Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:55

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

Ha EU-n kívülről rendelsz, mindig kalkuláld bele az ÁFA-t, esetleges vámot, kezelési költséget! Nem számít, hogy mi van a csomagra írva (gift vagy alacsonyabb összeg), el sem olvassák. Röntgen és a fizetési bizonylat (paypal, bankszámla kivonat) alapján történik az ÁFA fizetés.
Ha EU tagországból érkezik a csomagod vagy EU szállítással tagországi vámolással (EU warehouse, EU express) akkor abban az esetben sem vámot sem ÁFA-t nem kell fizetni.
Sima posta esetén (kínai, belga, svéd, holland stb.) 60 nap is lehet a kézbesítési idő (jellemzően 25-40 nap, de ritka esetben előfordulhat ennél rövidebb idő is). Aggódni 45 nap után érdemes, akkor lehet mozgolódni, érdeklődni.

Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban található információ az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#64001) Janaboy


Janaboy
veterán

Az SGKEN kezdetű az valós követési szám?

Janaboy

(#64002) beg válasza Janaboy (#64001) üzenetére


beg
veterán

Nem.

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#64003) w.miki


w.miki
veterán

2A dual USB tápot tudnátok ajánlani? Jó minőségűt.
Ettől a cégtől rendeltem, de az első dugásra elfüstölt.

[ Szerkesztve ]

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#64004) beg válasza w.miki (#64003) üzenetére


beg
veterán

Blitzwolf vagy nillkin, az alá ne menj. Banggood, geekbuying biztos eredetit árul.
Ja és két dollárért mindent kapsz, csak 2x2A-t nem.

[ Szerkesztve ]

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#64005) Bozek válasza tboy72 (#63995) üzenetére


Bozek
nagyúr

És melyik sajtónak írsz? A Blikk-nek vagy a Tékozló Homárnak? :D

[ Szerkesztve ]

(#64006) Zeki válasza Bozek (#64005) üzenetére


Zeki
nagyúr

Az M1 Kosár fogyasztóvédelmi magazinja lehet rárpülne erre a ne rendelj Kínából, mert a paypal sem véd meg dologra. Bezzeg ha itthon veszed a neten, akkor még 2 hét elállásjoga is a tiéd.

(#64007) Janaboy válasza w.miki (#64003) üzenetére


Janaboy
veterán

[link]

Janaboy

(#64008) tibcsi0407 válasza Dominó85 (#63999) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Tök jó elmélet, de nehogy azt hidd, hogy egyszerűbb dolga volt annak, aki kötött biztosítást. Nyugodtan olvasd el a Gearbest topic-ot.
Fogok kötni én is a jövőben, egy fokkal egyszerűbb, de akkor is rengeteg levelezés telik el, mire kompenzálnak. Valamint a 60 napot akkor is meg kell várnod.
Nekem annyi volt a szerencsém, hogy egész jól sikerült rádumálnom arra Őket, hogy küldjék vissza a telefont. Természetesen nem anyázással és fenyegetőzéssel, mert azzal nem sokra mentem volna többezer km-ről.
Ami történt, újraküldték a telefont.
Aztán írtam egy review-t, hogy korrektek voltak, arra kaptam még 500 pontot is :D

https://utdetailing.hu/

(#64009) tboy72 válasza Bozek (#64005) üzenetére


tboy72
aktív tag

Mivel profitorientált cégről van szó, hidd el nekem, hogy igenis érzékenyek a negatív reklámra. Hiába kicsi a magyar piac, de onnan is csak csordogálnak hozzájuk az USD-k!

(#64010) w.miki válasza beg (#64004) üzenetére


w.miki
veterán

Blitzwolf 24W?
Valami olcsóbb alternatívája esetleg nincs?
Nem baj, ha az egyik kimenet csak 1A, és csak a másik 2A-s.

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#64011) tibcsi0407 válasza w.miki (#64010) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Nem olyan drága ez, de cserébe nagyon egyenletes és jó minőséget kapsz.
Olvasd ezt el.
Nekem a 4 portos van, imádom.

https://utdetailing.hu/

(#64012) beg válasza w.miki (#64010) üzenetére


beg
veterán

Nem tudok róla. Én ez alá nem mennék, egy lakástűz többe kerül. Ami olcsóbb az meg nem garantálja még az 1 ampert sem.

