Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:55

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

Ha EU-n kívülről rendelsz, mindig kalkuláld bele az ÁFA-t, esetleges vámot, kezelési költséget! Nem számít, hogy mi van a csomagra írva (gift vagy alacsonyabb összeg), el sem olvassák. Röntgen és a fizetési bizonylat (paypal, bankszámla kivonat) alapján történik az ÁFA fizetés.
Ha EU tagországból érkezik a csomagod vagy EU szállítással tagországi vámolással (EU warehouse, EU express) akkor abban az esetben sem vámot sem ÁFA-t nem kell fizetni.
Sima posta esetén (kínai, belga, svéd, holland stb.) 60 nap is lehet a kézbesítési idő (jellemzően 25-40 nap, de ritka esetben előfordulhat ennél rövidebb idő is). Aggódni 45 nap után érdemes, akkor lehet mozgolódni, érdeklődni.

Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban található információ az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#27001) Mr.Csizmás válasza CandySR (#27000) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

2.

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#27002) CandySR válasza Mr.Csizmás (#27001) üzenetére


CandySR
tag

surprise-surprise :)

Don't push me 'cuz I'm close to the edge, I'm trying not to lose my head

(#27003) bb71


bb71
őstag

most csöngetett otthon a postás a 12-én vámhatározat kiadva telefonnal :))

(#27004) beg válasza CandySR (#27000) üzenetére


beg
veterán

Ha a csomagon van a telefonszámod, felhív. Ha nem, csak értesítőt hagy és mehetsz a rajta lévő fiókba.

[ Szerkesztve ]

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#27005) CandySR válasza bb71 (#27003) üzenetére


CandySR
tag

Brávó! Célbaértél! :C Milyen teló? Megsápolták?

Don't push me 'cuz I'm close to the edge, I'm trying not to lose my head

(#27006) bb71 válasza CandySR (#27005) üzenetére


bb71
őstag

Igen, sőt szegény postás az összekapcsolt 1500,- Ft-os számlát ki sem fizettette, de ismerős jó munkásember, úgyhogy elviszem neki a pénzt, vagy holnap megkapja.

Vinus X1 Antelife-ról SG-vel, 89,5 USD

(#27007) CandySR válasza bb71 (#27006) üzenetére


CandySR
tag

Tetszetős kis készülék!

Az 1500-at mindig legombolják? Akkor is, ha átszórják?

Don't push me 'cuz I'm close to the edge, I'm trying not to lose my head

(#27008) Graphics válasza bb71 (#27003) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Óóóó :D akkor még reménykedhetek :D

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#27009) szili.tamas1 válasza bb71 (#27003) üzenetére


szili.tamas1
senior tag

Akkor igazán nem értem a kolléga beírását hogy holnap kézbesítik a múlt hetieket. Mindjárt telefonálok énis.

Nem a méret a lényeg, hanem hogy jó nagy legyen.

(#27010) bagkri01 válasza CandySR (#27000) üzenetére


bagkri01
őstag

Szoktak telefonálni fél órával, egy órával mielőtt odaérnek. Bár postása válogatja gondolom. Felénk kettő srác jár, ők teljesen korrektek.

samsungI600>tmobile pulse>nokiaE52>se xperia mini>nexus s>acer liquid gallant duo>JiayuG3>WayteQTalk5H(MIUIbyKelzsoca)>Xiaomi Hongmi 1S>lumia 535>Lenovo A6000>Meizu M2 Note

(#27011) bb71 válasza CandySR (#27007) üzenetére


bb71
őstag

Akkor van 1500,- kezelési ktg., ha ÁFÁ-t fizettetnek, ha átcsúszik, akkor semmi ktg.

Jelzem, hogy BP. melletti kisváros vagyunk.

[ Szerkesztve ]

(#27012) cocus007 válasza bb71 (#27003) üzenetére


cocus007
tag

nekem gyorsabbak voltak, 13án volt vámhatározat és délelőtt hozták a Doogee DG300at :)
majd lesz hozzá pár kérdésem a másik topikban

(#27013) bb71 válasza cocus007 (#27012) üzenetére


bb71
őstag

semmi

[ Szerkesztve ]

(#27014) CandySR válasza bb71 (#27011) üzenetére


CandySR
tag

Köszi! Akkor dupla vagy semmi alapon megy! :)

Én pénteken hívtam a postát és írtam e-maileket, mindig hamar felvették és az e-mailre is órán belül válaszoltak. Ha még a postás is felhívna, akkor nagyon kellemesen csalódnék a postában.

