Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:55

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

Ha EU-n kívülről rendelsz, mindig kalkuláld bele az ÁFA-t, esetleges vámot, kezelési költséget! Nem számít, hogy mi van a csomagra írva (gift vagy alacsonyabb összeg), el sem olvassák. Röntgen és a fizetési bizonylat (paypal, bankszámla kivonat) alapján történik az ÁFA fizetés.
Ha EU tagországból érkezik a csomagod vagy EU szállítással tagországi vámolással (EU warehouse, EU express) akkor abban az esetben sem vámot sem ÁFA-t nem kell fizetni.
Sima posta esetén (kínai, belga, svéd, holland stb.) 60 nap is lehet a kézbesítési idő (jellemzően 25-40 nap, de ritka esetben előfordulhat ennél rövidebb idő is). Aggódni 45 nap után érdemes, akkor lehet mozgolódni, érdeklődni.

Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban található információ az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2001) RunTimeError válasza BITBOYS (#2000) üzenetére


RunTimeError
tag

Ja igen kimaradt :D Telefonra gondoltam :) Bár szerintem esélytelen hogy valamit is megcsípjek itt, ebben a nagy "rohanásban"

Mondjuk van egy-két Galaxy S2 + Xperia S 100$ körül amire jó lenne lecsapni.

[ Szerkesztve ]

Leélheted az egész életed anélkül, hogy felébrednél. Mindenki megmondja, hogy mit csinálj, mi a jó neked. Nem akarják, hogy te találd meg a válaszokat, azt akarják hidd el az övéket.

(#2002) BITBOYS válasza RunTimeError (#2001) üzenetére


BITBOYS
addikt

Na igen, mondjuk egy lézer pen számomra még beleférne. Csak azt nem tudom mit szólnak itthon egy 1W-os verzióhoz :)

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#2003) whatnot


whatnot
őstag

Eh, mocsok nagy akciók Aliexpress-en, de kapásból sold out kb. minden.
Pedig jó lett volna a Nikon D3000 :(

(#2004) Marty válasza imis (#1996) üzenetére


Marty
tag

Ezt más hangsúllyal mond ki, és akkor látod majd, hogy feltételes... de ha így értettem: ha csak egy vámos elolvassa ezt.... ez lehet akár több is :)

Más téma:Mitől függ vajon, hogy mennyi idő alatt vámolnak?

Láttam itt olyat akinek később kezdték, hamarabb végeztek :/
Nekem még mindig vámon van

(#2005) Marty válasza BITBOYS (#2002) üzenetére


Marty
tag

Kb ezeknek mindenki kifizeti, vagy mondjuk 2-300 ember, és mindenkinek azt mondják, hogy elfogyott :D

(#2006) atee_13 válasza BITBOYS (#1998) üzenetére


atee_13
őstag

Nem is tudtam, hogy ilyen akciók is vannak. Ezt egyből fizetni kell, ha paypal-ra most töltök fel pénzt az kivárják?

(#2007) whatnot válasza BITBOYS (#1998) üzenetére


whatnot
őstag

Az a helyzet, hogy nem nagyon látok olyat, ami érdekelne.
Talán a Nikon D5000, de ezek az alsó kategóriás DSLR-ek az én kezembe kicsik.
Akkor már használtan egy D80.

Amúgy ütött már le valaki valamit a Gaga dealsnél? 5-10db van mindenből és hát gyanúm szerint azonnal le is ütik mindent, még a játékhelikoptereket meg ékszereket is, nemhogy a mobilokat, tableteket.

[ Szerkesztve ]

(#2008) Dokuro válasza BITBOYS (#1998) üzenetére


Dokuro
csendes tag

Neked mikor volt celorszagba elkuldve?

(#2009) sasa311 válasza atee_13 (#2006) üzenetére


sasa311
veterán

Alin nincs paypal.
A saját buyer protection rendszerükön keresztül lehet (érdemes) fizetni bankkártyával.

Hallotam már róla negatív kritikát is (marha lassú, szar a support), de olyat is, akinek viszonylag gyorsan és korrektül kezelték a panaszát.

Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

(#2010) Dokuro


Dokuro
csendes tag

Nekem is beérkezett délután csájnából végre a csomagom :C :C :C Remélem péntekig meg is kapom :DD :DD

(#2011) whatnot válasza Dokuro (#2010) üzenetére


whatnot
őstag

A tiéddel együtt az enyém is :)

(#2012) spileraaa


spileraaa
senior tag

Hello
ez a sok 50 % kedvezmeny menyire valosak ?