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#64013) w.miki válasza tibcsi0407 (#64011) üzenetére


w.miki
veterán

Tudsz linkelni egyet, megbízható eladótól?
Vagy mindegy kitől veszem a 4 portost?

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#64014) tibcsi0407 válasza w.miki (#64013) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Én innen venném. Az enyém is tőlük jött. A Banggood egy nagyon jó és megbízható webshop.
Majd idővel azért egy jobb minőségű kábelt is vegyél hozzá. Nekem ilyen van. Nagyon erős, strapabíró kábel. Sajnos egy picit szeret megcsavarodni, mert merev.

https://utdetailing.hu/

(#64015) Nataniel válasza w.miki (#64010) üzenetére


Nataniel
senior tag

Ez nem drága... gondolj rá úgy, ahogy Beg mondta... a lakástűz drágább.... és fájdalmasabb.

Xiaomi Mi 11 Lite 5G NE 6/128 | Xbox One S 1TB | Playstation 5 1TB Üdv: Sunny

(#64016) Vertigo18 válasza Nataniel (#64015) üzenetére


Vertigo18
addikt

Kivéve ha anyósnál történik pl. a telefontöltés, és nincs csak anyós van otthon! ;]

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#64017) trebrona válasza tibcsi0407 (#64014) üzenetére


trebrona
nagyúr

Annyiban kiegészíteném, hogy Blitz24W kuponnal most 15%-kal olcsóbb.

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#64018) hermit


hermit
tag

Sziasztok,

van ket csomagom ami 11.25-en megerkezett az orszagba, de azota semmit sem latok roluk.
A 17track-en az latszik hogy megerkezett, az mpl oldalan pedig ez: "Az alábbi azonosítóhoz nem található csomaginformáció:". Ez normalis?

(#64019) SSlyTR válasza Nataniel (#64015) üzenetére


SSlyTR
aktív tag

na valaki meselje mar el nekem, miert jo 3000 forintert ilyen toltot venni?
van nekem otthon egy marek, logitech, xiaomi, noname (kb 3-4 darab), es soha nem volt veluk gond, egyikkel se, talan annyi, hogy a noname lasabban tolt. Ezek 1 dollaros cuccok, igaz csak 1 usb van rajta es 1000mA kimenetet hazudnak rajuk.

[ Szerkesztve ]

(#64020) beg válasza SSlyTR (#64019) üzenetére


beg
veterán

Mivel dual 2A töltőt keresett a kolléga, azért. Ha neked jó a másik, használd ahogy én is a marék kínait. A 10000mAh power bankot és a 4000-es telefont és szeretem a normális töltővel tölteni és nem egy fél napot dróton használni.

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#64021) Dominó85 válasza beg (#64020) üzenetére


Dominó85
veterán

Nem beszélve arról, hogy ezeknek a belseje között ég és pokol a különbség. Vegyen csak jó szívvel bárki 1A-nak hazudott 1USD-s töltőfejet, ő dolga. Én is maradok inkább a gyári Lenovo vagy Blitzwolf/Nillkin/Belkin minőségnél.

* Péter - 06302461862 *

(#64022) Melanor válasza SSlyTR (#64019) üzenetére


Melanor
tag

Azért, mert sokról lespórolják a védelmi elektronikát és cseppet veszélyes. Egyrészt tud olyan túláramot nyomni a telefonra, amitől a telefon saját védelme megadja magát és kiég, valamint hajlamos lehet leolvadni a cucc és a saját hálózatod biztosítékaira van bízva, hogy megszakítja-e. Ha esetleg hegeszteni is szoktál ott, ahol a töltőt használod, akkor ott nem ilyen lesz, jobb esetben csak a töltő ég meg, rosszabb esetben minden ami ott van.

Soha ne engedd hogy belenyúljanak az agyadba!

(#64023) Mr.-MN


Mr.-MN
újonc

Üdv

Ragadt be valakinek mostanság Royal mail-es küldeménye?Eddig menetrendszerűen 5 munkanapot futott néha csak 3-at,de most tartok a 8.-nál.Tudom,most nagy a mozgás,de ez akkor is szokatlan,remélem nem veszett el.

(#64024) luck66 válasza hermit (#64018) üzenetére


luck66
tag

milyen betűkből áll a TN,mert vannak olyanok amit a mi postánk nem mutat

(#64025) A texasi válasza Mr.-MN (#64023) üzenetére


A texasi
aktív tag

Az ünnepi csomagszám simán indokolttá teszi a Delay-t! :K

(#64026) Janaboy válasza A texasi (#64025) üzenetére


Janaboy
veterán

Én is rendeltem banggoodtol xiaomi mi bandet, követés szám nélkül, de még nem jött meg :( Nov 10-én adták fel elvileg!

