Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:55

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

Ha EU-n kívülről rendelsz, mindig kalkuláld bele az ÁFA-t, esetleges vámot, kezelési költséget! Nem számít, hogy mi van a csomagra írva (gift vagy alacsonyabb összeg), el sem olvassák. Röntgen és a fizetési bizonylat (paypal, bankszámla kivonat) alapján történik az ÁFA fizetés.
Ha EU tagországból érkezik a csomagod vagy EU szállítással tagországi vámolással (EU warehouse, EU express) akkor abban az esetben sem vámot sem ÁFA-t nem kell fizetni.
Sima posta esetén (kínai, belga, svéd, holland stb.) 60 nap is lehet a kézbesítési idő (jellemzően 25-40 nap, de ritka esetben előfordulhat ennél rövidebb idő is). Aggódni 45 nap után érdemes, akkor lehet mozgolódni, érdeklődni.

Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban található információ az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#60001) bul07 válasza luck66 (#60000) üzenetére


bul07
nagyúr

Be

Szép kerek szám a 60000-ik hozzászólás :)

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#60002) luck66 válasza bul07 (#60001) üzenetére


luck66
tag

nem a kezdőlapra,hanem a fiókodba,mert nekem nem megy,egész nap ezt kapom:
ERROR: READ TIMEOUT

(#60003) Upo válasza luck66 (#60000) üzenetére


Upo
addikt

Be, de nem akarunk! :DD

Blogom: https://logout.hu/blog/upo/index.html | "Az átlagember alvásigénye még 5 perc"

(#60004) brekes


brekes
tag

Sziasztok!!

ioffer.com oldalról szeretnék rendelni!
Vannak róla vélemények? Megbízható, vagy inkább hanyagoljam?

Várom a válaszokat.
Köszönöm előre is!
Üdv.

(#60005) bul07 válasza luck66 (#60002) üzenetére


bul07
nagyúr

Igen oda is sőt még vásároltam is , ahogy fentebb én is és többen is írták hogy vásároltak

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#60006) Zeki válasza brekes (#60004) üzenetére


Zeki
nagyúr

(#60007) brekes válasza Zeki (#60006) üzenetére


brekes
tag

Hát ezzel nem lettem előrébb...
De köszi.

(#60008) bucsher válasza Laca1212 (#59982) üzenetére


bucsher
őstag

Milyen értékben rendeltél? 5-7 USD alatt sosincs tracking.

In the pipe - five by five!

(#60009) luck66 válasza brekes (#60007) üzenetére


luck66
tag

Nagyon nézd meg,hogy kitől vásárolsz,sok csillag legyen,mert ott aránylag sok a csaló és csak olyantól , aki elfogadja a Paypal-t és ha az ár a fele,mint a többieknél,akkor ne vedd meg!

(#60010) lovi27 válasza zaskar (#59995) üzenetére


lovi27
addikt

Én tavaly novemberben vettem tőlük egy Cube Talk9X U65GT tabletet. Időben jött meg és teljesen hibátlan darabot küldtek, minden rendelt tartozékkal. Na jó, a képernyővédő fólia csak egy nem körbevágott, nem kilyukasztott fóliadarab volt, ami ment a szemétbe. Szerencsére, mint kiderült gyárilag fóliázott, így annak sem érzem hiányát.

Úgy vettem meg, hogy az a tablet nem látja többet Kínát, bármi is történjen vele, de az egyik legjobb vételem lett. MTK chipset ellenére a GPS is egész jó, a wifit sem dobálja és a 10000 mAh akkumulátorral... szuper. De a legnagyobb az volt, hogy amikor a SIM kártyával kipróbáltam a mobil részét és a fülemhez emeltem a haverom az asztal alá röhögte magát.

