Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  LG LCD és LED TV-k

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-01-21 19:00:29

LOGOUT.hu

Mielőtt kérdeznél, olvasd el az alábbi összefoglalót,
és használd a keresőt is!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#27451) huncutka1029 válasza Vincee (#27449) üzenetére


huncutka1029
addikt

a 47 La 620 s az magyarországi forgalmazás
a többi meg nem
Annak a garis javításával gondjaid lehetnek.
A 620 S amúgy jó választás.

a női bugyi nem a legjobb dolog a világon! DE NAGYON KÖZEL ÁLL HOZZÁ!!!

(#27452) huncutka1029 válasza Vincee (#27449) üzenetére


huncutka1029
addikt

fórum keresőt próbáltad már? DLNA kulcsszó

a női bugyi nem a legjobb dolog a világon! DE NAGYON KÖZEL ÁLL HOZZÁ!!!

(#27453) huncutka1029 válasza vodika (#27422) üzenetére


huncutka1029
addikt

Szia használhatsz 3,5 vinyót is.

Linux alatt elfelejtettem mondani, hogy csak root-ként belépve férsz hozzá a vinyó tartalmához.
A 48 mb fájl a time shifthez kell, és a 8 mb -s is csak rendszerinfó.
A többi a 238GB-n lesz
rec0001 0002 stb mappákban. azokat kell lementeni,nekem úgy sikerült, hogy egy 32 gb penre lementettem linux alól, és a winfos alá bemásoltam.
JFS a formátum amit használ a tv.

Nekem egy 2,5 Samu G2 portable lóg a t-n több mint két éve.
A másikon meg egy WD caviar blue, egy külső rack-ben.4 hónapja.

sencor,, hama, Alcor, stb-k kódolás nélkül vesznek fel, sőt van amelyik a csatornaváltást is engedi közben.
simán másolhatók, de a káábeles adásokhoz kell olyan amelyik fogad kártyát, és hát, azokat nem ismerem.
a dreambox hd800, amit card sharing-el UPC tányéros tv hez próbáltam, az vett fel, és le is tudtam menteni.
de az meg nem jó DVB-C adáshoz.....

a női bugyi nem a legjobb dolog a világon! DE NAGYON KÖZEL ÁLL HOZZÁ!!!

(#27454) Vincee válasza huncutka1029 (#27451) üzenetére


Vincee
csendes tag

Igen, valóban a többi nem itthonról érkezne hanem ismerősön keresztül németből.
Viszont tudásilag pl. a LA640S gondolom akkor nem ér +25K-t.
A 620 viszont nem LA hanem LM, ami nem tudom,hogy mennyit számít?

(#27455) huncutka1029 válasza Vincee (#27454) üzenetére


huncutka1029
addikt

Ezt benéztem, bocsi.
Az Lm annnyit jelent hogy az tavalyi modell.
FLash10 támogatással,
Az LA 640 kb a tavalyi LM 620 megfelelője, csak, flash 11 támogatással, és 2magos procival, meg 1GB rammal.
Szóval, ha L 620 kontra LA 640 akkor mindenképpen az utóbbit ajánlom, ha van rá keret.

a női bugyi nem a legjobb dolog a világon! DE NAGYON KÖZEL ÁLL HOZZÁ!!!

(#27456) gyuribácsi88

A tv-vel felvett tartalom, amit a DVR-el rögzítesz, azt nem is látja a számítógép? Vagy milyen formátum az?

Mert sokan írták hogy nem szerkeszthető, de nem látja egy szerkesztő program sem? Sony Vegas és hasonlók sem látják?

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#27457) #16729600 válasza gyuribácsi88 (#27456) üzenetére


#16729600
törölt tag

Nem látja ( windows rendszerek alatt) , a Tv kódolja és egyenlőre nincs még törés rá

[ Szerkesztve ]

(#27458) huncutka1029 válasza Rellind (#27444) üzenetére


huncutka1029
addikt

ezt nem tudom megmondani, a kereslet, és az euro árfolyam függvénye, mennyi lesz az ára.

a női bugyi nem a legjobb dolog a világon! DE NAGYON KÖZEL ÁLL HOZZÁ!!!

