Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:55

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

Ha EU-n kívülről rendelsz, mindig kalkuláld bele az ÁFA-t, esetleges vámot, kezelési költséget! Nem számít, hogy mi van a csomagra írva (gift vagy alacsonyabb összeg), el sem olvassák. Röntgen és a fizetési bizonylat (paypal, bankszámla kivonat) alapján történik az ÁFA fizetés.
Ha EU tagországból érkezik a csomagod vagy EU szállítással tagországi vámolással (EU warehouse, EU express) akkor abban az esetben sem vámot sem ÁFA-t nem kell fizetni.
Sima posta esetén (kínai, belga, svéd, holland stb.) 60 nap is lehet a kézbesítési idő (jellemzően 25-40 nap, de ritka esetben előfordulhat ennél rövidebb idő is). Aggódni 45 nap után érdemes, akkor lehet mozgolódni, érdeklődni.

Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban található információ az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#55951) maj-viktor válasza maj-viktor (#55950) üzenetére


maj-viktor
őstag

Mondjuk jófejek, hogy erre a TN-re ezt írják "invalid - érvénytelen":


(arról már inkább nem is beszélek milyen gyors a posta kifelé is... regisztrált elsőbbségi levélként)

"The tracking information you provided was invalid and we were unable to
confirm delivery of the item associated with this claim. As a result, the
case is now considered closed and we are unable to process a refund.
We encourage you to work directly with the seller to find a resolution.
Thank you for your cooperation.

Sincerely,
Protection Services Department"

Na mindegy futok még pár kört PayPal felé e-mailbe, meg shop felé e-mailbe! Hátha... de én sem fűzök sok reményt hozzá! Szal marha jófejek... így postázzak vissza bármit ráadásul saját költségen még pluszba!

(a durva meg fura, hogy már volt visszaposta történetem, és ott szinte rögtön ahogy megadtam a számot, elfogadták rá pár napra... max 3-5napra és jött is a full refund, meg sem várták, hogy megkata az eladó a visszaterméket)

[ Szerkesztve ]

JunkieeeBoy.blog.hu - FaceBook.com/MadeInCsajna & FaceBook.com/DronHUN

(#55952) Tifty


Tifty
csendes tag

Sziasztok! A coolicool vámbiztosítással kapcsolatban: korrektül visszaadják az áfát + még a postai kezelés díját is! Aggódtam kicsit amikor elküldtem a mail-t mert a határozaton csak az áfát tüntették fel a többit nem.

(#55953) BaLee


BaLee
addikt
LOGOUT blog

Rendeltem egy lámpát amit megvámoltak, múlt hét közepén küldtem el a dokukat, tegnap ránéztem és azt írja a tracking, hogy a helyi postán átvehető...

Más is járt már így? Ez így normális?

Ha nem vámolják meg akkor mindig ki szokták hozni, kifizetem a 2000Ft kezelési költséget a postának a vámeljárásért és utána még én rohangáljak be a csomagomért a 8-12 és 12:30-16:00-ig nyitvatartó postánkra, mikor én 7:30tól 16:30ig dolgozom?

Ez kicsit abszurd.

(#55954) pgemil


pgemil
aktív tag

Sziasztok!
Ebay-ről rendelnék pár dolláros tételeket (a 8 tétel összesen 15 dolcsi), de hogyan célszerűbb, ha három eladótól rendelek fizetni?
Külön-külön a kosárnál eladónként, vagy egybe az egészet?

(#55955) balagedebr


balagedebr
tag

Sziasztok!

Valakinek esetleg xiaomiforsale.com-ról újabb tapasztalata (eddig kemény 1 embert találtam a fórum keresőben aki innen rendelt)?

(#55956) beg válasza balagedebr (#55955) üzenetére


beg
veterán

Ez talán nem véletlen.

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#55957) superTibcsi válasza balagedebr (#55955) üzenetére


superTibcsi
aktív tag

[link] Én is tervezek innen rendelni. Eddig nem találtam negatív tapasztalatot.

[ Szerkesztve ]

Under construction!!!