Don't push me 'cuz I'm close to the edge, I'm trying not to lose my head

(#27015) #75945984 válasza szili.tamas1 (#27009) üzenetére


#75945984
törölt tag

Nekem ezt mondták. És direkt írtam, hogy valamennyi csomagot. Tehát vannak kivételek. :D

(#27016) djsilas válasza A tumi (#26853) üzenetére


djsilas
tag

Nekem első Alis rendelésem eljutott odáig, hogy kaptam követő kódot eladótól. Majd email Aliéktól, hogy az eladónál gyanús tevékenység. Majd visszakaptam a pénzemet. Második rendelésnél már figyeltem, hogy egy megbízhatóbb eladót keressek, és ne a legolcsóbbat. Ugyanezt eljátszottam/eljátszottuk még egyszer. Na harmadik fordulóra már nem neveztem be! Geekbuying + DHL. Szerintem (remélem) holnap már meg is érkezik a teló.

Aliexpress, mint olyan, teljesen korrekt volt, mindkét esetben precízen tájékoztattak, jól működtek és a pénzem sem veszett el. De ettől függetlenül, ha lehet legközelebb nem ott fogok rendelni. Már ha lesz legközelebb...

(#27017) Graphics


Graphics
Jómunkásember

Elvileg nálunk szokott csörögni az MPL-s, ma még nem tette meg. Igaz a csomag nem az én nevemen fut, de a telszám az enyém, szóval reménykedek, hogy holnap mákostészta lesz :D

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#27018) dr.laci1


dr.laci1
tag

sziasztok.az én telefonom is megjött.vagyis elmentem érte,a postára,mert fél 3 ig nem ért ide a postás :W .akinek 12.-én vámhatározat kiadva volt a státusza,szerintem elballaghat a postára,mert ott lehet.

(#27019) beg válasza djsilas (#27016) üzenetére


beg
veterán

Nem rossz a koncepció, csak egy alapos takarítás férne rá az ottani eladókra. Én is most épp szívhezszólóan levelezek egy Alis kofával, hogy legyen már oly kedves vagy egy TN-t böfögni vagy látható karaktereket produkálni máskülönben ráhívom az erősítést.

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#27020) szili.tamas1 válasza #75945984 (#27015) üzenetére


szili.tamas1
senior tag

Na sikerült. Semmit nem tudnak róla, csak hogy vámhatározat kiadva csütörtökön. Mondom elég sajnálatosnak tartom, hogy csütörtök óta nem bírják kiszállítani, holott mások pénteki kiadással ma megkapták, csak dadogott hogy tegyek panaszt ha akarok, hát, fogok is úgy érzem. Olyan arroganciával pattintott le, hogy kedvem lett volna a legközelebbi női felmenőjével való közösülésre buzdítani, de úriember vagyok...

Nem a méret a lényeg, hanem hogy jó nagy legyen.

(#27021) CandySR válasza djsilas (#27016) üzenetére


CandySR
tag

Jól tudom, hogy az Ali tulajdonképpen egy kínai vatera, ahol magánszemélyek seftelnek, míg a Geekbuying egy kereskedő cég saját webshopja?

Don't push me 'cuz I'm close to the edge, I'm trying not to lose my head

(#27022) Chaser válasza CandySR (#27021) üzenetére


Chaser
titán

Hát kb.

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#27023) A tumi


A tumi
tag

Volt már olyanban része valakinek, hogy csomagkeresést indított a csomag feladója mert nem érkezett meg a pakkja? Mondtam az eladónak, hogy indítson csomagkeresést vagy különben jön a claim. :( Remélem nem megint a hülye direclinket fogja nekem belinkelni...ragaszkodik hozzá, hogy a lacal mail tracking azt jelenti, hogy megérkezett magyarba a csomag. Hiába mondom neki, hogy az nem azt jelenti és nem érkezett meg. :(

(#27024) rokeon


rokeon
csendes tag

2014.02.12-e óta nem frissült posta trackingen a státusz, aztán ma hozta a postás a csomagot. még jó hogy volt itthon valaki. :C

(#27025) Graphics válasza rokeon (#27024) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

A pecsába :D, nekem meg még semmi

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#27026) szili.tamas1 válasza szili.tamas1 (#27020) üzenetére


szili.tamas1
senior tag

Update: a helyi postát is felhívtam, ma délután vmi központba került a vámosoktól a csomag,éjjel hozzák nagykanizsára, holnap meg megkapom.

Nem a méret a lényeg, hanem hogy jó nagy legyen.

(#27027) F.B.I.


F.B.I.
veterán

Üdv!