(#27459) tturai17


tturai17
csendes tag

Nem hiszem el! Sehol nem árulják már, s nem tudni, lesz-e még egyáltalán! (LG 55LA790V) :W

[ Szerkesztve ]

(#27460) lafaty80


lafaty80
őstag

Sziasztok,

Ahogy megígértem leírom LG Magyarországgal folytatott levelezésem részleteit. Részben mert ezzel én megyek tovább, részben hogy más már figyelmesebb lehessen.
A történet dióhéjban: homáron megjelent egy cikk, ami szerint LG Magyarország nem javítja ingyen a nem általuk forgalmazott készülékeket. A beíró a Tesco-ban vásárolt egy LCD TV-t. Mivel én is ott vásároltam poénból utána néztem.
A garancia jegyen LG Magyar Kft.szerepel mint forgalmazó, valamint az LG központi telefonszáma. A Tesco-ban annyit közölnek (legalábbis velem), hogy az első 72 órában hozzájuk lehet vinni vissza, utána pedig a központi telefonszámot kell hívni.
Megnézve a dobozt, ott már forgalmazóként a Zelenko Kft. szerepel.

Ezek után írtam az LG Magyarországnak FB-on. Nagyon segítőkészek voltak. Válaszaikat engedélyükkel teszem közre, időrendben:
"Tisztelt ...
Köszönjük a türelmét.
A jótállás és a szavatosság esetében is a forgalmazó a jótállás kötelezettje, ami a megjelent esetet figyelve a Tesco-Global Zrt.-t jelenti. A jótállási és szavatossági jogok érvényesítéséért a vásárló a vásárlás helyét kérheti számon.
A vásárlóktól természetesen nem várhatjuk el, hogy ezzel tisztában legyenek, és gyakorta a gyártó, az importőr márkaszervizéhez (a fenti esetben az LG-hez) fordulnak a jótállás érvényesítése kapcsán. A márkaszerviz minden esetben elvégzi a termék ellenőrzését, hogy kiderüljön a vásárlás időpontja, a forgalmazó személye, és ilyenkor sok esetben arra is fény derül, hogy más volt az importőr. Ekkor azonban még mindig a forgalmazó (itt a Tesco) a kötelezett.
A termék származási helyének beazonosításához nagyon gyakran elegendő a doboz ellenőrzése, hiszen a jogszabály értelmében annak tartalmaznia kell a forgalmazó adatait is. Nagyon szívesen segítünk a jövőben is a termékforgalmazó beazonosításában, illetve csatoltam képeket arról a garanciajegyről, amelyet az LG Electronics Magyar Kft. által forgalmazott termékhez kell, hogy kapjon. A forgalmazó pecsétje mellett (3. oldal) pontosan ki kell, hogy töltsék a vásárlás helyén: a terméke megnevezése, típus, gyártási szám."

A hivatalos LG garancijegy
"Kedves ...,
Sajnos a Tesconak több beszállítója is van, ahogyan az hozzánk eljutott, és mi vagyunk az egyik. Nem lehet tudni, mi alaján kerülnek a termékek a kínálatba, de valóban megtévesztő ez a részükről. A hozzánk került, majd általunk forgalmazott termékek először étesnek egy minőségvizsgálaton itt nálunk, mielőtt a boltokba kerülnek, és a szoftverfrissítéseket is az általunk forgalmazott készülékekre garantáljuk.
Valóban vannak kereskedők, akik a megszokottnál alacsonyabb áron kínálják a termékeket, de a különbözet olyan fontos hozzáadott értékeket takar, mint a gond nélküli jótállási és szavatossági ügyek szükség esetén és a terméktámogatások is, és érdemes mérlegelni egy ilyen nagyértékű terméknél. Igyekszünk erre felhívni a vásárlóink figyelmét is."

"Kedves ...,
Így van, a jótállási és szavatossági kérdésekben az adott forgalmazó vonható felelősségre. Természetesen mi is segítünk bármiben, és arra is volt már példa, hogy magunkra vállaltuk a javítás költségeit a vásárló jóhiszeműsége esetén, mert erről valóban nem kapják meg a vásárlók a kellő tájékoztatást. Azonban valóban azokért a termékekért tudunk csak felelősséget vállalni, amelyek a boltokba kerülés előtt átesnek a minőségi ellenőrzésünkön. "

"Kedves ...,
Köszönjük a türelmét, kaptam választ az ügyfélszolgálatunktól.
A többnyelvű garanciajegyek esetén is előfordulhat, hogy a termék nem tőlünk származik. Sajnos, a megjelölt forgalmazóról biztosan tudjuk, hogy nem a partnerünk.
Ha bármilyen garanciális és szavatossági ügyben kellene eljárnia, kérem, forduljon a Tesco-hoz, ahol nyugodtan hivatkozhat ránk, és felhasználhatja, amit írtunk Önnek, mert a termék dobozán az látható, hogy a ZELENO Kft. forgalmazta azt. "

Nos gondoljon mindenki amit akar, én átverve érzem magam. Következő körben megyek Tesco-hoz és felteszem ott is a kérdéseket. Aztán meglátjuk mi lesz.

