Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:55

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

Ha EU-n kívülről rendelsz, mindig kalkuláld bele az ÁFA-t, esetleges vámot, kezelési költséget! Nem számít, hogy mi van a csomagra írva (gift vagy alacsonyabb összeg), el sem olvassák. Röntgen és a fizetési bizonylat (paypal, bankszámla kivonat) alapján történik az ÁFA fizetés.
Ha EU tagországból érkezik a csomagod vagy EU szállítással tagországi vámolással (EU warehouse, EU express) akkor abban az esetben sem vámot sem ÁFA-t nem kell fizetni.
Sima posta esetén (kínai, belga, svéd, holland stb.) 60 nap is lehet a kézbesítési idő (jellemzően 25-40 nap, de ritka esetben előfordulhat ennél rövidebb idő is). Aggódni 45 nap után érdemes, akkor lehet mozgolódni, érdeklődni.

Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban található információ az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#55051) aytukabozs válasza Turbobacsi (#55050) üzenetére


aytukabozs
addikt

hehe, hogy vakaródzhat azóta is hogy mi a jóeget is lopott :)

Hsz TÖRLÉS ITT >>> http://goo.gl/uBK2Xa

(#55052) freestailo


freestailo
őstag

Sziasztok! Használt procit készülök vásárolni ebay-ről. Érdeklődnék, hogy áfát vámot így is rámsóznak-e hogy a proci használt. Köszönöm a válaszokat! Az érték olyan 30000 Huf

(#55053) molvany válasza freestailo (#55052) üzenetére


molvany
senior tag

Az eBay - en a világ minden tájáról találhatók eladók. Tehát esetleg pontosítani a kérdést :K

WhatsApp :+491737182060

(#55054) freestailo válasza molvany (#55053) üzenetére


freestailo
őstag

egyesült államokból rendelném úgy néz ki...

az nekem is egyértelmű hogy eu-n belülről nincs áfa és vám

[ Szerkesztve ]

(#55055) molvany válasza freestailo (#55054) üzenetére


molvany
senior tag

Akkor én nem hinném, hogy a vámosokat érdekelné hogy használt vagy sem. Az áfa + kezelési költség szerintem kikerülhetettlen. De lehet másnak lesz más véleménye is.

WhatsApp :+491737182060

(#55056) zsolt1224


zsolt1224
csendes tag

Sziasztok! A segítségetekre lenne szükségem. Most rendeltem először netről árut Kínából. Az eladó felajánlotta, hogy kevesebb összeget írjon a számlára, amit az árú mellé csatol, hogy kevesebb vámot kellejen fizetnem ("Could you please tell me how much amount I should write in the invocie for your custom because most of my customers asked me to write lower amount in the invocie, in this case, they will pay less tax to their custom?). Tehát 300 dollár helyett 100 dollár került a számlára. Most viszont, hogy utánaolvastam azt látom, hogy be fogják kérni a fizetési bizonylatot is. Tehát a két összeg nem fog egyezni... Bajban vagyok? Mi a teendő? Előre is köszönöm a segítségetek.

(#55057) beg válasza zsolt1224 (#55056) üzenetére


beg
veterán

Nem vagy bajban, beküldöd a fizetési bizonylatot és az alapján fizeted az áfát.

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#55058) zsolt1224 válasza beg (#55057) üzenetére


zsolt1224
csendes tag

Köszönöm a megnyugtató választ.

(#55059) Zeki válasza zsolt1224 (#55058) üzenetére


Zeki
nagyúr

A magyar vámos tudja hogy a kínai hazudik, úgy megnevezéssel mint értékkel, így maga ellenőrzi.

(#55060) wwhy


wwhy
veterán

Geekbuying milyen gyorsan postázza a terméket :F

ELADÓ <<narancs Honor Magic5 Ultimate>> <<Újszerű, doboz, minden kellék>>

(#55061) aytukabozs válasza wwhy (#55060) üzenetére


aytukabozs
addikt

tökvegyes.
2 nap is lehet meg 2 hét is.
szerk.:
Kérdezz rá cseten hogy egyáltalán van-e nekik raktáron, vagy még rohangálni fognak érte
(mert az in stock náluk nem azt jelenti amit európai fejjel gondolnál :D ).

