is kell nekem egy csúcs készülék, főleg hogy meg sem tudnám fizetni :D

(#844) korpicschess válasza puskas1993 (#841) üzenetére


korpicschess
veterán

Blackel nem tudom mi a helyzet, O2X-et sem néztem egy ideje, de lesz, kóreai verzióra már van is.

Aktuális hirdetésem: ►►►http://goo.gl/P8Vs0r ◄◄◄

(#845) puskas1993


puskas1993
tag

remélem mire veszek, addigra kijön rá

(#846) kungzi


kungzi
veterán

srácok tudjátok min gondolkoztam?

Szabadalmaztatni kellene az androidos, érintőképernyős kávéfőzőt! mész haza a téli estéken, teló elő a kocsiban, fel a netre és elindítod az otthoni kávéfőzőt, ami wifin kapcsolódik a netre. mire hazaérsz le is fő a kávé :D Nem hiszem el, hogy a Samsung még nem rukkolt vele elő :DDD

hol lehet az ötleteket levédetni? :D multimilliárdos leszek gyorsan :))

[ Szerkesztve ]

(#847) Kulinger


Kulinger
tag

Sziasztok!
Barátnőm szeretne venni egy telefont egyenlőre ezt néztük ki Sony Xperia S fontos jó legyen a fényképező
sokáig birja az akksi
szép legyen
jól kezelhető menü
user-friendly
kompatibilis hogy emailbe meg fb-ra lehessen csatolni
ugy csinalja
hogy fényképezel
és azonnal feajánlaj
hogy akarod-e a képet
tovabbkuldeni
emailben, fb, text msg, whatsapp,
Előre is köszönöm szépen a válaszokat
[ Szerkesztve ]

(#848) dontibee


dontibee
tag

Sziasztok!

Szeretném a segítségeteket kérni telefonvásárlásban!

Szempontok:
- 100 000 Ft környéki,
- új (lehetőleg 2 év garis),
- független,
- jó kamera, lehetőleg full HD-ban vegyen videót,
- 4,5"-nél nem szeretnék nagyobb kijelzőt, inkább olyan 4-4,3" között,
- Android rendszer,
- akksi ne legyen nagyon gyenge ("normál" felhasználás mellett legalább a napot végig bírja),

Én sokáig a Galaxy S2-re gondoltam, de annak nem nagyon ment lejjebb az ára, az újabb csúcsmodellek érkezésével. Azt reméltem, hogy az S3 ás az iPhone 5 érkezésére már olyan 80-ért lehet majd kapni 2 év gyári garival, de még mindig 100 fölött van egy kicsivel.

Vagy megéri még az S2?

A válaszokat köszi előre is!

(#849) Tewe013 válasza dontibee (#848) üzenetére


Tewe013
őstag

Sony Xperia P. Az összes feltételnek megfelel. :)

(#850) dontibee válasza Tewe013 (#849) üzenetére


dontibee
tag

Köszi! Megnézem!
(Nem gondoltam volna rá, de miért ne.)

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Milyen okostelefont vegyek? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.