Elnézést a hosszú hozzászólásért, csak remélem, hogy a jövőbeni vásárolnak tudok/tudtam segíteni, hogy mire figyeljenek oda.

További szép napot mindenkinek!

Cuccaim: https://kit.co/lafaty

(#27461) #16729600 válasza tturai17 (#27459) üzenetére


#16729600
törölt tag

Azt írtad fentebb,hogy 1-2 hét alatt beszerezhető.Annyit féllábon is ki lehet bírni nem? :)

[ Szerkesztve ]

(#27462) huncutka1029 válasza lafaty80 (#27460) üzenetére


huncutka1029
addikt

szerintem jogos a felháborodásod, menj és borítsd rájuk az asztalt.

És az ember még a webshopoktól fél.
A hiper mega multik még jobban át@ják a fejünket.
szép :W

a női bugyi nem a legjobb dolog a világon! DE NAGYON KÖZEL ÁLL HOZZÁ!!!

(#27463) g0dl válasza lafaty80 (#27460) üzenetére


g0dl
addikt

Nagyon helyes, az ilyen tudatos vásárlói hozzáállás feltétele annak, hogy végre nálunk is ember számba vegyék a vásárlókat.

Két megjegyzésem volna
-A Tesco azért nem egy "pultalól bt" hogy ilyet megengedhessen magának. Persze nálunk messze rosszabb a hírneve mint pl. Angliában.
-Az LG-t én azért így is sárosnak érzem. Nem elsősorban a hazai forgalmazót, hanem magát az LG-t, mely szintén egy világcég, ami nem engedhetné ezt meg magának. Nem hiszem, hogy képtelenek a garancia megfelelő finanszírozására a környezetet kialakítani. ( vesd össze autók europai assistance és hasonlók) És ebből a helyzetből mégis csak egy csalódott LG vásárló születik, tehát a márka rombolódik.

A másik koreai szállítónál van/volt olyan, hogy ha a terméket regisztrálod, akkor kapsz plusz 1-2 hónap garanciát, így a webshopos árúról még aznap kiderül, ha problémás. Ezt az ügyfél másnap visszaviheti, és ezzel oda is vág a forgalmazó a külföldi import árelőnyének (aminek indoklását azért megkérdőjelezem).

(#27464) huncutka1029 válasza tturai17 (#27459) üzenetére


huncutka1029
addikt

alternatíva, beépített skype kamera, + top kategóriás
mit szólsz?

a női bugyi nem a legjobb dolog a világon! DE NAGYON KÖZEL ÁLL HOZZÁ!!!

(#27465) tozso88


tozso88
csendes tag

Hali!Gondolom ezt a kérdést már vagy 100-an feltették de hogyan tudom LG tv-n usb-ről megjeleníteni a feliratot?A tv lw4500-as köszönöm

(#27466) Bigjoe01 válasza tturai17 (#27459) üzenetére


Bigjoe01
csendes tag

Szia.
http://www.edigital.hu/LED_televizio/LG_55LA790V_3D_CINEMA_SCREEN_SMART_LED_Televizio__4db_3D_szemuveggel-p354289.html
rendelésre beszerzik-

(#27467) #16729600 válasza tozso88 (#27465) üzenetére


#16729600
törölt tag

A felirat és a film fájl neve legyen pontosan ugyanaz.

(#27468) tturai17 válasza Bigjoe01 (#27466) üzenetére


tturai17
csendes tag

Hidd el, már - szinte - mindenkit felhívtam. ED-nél is 2 hét, ha egyáltalán... :O

(#27469) tturai17 válasza huncutka1029 (#27464) üzenetére


tturai17
csendes tag

Lehet, hogy reggelre meg "kell" barátkoznom vele, s holnap emiatt ülök rá a telefonra... :K

(#27470) huncutka1029 válasza tturai17 (#27469) üzenetére


huncutka1029
addikt

csak nyugodtan :C

a női bugyi nem a legjobb dolog a világon! DE NAGYON KÖZEL ÁLL HOZZÁ!!!