[ Szerkesztve ]

Hsz TÖRLÉS ITT >>> http://goo.gl/uBK2Xa

(#55062) wwhy válasza aytukabozs (#55061) üzenetére


wwhy
veterán

Bakker, valóban kiírás alapján rendeltem, chat meg gondolom csak hétfőn lesz, mert most offline. Remélem, h 2 nap, ha nem, akkor cancelt kell kérjek.

ELADÓ <<narancs Honor Magic5 Ultimate>> <<Újszerű, doboz, minden kellék>>

(#55063) Zeki válasza wwhy (#55062) üzenetére


Zeki
nagyúr

Akár 4 hét is lehet az in stock a geeknél.
Tehát az in stock azt jelentheti hogy nincs, de nagyon valószínű, hogy be tudják szerezni.
Az out of stock meg soha nem lesz már.

[ Szerkesztve ]

(#55064) wwhy válasza Zeki (#55063) üzenetére


wwhy
veterán

Hűha. Akkor holnap szigorúan chat, mert ha 4 hét a beszerzés + 3 a szállítás, akkor nagyon szívás a dolog. A refundot remélem hamar(abb) intézik :)

ELADÓ <<narancs Honor Magic5 Ultimate>> <<Újszerű, doboz, minden kellék>>

(#55065) Zeki válasza wwhy (#55064) üzenetére


Zeki
nagyúr

:)

Hitegetni fognak.
Eszükbe sem jut azt mondani, hogy hát Dear Friend, ezt most 2-3 hét mire beszerezzük, kell-e így, vagy kéred vissza a pénzed?
Ellenben mindjárt jön egy szállítmány, mindjárt postázzuk, és kiszúrjuk a szemed egy kamu tracking számmal... hogy befogd a pofikád, és ne reklamálj tovább, hogy mi a fsz van már!

Én tavaly egy gyerektablettel szívtam meg velük. Az volt a mázlim, hogy nagyon időben elkezdtem a rendelést, így az is belefért, hogy a tmart.com angol raktárából 1 hét alatt megjöjjön a másik. De már sík ideg voltam. Még a paypalnak is hazudtak. De mázlimra ott nem egy hülye ült, és csekkolta később is a dhl-es tracking számot.

[ Szerkesztve ]

(#55066) maj-viktor válasza wwhy (#55064) üzenetére


maj-viktor
őstag

Nekem pozitív tapasztalatim szoktak a geek-el lenni 1héten belül feladják / kapok TN számot, ami élni is szokott rá ~2nappal!

De én úgy általánosságban azt tudom mondani, hogy min.1hét türelem várakozás TN szám adására és plusz 1hét türelem, hogy éljen a TN szám, ha 2hét után semmi, akkor könyörtelen pénzvisszakérés / követelés chat-en, e-mailbe, paypalon keresztül! De ez megint egy szopóroller kör, mert ha nemadták fel, akkor azért... ha feladták azért... hameg nincs is raktáron nekik belüle és visszakéred a pénz, az megint 1hét várakozás lesz... míg valójában visza is ér a pénz, egyszóval ~3hetet elb*sztál / elb*sztak neked...

De számomra ilyen szempontból a geek még gyorsnak számít... pandawill-el megjártam már többször is! (így számomra az már felejtős), bang is viszonylag normális szokott lenni, bic is...

Most van egy geek-es rendelésem:
3/13/2015-ei rendelés...
NL-es TN szám "mégcsak itt tart": 2015-03-17 10:20 The item is pre-advised

egyszóval csak kikérve van, de még nem él... de még benne van a 2hetes türelmi időszakban...
(sajnos ez az átlag - normál, 1-1hetet minimum "illik várni"... mert sajnos ilyenek ezek a kínai webshopok)

Azért a jobban pikk-pakk akár 2nap alatt adnak számot és 2nap alatt él is az a szám! szal 1héten belül, de az átlag lehet 2hét is... türelem-türelem!