[link]

[ Szerkesztve ]

Erdély (Románia) Huawei Mate 20 Pro /Huawei Mate 10 Pro/ Xiaomi Redmi 3s Prime / Lenovo A660

(#2013) Dani1988 válasza Dokuro (#1835) üzenetére


Dani1988
csendes tag

Változás annyi, hogy

2013.03.06
12:52
Küldemény információ:
Küldemény felvéve / Item accepted
2013.03.06
19:18
Küldemény információ:
Célországba elküldve / Item sent abroad
2013.03.06
21:43
Küldemény információ:
Célországba elküldve / Item sent abroad
2013.03.07
21:43
Küldemény információ:
Célországba elküldve / Item sent abroad
2013.03.25
22:24
Küldemény információ:
Célországba megérkezett / Arrived in the destination country
2013.03.25
22:27
Küldemény információ:
Küldemény vám elé állítva / Item presented to customs

EDIT:
a röhej az, hogy ez csak az elmúlt órákban jelent meg. a kiemelt rész, délben még ott se volt (pontosabban 13:47:11 ekkor sem volt még ott a tegnapi dátum, 17trackben sem, ez a .....
valami nagoyn nincs rendben mostanság a nyomkövetési rendszerben

Tehát, mennyi idő kb míg ülnek rajta, és milyen árfolyammal számolnak majd? akkor mikor feladták? aznapival? vagy a jelenlegivel

[ Szerkesztve ]

(#2014) Bagira01 válasza spileraaa (#2012) üzenetére


Bagira01
veterán

Szerintem kamu. Én már 3-at is próbáltam, de mind sold out colt rögtön 1 mp-el a kattintás után.

Hirdetéseim: http://goo.gl/TfNH1d

(#2015) dReFiX válasza Bagira01 (#2014) üzenetére


dReFiX
senior tag

Igen és mindent az oroszok vesznek meg :DDD

(#2016) whatnot válasza spileraaa (#2012) üzenetére


whatnot
őstag

Ne csak a GaGa dealst nézd, szerintem azt scriptekkel viszik.
Van egy rakat kategória lejjebb, ott nézelődj.

(#2017) sasa311 válasza whatnot (#2016) üzenetére


sasa311
veterán

Ja, úgy, mint az utolsó tizemásodpercben biddelő Ebay botok. Kézzel esélyed nincs elvinni.

Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

(#2018) Winaty


Winaty
csendes tag

KI tudja megmondani nekem ,hogy kb mennyi idő alatt repül át magyarországra a 22-én "célországba elküldve"
megnevezésű csomag: Elvileg légiposta hozza de 22 óta semmi mozgás.

(#2019) sasa311 válasza Winaty (#2018) üzenetére


sasa311
veterán

4-5 nap.

De nekem a "légipostát" hozta már hajó 30 nap alatt arra hivatkozva, hogy akkumulátor volt a csomagban...

Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

(#2020) Winaty válasza sasa311 (#2019) üzenetére


Winaty
csendes tag

Ebben tepsifon van ,Minideal-es

(#2021) Tannhauser


Tannhauser
csendes tag

Rendeltem a buyincoinsról 180 USD értékben tabletet, és kértem, hogy Singapore Posttal küldjék.
Ezt válaszolták: "The reason is our system can only send by China Post."

Szerintetek jó lesz ez a China Post?
(A vámot jó lenne kihagyni.)

(#2022) spileraaa


spileraaa
senior tag

Sziasztok !

ebbol a topikbol [link] kuldtek ide hatha tudok segiteni

nehéz döntés kivalasztani a megfelelo oldalt föleg hogy még külföldröl soha nem rendeltem és ezek közül edig egyik oldalt sem ismertem hanem itt ott akadtam rájuk ( a legtobbre ep ebben a forumban )...

vagyis elöször is ebben kellene segitség pl. melyik oldal megbizhato és nem vernek át rajta vagy a postázás idötartalma max 1 honap vagy vám mentes a tablet (nincs riziko hogy postázás közben észreveszik és megvámolják ) stb. vagyis melyik cég a legjobb választás és akkor utána lehet könyebben menne a tablet kiválasztása is ...