(#55958) feregabo válasza balagedebr (#55955) üzenetére


feregabo
csendes tag

#54864 -es hozzászólást, és attól lefelé olvasd a fejleményeket. (Ha jól értem happy end a vége)
Én azt nem értem, hogy a legtöbb mellett "out of stock" felirat, pl olyan terméknél is amit nem rég tettek fel és a "new" felirat is ott díszelgett mellette.
Az emailekre, nagyon rendszertelenül válaszolnak, néha 1 óra, néha néhány nap. Nekem az info@ -os és a support@ -os mailcímük működött.

A 2GB-os Redmi 2 után érdeklődtem, néhány nap után küldtek egy mailt (már letettem róla, hogy válaszolnak), hogy:
Hi,
if you already dont have, you can make pre-order and we will shipping this week, becuas etoday we expect new consigment with redmi 2 2 GB.

Szóval most várom mi lesz.
Egyébként többször jeleztem nekik, hogy nem lehet PayPal-t választani a fizetési módoknál, pedig azt írják lehet PP-vel fizetni. Erre a következő volt a válasz:
Hi,
how we said and you try, PayPal isn possible - but in the future we will have used it.
Thansk for undersatnding!

Marad az utánvét vagy a GoPay (Ami gondolom valami PP-hoz hasonló, de nem olvastam még utána).

(#55959) ZS3NI válasza BaLee (#55953) üzenetére


ZS3NI
őstag

Üdvözöllek Magyarországon

IDDQD ( ͡° ͜ʖ ͡°)

(#55960) balagedebr válasza feregabo (#55958) üzenetére


balagedebr
tag

Köszi az infókat!

Ezért írtam, hogy eddig 1 embert találtam, aki rendelt. Ő volt az :-) Átolvastam nagyjából, lehet én voltam figyelmetlen, de úgy tűnt, hogy nem derült ki, hogy refurbished vagy új (bár ennyire új telónál Redmi 2 2GB nem tudom mennyire vannak már refurbished telók, bár lehet hogy az 1GB-osokat átalakítják nem tudom...)

superTibcsi kommentjével, akkor a második ember a Meizu-t rendelő, akkor eddig 2 rendelés.

(#55961) feregabo válasza balagedebr (#55960) üzenetére


feregabo
csendes tag

#54907, #54929 Gondolom az említett teszteknek ki kellett volna dobni, ha refurbished.
Egyébként engem nem zavarna, ha az 1GB-osat tunningolnák. Ha jól értem az egyetlen különbség a memória 1/8, 2/16. Ha jól alakítják át miért ne, főleg ennyiért (persze garanciával).

(#55962) aytukabozs válasza feregabo (#55961) üzenetére


aytukabozs
addikt

az csak akkor visítna ha hamis,
jellemzően a refurbishet telók azok doa termékekből lesznek,
nem jellemző hogy bármit változtatnának rajta,
csak a hibákat javítják; tötött digitizer/kijelző, halott akku, repedt ház, stb...

Hsz TÖRLÉS ITT >>> http://goo.gl/uBK2Xa

(#55963) SUPREME7 válasza BaLee (#55953) üzenetére


SUPREME7
őstag

Itt valami nem stimmel. Mekkora értékű lámpa? Ha végül úgy alakult, hogy nem kell fizetned mert határ alatti, akkor nem kel kifizetned a kezelési költséget sem, mert hogy nincs mire. A másik, hogy mindent megpróbál a posta kézbesíteni legalább egyszer, olyan nincs, hogy nem viszi ki a levelet-csomagot és még értesítőt se hagy, főleg ajánlott küldemény esetén. A postán átvehető státusz, egy már sikertelen kézbesítés után "keletkezhet". De mindenképp kellett értesítőt kapnod.

(#55964) BaLee válasza SUPREME7 (#55963) üzenetére


BaLee
addikt
LOGOUT blog

Majd ma kiderül, mivel tegnap 7:58as dátummal van jelezve a postán a levél de tegnap nem szólt semmit a kézbesítő apámnak. Mivel apám otthon van egész nap (ott dolgozik) így sikertelen kézbesítés esete nem állhat fent.

Amúgy a lámpa 68$ környéke volt amiről meg is küldtem a doksikat mert kérték így nem hiszem, hogy ne kellene rá áfát fizetni.