Egy kérdés: öcsém kint él Skóciában és onnan küldene egy Astro A40 fülest+kiegészítők, minden dobozában de nem tudja, hogy adja fel, hogy biztosan megérkezzen és egyben is maradjon? Esetleg, aki kint él tudna adni valami hasznos tippet, forintosítva is. :R

Senki nem képes mindenre, de mindenki képes valamire! Segítő válaszokat köszönöm!

(#27028) godan válasza A tumi (#27023) üzenetére


godan
csendes tag

Kész kálvária amin keresztül mész.De ne add fel. Kíváncsi leszek mi lesz ebből de remélem happy end.

(#27029) janaman01


janaman01
addikt

Úgy vettem észre , hogy mostanság a trackitonline.ru hamarabb frissül mint a többi....tehát ha valaki türelmetlen :) érdemes ott is megnézni....

/tudom hogy nincs igazam, de attól még nem tévedek/

(#27030) Outlander válasza F.B.I. (#27027) üzenetére


Outlander
őstag

Esetleg ha bemenne a helyi a postahivatalba és megkérdezné?! :F

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#27031) A tumi válasza godan (#27028) üzenetére


A tumi
tag

Egész napos levelezések és fenyegetőzések hatására annyit elértem hogy állítólag utána néz a postán az eladó, hogy hol lehet a csomagom.Adjak neki egy kis időt,2 napot írtam neki aztán lepontozás és claim.
Közben beszéltem egy másik eladóval, korrekt áron lenne nála telefon raktáron,12 dollárral lenne több mint a mostani és benne van a DHL is. Csak mire megkapom a pénzem már lehet ennek is felmegy az ára. :(
Egyszóval:szopóroller van!

(#27032) Nwis86


Nwis86
aktív tag

kb 1,5 hete írtam ide hogy baxa meg a posta...
na ma megkaptam a csomagjaimat, 3 csomag, legolcsobb 1000ft legdrágább 4000! kb mindegyik ugyanígy jött CN, alapvetően jő gyorsan megkaptam volna ha nem ültek volna raja a vámon, aztán meg nem lett volna rohadt lassú a kiszállítás... országba érkezést követően 2 hét telt el mire megkaptam a nem vámköteles csomagokat! Felháborító... És pénteken érkezett a telom is az országba, na arra kiváncsi leszek, ha ezek az apróságok 2 hétig tartottak akkor a teló lesz 1 hónap?:(

2014.01.26
23:24
Küldemény információ:
Célországba elküldve / Item sent abroad

2014.02.03
08:38
Küldemény információ:
Célországba megérkezett / Arrived in the destination country

2014.02.03
08:45
Küldemény információ:
Küldemény vám elé állítva / Item presented to customs

2014.02.11
14:49
Küldemény információ:
Bejövő küldemény vámkezelve / Inbound item customs procedure

2014.02.17
09:15 Tát posta
Küldemény információ:
Kézbesítés regisztrálva / Delivery registered

[ Szerkesztve ]

(#27033) rokeon válasza Graphics (#27025) üzenetére


rokeon
csendes tag

Ja és úgy, hogy reggel felhívtam a postát, és ők is az utolsó státuszomat látták. Valami nem stimm a rendszerükkel.

(#27034) fila válasza Nwis86 (#27032) üzenetére


fila
senior tag

Még örülhetsz, hogy már megkaptad. Nekem február 4 óta vám elé állítva a csomagom.

5% kedvezmény kód minden rendelésre. iherb.com: ZCD546

(#27035) Graphics válasza rokeon (#27033) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

De stimmel , csak sajna nem minden frissítenek... szar a szervezés szerintem, de nem tudom...

Az a baj, 1,5 hónapra előre kell tervezni, ha venni akarok vmi kütyüt... A kínlódás miatt..

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#27036) tigipuf válasza F.B.I. (#27027) üzenetére


tigipuf
senior tag

Skóciából láttam már csomagot megérkezni :)
Szerintem semmi extra eu-n belül,nem szabad ,hogy gond legyen.
Esteleg értékbiztosítás még + .

"Ha jól viselkedik akkor gyuszi,ha rosszalkodik akkor Gyula."

(#27037) ErdLaszlo válasza cocus007 (#27012) üzenetére


ErdLaszlo
újonc

Szia!
De jó neked! :)
Ugyanilyen telót rendeltem a TinyDeal-ról....
Milyen a készülék?
Én jan.20.-óta tűkön ülök és csak "célországba elküldve" státuszú... :(
Remélem sok örömöd leled majd a telefonban.

(#27038) ErdLaszlo


ErdLaszlo
újonc

Szerintetek?