fontosagi sorenbe raktam ( ezt a ket markat ajanlotak : "olyat válassz, aminek van magyar fóruma. Igen kényelmetlen tud lenni, ha problémába ütközöl és egzotikus eszközöd van.
Wayteq, ramos, ainol - ezeknek a PH!-n van fóruma. Leginkább a wayteq-nek (ahogy én emlékszem). ) "

1.Ainol Novo7 Mars http://www.mixeshop.com
[link]

2.Ainol novo 7 Mars http://www.aliexpress.com
[link]

3.Ainol Novo 7 Mars http://www.geekbuying.com ( ez a kedvezmeny gondolom kamu )
[link]

4. Ainol Novo 7 Tornado http://www.minideal.net
[link]

5.Ramos W28 http://www.mixeshop.com ( nem ezt raktam elsonek de csak az ara miat mert maskep ez tetszet a legjobban a felsoroltak kozul )
[link]

6.Ramos W28 http://www.umitablets.com
[link]

7. Ramos W28 www.aliexpress.com
[link]

elore is koszonom a segitseget !

vagyis roviden tomoren a felsorolt oldalak kozul :
1. melyik megbizhato
2. itt a forumban olvastam ( ha jol ertetem ) a Singapore posta ( ami ingyenes gondolom ) a leggyorsabb es talan azzal a legkonyebb elkerulni a vamot

[ Szerkesztve ]

Erdély (Románia) Huawei Mate 20 Pro /Huawei Mate 10 Pro/ Xiaomi Redmi 3s Prime / Lenovo A660

(#2023) sasa311 válasza Tannhauser (#2021) üzenetére


sasa311
veterán

VÁM szempontból tök mindegy, mindkettőt a Magyar Posta vámkezeli.

Viszont mostanában CH iszonyat lassú. Singpost a leggyorsabb jelenleg (kb. 2 hét). China post rendszert inkább 4.

Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

(#2024) orkester


orkester
senior tag

HK post...március 19. Küldemény felvéve, azóta semmi. Kezd egy kicsit idegesíteni. Lehetne valami belső nyomkövetésük is, hogy tudja az ember, hogy Lee még vizsgálja, de küldés előtt Qú megméri, Csí ráül ebédelni, Hú átvilágítja, Szí visszaküldi Lee-nek, hogy nézze át megint...vagy valami hasonló, de már nagyon elegem van, miután 1 hónapot vártam, hogy végre eljusson a postáig. :(

PSN: orkester ** Aki tud olyan nemzetközi hírről, ami a Ft-ot nem gyengíti dobjon egy privátot - 2012.05.24. óta 0db üzenet ** Ha nem válaszolok valószínűleg le vagy tiltva és nem véletlenül. ** Ha valami karcos, kopott, megrágta a kutya, kérlek ne hirdesd újszerűnek, köszi!

(#2025) sasa311 válasza orkester (#2024) üzenetére


sasa311
veterán

Nézted a tracking programmal is? Lehet csak cumiztatnak és fizikailag még nincs is a postán a csomag.

Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

(#2026) orkester válasza sasa311 (#2025) üzenetére


orkester
senior tag

Néztem a programmal, a Posta oldalán és a 17track oldalán is, de mindenhol u.a., egyedül a HK post oldalán szerepel ez, de lényegében nem sokkal jobb "being processed for departure from Hong Kong as of 20-Mar-2013".

PSN: orkester ** Aki tud olyan nemzetközi hírről, ami a Ft-ot nem gyengíti dobjon egy privátot - 2012.05.24. óta 0db üzenet ** Ha nem válaszolok valószínűleg le vagy tiltva és nem véletlenül. ** Ha valami karcos, kopott, megrágta a kutya, kérlek ne hirdesd újszerűnek, köszi!

(#2027) Peaceliker válasza spileraaa (#2022) üzenetére


Peaceliker
őstag

...ha rám hallgatsz nem veszel 1 magos táblát, lassú lesz mint a sz*r... meg ilyen 1 magos semmire való táblákat itthon is kapni 20ért és akkor arra van gari...
A ramos akkor már jobb... de ha becsúszik a vám+áfa, akkor az is 31k körül van és(!!) akkor már itthon kapni 35 ért wayteq xtab 70 dci-t, ami még erősebb kicsit és garis...
nem akarlak lebeszélni, félre ne érts, csak ilyen "kis árú" táblát szerintem nem jó befektetés kintről venni, nem ér annyit a garival való szívás ha gond van...
egy 170 dolcsis exynos 4412 vel szerelt hyundai t7s-t már van értelme...