(#27471) menyoronc válasza #16729600 (#27421) üzenetére


menyoronc
aktív tag

Köszönöm a választ és Wattnak is a linket.
Megnyugodtam h a sebességgel nem lesz gond..
Viszont azt nem tudom h ezeknek a külső házas 3.5 vinyók pörgését az lg tv-k leállítják e?
Ti milyet használtok? A 2.5el az a gondom h az adat/ár érték arányuk nem a legjobb.

A BD25 és BD50 kontra mkv alatt azt értettem h minősegben van e különbség mondjuk egy 42 vagy 47es tv-n nem azt h tudja e kezelni a beépített lejátszó?

Üdv: Gábor

(#27472) #16729600 válasza menyoronc (#27471) üzenetére


#16729600
törölt tag

BD50 ISO 1:1 - nincs minőség vesztés
BD25 ISO Remuxed 25GB - nincs minőség vesztés,az extrák és az egyéb nyelvek ki lettek rippelve belőle.
BD25 ISO Reencode 25GB - minőségileg gyengébb,mint az eredeti 50GB-25GB források

[ Szerkesztve ]

(#27473) #16729600 válasza menyoronc (#27471) üzenetére


#16729600
törölt tag

Az lemaradt,hogy az x264 mkv általában kicsit tömörített,mind kép mind hang ügyileg,szóval a BD mindenképpen jobb minőség.

(#27474) menyoronc válasza #16729600 (#27473) üzenetére


menyoronc
aktív tag

Köszönöm :-) majd kipróbálom ezt is azt is aztán majd meglátom:-)

Üdv: Gábor

(#27475) #16729600 válasza menyoronc (#27474) üzenetére


#16729600
törölt tag

Egy jó mkv nál néha nehezen látni a különbséget,persze páran esküsznek rá,hogy egyből kiszúrják a BD minőséget :)

(#27476) vanadis válasza lafaty80 (#27460) üzenetére


vanadis
csendes tag

Én az Auchanban vettem két hete 47LA660S-t és rendes LG garit kaptam hozzá, olyat amit belinkeltél. Esetleg ott is érdemesvásárlás előtt körülnézni, mert még 1-2 hétig jó születésnapi akcióik vannak (ingyenhitel, vagy -15%).

(#27477) Rbert


Rbert
aktív tag

Sziasztok!
Honnan tudom letölteni az LG 3D bemutató filmjét/filmjeit minél jobb minőségben?
Amikor el akarom kápráztatni valamelyik barátomat a 3D -vel akkor állandóan akadozik a Youtube a Tv-n(pedig 20Mbit/1Mbit-es a netem.Kábellel csatlakozok a netre...

(#27478) #16729600 válasza Rbert (#27477) üzenetére


#16729600
törölt tag

Ez egész jó innen töltheted.

(#27479) boken


boken
senior tag

Sziasztok,előre is bocs ha hülyeséget kérdezek,tegnap vettem egy ilyen
tv-t,Digi kábel tévénk van,de a régi crt tv-hez nem kellett box,itt viszont nem minden csatornát tudok jó minőségben fogni.Van kábeltv és van kábel dtv menü.
első alatt 65 csatorna jön be a dtv alatt csak 53.
Kell hogy kérjek boxot a Digitől hogy mindegyik csatorna nézhető legyen?

Előre is köszi mindenkinek!
:R

Tanulj, tinó, ökör lesz belőled!

(#27480) #16729600 válasza boken (#27479) üzenetére


#16729600
törölt tag

Nem kell,mivel van a TV-dbe DVB-C tuner,mindent tudsz fogni vele csak megfelelően be kell állítani,hangolni.

(#27481) boken válasza #16729600 (#27480) üzenetére


boken
senior tag

Aha,akkor majd próbálkozom még,csak van amit hiába állítgattam kézzel is,a kábel tévé alatt iszonyat szemcsés,a dtv-ben pedig benne sincs.Pl tv2 mind a kettőben benne van dtv-ben gyönyörű,kábeltévében pedig full szemcsés az egész,és kézzel sem tudok már finomítani rajta.értelem szerűen azt dtv -ben nézem de ami ott nincs az kiesett.

Tanulj, tinó, ökör lesz belőled!