[ Szerkesztve ]

JunkieeeBoy.blog.hu - FaceBook.com/MadeInCsajna & FaceBook.com/DronHUN

(#55067) wwhy válasza Zeki (#55065) üzenetére


wwhy
veterán

Ettől féltem ... volt már egy negatív tapasztalatom velük, kb. 9 hónap alatt jött meg a full refund, 2 részletben, de hátha most a szerencse mellém áll :)

ELADÓ <<narancs Honor Magic5 Ultimate>> <<Újszerű, doboz, minden kellék>>

(#55068) maj-viktor


maj-viktor
őstag

Más... WEDO express...
www.wedoexpress.com

azt ugyebár tudjuk / írtátok, hogy olyan kamu a track történet, mint a WS meg Yanwen esetén....

De pozitív tapasztalat nekem most... friss alis vétel...
Kaptam WEDO-s követési linket, de rendes R-s regisztrált számmal, szal nem W-s wedo-s számmal!
És ja, van a csomagról kép... (bár én már más webshopnál is találkoztam ilyennel)
De kiírja még a város-t, ahova jön, meg a csomag súlyát... (mint régebben az SG-s csomagok esetén a 4pix talán?)


(ja és a csomagon is az élő R-es track van, szal tényleg adott hozzá élő TN számot ilyen gyorsan és olcsó termékre... ~<5$)

A "furaság", melyből látszik, hogy kamu a track történet, hogy a wedo-son 3bejegyzés kamu.... a 17track-en ugyanaz a R-es szám meg egy bejegyzés, tök más dátummal... viszont tényleg tök gyorsan feladta, mert él a szám! (Ja és "csak" 3,68$-os termék)

Order Time: 10:25 Mar. 20 2015
Processing Time: 3days volt

E-mail a feladásról ekkor jött: 2015. március 21. 16:33

Dear xxx xxx
It is a pleasant to inform you that your order xxxxxxxxxxxxxxx has been shipped on 2015-03-21 23:20:06
The Tracking number is : RLxxxxxxxxxCN

you can track the sending process on the web: http://www.wedoexpress.com/rest?carrier=中国邮政&tracknum=RLxxxxxxxxxCN

1. If you are satisfied with the items you have received, please click ‘ Confirm Order Received ’and give me 5 star feedback.
2. If you have not received your items, or you are not satisfied with your items, pls contact me at once, we will help you solve the problem.
3. If you would like to extend your Purchase Protection you can contact me directly , we will extend the delivery time for you.
If you have any further questions, please do not hesitate to contact me by the email: xxxxxxxx@gmail.com, have a nice day!

Sincerely,
Jack Chen
2015-03-21 23:33:08

Egyenesen Jackie Chen-től!? Ajjjajj már nem megy a színészet!? (najó ez köcsögség névvel hülyülni, mert most olyan, hogy az ott biztos elterjedt, mint itt a Kovács István... de nem a volt bokszoló KOKO attól még! :DDD)
Meg amúgyis mindig kitalálnak valami "amcsi nevet"... John meg Mary meg mittudomén van mindig CHAT supportba!

[ Szerkesztve ]

JunkieeeBoy.blog.hu - FaceBook.com/MadeInCsajna & FaceBook.com/DronHUN

(#55069) LámaZ


LámaZ
addikt

Akkor egy kis eligazítás sportlábbelik ügyében.

Alapos kutatómunka után arra jutottam, hogy az Aliexpressen nem nagy a választék ilyen téren, a legtöbb eladó hasonló termékeket árul, persze az ár akár a duplája is lehet a másikénak. Ilyenkor alaposan utána kell nézni, hogy az olcsó áras kereskedő nem csaló-e. Ha alig regisztrált, korábban nem adott el, vagy eladott, de semmi pozitív visszajelzés nincs, akkor felejtős.

Nos, kérem szépen, akkor mondom (nagyon drága, vagy irreálisan hosszú, pl. 30 napos, feldolgozási idők* kilőve):
- Utcai sportos lábbelik terén nekem ez (68$), ez (35,52$), ez (38,98$) jöhet szóba.
- Ami utcára picit már snassz, ugyanis túracipő, de tán délutáni sétákra, kutyafuttatásra, parkbeli, környékbeli könnyű gyaloglásokra jó: ez (31,99$), meg ez (41,69$), meg ez (66,89$ Kawasaki), meg ez (81,99$ Clorts), vagy tán ez az extravagány (65,88$).
- Jó – mondom: jó! – futócipők terén én nem vagyok elragadtatva a kínai kínálattól. Amit jó szívvel ajánlani tudok, az a már említett Mizuno Wave Prophecy 4, amely 57 amcsi dolcsi.