Régebben már 2x is előfordult ilyen, hogy a tracking szerint postán átvehető volt, csak akkor még ki tudtam ugrani érte mert akkor épp nem dolgoztam és nem is kérdeztem rá miért nem hozták ki, pedig már akkor sem értettem.

(#55965) SUPREME7 válasza BaLee (#55964) üzenetére


SUPREME7
őstag

Posta ügyfélszolgálat nagyon segítőkész, ők jobban látják a belföldi mozgást. Kérdezz rá telefonon.

[ Szerkesztve ]

(#55966) ghiottone válasza BaLee (#55953) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Tényleg fura, mert pont ma mondta nekem is a postás, hogy a külföldi küldemények elsőbbségi prioritást élveznek és mindenképpen meg kell próbálni kivinni. - azzal kapcsolatban kérdeztem, hogy holnap én nem leszek a melóhelyen és ha esetleg hozná a csomagot, akkor ne is hozza, majd hétfőn. Erre mondja, hogy az nem jó, mert akkor is ki kell hoznia és értesítőt hagynia, ha nem veszem át, illetve valakit nem bízok meg az átvételével és így mehetek majd a psotára a cuccért.

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#55967) bl4ze válasza BaLee (#55964) üzenetére


bl4ze
veterán

"Amúgy a lámpa 68$ környéke volt amiről meg is küldtem a doksikat mert kérték így nem hiszem, hogy ne kellene rá áfát fizetni."

Miért ne kéne? 22 EUR felett (durván 30$) minden sarc köteles.....

.:. bl4ze .:.

(#55968) molvany válasza bl4ze (#55967) üzenetére


molvany
senior tag

BaLee pont azt írta, hogy kell rá fizetnie szerinte :C
( nem azt hogy nem kell ! )

[ Szerkesztve ]

WhatsApp :+491737182060

(#55969) SUPREME7 válasza bl4ze (#55967) üzenetére


SUPREME7
őstag

Pont, hogy azt írta, hogy szerinte is kellene. :U Értő olvasás? :)

(#55970) bl4ze válasza molvany (#55968) üzenetére


bl4ze
veterán

Bocsánat... elnéztem :Y

.:. bl4ze .:.

(#55971) aytukabozs válasza bl4ze (#55970) üzenetére


aytukabozs
addikt

És még be is idézted :P Igyál egy kávét :D

(#55964) BaLee

Lustább főleg beugró postások simán megcsinálják hogy eleve ki sem viszik a pakkot csak az értesítőt.
Ez úgylátszik odáig eszkalálódott hogy már azt sem dobják be, sztem nyugodtan tehetsz panaszt hogy otthon vártad a csomagot, de csak ennyit kaptál hogy te bemehetsz érte.

[ Szerkesztve ]

Hsz TÖRLÉS ITT >>> http://goo.gl/uBK2Xa

(#55972) maj-viktor válasza maj-viktor (#55951) üzenetére


maj-viktor
őstag

Idáig a shop (banggood), normálisa kezeli... hogy már nincs mögöttem paypal védelem...

A paypal-nál meg mintha a kíaniul írtam volna nekik... ugyanaz a sablon válasz... de legalább találtam forma kitöltést ilyen helyzetre... meg e-mail címet... ahonnan jött valami válasz (mégha semmire sem megyek vele)

https://www.paypal.com/hu/webapps/helpcenter/helphub/home/?action=emailus
&
complaint-response@paypal.com


"Unfortunately, we can't grant your claim appeal because we were unable to track your shipment that shows delivery to seller's address."

Most ha egyszer ilyen lassú kifelé a posta mi a frászt várnak!? Régebben elég volt egy élő szám, ami már látszik, hogy úton van... mostmeg "várakozzak"... de közben meg önkényesen close-olták mert már eszkalált dispute fázisban volt...

Mondjuk bang felé hogy magyarázom meg, hogy csak a készülék ment ki és a tartozékokok nem!?
(mert paypal vitába erre kértek... azt meg nemtudom "visszahozni" az ottani levelezésünket... pontosabban az utolsót nem látom, amibe a TN számot írtam, meg ők megadták a címet... minden előzményt látok még... sakkmatt helyzet - meglátjuk mi sül ki majd belőle idővel)

Idáig bang-nek plusz pont, paypal-nak mínusz!
Szóval bang 1-1 (negatív mert szart küldött, pozitív ahogy eddig kezeli)
paypal-nak meg 1 mínusz mert nem fogadja le az élő TN-számot....

