Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  LG LCD és LED TV-k

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-01-21 19:00:29

LOGOUT.hu

Mielőtt kérdeznél, olvasd el az alábbi összefoglalót,
és használd a keresőt is!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#27651) OldMike válasza huncutka1029 (#27648) üzenetére


OldMike
őstag

Valószínűleg az LG Smart World-ben lehetne vásárolni, de az Mo-n nem elérhető. Az LG honlapon egy darab letölthető kisfilmet (Sport) láttam. Ez kb. 1 GB, de elég gyorsan lejött. Érdekes, hogy Half SBS, holott a passzívhoz az OU-t szokták inkább ajánlani. A bitráta számomra meglepően nagy (35 Mbps körüli), egyébként pedig MKV. Ez valóban látványos, képből kijövő effekteket tartalmaz.
Nem hiszem, hogy túl nagy gond lenne az LG-nek ennél több ilyen tartalmat elérhetővé tenni.
Most már persze valószínűleg nem lesz, hiszen sokan már el is temették a 3D-t.

42LM660S

(#27652) huncutka1029 válasza OldMike (#27651) üzenetére


huncutka1029
addikt

sokan temették a tabletet, meg a PC -t is..... és emlékszem, mert nem mai gyerek vagyok, hogy a bunkofonokat is feleslegesnek, és életképtelennek tartottuk, meg felesleges luxusnak. És nézd meg mi lett belőle, ha a gyerekem reggel nem találja a telóját, meg van halva, hogy most mi lesz lemarad valamiről...
:K

Amíg gyártanak 3D-t addig tartalom is lesz hozzá.
Majd ha hologram kivetítőt feltalálják, mármint a hétköznapi használatra szánt verzióját, akkor lehet temetni a passziv, és az aktív 3D-t.

a női bugyi nem a legjobb dolog a világon! DE NAGYON KÖZEL ÁLL HOZZÁ!!!

(#27653) Laca0 válasza huncutka1029 (#27652) üzenetére


Laca0
addikt

Pedig már te is csak egy hologram vagy barátom! Nem is létezel, csak virtuális valódban... :) ... egy őskövület... mint én... :)
Én is emlékszem, amikor megnyitotta a Westel az első üzletét Debrecenben, csodálkoztunk, hogy miből fizetik a drága, luxus irodát, kinek kell ilyen táska-vacak?!? Nem égetném magam azzal, hogy ilyesmivel szaladgálok az utcán! Úgyis becsődöl, mert nincs rá igény... :D
Ma meg már csak fürödni nem viszem magammal a telefonomat, egyébként elválaszthatatlanok vagyunk... :U
Hogy a témával kapcsolatban is írjak valamit: nem hiszem én sem, hogy leállnának a 3D filmgyártással, mert egyre több újítás lát napvilágot a 3D megjelenítés fejlesztésére. Valószínűleg nem a half sbs, ou a jövő 3D technológiája, de amíg ezek a tévék működnek, lesz aki előállít rá tartalmakat.

Xiaomi 11 Lite 5G NE Dual 8/128 | Redmi Note 8 4/64 | MikroTik hAP AC2 | Sony KD-55XH8096 | LG 47LM620S | Denon AVR-1612 | Eltax Experience 5.0 | Egreat R6S

(#27654) StSanya válasza Peat76 (#27607) üzenetére


StSanya
őstag

Nálam is előfordul néha, hogy nem reagál sem hangerő, sem csatornaváltás gombokra. Aztán 5 - 10 másodperc után hirtelen végrehajtja a fagyás alatt benyomott utasításokat...

"Használati utasítás amatőröknek való! A profik rengeteg ideig szívatják magukat, majd fórumoznak egy kicsit..."

(#27655) borist válasza huncutka1029 (#27525) üzenetére


borist
tag

megvettem :C , ma, vagy holnap felfúrjuk a falra, aztán leírom a véleményem.
50LN575S

[ Szerkesztve ]

(#27656) gyuribácsi88 válasza borist (#27655) üzenetére

Nézegettem én is az 575s szériát, eléggé tetszetős, főleg hogy direct ledes, tehát nincs felhősödés. Egy 42"-os verzióra szerintem befizetek én is. Majd írd meg a tapasztalatokat.

Neten néztem róla videókat, elvileg játékra is nagyon jó, mert nagyon minimális az input lagg. Konzolt ki tudsz rajta próbálni? Vagy nem vagy az a játékos fajta?