Lesz ebből még valami? :))
Még nem tudom hányszor küldik el ide, de valahogy megérkezni csak nem akar....
Vámról meg még ne is beszéljünk.... :(

2014-02-14 07:20, Item information : Célországba elküldve / Item sent abroad
2014-02-13 22:33, Item information : Célországba elküldve / Item sent abroad
2014-02-13 22:31, Item information : Indító kicserélő hivatalba beérkezett / Item in office of exchange
2014-01-27 17:33, Item information : Küldemény felvéve / Item accepted
2014-01-27 17:33, Item information : Célországba elküldve / Item sent abroad

Nem fér fel a Repgépre vagy mi??? :W

(#27039) CandySR


CandySR
tag

Január 22-i rendelés Geekbuyingtól, SG-vel. Ma kihozta a postás, cetlit hagyott. Holnap reggel 8-ra kúszok érte a postára. Ha nem lesz szétverve és még működni is fog, akkor nem volt rossz menet. Tréfa nem volt! :DD

DÁTUM INFORMÁCIÓK
2014.01.28
17:15
Küldemény információ:
Célországba elküldve / Item sent abroad

2014.02.13
10:42
Küldemény információ:
Célországba megérkezett / Arrived in the destination country

2014.02.13
10:46
Küldemény információ:
Küldemény vám elé állítva / Item presented to customs

2014.02.13
12:23
Küldemény információ:
Fogadó állomáson feldolgozva / Item received

2014.02.14
09:09
Küldemény információ:
Bejövő küldemény vámkezelve / Inbound item customs procedure

Don't push me 'cuz I'm close to the edge, I'm trying not to lose my head

(#27040) SSlyTR válasza CandySR (#27039) üzenetére


SSlyTR
aktív tag

és mi volt benne? csattogós lepke?

(#27041) CandySR válasza SSlyTR (#27040) üzenetére


CandySR
tag

Jogos, Jiayu G3T :)

Don't push me 'cuz I'm close to the edge, I'm trying not to lose my head

(#27042) hege21 válasza CandySR (#27041) üzenetére


hege21
senior tag

Nekem meg minden változatlan....
Írtam ferdeszeműnek nézzen utánna hátha ő többet tud ...válaszolt legyek türelemmel..

Pixel 4A 5G fehér eladó

(#27043) beg


beg
veterán

Nem tudom megállni szó nélkül. Az utóbbi 2-3 hét szinte összes átcsusszannása geek-ről jött. Ez vajon véletlen? Elméletileg nem lehetne ilyen, de ez elég feltűnő.

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#27044) mtibi55


mtibi55
tag

Ma hívott a postás néni hogy nem tudja vám kezelni a csomagom mert nem érti hogy az összeg amit fizettem az hogy jön ki. Hogy az a vétel ár és még arra jön a posta vagy az már a postával együtt van és azt ki kell vonni belőle. Még jó hogy amikor kűldtem a screnshotot a paypal-ról akkor oda írtam hogy mi mennyi.

(#27045) CandySR válasza hege21 (#27042) üzenetére


CandySR
tag

Sajnálom, rohadt dolog ez a kiszámíthatatlanság.

Don't push me 'cuz I'm close to the edge, I'm trying not to lose my head

(#27046) Graphics válasza mtibi55 (#27044) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Ú bazmeg :D már bocsánat... Még neki kell elmagyarázni, hogy mi a dolga?

Nem semmi... és még fater mondta menjek vámosnak... meg a .... Köszönöm jó ez így most :D

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#27047) #75945984


#75945984
törölt tag

Egy gyors kérdés. Nektek a vámalapba bele szokták venni a szállítási költséggel terhelt végösszeget? Nekem már második alkalommal van az, hogy a nénibácsik nem veszik bele. :B Nem mint ha baj lenne, de érdekes dolog. :DD :DD Lehet túl jól töltöm ki a papírokat ;] :B

(#27048) beg válasza #75945984 (#27047) üzenetére


beg
veterán

Eddig sosem számolták bele.

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#27049) CandySR válasza hege21 (#27042) üzenetére


CandySR
tag

Az SG-nél reklamáltál már? Nekem elég gyorsan válaszoltak. A trackingnél van a reklamálás is.

Don't push me 'cuz I'm close to the edge, I'm trying not to lose my head

(#27050) #75945984 válasza beg (#27048) üzenetére


#75945984
törölt tag

Akkor a posta megint egy magának ellentmondó paradoxonban van benne, mert azt írják, beleszámít az is. Még egyszer, nem bánom, csak érdekes :D Így rághatom a körmöm, hogy benne lesz, vagy sem :D

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.