[ Szerkesztve ]

JunkieeeBoy.blog.hu - FaceBook.com/MadeInCsajna & FaceBook.com/DronHUN

(#55973) tahepa


tahepa
senior tag

Mini Waterproof Wireless Bluetooth Speaker

Rendelés : 2015-03-28 (eksön 1,505 HUF + 482 HUF posta)
Postára adva : 2015-04-01
Kézbesítve : 2015-04-16

Holland posta

Redmi Note telefonnal gyors párosítás , viszonylag jó hangzás zene lejátszáskor .
BT telefon kihangosításra kevésbé jó - Jól hallom a hívó félt de ő engem gyengén hall.
Fürdőszobában , gőzben nem volt még - nem is lesz.
Plexi doboz nélkül érkezett bubis borítékban egy töltő kábellel.
Ennyi pénzt talán megért - többet nem biztos.

(#55974) aytukabozs válasza maj-viktor (#55972) üzenetére


aytukabozs
addikt

Hát ez ez igai fu*ckedup helyzet.
Gondolom az ő return policy-jükben is benne van hogy visszaküldés csakis sima postával.
De azt vajon értik-e hogy nálunk a Magyar posta szégyenszemre monopol helyzetben van, és nincsen más sima posta?
Mondjuk bűzlik az egész, miaz hogy nem tudják követni, tán ne ragaszkodjanak a kinti követőkhöz!

Hsz TÖRLÉS ITT >>> http://goo.gl/uBK2Xa

(#55975) feregabo válasza aytukabozs (#55962) üzenetére


feregabo
csendes tag

Akkor arra nincs is mód, hogy kiszűrd, refurbished-e vagy nem?

(#55976) kmarci25


kmarci25
veterán

A DHL-es csomag ma reggeli állpotfrissítése:
Péntek, Április 17, 2015 Helyszín Időpont Csomag
14 Küldemény visszatartva - költségek rendezése után címzettnek kiszolgáltatható BUDAPEST - HUNGARY 07:28

Szerintetek kihozza ezt ma a futár, vagy csak hétfőre számítsak rá?

[ Szerkesztve ]

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#55977) sunyis


sunyis
újonc

Sziasztok.

Hétfőn rendeltem Pandawillről happy hour-ban egy telefont, nincsen még azóta sem a rendelt termékeim között.
Tegnap írtam nekik ezt a választ kaptam: Dear customer I find no order by your email address, if you had paid the order, could you tell us the transaction id for checking ? Best regards

Szerintetek az elég, hogy elküldtem a Paypal átutalásról az összes dokumentációt? Sajnos kicsit hiányos az angolom :)
Volt már valakinek hasonló tapasztalata?? Egyszer már rendeltem tőlük, akkor minden simán ment...

Köszi

(#55978) bl4ze válasza kmarci25 (#55976) üzenetére


bl4ze
veterán

Ha budapesti a cím vagy közeli (Pest Megye) akkor még ma ki.

.:. bl4ze .:.

(#55979) kmarci25 válasza sunyis (#55977) üzenetére


kmarci25
veterán

Dear customer I find no order by your email address, if you had paid the order, could you tell us the transaction id for checking ? Best regards

Kedves Vásárló! Nem találtunk rendelést, ami az email címéről jött volna. Ha kifizette a rendelést, akkor kérjük küldje el a tranzakció számátz, hogy leellenőrizhessük.

Sosem rendeltem még a pandáról, de ha megnézed a My Orders (vagy valami hasonló) menü alatt, akkor ott kell lennie a rendelésednek és a számának. Na azt a számot küldd el nekik. (Valószínűleg más email címről írtál nekik, mint amivel regisztrálva vagy.)

bl4ze: Köszi! Budapesti cím, úgyhogy akkor reménykedem, hogy még ma ki... :DDD

[ Szerkesztve ]

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#55980) sunyis válasza kmarci25 (#55979) üzenetére


sunyis
újonc

Na de ezaz, hogy nincsen ott pedig ott kéne lennie. Mintha nem rendeltem volna semmit, pedig a pénz az le lett emelve a számlámról.