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#27657) Laca0 válasza gyuribácsi88 (#27656) üzenetére


Laca0
addikt

Ilyen kis méretben az edge led-nél sem látsz felhősödést, csak ha nagyon azt keresed.
A felhősödés az 50" felettieknél lehet zavaró, ha olyan mértékű. Én a 47"-osnál nem veszek észre semmit belőle. A korábbi, 42"-os modellnél sem volt semmi ilyen probléma.

Xiaomi 11 Lite 5G NE Dual 8/128 | Redmi Note 8 4/64 | MikroTik hAP AC2 | Sony KD-55XH8096 | LG 47LM620S | Denon AVR-1612 | Eltax Experience 5.0 | Egreat R6S

(#27658) redkuruc


redkuruc
csendes tag

Üdv mindenkinek!
Kérném segítsen aki tud!LG smart tv-n szeretnék internetes tv adásokat nézni!Az Adobe flash playert nem lehet rátenni mint a számítógépekre!Kérném aki tudna rá megoldást írjon,vagy tud olyan programot amin elfutnak az internetes tv-k és streamek és rá is lehet valahogy tenni!Köszönöm előre is!Szép estét!

(#27659) albgab


albgab
aktív tag

Üdv!
Valaki felrakta már az új frissítést? Nekem most ajánlotta fel.

LM620S

(#27660) #16729600 válasza albgab (#27659) üzenetére


#16729600
törölt tag

Én felraktam,semmi változást nem tapasztaltam.

(#27661) Sántapók


Sántapók
újonc

Sziaszok!
Van egy PHILIPS 32PFL3605H/12 tipusú TV-m amit most kaptam hibásan.:( A készenléti piros led világít de nem tudom működésbe hozni.Mi lehet a probléma és ha megjavíttatnám kb. mennyibe kerülhet?Végképp nem értek hozzá,segítsetek kérlek! :R

(#27662) tactic válasza albgab (#27659) üzenetére


tactic
csendes tag

Nálam a frissítés után szinte használhatatlan lett a wifis(tl-wr1043) kapcsolat. Folyamatosan ledobál, oldalakat képtelen elsőre megnyitni, tévé bekapcsolása után perceket kell várni mire auto. csatlakozik..
Az elején arra gondoltam hogy a szolgáltatónál van a hiba de a többi cucc (telefon, laptop) ami szintén ezt a wifit használja kiválóan működik.

lm640s

(#27663) fagee01


fagee01
csendes tag

Van egy LM660-as tv ás egy Pioneer vsx-322 házimozi erösítö. Az a gondom, hogy HDMI(ARC) kábelen ha rákötöm a tv-t az erösitöre(ARC), akkor nem akar átmenni a hang csak szakadozva az erösitöre. Viszont ha az erösitöre rákötöm az xbox-ot vagy bluray lejátszót, akkor ugyan azon a kábelen a kép felmegy a tv-re és akkor a hang sem szakadozik. Mi lehet a gond? A TV vagy az erösítö nem küld vagy nem fogad jeleket rendesen? A kábel egy SONY HDMI High speed ami támogatja a 3D-t és az ARC-t is.

(#27664) #16729600 válasza fagee01 (#27663) üzenetére


#16729600
törölt tag

A Tv menüjében a hangnál be van kapcsolva az AV szinkronizálás?

(#27665) fagee01 válasza #16729600 (#27664) üzenetére


fagee01
csendes tag

Igen, be volt kapcsolva de ugyan ugy szaggat a hang.

(#27666) #16729600 válasza fagee01 (#27665) üzenetére


#16729600
törölt tag

Akkor passz,nekem Yamaha házimozi erőlködőm van sajnos nem tudom a Pio. beállításait,de ha más eszközzel jó a hang,akkor a TV adás forrásával lehet a gond.Külső hangszóróra van kapcsolva a TV?

(#27667) huncutka1029 válasza redkuruc (#27658) üzenetére


huncutka1029
addikt

arra van tavaly óta a fuso nevű alkalmazás
És a You tube alkalmazás ami azért elég gyengus.... :N

mivel ez nem egy Windows alapú op. rendszer, ezért a silverlightot amin az RTL klub megy felejtsd el.
és nagyjából minden mást is amit LM szériás tv alatt flash 10 fölött kell futtatni
A 2013 as modellek, flash 11 támogatással menne, ergo ami streamet találsz a neten ilyen platformon, nézheted.

a női bugyi nem a legjobb dolog a világon! DE NAGYON KÖZEL ÁLL HOZZÁ!!!