Várom a véleményeket! (beleértve a konstruktív kritikát, de akár a fikázásokat is ☺)

___________________
U.i.
*) Én ezt a 41,69$-os csodát rendeltem, mert / pillanat ezt tűnt a legjobb kompromisszumnak az igényeimre. A feldolgozási időnek 30 nap van megadva, de sok kínai – véletlenül – a postázási időt írja oda. emiatt, tárgyalásokba bocsátkoztam az eladóval, és megírtam neki, hogy csak akkor veszem meg tőle a cipőt, ha három napon belül postázza. Nos, ma meg is kaptam tőle a postai ragszámot, aztán hogy mikor ér ide, az még a jövő zenéje. Mindenesetre jó lenne, ha még tavasszal, mert csak egy könnyű futócipőm van már, amely nem vízhatlan, így esős időben szobafogságra leszek ítélve, hacsak nem akarok túrabakancsban baktatni kint.

Hoppá!
Elfelejtettem odaírni, de akkor ideírom, a végére, a hó hírt:
Ezek az árak a hazai áraknál 25-30-50%-kal olcsóbbak. ☺

[ Szerkesztve ]

Legyen minden jó!

(#55070) RVR400


RVR400
veterán

Jááájjj, e-bayen találtam 7 GBP-ért autófestéket, amivel kijavíthatnám az apróbb hibákat a festésen. Az Egyesült Királyságon belül ingyen postáz, gondoltam kérek egy ajánlatot Magyarországra való szállítással. A 7 GBP-s cuccot potom 27 GBP szállítási költséggel meg is vehetem. :DDD :W

[ Szerkesztve ]

(#55071) LámaZ


LámaZ
addikt

Jaj, de mekkora feledékeny vagyok!
Lehagytam a belföldi vonatkozású bombahírt: áfa- és szja-csökkentésre készül a kormány!
Ebből minket, ugye, a 27%-os áfa érint, de fogadni mernék, hogy ennek sem lesz rövid a kifutási ideje, de a köv. parlamenti választások előtt meglépik, ha meglépik. Reméljük úgy, hogy a vám nem emelkedik trükkösen.

[ Szerkesztve ]

Legyen minden jó!

(#55072) vapega válasza LámaZ (#55071) üzenetére


vapega
tag

Na sztem ez a tapolcai választásig fog tartani és maj utána nagy büdös hallgatás lesz illetve tagadás.............

MI 10T

(#55073) Wesder


Wesder
félisten

Emailt akartam írni a postànak, és a szolgàltatàs nem elérhető :D

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#55074) Wesder válasza Wesder (#55073) üzenetére


Wesder
félisten

Nálunk a legmagasabb az ÁFA a világon :D Ki gondolta volna...

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#55075) Zeki válasza LámaZ (#55069) üzenetére


Zeki
nagyúr

A sportsdirecten most van valami nagy cipőkiárusítás. Az nem jó?

(#55076) RVR400 válasza LámaZ (#55071) üzenetére


RVR400
veterán

Nem tudom, hogy Te hogy vagy vele, de én dolgozok, így engem az SZJA változás is érint. :P :DDD

(#55077) LámaZ válasza Zeki (#55075) üzenetére


LámaZ
addikt

Szoktam a Pólus-beli sportsdirectbe járni, a Karimorokat néztem is, de végül ez az alis lett. Aztán majd meglátjuk. Olyan cipőm mint a 15 évvel ezelőtt vett, intenzíven használt és ma is jó Raichle (Áldassék a márkaneve! de tudtommal már megszűnt) túrabakancs szerintem már soha nem lesz. A világ züllik lefelé.

[ Szerkesztve ]

Legyen minden jó!

(#55078) beller


beller
aktív tag

Sziasztok! Segítségeteket szeretném kérni, hogy ha ezt megrendelem:

http://eu.banggood.com/Wholesale-Warehouse-Eachine-M1-9002100MHz-5-inch-MTK6592-1_7GHz-Octa-core-Smartphone-wp-Uk-941869.html#

akkor ezt VÁM és ÁFA mentesen tudom megkapni, mert UK raktárból érkezik? Előre is köszi.