(#55981) wwenigma válasza sunyis (#55980) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Paypalon nezd meg a szamlat es kuldd el nekik printscreennel peldaul. Invoice ID legyen benne.

[ Szerkesztve ]

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#55982) kmarci25 válasza sunyis (#55980) üzenetére


kmarci25
veterán

Így már gázosabb, akkor marad amit wwenigma írt.

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#55983) bb71


bb71
őstag

Átvertek, mint szart a palánkon (Aliexpress):

Hi Zsolt,
I am really soory to tell you that after we contract the shipping company,they confirm that the phone was lost during the delivery.
Sorry for that.And there is only WCDMA black one in stock,The white color is not in production.
So we will return the money to you.
Thank you for your understanding.
Best regards
stella

[ Szerkesztve ]

(#55984) sunyis


sunyis
újonc

1 órás angol online chat után sikerült kideríteni hogy mi a bibi. Két account-om van csak azt nem értem hogy én megrendelem az egyikről akkor hogy kerül át a másikra. Beléptem a másikra ott már hál isten látok mindent fel is adták, kaptam tracking numbert persze amit sehol se tudok követni, de legalább tudom már hogy útnak indult a dolog :)

Köszönöm a segítséget :)

[ Szerkesztve ]

(#55985) bl4ze válasza sunyis (#55984) üzenetére


bl4ze
veterán

Türelem és hétfő-kedd talán már él a tracking. :)

.:. bl4ze .:.

(#55986) sunyis válasza bl4ze (#55985) üzenetére


sunyis
újonc

Köszönöm :)

(#55987) kmarci25 válasza bb71 (#55983) üzenetére


kmarci25
veterán

Én nem feltétlenül érzem ezt átverésnek. :U Lehet, hogy tényleg így van. Átverésre én inkább akkor gyanakszom, mikor váltig állítják, hogy ők feladták, és mégsem érkezik meg sosem a csomag...

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#55988) bb71 válasza kmarci25 (#55987) üzenetére


bb71
őstag

Legyen igazad, akkor is így érzem magam...
7 napig vártam, és 3x kérdeztem rá, hogy what's up duck?

(#55989) unravel


unravel
őstag

helóka

43 ezerért vásroltam külföldről. mennyit kell majd a postásnak adni pluszba? (vámkezelés+áfa)

¯\_(ツ)_/¯

(#55990) beg válasza unravel (#55989) üzenetére


beg
veterán

x1.27+2000

[ Szerkesztve ]

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#55991) unravel válasza beg (#55990) üzenetére


unravel
őstag

köszönöm

¯\_(ツ)_/¯

(#55992) aytukabozs válasza beg (#55990) üzenetére


aytukabozs
addikt

Biztos?
Ausztria is külföld :P

#55989) unravel
Honnan külföldről? :)

[ Szerkesztve ]

Hsz TÖRLÉS ITT >>> http://goo.gl/uBK2Xa

(#55993) molvany válasza aytukabozs (#55992) üzenetére


molvany
senior tag

Ez, ebben a formában, valóban egy ideillö kérdés :K

WhatsApp :+491737182060

(#55994) beg válasza aytukabozs (#55992) üzenetére


beg
veterán

Na jóvanám. Ebbe belekötni sem lehet :)
Szép fogás.

[ Szerkesztve ]

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#55995) v-man


v-man
őstag

Sinceritytrading-től ugyebár sokan vettünk már memóriakártyákat, pendrive-okat. Olyan volt-e már valakinek, hogy x idő használat után meghibásodott, és azt visszaküldte, majd kapott helyette egy jót? Úgy ahogy a leírásban olvasható:
"We provide lifetime warranty for flash memory. Please contact local manufacture maintenance center for repair if it stops working. Or, you can choose to send the item back to us for repair; we will send a replacement to you immediately."

XO: aviktorke | Hifi: Primare I22, Topping D70s, Wiim Pro Plus, Yamaha CDX-396, Triangle Elara 07, Topping A30 Pro, Sennheiser HD 58X

(#55996) maj-viktor válasza aytukabozs (#55974) üzenetére


maj-viktor
őstag

Hoppácska - hoppácska!