(#27668) fagee01 válasza #16729600 (#27666) üzenetére


fagee01
csendes tag

Igen, külső hangszoróra volt kapcsolva. Azt nem értem, hogy miért csak az egyik irányba. Nem csak a tv adás szaggat hanem a tvn keresztűl a külső hdd-n a filmek hangja is.

[ Szerkesztve ]

(#27669) huncutka1029 válasza fagee01 (#27665) üzenetére


huncutka1029
addikt

DTV hang Auto!!!!!!!!!

Ezerszer leírtuk

PCMI ,stb szaggatni fog. :K

a női bugyi nem a legjobb dolog a világon! DE NAGYON KÖZEL ÁLL HOZZÁ!!!

(#27670) fagee01 válasza huncutka1029 (#27669) üzenetére


fagee01
csendes tag

Dtv hang auton van alapból.

(#27671) #16729600 válasza fagee01 (#27670) üzenetére


#16729600
törölt tag

Annyi még ,hogy nálam a DTV hangbeállítás Dolby Digital+ on van,.de az csak akkor elérhető beállítás,ha megy a TV adás..Hátha...

[ Szerkesztve ]

(#27672) fagee01 válasza #16729600 (#27671) üzenetére


fagee01
csendes tag

Már azt is végig probáltam köszi.

(#27673) Rbert válasza fagee01 (#27672) üzenetére


Rbert
aktív tag

Szia
Optikai kábellel nem próbáltad bekötni?Nekem avval van nem szaggat,kivéve az Xbox azzal csak pukkadozik.
Az Xbox nekem Hdmi-vel megy a tv be és onnan optikán az erősítőbe.A médialejátszó optikai elosztón megy az erősítőbe kihagyva a TV-t.

(#27674) Rbert válasza OldMike (#27651) üzenetére


Rbert
aktív tag

Hol találtad az LG honlapon?

(#27675) fagee01 válasza Rbert (#27673) üzenetére


fagee01
csendes tag

Nem probáltam, mert nincs optikai kábelem. HDMI-n is müködnie kell, de nemtudom, hogy mi lehet a gond. :(

(#27676) Tibor691 válasza nevereverest (#27601) üzenetére


Tibor691
tag

Ha a Scart-RCA átalakítás nem jár sikerrel (mert egyes TV-k a digitális hangot (DVB-T tuner, mkv fájlok hangja stb.) nem konvertálja át analogá, így a scartos sem jön át hang.

Ami biztosan működik:
Digital SPDIF Optical Coaxial to Analog RCA L/R Audio Converter Adapter S9
Kevesebb, mint 16USD-ért megvásárolható az eBay-on.

A rokonomnak ilyen konvertert vettem, csak az 5.1 analóg (RCA) hangot szolgáltatott.

LG OLED65G6 + 55LM660S + Alien2 + X96Max+, Tata

(#27677) gulyasa


gulyasa
őstag

LW5500

A Smart rendszerből egy ideje már nem használtam az MTV Videotár alkalmazást - azelőtt sokszor néztünk rajta régi magyar filmeket, sorozatokat, meséket, stb.
(És a fw sem volt frissítve azóta sem.)

Most ismét néztem volna valamit a régi időkből... és azt vettem észre, hogy már nem elérhetők a filmek, csak híradó, sport, meg időjárás felvételeket lehet megnézni egy-két napra visszamenőleg, csak ezen kategóriák között lehet keresni is.
What a...?! :F
Pedig ha számítógépes böngészővel megyek fel az MTV Videotár oldalára, akkor rendesen ott van minden (filmek, műsorok, stb.)

Esetleg másnál elérhetőek az alkalmazásban a filmek is? (újabb TV, újabb/legfrissebb fw?)

Samsung S23+ 512GB, LG OLED 48" C1, Zidoo Z9X, OCTAGON SF8008 4K UHD E2, Sony WH-1000XM3, LG HBS-FN6, Tribit MoveBuds H1

(#27678) csaki.j.f


csaki.j.f
csendes tag

Üdv mindenkinek.
A történetem a következő.
Külföldön élek ( UK) és a Richer Sound egyik üzletében vettem egy off/samu 3d smart led tv-t ami egy pár nap múlva el is romlott. Csere garanciát kértem és kaptam is helyette egy on/ LG 42LA620V készüléket.
Ha tudna segíteni valaki azt nagyon megköszöntém.
Amik fejtörést okoznak:
-Miben különbözik a 620V a 620S-től?
-Felrakható e más firmware?
-Hogyan lehet usb-ről update-elni?
-Hogyan tudom használni a fuso-t és a magyar appokat ezen a tv-n?
-Ha az lg.com oldalon nagyobb verziójú firmware van a tv auto software update miért nem rakja azt fel? 4.00.34 van az oldalon az enyém pedig 4.00.21. A tv szerint ez a legfrissebb.
Előre is köszi a válaszokat.