(#60011) zaskar válasza lovi27 (#60010) üzenetére


zaskar
senior tag

Remélem ezzel sem lesz gond, eddig tetszik, a wifit nem dobálja (a korai i6-ok állítólag igen), a win is egész jó ebben a méretben. Úgy veszem észre, még a kamera is jobb valamivel, mint az átlag kínai tabletekben. Ebben csak 8000-es akku van, majd kiderül, mire elég...

[ Szerkesztve ]

(#60012) Zeki


Zeki
nagyúr

Most hogy ilyen olcsó a tízezres Xiaomi powerbank a banggoodon, elgondolkoztam, lehet venni kellene. De fura hogy töltőt nem adnak hozzá. Mivel lehet ezt feltölteni? Milyen töltővel?

(#60013) Dluinet válasza Zeki (#60012) üzenetére


Dluinet
nagyúr

telefontöltővel

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#60014) beg válasza Zeki (#60012) üzenetére


beg
veterán

Lehetőleg minél nagyobbal :) 2A-es nillkin nekem 5,5 óra alatt tolja csurig. Az ilyen kétpálcás 0,7A töltőkkel egy örökkévalóság lesz.

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#60015) El_Diablo


El_Diablo
tag

Van egy Észt postás nyomkövetési számom (akku). Kína és Észtország között mivel követhető nyomon? Mennyi idő után szokott láthatóvá válni a rendszerben? (Még nem volt ilyennel tapasztalatom.)

(#60016) Zeki válasza beg (#60014) üzenetére


Zeki
nagyúr

Köszi!

(#60017) zsiz


zsiz
őstag

egy ilyen tunerhez kell még valami, hogy használni lehessen? egyáltalán lehet itthon használni valamire? mit lehet fogni vele? :U

Opel Astra G Bertone Coupé X18XE1 | GTA Online: zsiz88 |

(#60018) faresz5 válasza zsiz (#60017) üzenetére


faresz5
senior tag

alap csatornákat tudod fogni, fizetőst nem. Csak jó rálátásod legyen a adóra. Elég kicsi antennája van.

(#60019) beg


beg
veterán

Jó öreg panda megint nem okozott csalódást....

Tegnap még min. rendelés nélkül elfogadták a kupont. Ma meg:
"$5 off on order over $69"

Ugyan ezt játszották el tavaly.

Kíváncsi vagyok mikor mondják vissza a tegnapi rendelést :)

[ Szerkesztve ]

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#60020) Dominó85 válasza beg (#60019) üzenetére


Dominó85
veterán

Én megmondtam... Xarzsák hanta banda a panda. :DD

* Péter - 06302461862 *

(#60021) zsiz válasza faresz5 (#60018) üzenetére


zsiz
őstag

a mindigTV 9 ingyenes csatornáját lehetne fogni ezzel, ugye? a fizetőset tudom, hogy nem lehet. eléggé vidéken lakok, nem tudom mennyire lenne erős a jel. köszi a választ, ezzel off vége :)

Opel Astra G Bertone Coupé X18XE1 | GTA Online: zsiz88 |

(#60022) zsiz válasza beg (#60019) üzenetére


zsiz
őstag

pont ezt mondtam tegnap. nincsenek a helyzet magaslatán ezzel a játékkal. nem lesz a kedven boltom az biztos. bang-on csak annyi probléma van a játékkal, hogy sose nyerek itt meg..

Opel Astra G Bertone Coupé X18XE1 | GTA Online: zsiz88 |

(#60023) Upo válasza zsiz (#60022) üzenetére


Upo
addikt

Én nyertem 5 pontokat mindig, vásárláskor beváltható $ engedményre!

Blogom: https://logout.hu/blog/upo/index.html | "Az átlagember alvásigénye még 5 perc"

(#60024) maestro87 válasza Upo (#60023) üzenetére


maestro87
őstag

Sokat érsz vele. Egy jó engedményhez kell vagy 1000 pont, én inkább eljátszom.