Janaboy

(#64027) A texasi válasza Janaboy (#64026) üzenetére


A texasi
aktív tag

Akkor türelemmel vársz; mást úgysem tehetsz! :N

(#64028) Varesz_86


Varesz_86
aktív tag

Egyesült államokba szeretnék kisebb csomagokat feladni ami nyomon követhető, mi a legjobb ár érték arányú szolgáltatás? (eddig 2-3ezer volt az ajánlott levél külföldre) mi a következő lépcsőfok? sajnos a magyar posta már nem játszik mivel a sima külföldi ajánlott leveleit már sajnos nem lehet követni,,,köszönöm a választ

(#64029) maj-viktor válasza Varesz_86 (#64028) üzenetére


maj-viktor
őstag

Miért ne lehetne követni!? :O
Tegnapelőtt adtam fel külföldre és követhető...

Következő lépcsőfok!?
Hát: levél - csomag - EMS - futár - DHL

De én anno, amikor kértem "árajánlatot egy kis csomagra", amit a posta 2-3E-ért követve elvitt a DHL 14-16E-s költséget mondott (mondom a benne lévő érték a felét nem éri a futárköltségnek, így inkább kihagyom, marad a posta)

[ Szerkesztve ]

JunkieeeBoy.blog.hu - FaceBook.com/MadeInCsajna & FaceBook.com/DronHUN

(#64030) Varesz_86 válasza maj-viktor (#64029) üzenetére


Varesz_86
aktív tag

Az Amerikai Posta (USPS) döntése alapján 2015. október 1-től nem teszi közzé az USA-ba küldött ajánlott levélre vonatkozó nyomkövetési információkat a saját weboldalán. A nyomkövetési adatok a Magyar Posta számára nem kerülnek átadásra, ezért a posta.hu oldalunkon üzemeltetett nyomkövetési rendszerünkben nem szerepelnek, valamint az Ügyfélszolgálati irodánk sem tud bővebb információval szolgálni. Amennyiben küldeményeit továbbra is online nyomkövetési lehetőség megléte mellett szeretné feladni, vegye igénybe Nemzetközi EMS (PRINT) szolgáltatásunkat. Így továbbra is egyszerűen és gyorsan tájékozódhat küldeményei aktuális státuszáról. A Nemzetközi EMS szolgáltatásunkról ide kattintva olvashat részletes tájékoztatást.

(#64031) hermit válasza luck66 (#64024) üzenetére


hermit
tag

Igy kezdodnek:

FTLMY
BLGMY
WA
YC

(#64032) luck66 válasza hermit (#64031) üzenetére


luck66
tag

majd ott lesznek a postaládában,nem aláírósak,a mi postánk nem mutatja ezeket
amiket mutat,azok R + 1 betű utána 9 szám,majd ország kód CN,SG, HK,NL,MY

(#64033) maj-viktor válasza hermit (#64031) üzenetére


maj-viktor
őstag

FTLMY <--- flytexpress
BLGMY
WA <--- WeDo express
YC <--- Yanwen

De mind "kamu" féle TN

JunkieeeBoy.blog.hu - FaceBook.com/MadeInCsajna & FaceBook.com/DronHUN

(#64034) headhunter


headhunter
addikt

Kínából vásárolt termék visszaküldésekor is lehetséges utólagos vám (ÁFA) "kivetés"?

Ezt az infót küldték:

1. Please pack the item carefully with bubble and make sure it won’t damage in the long time shipping, declare the package as

Gift if you can.

2.Please don’t return package with DHL,UPS TNT OR FEDEX, because it will cause a lot of problem in our custom, if you

don’t know how to return, I have found some useful site in your country which can return package to us, here is the

link:(http://app3.hongkongpost.com/CGI/mt/enquiry.jsp)

3.Please make sure to print the above form and put into the package. It will be helpful for us to handle the problem ASAP for you.

[ Szerkesztve ]

(#64035) A texasi válasza headhunter (#64034) üzenetére


A texasi
aktív tag

Nyilván nem véletlenül kéri az eladó, amit kér! :)

(#64036) beg válasza headhunter (#64034) üzenetére


beg
veterán

Ugyanúgy, ahogy pl. a hibás termék újraküldésekor neked lehet belőle gondod befele jövet, hacsak nem igazolod, hogy azt garanciális ügyintézésre küldted.