(#55079) aytukabozs válasza beller (#55078) üzenetére


aytukabozs
addikt

Nem vám és áfamentesen, hanem az árban már benne van az áfa...
de lényegében igen.

Úgyhogy a többletköltségekért nem kell aggódnod, több energiád marad azért aggódni hogy ha baj van, mi a fenét csinálsz egy olyan telefonnal amit senki sem ismer.... :P
:)

[ Szerkesztve ]

Hsz TÖRLÉS ITT >>> http://goo.gl/uBK2Xa

(#55080) Zeki válasza beller (#55078) üzenetére


Zeki
nagyúr

Igen.

(#55081) beller válasza aytukabozs (#55079) üzenetére


beller
aktív tag

Miért, amit mindenki ismer de Kínából rendelték, ott ha gond van, hogy lehet megoldani?

(#55082) bepe79 válasza wwhy (#55062) üzenetére


bepe79
addikt

2 nap. LOL
Inkább 2 hónap, itt többeken is vagyunk, akik a Geekbuyingtól rendeltünk, és több, mint 1 hónapja várunk a cuccunkra. PostNL tracking number alapján ez a legutolsó infó: "21-03-2015 07:15 The item is on transport to the country of destination"

Xiaomi Poco F5 12/256 5G Black | Must have games for Android:CSR2,Oddworld:Stranger's Wrath,Dark Meadow:The Pact,Hearthstone,Fallout:Shelter,Starfront:Collision,Life is Strange,Six-Guns,Horn

(#55083) beller


beller
aktív tag

Aytukabozs és CineDOG1 köszönöm a segítségeteket.

(#55084) Zeki válasza beller (#55081) üzenetére


Zeki
nagyúr

Szoftveres gondra a közösség adhat választ, akiknek szintén van olyan telójuk.

(#55085) aytukabozs válasza bepe79 (#55082) üzenetére


aytukabozs
addikt

2 nap hogy feladják, nem hogy megérkezzen...
Azé' ő se ma jött a 6:20-as falvédőről :P:DDD

(#55081) beller
Bár Cinedog úr már válaszolt, de ja;
Ha olyan telót veszel aminek helyileg is sok a felhasználója, akkor valószínűleg előbb tudsz segítséget kérni/kapni, mint ha egy olyan telefont veszel aminek a gyártója 1 (azaz egy) db telefont bírt életében piacra dobni.... :)

[ Szerkesztve ]

Hsz TÖRLÉS ITT >>> http://goo.gl/uBK2Xa

(#55086) bepe79 válasza aytukabozs (#55085) üzenetére


bepe79
addikt

Bár nem lenne rossz, mi? Ha 2 nap alatt megérkezne :D amit Kínából rendelsz. Fénypostával, hogy még az ablaküveget is beveri.. :))

[ Szerkesztve ]

Xiaomi Poco F5 12/256 5G Black | Must have games for Android:CSR2,Oddworld:Stranger's Wrath,Dark Meadow:The Pact,Hearthstone,Fallout:Shelter,Starfront:Collision,Life is Strange,Six-Guns,Horn

(#55087) Zeki válasza bepe79 (#55086) üzenetére


Zeki
nagyúr

Esküszöm úgy emlékszem, hogy valakinek kínából dhl-el megjött 3 nap alatt a cucca. A vásárlástól!

(#55088) KamuMazsola válasza Zeki (#55087) üzenetére


KamuMazsola
őstag

Nekem feladástól 72 órán belül. Presley volt a teló, így arra várni kellett, de amikor megkaptam a TN-t szinte azonnal élt is.

Üdv.: KamuMazsola

(#55089) aytukabozs válasza KamuMazsola (#55088) üzenetére


aytukabozs
addikt

igen, és Elvis Presell pedig meg minden idők legnagyobb rocknroll sztárja :P
T9 rulez! :D

Hsz TÖRLÉS ITT >>> http://goo.gl/uBK2Xa

(#55090) bl4ze válasza Zeki (#55087) üzenetére


bl4ze
veterán

Nekem is legutóbb. Lightinthebox, USD 19.99 cucc volt. 2 munkanap, harmadikon már kézben.

.:. bl4ze .:.