(#27482) #16729600 válasza boken (#27481) üzenetére


#16729600
törölt tag

Meg kell nézni az automata hangoláson kívül a közszolgálati HD adókhoz pld a városodnak megfelelő beállításokat,symbol rate stb,stb.A Digi ad mindent dtv-ben is,amire van előfizetésed,LCD-n persze,hogy szarok lesznek a sima analóg jelek ( kábel tv).Keress rá digi oldalán a beállításokra,vagy kérdezz rá itt a digis topikban.

(#27483) boken válasza #16729600 (#27482) üzenetére


boken
senior tag

Rendben,mindenképpen ránézek,és mégegyszer köszönöm. :R

Tanulj, tinó, ökör lesz belőled!

(#27484) Watt25 válasza boken (#27483) üzenetére


Watt25
veterán

Én is azt ajánlom, hogy a Digi honlapján keresd ki, hogy a te városodban melyik digitális csatorna melyik frekin van és az alapján kézzel állítsd be őket. Ha valamelyiket nem sikerül és azt mondod, hogy tényleg nagyon szemcsés az analóg kép, akkor elképzelhető, hogy alacsony a jelszint. Ekkor a Digi üfsz-en jelentsd be analóg hibára! (Mond, hogy szemcsés a kép. Ha kijön a szerelő, mond el neki, hogy nem tudod az összes digitálist sem befogni.)
Digitálison több csatinak kell bejönnie, mint analógon.

Itt a válasz: http://sablonvalasz.blogspot.hu/

(#27485) vodika válasza huncutka1029 (#27453) üzenetére


vodika
tag

Szia!

Köszönöm a válaszodat! A root teljesen jogosnak hangzik (nem vagyok linux guru sajnos... nem gondoltam rá) és anno csak egy gyors LIve CD-s nézést csináltam lehet ahhoz ez nem elég...?!
Még arra is gondoltam hogy a lapos mellé vehetnék DVB-T sticket az talán flexibilisebb bár lehet ott PVR-s cuccot nem nagyon lehet találni. Most csak vergődök hogy mi legyen. Az "elveszett" filmeket sikerült web-en felhajtani, szóval akkora baj nincs, csak bosszant a dolog!

Üdv:
Vodika

Ezek mennek, meg a bárányfelhők.... Priviben gyorsabb! Normál esetben válaszolok privikre, kérlek tedd ezt TE is! Köszi!

(#27486) Watt25 válasza vodika (#27485) üzenetére


Watt25
veterán

vehetnék DVB-T sticket az talán flexibilisebb bár lehet ott PVR-s cuccot nem nagyon lehet találni.
Ezt a mondatot én nem igazán értem. Gondolom itt számítógépes tunerre gondoltál. Ebben az esetben csak program kérdése, hogy hogyan tudsz vele rögzíteni. Nekem van kártyaolvasós tunerem a számítógéphez, simán tudok vele MindigTV Extra-ról úgy felvételt csinálni, hogy számítógépen visszajátszható.

Itt a válasz: http://sablonvalasz.blogspot.hu/

(#27487) boken válasza Watt25 (#27484) üzenetére


boken
senior tag

Köszönöm neked is,megnézem,egyébként főváros 11 ker. :R

Tanulj, tinó, ökör lesz belőled!

(#27488) huncutka1029 válasza vodika (#27485) üzenetére


huncutka1029
addikt

Szia live cd ről is be tudsz jelentkezni root ként, de érdemes ubuntu 10.4-alattival próbálkozni, könnyebb beállítani a rootként bejelentkezést.
vagy superuserként is parancsablakból "root pswrd" parancs után beállíthatod a root jelszolt
utána mindent látsz, és elérsz.
Már régen linuxoztam, kicsit utána kell olvasni van sok fórum.

a női bugyi nem a legjobb dolog a világon! DE NAGYON KÖZEL ÁLL HOZZÁ!!!

(#27489) bandi35


bandi35
csendes tag

Sziasztok !

Olvastam a fórumban, hogy a 32LW5500 tv-nek van szervíz menűje.
Hogyan lehet ebbe bejutni ?
A régi hozzászólásokban nem találtam a módot.

(#27490) huncutka1029 válasza bandi35 (#27489) üzenetére


huncutka1029
addikt

Pedig ott van az feketén -fehéren! :K

2 módon
ir hack, vagy python +lg commander pc-ről.
itt megtalálod a hsz-ek közt a linkeket is, ahonnan le lehet tölten

[ Szerkesztve ]

a női bugyi nem a legjobb dolog a világon! DE NAGYON KÖZEL ÁLL HOZZÁ!!!