(#60025) Upo válasza maestro87 (#60024) üzenetére


Upo
addikt

1-2 dolcsis arduino kigészítőhöz meg baglyos hegyezőhöz meg ilyen szirszarokhoz nem tudok elhasználni 1000 pontokat, vagy egy tracking számos küldés kijön belőle, nem vagyok telhetetlen.

Blogom: https://logout.hu/blog/upo/index.html | "Az átlagember alvásigénye még 5 perc"

(#60026) zsiz válasza Upo (#60023) üzenetére


zsiz
őstag

pontot én is szoktam nyerni, de én is inkább eljátszom. valamelyik kopternek örülnék igazán

Opel Astra G Bertone Coupé X18XE1 | GTA Online: zsiz88 |

(#60027) maestro87 válasza Upo (#60025) üzenetére


maestro87
őstag

A legelső használható kuponhoz 259 pont kell (US$ 1 off orders of US$ 5.00 or more). Amihez ennél kevesebb kell, ott minimum 50 dollár értékben kell rendelni. Vagy 99 pontért a 2% off, ami valljuk bolhafing. Főleg úgy, hogy ebay-en a legtöbb minden sokkal olcsóbban megtalálható. Tegnap óta nézegetem a kínálatukat, de a pár dolcsis vackok mind sokkal drágábbak, mint ebay-en.
Ráadásul év végén törlődni fog az összes pont.

(#60028) Dan-szan


Dan-szan
senior tag

TinyDeal rendelés : Leadtam aug.11. tegnap már meg is kaptam a csomagot a német warehouse-ból. Semmi plusz költség,mondjuk a garit nem figyeltem,hogy 6 hónap,de pozitív vagyok és nem lesz gond.Ennyi.

Az igazság csak nézőpont kérdése ! ** Xiaomi Mi MIX 3 ** "Mert játszani jó!" #csakaHONDA

(#60029) blackfox


blackfox
csendes tag

Sziasztok!Olyan kérdésem lenne hozzátok,hogy paypallon refundoltam vissza a pénzem a To2c-től,tegnap este kaptam is e-mailt a paypall-tól hogy lezárták a vitát és visszakapom a pénzem de sem a paypall egyenlegemen nincs sem a bankszámlámon!Tudja esetleg valaki aki igy járt hogy mennyi idő mig valahol látom a pénzem vagy mit kell tennem!?Válaszotokat előre is köszönöm!

(#60030) Zeki válasza blackfox (#60029) üzenetére


Zeki
nagyúr

3-4-5 nap.

(#60031) blackfox válasza Zeki (#60030) üzenetére


blackfox
csendes tag

Köszi a választ,akkor legyek nyugodt meg fog jönni a pénzem!?Soha nem refundoltam még a paypallon ezért kérdeztem!Köszönöm!

(#60032) beg válasza blackfox (#60031) üzenetére


beg
veterán

Nyugi. Kb. 4 nap.

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#60033) taip válasza El_Diablo (#60015) üzenetére


taip
senior tag

Nekem a holland postás rendelésem volt így.
Hiába néztem kínai vagy holland postánál, bő egy hétig úgy tett, mintha nem is létezne a TN. Aztán megérkezett Hollandiába, utána rendben volt.

Magyarul -val, -vel és NEM -al, -el. Legyünk már ennyire igényesek az anyanyelvünkhöz... (Például: 1-gyel, 2-vel, 3-mal, %-kal, stb.)

(#60034) blackfox válasza beg (#60032) üzenetére


blackfox
csendes tag

Köszi a választ akkor türelemmel várok!Ja még egy kérdés a paypall számlámon keressem vagy a bankszámlámon,hova megy a pénz vissza!?

[ Szerkesztve ]

(#60035) Magnum_ válasza blackfox (#60034) üzenetére


Magnum_
nagyúr

bankszámlád. ha van sms opciód, akkor várj, amíg csipog. de tényleg pár nap alatt megvan.