(#27679) novomikanit válasza Peat76 (#27607) üzenetére


novomikanit
csendes tag

Üdv!
Nem csak te küzdesz ezzel. -Nekem LA660S van.
Amíg nem olvastam el amit pl. Te is írtál, azt gondoltam én kaptam valami átkot a nyakamba. Mond amit akar az ügyfélszolgálat, tény hogy bugos a masina. És nem a hiba mentesség miatt dobtak ki most is egy frissítés. Én ma este ezt fel is raktam rá. //Software_File(Version_04.00.29).zip// elötte xxx16 vot, azt "automata" frissítette vásárlás után. Egyenlőre nem akadozik, smart használata után tudtam 2 féle forrásból is HD-tnézni. Majd újra TV-t. De hát ezért választottam ilyen készüléket!
Eléggé bosszantó az ilyen működés, ha nem lesz igazán jó, én is csatlakozok a "reklamációs" osztályhoz. :) Jó esetben nem hardwares a gond.
Kíváncsi vagyok, hogy nálad, és másoknál hogyan alakul.
Most tovább tesztelem.

42LA660S

(#27680) storm4 válasza gulyasa (#27677) üzenetére


storm4
aktív tag

LW5590 esetén is így van :O

Bocsássunk meg ellenségeinknek,de nevüket soha ne felejtsük el! A sebek a múltra emlékeztetnek,de nem kell meghatározniuk a jövőt.

(#27681) novomikanit válasza csaki.j.f (#27678) üzenetére


novomikanit
csendes tag

Nekem sem talált még a TV frissítést, pedig a honlapon 10.16. dátummal jegyzik amit ma letöltöttem.
Valószínű a készülék nem azt a forrást használja, máshova csatlakozik.

42LA660S

(#27682) csaki.j.f válasza novomikanit (#27681) üzenetére


csaki.j.f
csendes tag

Én is letöltöttem a legfrissebbet kicsomagoltam a zip-et, beraktam egy LG_DTV mappába de nem történt semmi. Pendrive-ről nem lehet updatelni?

(#27683) #16729600


#16729600
törölt tag

Jobban jártok,ha nem izgultok rá nagyon a frissítésekre,mert vagy nem javít semmit,vagy inkább ront az előzőeken :K

(#27684) Scoobyka


Scoobyka
addikt

Atolvastam a topic utolso par szaz hozaszolasat.

Amiket kineztem:
42la620
42la660
42l740

Felhasznalas: ps3 jatekok(input lag fontos),filmnezes olykor 3d.
Elvarasok: szep szinek,viszonylag egyenletes hatter,alacsony input lag,alig eszreveheto vagy semmi bevilagitas!

Az alabbiakra jutottam: 42la620 direct ledes kicsit vastagabb tv de cserebe nincs bevilagitas es felhosodes.
Input lag kb mint a samsung f6400asa 30ms korul van es a panel ugyanaz mint a nagyobb testverekben.100hzes mar ez is.

42la660 ez edge led,vekony kialakitas,input lagrol nincs infom,tavuranyitovan van valami elteres(ezt nem tudom mi) input lagrol nincs info,de volt akinek csunya bevilagitasa vol :/ :(

42la740: geeks.hun olvasottak alapjan input lag 27ms jatek modban. Edge bevilagitasu ez is,de ha minden igaz van olyan micro dimming dolog???

A KERDES:
Melyiket erdemes megvenni az en elvarasaimnak? A meret 42-re gondoltam. Lm tipust tudtommal meg mar nem lehet beszerezni.

Koszi a segitseget elore is! :R

[ Szerkesztve ]

(#27685) gyuribácsi88 válasza Scoobyka (#27684) üzenetére

Vannak még lm típusok, sok helyen van még raktáron. Az input lag nekem is nagyon fontos, mert most is van konzolom, és hamarosan jön a ONE, szóval nem akarok melléfogni én sem, ezért vacilálok én is, de az biztos hogy a direct ledes készülék jobb választás.