"Oh my Goa'uld!"

(#2028) Tannhauser


Tannhauser
csendes tag

Akkor marad a CH. Türelmes vagyok, tudok várni.
Különben is, ahogy mondani szokás: régen várt vendég kedvesebb :)

(#2029) dReFiX válasza Tannhauser (#2028) üzenetére


dReFiX
senior tag

3 hét múlva már más véleményen leszel :D

(#2030) hunaqua válasza Tannhauser (#2028) üzenetére


hunaqua
addikt

...na,na CN posta lesz nem CH! :D
5. hete jön a csomag nekem a CN postával! :Y
Very sz@r!!!! :(((

SONY 65XE8577----Philips 58PUS8506----TCL 55c635----Onkyo RZ740----Dali Concept 8/6/C/S----HIVI VR8-W----Zgemma H9 Combo----Uclan Ustym 4K Pro----Asus_Tuf-AX5400----Vontar X3 X4----X96 Max+----Tanix_TX3_Max----Tanix W2---Raspberry Pi

(#2031) Dani1988 válasza hunaqua (#2030) üzenetére


Dani1988
csendes tag

nekem mint fentebb írtam, márc 1jén vettem ebayen, másodikán feladták, 6-án jelent meg a rendszertben, 7.-én volt még ma 2ig a mozgás, este fele már megjelent egy tegnapi dátum, hogy országon belül van, és vámon "porosodik"

de sztem ezt ugysem fogják megvámoltatni, max számlát kérnek be, de azt meg simán tudom csatolni paypal számla a tranzakciórol, + ebay visszaigazolás + otps számlám, mert otp+paypallal lett fizetve, azt majd megmondják hogy jo e vagy nem

2013.03.25
22:24
Küldemény információ:
Célországba megérkezett / Arrived in the destination country
2013.03.25
22:27
Küldemény információ:
Küldemény vám elé állítva / Item presented to customs

sztem guy vannak vele este, hogy hagyták másnapra vagy másnap-másnapra.
de majd kiderül :) lényeg hogy már beérkezett és nem tünt el (de ha így tünik el, nah akkor leszek pipa9

[ Szerkesztve ]

(#2032) amdk7


amdk7
aktív tag

A MiniDeal-tól nekem így néz ki:
Hétvégén rendeltem, azt nem számolva 1,5hét alatt kényelmesen ideért. :)

2013.03.26 18:14, posta, Item information : Postán kézbesítés regisztrálva
2013.03.26 10:59, posta, Item information : Postán átvehető
2013.03.26 10:59, posta, Item information : Postán átvehető
2013.03.25 09:40, Item information : Bejövő küldemény vámkezelve
2013.03.24 16:11, Item information : Küldemény vám elé állítva
2013.03.24 15:48, Item information : Célországba megérkezett
2013.03.19 16:33, Item information : Célországba elküldve

Origin Country - Singapore:Tracking
24-03-2013, Arrived at overseas (Country code: HU)
19-03-2013, Despatched to overseas (Country code: HU)
18-03-2013, INFORMATION RECEIVED (This is not an acknowledgment of the physical receipt of the stated Registered Article)

Adataimat többé kevésbé az adatlapomon, illetve a személyigazolványomban találod meg. :)

(#2033) Winaty válasza amdk7 (#2032) üzenetére


Winaty
csendes tag

Na szép én 18 án rendeltem és még mindíg Célországba elküldve a státusz! :( És 22-én frissült utoljára.

(#2034) amdk7 válasza Winaty (#2033) üzenetére


amdk7
aktív tag

Én így vagyok egy másik rendelésemmel, de a türelem torna terem. :D
Ezzel számolni kell, hogy van mikor tovább tart a posta. Az a lényeg, hogy úton van, +- pár nap belefér szerintem. :)

Adataimat többé kevésbé az adatlapomon, illetve a személyigazolványomban találod meg. :)

(#2035) Winaty válasza amdk7 (#2034) üzenetére


Winaty
csendes tag

Pedíg ugyan onnan jönne mint a tiéd MiniDeal!! Na mindegy remélem ideér hamar.

(#2036) Dani1988


Dani1988
csendes tag

A posta.hu rendszerében jelenleg többé kevésbé fennakadások vannak (röviden behal a szerverük, stb.)