(#64035) TeXaSeee: Nem ezt kérdezte, ha nem tudod, inkább kényszeresen ne írogass csak hogy gyűljön a hsz-ed.

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#64037) Zeki válasza headhunter (#64034) üzenetére


Zeki
nagyúr

A kínai csóka kap ez EU-ból egy telefont. A kínai vámosok meg rárepülnek, hogy milyen telefon az, és meg kéne vámolni.

(#64038) headhunter válasza beg (#64036) üzenetére


headhunter
addikt

(#64036), (#64037)

Nem pontosan fogalmaztam.

Nekem lehet-e plusz költségem, utólagos ÁFA fizetés miatt?

(Amikor megkaptam, nem kellett fizetnem. )

(#64039) beg válasza headhunter (#64038) üzenetére


beg
veterán

Csak ha visszakapsz készüléket, de csak arra. Visszamenőleg nem.

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#64040) huliganboy


huliganboy
addikt

Srácok ez a szám használható valamire vagy kamu?

BLGMY13001669

:R

(#64041) motrola válasza huliganboy (#64040) üzenetére


motrola
aktív tag

https://www.17track.net

Maláj posta.

Dell Latitude 5490, POCO X5 5G, Umidigi, Chuwi Hi10X

(#64042) huliganboy válasza motrola (#64041) üzenetére


huliganboy
addikt

Értem, a trackitonline.ru-n nem volt nekem egyértelmű, mert Yanwen logót is kirakott :)

Köszi

[ Szerkesztve ]

(#64043) luck66 válasza huliganboy (#64042) üzenetére


luck66
tag

(#64044) beg válasza huliganboy (#64040) üzenetére


beg
veterán

Viszont ne lepődj meg, de a magyar posta nem fogja látni, ezáltal fogalmad nem lesz róla mikor kapod meg.

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#64045) huliganboy válasza beg (#64044) üzenetére


huliganboy
addikt

Szuper. Olvastam már itt jó pár bejegyzést erről a fajta postáról :U

luck66: Köszi!

(#64046) Predator2


Predator2
addikt

Helló

Szerintetek, mikortól lehet majd ùjra nyugodtan rendelni? (január közepe/vége?) Amikor már a posta is rendben tudja szállítani a csomagokat? (normál időn belül)

>> Ha érdekel valami, vagy nem tudok valamit, akkor Kérdezek << >>McLaren Forever.<< >> Az első és legfontosabb a megbízhatóság, minden más csak sokadik tényező!<<

(#64047) beg válasza Predator2 (#64046) üzenetére


beg
veterán

Tavaly olyan is volt, hogy december 10-én rendelt cucc sima postával megjött karácsonyig meg olyan is, hogy a január végi március közepén. Senki nem tudja mi fog történni.

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#64048) tibcsi0407 válasza Predator2 (#64046) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Jövőre még a kínai újév miatt érdemes odafigyelni, mert akkor is megkavarodnak a dolgok. Szóval január eleje, aztán inkább február közepe, amikor érdemes rendelni.

[ Szerkesztve ]

https://utdetailing.hu/

(#64049) Kukcaman


Kukcaman
senior tag

Maláj postás tényállás:

29 Nov 2015, 11:50:00AM Item Arrived at Hungary Hungary
27 Nov 2015, 19:49:51PM Item Sent to HUNGARY MPC PMIH (KLIA)
27 Nov 2015, 18:58:46PM Item Posted Over The Counter to Hungary MPC PMIH (KLIA)
20 Nov 2015, 15:49:16PM Dispatch PreAlert to Hungary MPC PMIH (KLIA)

Aztán csak lesz valami :))

(#64050) petivagyok


petivagyok
tag

Sziasztok! Nov 28-án rendeltem egy karórát egy amerikai oldalról ingyen postával kemény 119 dollárért. DHL Expressel jön. A Kérdésem az lenne hogy mennyi plusszköltségre számoljak mert elvileg maholnap ideér a motyó. :R :C

Itt tart jelenleg a cucc:

Thursday, December 03, 2015 Location Time Piece
14 Departed Facility in BUDAPEST - HUNGARY BUDAPEST - HUNGARY 08:26

STEAM: https://bit.ly/2Ds4727

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.