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#27686) Lajos_


Lajos_
tag

Akinek van házimozi erősítője, szerintem érdemes a végberendezéseket HDMI-vel az erősítőbe kötni, s csak az erősítőt egy HDMI-vel a TV-be. Megszabadít egy rakás plussz optikai meg ilyen-olyan kábeltől.
A Pio VSX-422-met régóta így használom. Eddig UE40D5000-es Samu volt, most érkezik a 47"-os LA620S.

(#27687) gulyasa válasza Lajos_ (#27686) üzenetére


gulyasa
őstag

A HDMI korszak előtti házimozi erősítőkkel rendelkezők ezt a megoldást - természetesen - nem választhatják.

Amúgy nem te találtad fel a spanyolviaszt, mivel az RCA-s A/V kábeles korszakban is hasonlóképp "csináltuk" - viszont ez csak a videokábelre igaz, még ott voltak az audio kábelek. Sok videokábel bekötve az erősítőbe és aztán abból egy kimenet a TV felé.

Nos nekem is réginek számító erősítőm van, de egy új erősítőnél sem úszod meg a sok kábelt - legalábbis a HDMI-ket. A sok eszközt is be kell kötni valahová. Én azért kénytelen vagyok még mindig audio kábeleket használni, de legalább az erősítőmön van két optikai és egy kompozit digitális bemenet erre, az máris három eszköz. A TV-n meg van 4 HDMI bemenet. Ebből 3-mat állandó eszközök foglalnak el (médialejátszó, STB, HDMI felskálázós DVD a régi lemezek miatt), egy pedig szabadon van hagyva a HD kamerának, amit néha rá szoktam kötni.
Viszont HD hangok így is felejtősek (médialejátszó), DTS HD-ből csak a core használható, de nekem az is bőven elég.

Samsung S23+ 512GB, LG OLED 48" C1, Zidoo Z9X, OCTAGON SF8008 4K UHD E2, Sony WH-1000XM3, LG HBS-FN6, Tribit MoveBuds H1

(#27688) #16729600 válasza Scoobyka (#27684) üzenetére


#16729600
törölt tag

Én nem vennék a helyedben "42 es méretet.Inkább az LM sorozatból,vagy az LA ból egy alacsonyabb típusszámú ," 47 est.Bánni fogod a kisebb,de okosabb készüléket. Az input lag adatok meg szerintem nem lényegesek,mert emberi szemmel érzékelhetetlenek a különbségek.

[ Szerkesztve ]

(#27689) novomikanit válasza csaki.j.f (#27682) üzenetére


novomikanit
csendes tag

Szerintem lehet Pendrie-ról.
Esetemben HDD volt.
Nekem az "alsó" HDD jelzésű portba volt csatlakoztatva, (esetleg ha ez számítana) és azonnal reagált.
Erre csak azért gondoltam, mert láttam egy készüléken "service" jelölésűt, valószínű ott az való ilyenre.

42LA660S

(#27690) novomikanit válasza #16729600 (#27683) üzenetére


novomikanit
csendes tag

Hidd el, eléggé be voltam "izgulva" mikor akadozott. :) És mikor belejött a szivatásomba, még kikapcsolásra is 1 perc után reagált.
Ezek után miben lelném a megoldást? Ha hardware hiba, akkor nem tudok mit tenni vele, max a szervíz.
Csak nem selejt egy egész széria? Szép kilátások egy új készüléknél. Akkor inkább visszatérek a "buta" TV-k hez. :)

42LA660S

(#27691) #16729600 válasza novomikanit (#27690) üzenetére


#16729600
törölt tag

Persze simán megértelek,bosszantó lehet ez a hiba.A széria nem selejt szerintem,de olyan ócska hw komponensekkel vannak szerelve a smart opció támogatásra,hogy eleve egy vicc az egész.A TV kvázi még nagyon korlátozottan is alkalmatlan egy pc kiváltására,a böngésző gyorsasága a 286-os pc időket idézi.Egyedül az USB-s média lejátszás használható valamire.Nekem a mai napig elkeserítő,hogy amikor megnyomom a home gombot,milyen szaggatással jön be a TV menüje,és ez még csak egy alap kezelő felület,nem is smart funkció.Ameddig nem pakolnak bele rendes processzort,megfelelő mennyiségű RAM al,csak parasztvakítás az egész okos TV szlogen.Ellenben ,mint megjelenítő,nincs vele baj,TV-ként kell használni és beletörődni a hiányosságokba.

