Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  LG LCD és LED TV-k

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-01-21 19:00:29

LOGOUT.hu

Mielőtt kérdeznél, olvasd el az alábbi összefoglalót,
és használd a keresőt is!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#56015) Gtaati válasza lukgab (#55994) üzenetére


Gtaati
őstag

Hello, az enyem is grx-bol valo csak nem Pestrol hanem Bekescsabarol. Nekem mindketto kb 150km. Bekescsaban volt egy 49-es kiteve meg dobozban az 55-s, a pesti egy db az ugye kiallitot tehat napi kb 9 orat megy ezert azt nem akartam, pedig ha annyit megy naponta akkor valoszinuleg jo is. Keresemre kibontottak a dobozt kivettek a tvt bekapcsoltak stb, szoltak elore h a tv aljan ahol hangszorok vannak mellette fut a krom csik es az volt 2 ponton megkopva ahol felfekszik a dobozban a hungarocellen. 2 ev sajat gari van a doboza lg doboz volt de nem a sajatja, van hozza 2 szemuveg magic remot kabelek meg kertem egy sima kapcsolot is hozza. A dobozon volt matrica es plecsni is h out of warranty, de az osszes outletes boltban ilyen dobozban illetve dobozzal arultak a tvket marmint amiket neztem(49-55UB850). Lg honlapon tudtam regisztralni a tv-t. Amit meg eszrevettem h latszodik h a csavarok ki voltak tekerve, tehat valamit csinaltak korabban a tvvel. Kb 2007-2008-ban neten rendeltem a grxtol egy hd lg plazmat es a mai napig a csaladban hasznaljak minden nap. Hat kb ennyi amit meg tudok osztani veled.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  LG LCD és LED TV-k
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.