Szerintem ezért is van az, hogy rosszalkodik a nyomkövetés.(pl az hogy nekem a 25.-ei esti vám elé állitás tegnap délután 2 után jelent meg valamikor estére

(#2037) KTU válasza spileraaa (#2022) üzenetére


KTU
addikt

ezek közül én a www.minideal.net-töl rendelném, sőt rendeltem.
Vásárlás előtt ajánlatos rákérdezni hogy fizetés után pontosan mikor adják fel, tényleg van-e készleten, stb. stb
most hárman is online.

PayPal fizetés, SG. post szállítás

[ Szerkesztve ]

"Sajnálom, a válaszok készen vannak, csak jól kell kérdeznie."________Magyar Xiaomi Mi 10 Lite 5G #monet____https://t.me/MagyarXiaomiMI10Lite5G

(#2038) BITBOYS válasza Dokuro (#2008) üzenetére


BITBOYS
addikt

Szia,

Így néz ki valójában:

2013.03.10
10:24
Küldemény információ:
Küldemény felvéve / Item accepted
2013.03.12
19:38
Küldemény információ:
Célországba elküldve / Item sent abroad
2013.03.12
21:39
Küldemény információ:
Célországba elküldve / Item sent abroad
2013.03.13
21:38
Küldemény információ:
Célországba elküldve / Item sent abroad
2013.03.25
10:53
Küldemény információ:
Célországba megérkezett / Arrived in the destination country
2013.03.25
11:17
Küldemény információ:
Küldemény vám elé állítva / Item presented to customs
2013.03.26
09:45
Küldemény információ:
Bejövő küldemény vámkezelve / Inbound item customs procedure

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#2039) Dani1988 válasza BITBOYS (#2038) üzenetére


Dani1988
csendes tag

enyémen még ülnek a vámnál xd elvileg xd de am miért nem világitják át a csomagot ha annyira akarják tudni mivan benne?:D

(#2040) DeFranco


DeFranco
nagyúr

Sziasztok!

GPS tartót szeretnék venni. ebay-en kívül még hol érdemes megnézni?

(#2041) BITBOYS válasza whatnot (#2007) üzenetére


BITBOYS
addikt

A lufis kuponomat tudtam beváltani. :)
Vettem egy lézert, remélem nem lesz vele probléma.

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#2042) Dani1988 válasza DeFranco (#2040) üzenetére


Dani1988
csendes tag

media markt, euronix stb :D

(#2043) BITBOYS válasza Dani1988 (#2039) üzenetére


BITBOYS
addikt

Hívd fel a postát, a tracking számodat diktáld be és megtudod mi van a csomagoddal. :)

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#2044) BITBOYS válasza DeFranco (#2040) üzenetére


BITBOYS
addikt

Aliexpress, antelife.
Ezeket merem bátran ajánlani.

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#2045) Dani1988 válasza BITBOYS (#2043) üzenetére


Dani1988
csendes tag

a nemzetközi postai kicserélőt?

(#2046) Peaceliker válasza Dani1988 (#2036) üzenetére


Peaceliker
őstag

Lehet benne vmi, posta.hu-n még az látszik, hogy el lett küldve, singspoton meg már az, hogy tegnap ideért az országba...

"Oh my Goa'uld!"

(#2047) atee_13


atee_13
őstag

Sikeresen túl vagyok az első kínai rendelésen. 12-én fizettem tmallbox-on és 26-án már itt volt a csomag sigpost. Tervezek még rendelni és egy ismerősöm azt javasolta lehet érdemes lenne más címre rendelni, hogy a NAV-nak te legyek "gyanús". Szerintetek lehet ebben valami? Aki fennakadt a vámon hányadik rendelése volt ill volt olyan aki első rendelésre fennakadt?

(#2048) BITBOYS


BITBOYS
addikt

Ebben a pillanatban vettem át a CN csomagom. :D Február 26.-án fizettem ki.

(#2045) Dani1988: 0640 46 46 46

[ Szerkesztve ]

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#2049) DeFranco válasza BITBOYS (#2044) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Köszi! :R

(#2050) Dani1988 válasza atee_13 (#2047) üzenetére


Dani1988
csendes tag

nekem idáig ez az eső olyan csomagom, amit tudok nyomkövetni, az elmúlt hónapokban összességében csak 3 rendelésem volt, december, február és e hónapban 1 - 1 -1 ez gondolom még belefér, ha ez a csomim fennakadt, akkor majd kiderül :D hogy mit akarnak

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.