[ Szerkesztve ]

(#27692) roomi


roomi
tag

Hi. Eddig nem kellett és tapasztalatom nincs benne. Annyi van , hogy a Tv hez az Usb porton át csatlakoztattam pendrive-t. A Tv vel tudunk felvenni a hasznalati szerint, beállítom az időzítőt és a felvétel előtt jelzi a Tv ,,A MEREVLEMEZ HIBÁJA MIATT NEM LEHET FELVENNI,,. ÁLTALÁNOSSAGBAN kerdezem mivel nem lg ről van szó. :R Tehat kozoltek a toshiba hungarynal elsore, h frissitsek allitsak nemetorszagra, csinaljak egy resetet es minden Ok lesz. Ezt megcsinaltam és....... A fa.....t lett ok. 2x orra irtak bocsi de kell egy kulso eszkoz. Milyen kulső hdd ajanlanatok? Itt van valami kompatibilitas dolog? Bocs kicsi off. De a fiam LG La660 42" meg mindig faxa. Jo szolgaltatassal.koszonom :R

(#27693) csaki.j.f válasza novomikanit (#27689) üzenetére


csaki.j.f
csendes tag

Probaltam also usb (hdd-n) keresztul is. Probaltam pendriverol, HDD-rol.
Eddig semmi.
Van otlete valakinek?

(#27694) huncutka1029 válasza csaki.j.f (#27693) üzenetére


huncutka1029
addikt

van persze,
nem a te tv-dhez való a fw amit rá akarsz erőltetni.
nem mindegy, hogy s vagy v végű tévéhez van.

vagy nem jól csinálod.
formázd le a pent,
LG_DTV nevű mappát rá újra (pontosan ilyen karakterekkel)
letöltöd a .zip, vagy .rar formában a fw-t
kibontás ide opció, és megadod mappát.
kikapcsolt tv -re rádugod a pen driveot
bekapcs, frissít, újraindul

aztán bosszankodhatsz, hogy ami eddig jó volt, bug-os lett vagy nem megy..... :Y
Mert sajna ilyenek ezek a frissítések.

Fuso és magyar appok használatához pedig a regio beállításokat kell magyarországra állítani.
De utána minden csatornát újra kell hangolni.....

a női bugyi nem a legjobb dolog a világon! DE NAGYON KÖZEL ÁLL HOZZÁ!!!

(#27695) solor válasza csaki.j.f (#27693) üzenetére


solor
tag

Én is úgy csináltam, mint ahogy Huncutka1029 javasolta.
Annyival kiegészíteném, hogy bekapcsolt tv-nél dugtam rá a pendrive-ot az alsó, HDD-IN USB-csatira.
4 Gb-os, FAT32-re formázott pent. Simán felismerte, előjött a frissítési ablak és szólt hogy a legújabb verzió van a tv-n.

[ Szerkesztve ]

(#27696) #16729600 válasza roomi (#27692) üzenetére


#16729600
törölt tag

Szinte bármilyen 2.5-3.5 külső HDD jó lehet.

(#27697) menyoronc válasza #16729600 (#27688) üzenetére


menyoronc
aktív tag

Üdv!
Tudnál nekem ajánlani tavalyi szériábol 47 méretben tv-t ami 3d-s és 180k alatt van az ára?

Üdv: Gábor

(#27698) csaki.j.f válasza huncutka1029 (#27694) üzenetére


csaki.j.f
csendes tag

Amit ra akarok tolteni az V-hez valo. Azert akarom ezt mert a tv-m is ilyen. 42LA620V. A regioinal sajna nem tudom kivalasztani magyaroraszagot mert nincs

https://docs.google.com/file/d/0B-IoKwsCYSHDUnZMZTdfRHJGMUU/edit?usp=sharing
https://docs.google.com/file/d/0B-IoKwsCYSHDempOcnVvUHlxUEU/edit?usp=sharing

[ Szerkesztve ]

(#27699) #16729600 válasza menyoronc (#27697) üzenetére


#16729600
törölt tag

Olyan 200K tól vannak ezek a típusok,180K alatt max használtan..

(#27700) joco52


joco52
tag

Sziasztok! Nektek is így működik? Az lm620s-nél ha belépek a HOME funkcióba-pl: youtube akkor mért nem lehet a tv-n fényt,stb-állítani.Van valami megoldás erre?? Esetleg új fw-? Üdv! :K

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  LG LCD és LED TV-k
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.