(#27491) Dzsolo válasza huncutka1029 (#27490) üzenetére


Dzsolo
senior tag

hali,

azt szeretném megtudni, hogy az Samsung F6500-asnak melyik LG típus felel meg? 5éve megy az LG LCD-m hiba nélkül de LED-et szeretnék WiFi-set az általam ismert Samsung szerelő azt ajánlotta LG vegyek inkább, nem tudom mi a valóság alapja, sosem volt Samsung eszközöm bár tény, hogy igen szép a képük.

köszi

(#27492) Balinov


Balinov
félisten

Sziasztok,

42LM640T-ZA tulajkent kerdezem, hogy a Picasa smart app-ba mas sem bir bejelentkezni? 100%, hogy jol adtam meg az username/pass kombot, megis invalid user/pass uzenetet kapok

Koszi
Balinov

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#27493) sz.z.csicsi válasza tturai17 (#27469) üzenetére


sz.z.csicsi
tag

Na erre gondoltam én is.Ha már többet fizetsz akkor 8-as sorozat.A sorozatokon belüli különbségek nekem nem érnének meg nem kevés ár különbséget.De természetesen ez a te döntésed ..és a pénztárcád :)

(#27494) huncutka1029 válasza Dzsolo (#27491) üzenetére


huncutka1029
addikt

Szia
Erre inkább BloodRay kolléga tudna neked válaszolni, Ő minden nap ilyen tv-között mozog.
Én nem igazán ismerem a SAmsung kínálatát. :N

a női bugyi nem a legjobb dolog a világon! DE NAGYON KÖZEL ÁLL HOZZÁ!!!

(#27495) Csa_ba


Csa_ba
tag

Régebbi Firmware-t szeretnék visszarakni a tv-re.
Lehetséges?
Azt jeleníti meg,hogy a tv-n lévő firmware újabb és nem szükséges a frissítés
csak le lehet OK. más lehetőségem nincs.
(LW650s)
Ha tudtok segítsetek!

Sony Xperia™ P Silver; Sony Xperia™ Z1 Compact Black

(#27496) sz.z.csicsi válasza Dzsolo (#27491) üzenetére


sz.z.csicsi
tag

sztem a 620 talán. De ez csak hozzávetőleges hasonlat a 2 márka között,sztem.Nekem volt mind a két márka és talán a kettőből lehetne jó tv-t alkotni,de ez se biztos hogy megvalósítható.Mindkettőnél kompromisszumot kell kötni...természetesen ha érzékeny vagy a minőségre.Ár érték arányban sztem az LG kellemesebb :D

(#27497) huncutka1029 válasza Csa_ba (#27495) üzenetére


huncutka1029
addikt

downgrade kulcsszóra keress rá a fórumon.

alapból le van tiltva, de LW sorozatnál van rá megoldás.
ezen a linken van minden hozzá, töltsd le és kövesd a leírást!

a női bugyi nem a legjobb dolog a világon! DE NAGYON KÖZEL ÁLL HOZZÁ!!!

(#27498) #16729600 válasza Csa_ba (#27495) üzenetére


#16729600
törölt tag

Szerintem a régebbi fw-k visszaállításának lehetősége már tiltva van,így nem fogod tudni lecserélni.

Akkor visszavontam,kövesd a másik tanácsot :K

[ Szerkesztve ]

(#27499) Csa_ba válasza huncutka1029 (#27497) üzenetére


Csa_ba
tag

Köszönöm szépen!

Sony Xperia™ P Silver; Sony Xperia™ Z1 Compact Black

(#27500) huncutka1029 válasza Csa_ba (#27499) üzenetére


huncutka1029
addikt

Szívesen,
de csak óvatosan piszkálj a szervíz menüben, ha arra "vetemednél" hogy ott is kapcsolgass.
Pl Hub ,DVR, vagy THX támogatás

És ne ijedj meg, az oldkey FW csak egy üres maszlag, nincs benne semmi, nehogy azzal hagyd a tévét, hanem utána tedd fel valamelyik régebbi FW-t amit találsz a csomagban.
Mindig kikapcsolt tv mellett tedd rá a pendrive-ot, és egyszerre csak 1 FW legyen rajta, különben nem lesz jó.

a női bugyi nem a legjobb dolog a világon! DE NAGYON KÖZEL ÁLL HOZZÁ!!!

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  LG LCD és LED TV-k
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.