I humbly and respectfully decline™

(#60036) blackfox válasza Magnum_ (#60035) üzenetére


blackfox
csendes tag

Köszönöm,már teljes a kép!

(#60037) zsiz


zsiz
őstag

feltenném itt is a kérdésem, úgyis külföldről rendelném, meg ez a topik jobban is pörög.. hátha volt már valakinek ilyennel dolga.

Opel Astra G Bertone Coupé X18XE1 | GTA Online: zsiz88 |

(#60038) Magnum_


Magnum_
nagyúr

a minidealnél a kis chat-es helpdeskes kisny azt írta, hogy china warehouse-ból 3-4hét alatt jön meg a cucc.. :U

I humbly and respectfully decline™

(#60039) diablo1984 válasza Magnum_ (#60038) üzenetére


diablo1984
veterán

igen, ez így igaz, kb 2-3 hét alatt is akár, de mire vám és minden megvan, lehet 4 hét is belőle. az eu-s raktárból kb 8 nap és kézben van a kütyü!

(#60040) Magnum_ válasza diablo1984 (#60039) üzenetére


Magnum_
nagyúr

De az eu-s raktarban 5cucc van es ennyi...

I humbly and respectfully decline™

(#60041) diablo1984 válasza Magnum_ (#60040) üzenetére


diablo1984
veterán

van mikor jön bele több is, pl lenovo telefonok, csak 1-2 hét alatt out of stock-olják őket!

(#60042) El_Diablo válasza taip (#60033) üzenetére


El_Diablo
tag

Ezeket valami futárcég viheti az adott országba ahonnan tovább postázzák. Nekem a Svéd postások vannak rendszeresen átmatricázva, mintha nem Ázsiából jönnének... De továbbra is érdekel ki mit tud az Észt postás küldeményekről.

(#60043) kcsa válasza zsiz (#60021) üzenetére


kcsa
veterán

Egyáltalán nem biztos hogy működne itthon - rá kell kérdezni hogy csak MPEG2 vagy MPEG4-et is tud-e. Itthon MPEG4-ben sugároznak.

(#60044) szmyky válasza zsiz (#60037) üzenetére


szmyky
aktív tag

Miért nem rendelsz egy zsír újat?
Ennyiért kapsz egy újat!

[XBOX 360 Controller]

(#60045) Laca1212 válasza bucsher (#60008) üzenetére


Laca1212
őstag

2,39 $-ért. De akkor miért fizettem 1.30 $ postaköltséget? Az ajánlottságért? Amúgy meg ingyenesen nem lett volna registered sem?

(#60046) zsiz válasza szmyky (#60044) üzenetére


zsiz
őstag

azért mert ennyiért csak gagyi utánzatot adnak, inkább az eredeti Microsoftosat javítanám

[ Szerkesztve ]

Opel Astra G Bertone Coupé X18XE1 | GTA Online: zsiz88 |

(#60047) pityu64 válasza El_Diablo (#60042) üzenetére


pityu64
csendes tag

Aránylag gyorsan megjön 17TRACK,és az észt posta oldalán követhető.

(#60048) Laca1212 válasza Laca1212 (#60045) üzenetére


Laca1212
őstag

Most kaptam emilt, hogy shipped lett a csomagom. Emilben nincs TN.
De BG-n rendeléseim közt már van TN. Mondjuk még semmit nem mutat a 17track.net... gondolom majd hetek múlva!? Ezt írja csak: Feladás - Sweden Post, amúgy meg CN warehouse-ból jön.

[ Szerkesztve ]

(#60049) Laca1212 válasza Laca1212 (#60048) üzenetére


Laca1212
őstag

Ha jobban belegondolok, akkor én vagyok a tudatlan hülye! Hogy lenne már TN amíg fel nem adják? :W

[ Szerkesztve ]

(#60050) El_Diablo válasza pityu64 (#60047) üzenetére


El_Diablo
tag

Köszi. Mit jelent az az aránylag gyorsan?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.