PayPal továbbra is "lesz*r".... újabb semmitmondó sablon e-mailt kaptam!

Viszont a banggood e-mailes ügyfélszolgálata újabb pozitív meglepetés... Ők már az előzőleg 50%-os refund-ról írnak...

ÉÉÉÉssss ésss a paypal "Resolution Center"-be újból megjelent a már close-olt ügy az "open case"-k között... és egy ilyen sorral:
Status
The seller has appealed our decision and asked us to review the case again.

What happens next
We're reviewing the seller's request and will contact you if we need any additional information from you.

Azaz ha jól értem a paypal ugyebár close-olta azzal az indokkal, hogy nem az ő hatáskörük, mert állítólag nem él a TN számom (pedig de)... majd az eladó (banggood) újból megnyitotta az ügyet, hogy legyenek szívesek újból kivizsgálni... (mondjuk nem értem ha bang ilyen "jófej", akkor miért nem adja meg simán a partial refundot... vagy akkor most kinyitotta meg újra az ügyet!? Mert tutira eltűnt az "open case"-k közül és vándorolt a "close case"-k közé... majd indítottam e-mail kört a paypal minden lehetséges címére stb. (de ez zárt kapu döngetésnek tűnt), viszont a shop e-mailje eddig teljesen korrektek és feltételezem, a fenit szavakból is:
"The seller has appealed our decision and asked us to review the case again."

Hogy ő kezdeményezte az újra kivizsgálást... pedig mondhatni az ő érdeke már jó lett volna, hogy a paypal az ő javukra döntött (engem persze megkárosítva, stb.), de ez idáig elég korrektnek tűnik... az előzményeket leszámítva! Hogy a paypal totál kihátrált mögülem, míg a shop keresi a megoldást...
Na meglátjuk mi sül ki belőle végül... mert én már keresztet vetettem a termékre / pénzre, de ez most újabb reményt adott...

[ Szerkesztve ]

JunkieeeBoy.blog.hu - FaceBook.com/MadeInCsajna & FaceBook.com/DronHUN

(#55997) #81562624 válasza #81562624 (#55814) üzenetére


#81562624
törölt tag

Update:
Van tracking numberem (bpost): 14/04/2015 13:00 Arrival at facilities
Egyelőre ennyit tudok. Innentől mire számíthatok? :)

(#55998) vapega válasza #81562624 (#55997) üzenetére


vapega
tag

Hogy egyszer csak a postaládádban lesz. Belga postánál hiába van TN nem minden aláírós.
Ha a 17track-ban azt látod a szám alatt, hogy "Parcel" akkor nem aláírós csak, ha azt "Registered".

MI 10T

(#55999) .: JuSzT :.


.: JuSzT :.
addikt

Ha már külföldi rendelés, sokat rendeltem kínából, de most egy pozitív DPD tapasztalat.

Tegnap délelőtt 11 kor rendeltem a myprotein.com-ról, Angliából. Este 6 kor már elhagyta a csomag Angliát, ma reggel már a magyar DPD sms-e várt, hogy szállítják a csomagot a köv munkanap.

Szóval az oldal nagyon bevált, ajánlott, mindenféle vitamin és egyéb táp. kiegészítő ügyben.
Mindig van akció, és mindig találsz valami kedvezményt, és a szállítás is 7 font összesen. 100 font rendelés felett ingyenes.

(#56000) zsiz válasza .: JuSzT :. (#55999) üzenetére


zsiz
őstag

így van, ajánlott! én is mindig tőlük szoktam rendelni 20-30 ezer forintos összegekért, és mindig minden rendben volt. 1x volt egy olyan, hogy a rendelés mellé adtak ajándékot, dióbelet választottunk, csak hát avas volt meg le volt járva a szavideje :D de végülis ingyen adták ajándékba. :D am első rendelésre mindenkinek jár 5% kedvezmény. úgy szoktuk csinálni, hogy tesómnak van egy profilja ott, meg egy ajánló kódja. és ezzel az ajánló kóddal minden rendelés előtt regelünk egy új e-mail címmel. így ő levásárolható pontokat kap, az új profil meg 5% kedvezményt.

[ Szerkesztve ]

Opel Astra G Bertone Coupé X18XE1 | GTA Online: zsiz88 |

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.