(#55091) KamuMazsola válasza aytukabozs (#55089) üzenetére


KamuMazsola
őstag

Bocs mobilról vagyok és nem figyeltem a prediktiv bevitel megtréfált!
Presell volt a teló.

Üdv.: KamuMazsola

(#55092) beller válasza aytukabozs (#55085) üzenetére


beller
aktív tag

Igazad van valszeg, de lesz ami lesz:) Azt gondolom, hogy szoftveresen ezek egy húron pendülnek, de persze én nem vagyok szakember. Viszont új kérdésem volna, ha lehet. Közben találtam egy másik linket:

http://www.banggood.com/Eachine-M1-9002100MHz-5-inch-MTK6592-1_7GHz-Octa-core-Smartphone-p-941869.html

amin meg van a UK ár is (30535,- Ft) és a Kínai is (21575,- Ft). Szerintetek honnan kellene megrendelni. Ahogy látom, az ÁFÁ-t is figyelembe véve nincs eget verő különbség (8960,-Ft) és UK-ból csak hamarabb érkezik plusz a gari is esetleg jobban érvényesíthető. Nagyon érdekelne a véleményetek, előre is köszi.

[ Szerkesztve ]

(#55093) aytukabozs válasza beller (#55092) üzenetére


aytukabozs
addikt

Olyannyira nem pendülnek 1 húron, hogy -főleg az ilyen kisebb 'gyártóknál'- még azonos modellen belül is lehetnek HW eltérések, ami miatt külön rom való egyikre-másikra....

Mivel a NAV mostanra elég hatékonyan működik, így jobb az neked ha UK-ből rendeled.

Vannak boltok ahol az EU-raktárból rendelt dolgokat IS kínába kell visszaküldeni, ezt náluk kéne megérdeklődnöd...

[ Szerkesztve ]

Hsz TÖRLÉS ITT >>> http://goo.gl/uBK2Xa

(#55094) RVR400 válasza aytukabozs (#55089) üzenetére


RVR400
veterán

Én kajak rákerestem, és nem tudtam, hogy milyen lehet az a Presley teló... :DDD :DDD :Y :W

(#55095) Zeki


Zeki
nagyúr

Nem tudom, a külföldi posták beintettek a kínaiaknak, de vazze nagyon unom már, hogy ezek a webshopok már mindent csak a hollandokkal küldenek. A tinydealen direkt nem a holland postát jelöltem be, hanem hogy csak ajánlott küldemény legyen. Erre holland posta lett az is. :(

(#55096) beller válasza aytukabozs (#55093) üzenetére


beller
aktív tag

A Banggood oldalán elolvastam 71 hozzászólást. Ebből 4-5 a gyenge üveget reklamálta. Alacsony esés után is eltört a kijelző, volt egy akku felpúposodás és pár szállítással kapcsolatos reklamáció. Az összes többi maximális elégedettség. Ja volt 2 kissé pontatlan GPS reklamáció. Összességében dicsérték a mobilt. A reklamációkra mindig a "service@banggood.com" megkeresését ajánlották, ahol segítséget ígértek minden esetben még akkor is amikor a vevőnél leesett a telcsi. Persze, hogy milyen megoldások születtek az már nem derült ki, de az írások szerint a Banggood korrektül járt el és a Kínába való küldés sosem merült fel. Hát nem tudom, de szerintem nem rossz az eredmény.

(#55097) freestailo válasza beller (#55096) üzenetére


freestailo
őstag

30 körül már lehet telefont is kapni amúgy!

(#55098) Wesder


Wesder
félisten

a banggood is holland postàs :(

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#55099) beller válasza freestailo (#55097) üzenetére


beller
aktív tag

Légyszíves ajánljál párat, örömmel fogadom. Nem igazán vagyok jártas a témakörben.

(#55100) tankraid


tankraid
aktív tag

Sziasztok,

Deal extreme-től rendeltem 2015.01.22. egy gyújtót.
Eddig minden hónapban rájuk írtam és mindig azt írták, legyek türelemmel ez normális szállítási idő. :DDD
Nem nagyon izgat mert valami 1-2 dodóról van szó de ez mi?
Ezek tényleg át akarnak verni kemény 2 dollárral vagy tényleg két hónap mire kijön a cucc?

A segítséget előre is köszönöm!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.